Depeche Mode - Zobacz wątek - U2
 




Utwórz nowy wÄ…tek Odpowiedz w wÄ…tku  [ Posty: 4538 ]  Przejdź na stronÄ™ Poprzednia strona  1 ... 210, 211, 212, 213, 214, 215, 216 ... 227  NastÄ™pna strona
U2 
Autor Wiadomość
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr sie 04, 2004 12:50 pm
Posty: 3937
Lokalizacja: Pieńsk
 
Post Re: U2
W poniedziałek po przeczytaniu seta na podłodze sceny było wiadomo ze bedzie NYD wiec była pełna gotowość. Atak Solidarity juz na samym wejściu i Boniasa WOW :o . Za to we wtorek zrobił w balona naszych niby szukając flagi i wymowne a to nie, dzisiaj nie , dziś poleci Two Hearts. Dla mnie zamiana beznadziejna.Two Hearts do pięt nie dorasta NYD.
BAD i 40 rekompensujÄ… wszystkie ubytki.

28.09.2015
ObrazekObrazek
ObrazekObrazek


Cz paź 01, 2015 21:26 pm Zobacz profil WWW
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr gru 31, 2014 3:47 am
Posty: 155
Lokalizacja: centrum
 
Post Re: U2
Cały czas mam w uszach Boniowe 'ooooo' na początku koncertu.. Ogromna radość miesza się ze smutkiem, że to już po :cry: Nie ma co, dziadki dają radę i uczestniczenie w takim koncercie to uczucie nie do opisania :brawo: Biorąc pod uwagę, że byłam na ostatnim koncercie spodziewałam się Bad/40 na zakończenie, ale i tak słysząc pierwsze dźwięki Bad łzy same napłynęły do oczu. Jak dla mnie ten zestaw to idealne zwieńczenie koncertu. A wybuchu radości przy Two Hearts Beat As One nie ma nawet co opisywać (może i nie dorasta do pięt NYD, ale ja i tak niezmiennie uwielbiam :P) dziękuję i proszę o więcej :wink:


Cz paź 01, 2015 22:19 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz lut 21, 2008 20:00 pm
Posty: 231
 
Post Re: U2
fred napisał(a):
dziś poleci Two Hearts. Dla mnie zamiana beznadziejna.Two Hearts do pięt nie dorasta NYD.


Może i nie dorasta, ale NYD będzie grane jeszcze milion razy (w Polsce w 2016 na pewno), a usłyszeć Two Hearts, to jednak wielki fart. Ja bym wolał ten utwór zobaczyć.


Pt paź 02, 2015 8:23 am Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz cze 16, 2005 9:04 am
Posty: 1432
Lokalizacja: The Joshua Tree National Park, CA
 
Post Re: U2
W poniedziałek koczowaliśmy pod hotelem. Tuż po 15:00 wyszedł Adam, rundka dookoła i rozdawanie podpisów, później Edge a na końcu Bonias. Najpierw wyszły jego dwie córki, które wlazły do vana.

Gdy Bonias był w okolicach naszych ludzi (brawo Franek, Mehau i Agnieszka!), spytano go czy zagra dla nas NYD. Bono zapytał kiedy jesteśmy (my Polacy) na koncercie. Padła odpowiedź, że dzisiaj i jutro, na co Bono powiedział, że "się postarają" czy coś w tym stylu. Stałem w 3 rzędzie przy barierkach pod hotelem, Edge'a złapałem, Adama mam nawet dwa mazgroły, Bonias miał mojego tourbooka z 1987 roku pod nosem i nie podpisał :cry: No cóż, next time. Jego ochroniarz - Bryan, bacznie obserwował - jak ktoś dawał dwie rzeczy do podpisu, od razu reagował i odsuwał drugą rzecz.
Później szybka przejażdżka pod halę i komunikat ochrony: już chcielibyśmy was wpuścić, ale jeszcze coś próbują... (zapewne NYD - przeszło mi przez myśl). Po Mysterious Ways Bonias gestem ręki kazał podnieść pianino, potem jego krótka gadka, flaga na scenie kolegi Franka, którego pamiętał sprzed hotelu (swoją drogą niesamowite - Franek pytał o NYD, parę godzin później Bonias wzrokiem wyławia go z tłumu i na Until the end of the world śpiewa: "haven't seen you in a quite a while..." i wskazuje palcem na Franka :D), no i NYD.
W weekend jeden z Polaków dorwał Bono i zapytał czy w 2016 będą w PL. Padła odpowiedź, że dogrywają szczegóły... Ciekawe czy hala czy stadionówka.

Przez 3 Berliny byłem w I rzędzie na małej scenie "E" - niesamowite uczucie mieć ich 2m od siebie. 4 Berlin to niestety trybunki, ale źle nie było. "Two Hearts" słyszałem już w Amsterdamie, bardziej morda się roześmiała gdy poleciały pierwsze dźwięki "Bad" i "40".

Jednym z highlightów całego koncertu jak i tej trasy to Until The End Of The World z gigantycznym Bono, który pluje na Edge'a i trzyma go na dłoni. Rewelacja! doskonale widać to na poniższym filmiku:

https://www.youtube.com/watch?v=AHjMkL42C2E 2min filmiku


Pt paź 02, 2015 8:49 am Zobacz profil WWW
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr sie 04, 2004 12:50 pm
Posty: 3937
Lokalizacja: Pieńsk
 
Post Re: U2
Za to we wtorek wyszedł tylko Adam troche pobazgrolił i uciekł podpisując może połowe. I tu sie nie zgodze ze next time, jakie next time jak kosci coraz starsze a pod hotelem zeszło 4h. Co do NYD to było wiadomo od początku koncertu bo techniczny przykleił kartke na wybiegu i był napisany zestaw . Potem dokleił mniejszą tylko dla Larego z innym zestawem tuż przed perką.
p.s
Maks gdzie stałeś poniedziałek i wtorek , mocno się rozglądałem?
edit:
a to po flagach widze ze filmik z poniedziałku staliśmy tam całą polską ekipą a Franek był zaraz na lewo za nami.


Ostatnio edytowano Pt paź 02, 2015 11:54 am przez fred, łącznie edytowano 1 raz



Pt paź 02, 2015 11:47 am Zobacz profil WWW
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr sie 04, 2004 12:50 pm
Posty: 3937
Lokalizacja: Pieńsk
 
Post Re: U2
Open napisał(a):
fred napisał(a):
dziś poleci Two Hearts. Dla mnie zamiana beznadziejna.Two Hearts do pięt nie dorasta NYD.


Może i nie dorasta, ale NYD będzie grane jeszcze milion razy (w Polsce w 2016 na pewno), a usłyszeć Two Hearts, to jednak wielki fart. Ja bym wolał ten utwór zobaczyć.



Two Hearts dla mnie jako piosenka górnych lotów nie jest . Jako staryyyyyy numer o szacun ale jako zamiennik za NYD juz mi podpada. :8):


Pt paź 02, 2015 11:51 am Zobacz profil WWW
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr gru 31, 2014 3:47 am
Posty: 155
Lokalizacja: centrum
 
Post Re: U2
fred napisał(a):
Za to we wtorek wyszedł tylko Adam troche pobazgrolił i uciekł podpisując może połowe. I tu sie nie zgodze ze next time, jakie next time jak kosci coraz starsze a pod hotelem zeszło 4h.

Moje kości wprawdzie jakoś specjalnie stare nie są, ale też odczułam te 4h pod hotelem. Nogi wrastały mi coraz bardziej w pewną część ciała, a po wszystkim nie mogłam się schylić i wyprostować, bo stałam przez ten cały czas na dolnej rurce od barierek :roll: Niestety tym razem Adam nie pomazał mojego przybytku, może dlatego, że ciężko było wygrać z gitarą i winylami oprawionymi w ramy :P no, ale chociaż uraczył mnie rozbrajającym uśmiechem :P i świetnym koncertem wieczorem :wink:


Pt paź 02, 2015 12:13 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr sie 04, 2004 12:50 pm
Posty: 3937
Lokalizacja: Pieńsk
 
Post Re: U2
We wtorek pod hotelem było dwóch ochroniarzy z Mercedes Areny jeden wysoki niemiaszek bardzo zajefajny kolo którego poznaliśmy w poniedziałek a drugi to kawal K...... Jak zobaczyl naszą Solidarność to wpadl w furie , żadnej polityki żadnego wieszania ani pokazywania darl jape . Dostał pare jobów nawet od niemców a jak sie okazało bo sie wygadal na pytanie czy ma coś osobistego to odpowiedział Ich bin aus Russland . No i wyszło szydło z worka dziadu jeden. A jak Bonias zapowiedział i wziął Solidarność mało go szlag nie trafił . Nie mam pewności czy mnie wypatrzył we wtorek ale przeszedł obok i poszedł w tunel a jak Bonias wchodził do hali to szedl środkiem i patrzył daleko do góry tak jakby nie chciał zauważyć ludków na płycie . Przypadek :?: a taki gift miałem dla niego. :)


Pt paź 02, 2015 12:28 pm Zobacz profil WWW
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn mar 10, 2008 14:04 pm
Posty: 321
Lokalizacja: Olsztyn
 
Post Re: U2
orzech65 napisał(a):
I już po koncertach (niestety) ale w głowie wciąż tkwią..., grupa w świetnej formie (choć we wtorek Bono głosowo słabszy niż w poniedziałek), widowisko wymiata (pomysł z ekranem do którego da się wejść - trudno to opisać), na scenie czterech facetów (tak samo jak od 30 lat) i nikt więcej i nikogo więcej nie trzeba..., w poniedziałek Bono biorący do rąk flagę z napisem solidarność, a następnie NYD, cudna Gloria; bardzo widoczna zacna grupa z Polski, we wtorek happy birthday, Out of Control, Two Hearts Beat as One..., October na żywo -bezcenne. Dużo bardziej podobała nam się wtorkowa końcówka Bad i 40 niż poniedziałkowy One (koncert we wtorek później się zaczął, ale i był dłuższy). Nieczęsto można zobaczyć jak ludzie płaczą na koncercie. To oddaje poziom emocji. Przy całym moim uwielbieniu dla DM - koncert U2 stawiam wyżej, I teraz tylko jedna myśl..., czy jest dzisiaj ktoś, kto na żywo może przebić U2, a jeżeli nie ma już nic większego, bardziej emocjonującego..., to co dalej..., jak żyć... - jakoś przeżyjemy w październiku OMD a w przyszłym roku A-ha na żywo (tylko jeszcze nie wiemy Berlin, czy Wiedeń). Ale tak najbardziej teraz marzę o tym, aby w przyszłym roku zobaczyć w Polce znowu U2. Wszystkich świetnych ludzi z Polski, których spotkaliśmy na koncercie Pozdrawiamy :fletch: :fletch: :fletch:



Popieram wszystko co napisałeś:) Też uważam że koncertowo po tym co zobaczyliśmy w Sztokholmie nie ma na nich mocnych..
Ciągle nucę sobie poczatek koncertu..jak cała hala śpiewa.. ooooo...oooo...brak słów żeby opisać co się czuje na takim show.
Wszystko co chłopaki robią ,robią z taką perfekcyjnością..set lista wymiata,telebim jeszcze bardziej..
Mało tego,z waszych opisów widac różnicę między Boniasem a Davem. Z jednym da się zagadać i zapytać czy np zagrają w pl,inny ucieka przed fanami. Incydent ze Sztokholmu z ''Pistolmanem'' -koncert przełożono a nie odwołano,myślę że w przypadku dm byłby odwołany.


Pt paź 02, 2015 19:05 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz cze 16, 2005 9:04 am
Posty: 1432
Lokalizacja: The Joshua Tree National Park, CA
 
Post Re: U2
fred napisał(a):
p.s
Maks gdzie stałeś poniedziałek i wtorek , mocno się rozglądałem?
edit:
a to po flagach widze ze filmik z poniedziałku staliśmy tam całą polską ekipą a Franek był zaraz na lewo za nami.


Ja stałem po drugiej stronie względem Ciebie. Z resztą widziałem Cię (biała koszulka z POPa), jak i Boniasa, który poklepał się po klacie widząc na początku twoją flagę Solidarności :]

Z biletami był niezły bajzel przed pierwszym koncercie. Generalnie był jeden wielki szał, wszystko poszło w parę minut bez względu na kraj, w którym koncert miał być, a tymczasem kumpel przyjechał w ciemno i 10min przed koncertem kupił za 50 euro bilet, który nominalnie kosztował 68,50 euro...

Zauważyłem jedną rzecz - młodych fanów U2 ze świecą szukać. Średnia wieku dość duża (zarówno w Amsterdamie gdzie byłem jak i w Berlinie), zespół powoli przeinacza się w takich rolling stonesów - stare dziady grające dla ludzi, którzy przychodzą na nich z sentymentu, płyta z miernym poziomem artystycznym tylko i wyłącznie po to by ruszyć w trasę. Ma to również swoje plusy - niby koczowanie pod halą jest (zameldowałem się o 06:18 pod hala i miałem 73 numerek w kolejce), ale jak przyszło co do czego to wystarczyło wpaść 30min przed otwarciem bram i lądowało się w 2,3 rzędzie od wybiegu. Miło było wysłuchiwać opowieści fanów z Ameryki Południowej, jednego Brytola z Oxfordu, który wspominał swój pierwszy koncert U2 z Birmingham '84 (!), gdzie na supporcie było R.E.M, a ludzie w ramach protestu wyrywali krzesełka, które zamontowane były na płycie i rzucali nimi w scenę, poza tym wspominki o legendarnym koncercie na Wembley '87, dźwięku na Zoo TV Tour, który wyprzedzał o lata świetlne to co działo się wówczas w świecie koncertowym itp....

ja to pierwszy z lewej:
Obrazek

Takim Dave'm w U2 jest Larry, którego nie sposób dorwać :)


Pt paź 02, 2015 19:22 pm Zobacz profil WWW
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr sie 04, 2004 12:50 pm
Posty: 3937
Lokalizacja: Pieńsk
 
Post Re: U2
fota jest z 28 to Twoja strona to to:
Obrazek
Obrazek


Pt paź 02, 2015 21:42 pm Zobacz profil WWW
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N wrz 11, 2005 10:45 am
Posty: 1803
Lokalizacja: Gdańsk / Underneath the Stars
 
Post Re: U2
fred napisał(a):
a to po flagach widze ze filmik z poniedziałku staliśmy tam całą polską ekipą a Franek był zaraz na lewo za nami.
A Darek, AdamDD i ja jeszcze bardziej w lewo - tak mniej więcej na 2,3 metrze wybiegu licząc od skraju małej sceny.


Pt paź 02, 2015 21:45 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr sie 04, 2004 12:50 pm
Posty: 3937
Lokalizacja: Pieńsk
 
Post Re: U2
Niebawem na HBO U2: iNNOCENCE + eXPERIENCE Live in Paris premieres 11/14.


N paź 04, 2015 7:43 am Zobacz profil WWW

Dołączył(a): Wt mar 12, 2013 0:34 am
Posty: 165
 
Post Re: U2
no no bedzie caly koncert na zywca w hbo transmisja i tam dvd powstanie


N paź 11, 2015 21:26 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr gru 31, 2014 3:47 am
Posty: 155
Lokalizacja: centrum
 
Post Re: U2
Koncert z Paryża będzie transmitowany jedynie dla widzów w Ameryce Północnej (tak wynika z maili rozsyłanych przez U2.com).


Wt paź 13, 2015 8:04 am Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz cze 16, 2005 9:04 am
Posty: 1432
Lokalizacja: The Joshua Tree National Park, CA
 
Post Re: U2
Pojawiła się plotka, że trasa ma zacząć się w okresie kwiecień/maj w Rydze (!) Wcześniej ma zostać wydany nowy album - Songs of Experience.


Wt paź 13, 2015 13:49 pm Zobacz profil WWW
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz cze 16, 2005 9:04 am
Posty: 1432
Lokalizacja: The Joshua Tree National Park, CA
 
Post Re: U2
No i ponoć też Moskwa ma być.

Larry po pierwszej Antwerpii: https://instagram.com/p/8yxua3gF1h/

Bono po drugiej Antwerpii: https://instagram.com/p/82hZ6iAFzW/?taken-by=u2


Cz paź 15, 2015 13:37 pm Zobacz profil WWW
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr gru 31, 2014 3:47 am
Posty: 155
Lokalizacja: centrum
 
Post Re: U2
Na drugim Londynie na koniec koncertu na scenie pojawił się Noel Gallagher.
Tutaj wspólne (świetne!) ISHFWILF: https://www.youtube.com/watch?v=PlqFrPb ... e=youtu.be

Z kolei wczoraj na scenie mogliśmy oglądać i słuchać Patti Smith :) Trzeba przyznać, że wspólne People Have The Power miało niesamowitą moc!
https://www.youtube.com/watch?v=f-u5idL ... e=youtu.be


Pt paź 30, 2015 9:13 am Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr sie 04, 2004 12:50 pm
Posty: 3937
Lokalizacja: Pieńsk
 
Post Re: U2
Patti cmoka Boniasa w Å‚apkÄ™ :8): :lol: :? :o


Pt paź 30, 2015 9:49 am Zobacz profil WWW
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr sie 04, 2004 12:50 pm
Posty: 3937
Lokalizacja: Pieńsk
 
Post Re: U2
U2 VOLCANO NEW TOUR 2016 :)


Wt lis 10, 2015 14:19 pm Zobacz profil WWW
WyÅ›wietl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wÄ…tek Odpowiedz w wÄ…tku  [ Posty: 4538 ]  Przejdź na stronÄ™ Poprzednia strona  1 ... 210, 211, 212, 213, 214, 215, 216 ... 227  NastÄ™pna strona


Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 21 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © phpBB Group.
Designed by (c) 2002 Sven Plaggemeier www.depechemode.de, modified by PFDM Team