Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 4538 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 227  Następna strona
U2 
Autor Wiadomość
 
Post 
Please zawsze dobrze wypada na żywo. :D


Wt lip 27, 2004 10:39 am

Dołączył(a): Wt sie 05, 2003 11:32 am
Posty: 53
Lokalizacja: Pohjois Karjala
 
Post 
święta racja Hien :) studyjna wersja jest za płaska i zabrakło gitarowego orgazmu w wykonaniu The Edge
...jest pare takich utworków, które odżywają tylko na livie np. taki Dirty Day, Bullet.... albo Love Is Blindness (z obowiązkowym pogłosem :D ) ...są również takie, które są już wybuchowe a na koncertach odczuwa się nirvanę (The Fly, Mysterious Ways)

....pytanko do współpiszących...mieliście song U2, który początkowo doprowadzał Was do pasji a potem stał się niemalże ulubieńcem w dyskografii??


Wt sie 03, 2004 9:57 am Zobacz profil
 
Post 
U mnie to były "Sunday Bloody Sunday" (od samego początku" ,"Exit" (studyjny) ,"Lemon" (za klimat) no i oczywiście "Johnny Swallow" (za porażający klimat).Jest ich wiele ale większość ożywa dopiero w wesjach live! :D


Wt sie 03, 2004 10:12 am
 
Post 
u2 :arrow: nie moj klimat :|


Wt sie 03, 2004 10:17 am
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt paź 14, 2003 18:53 pm
Posty: 657
Lokalizacja: z palca wyssane
 
Post 
No tak, Mateusz, my tu to nie Irlandia.... A ja jednak mam w sobie cos z Zielonej Wyspy


Wt sie 03, 2004 10:24 am Zobacz profil WWW
 
Post 
zielona konieczynka dla ciebie :wink:
Obrazek


Ostatnio edytowano Wt sie 03, 2004 13:52 pm przez mateuszkomarnicki, łącznie edytowano 1 raz



Wt sie 03, 2004 11:16 am

Dołączył(a): Wt sie 05, 2003 11:32 am
Posty: 53
Lokalizacja: Pohjois Karjala
 
Post 
a wracając do tematu.... moim upierdliwym a później ulubionym songiem został The Fly ...pamiętam wieczory w MTV z Ray'em Cokes'em kiedy to celebrowano u2 week - telewidzowie mogli wygrać bilety na kocert w Barcelonie ....puszczali non stop dziwny clip z kolesiem ze skarpetą na głowie i w okularach jak ta mucha z tytułu ...kołnierz mi sie palił z nerff a teraz? The Fly jest jednym z moich best ones a koleś ze skarpetą na głowie to mój muzyczny Dalai Lama :)


Wt sie 03, 2004 12:20 pm Zobacz profil

Dołączył(a): Cz sie 26, 2004 7:22 am
Posty: 253
Lokalizacja: LAGO
 
Post why why why??
Muzyka U2 i dźwięki, jakie z siebie wydaje Bono nie interesują mnie zupełnie. Kiedyś jak byłem mały :o to mnie to brało, ale później zupełnie przestało mi się podobać. Zaczęli mnie nudzić, płyty posprzedawałem, albo porozdawałem. Uszy mi puchły od WAR, JOSHUA TREE, pioseneczek typu SUNDAY BLADY SUNDAY, czy o strajkujących górnikach i innych. Ale najgorsze co zrobili to żenujące country-kino-drogi RATTLE AND HUM. Później wybrałem się nawet na Służewiec, ale tak, bo nie miałem co robić. Tam mnie dobili do reszty cytrynami, kiczem i innymi pierdołami. Zabrakło tylko tańca synchronicznego a'la Madonna. O tym wszystkim bym nie pisał gdyby nie fakt, który naprawdę mnie martwi: DLACZEGO NA ZLOTACH FANÓW DM DJ-e GRAJĄ U2?? Wtedy cała imporeza siada, a ja muszę znowu iść na piwo, bo nie widzę związku między klimatyczną MUZĄ DM, a country-rockiem-chrześcijańskim U2. Łączenie tego na jednej imprezie jest jakąś pomyłką. Rozumiem The Cure: podobne korzenie co DM, podobny status, ta sama nichęć do grania na gównianych koncertach poświęconych Lady Di, Frankowi Sinatrze, czy Live Aid i ta sama nichęć do bufonady, której w poczynaniach U2 jest pełno. Rozumiem electro i gotyk na zlotach - koneksje z DM dość oczywiste i wzajemnie zapładniające, ale po co U2? Brakuje jeszcze żeby na zlotach zaczeli puszczać innych fajansiarzy, jak REM czy INXS, no to już by było totalnym shitem!!
Stąd moja prośba, żeby ktoś mi wytłumaczył dlaczego tyle U2 na zlotach JEST? I jeszcze jedno, czy U2-owcy mają swoje imprezy? Bardzo proszę o informacje. Z góry dzięki!!


Pt wrz 10, 2004 10:32 am Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt lip 08, 2003 23:35 pm
Posty: 64
Lokalizacja: Szczecin
 
Post Re: why why why??
Absinth napisał(a):
DLACZEGO NA ZLOTACH FANÓW DM DJ-e GRAJĄ U2??

Bo wielu fanow DM ceni te kapele i prosi o to?

Cytuj:
Rozumiem The Cure: podobne korzenie co DM, podobny status, ta sama nichęć do grania na gównianych koncertach poświęconych Lady Di, Frankowi Sinatrze, czy Live Aid i ta sama nichęć do bufonady, której w poczynaniach U2 jest pełno.

Nie przytocze Ci cytatu, ale DM nigdy nie zagrali na Live Aid, bo.... Nikt ich tam nie zaprosil. Gdzies kiedys to z zalem powiedzial Martin. To jest wyraz niecheci?

Cytuj:
electro i gotyk na zlotach - koneksje z DM dość oczywiste i wzajemnie zapładniające, ale po co U2? Brakuje jeszcze żeby na zlotach zaczeli puszczać innych fajansiarzy, jak REM czy INXS, no to już by było totalnym shitem!!

Ano brakuje, czas to zmienic, hehe :twisted:

Nie mieszaj z blotem muzyki, ktorej nie sluchasz. Ja sie staram nie pisac, ze costam costam to shit, Ty tez uszanuj gusta innych.

I wez pod uwage, ze dla wielu osob EBM i Elektro nie maja za wiele wspolnego z DM, wcale nie sluchaja takiej muzyki i nie potrzebuja jej na zlotach.
Cytuj:
I jeszcze jedno, czy U2-owcy mają swoje imprezy? Bardzo proszę o informacje. Z góry dzięki!!

Maja swoje imprezy z muza U2 i nie tylko - w Szczecinie swego czasu byly swietne wieczory z Muzyka z Zielonej Wyspy - U2, S. O'Connor, The Cranberries i inne, a ze Jamajka to tez zielona Wyspa, to i Marley raz na wieczor sie pojawil ;) O dziwo - i Dm od czasu do czasu.
Sa tez zloty fanow U2, na zadnym nie bylam, wiec nie powiem wiecej na ten temat.


Pt wrz 10, 2004 13:13 pm Zobacz profil WWW

Dołączył(a): Cz sie 26, 2004 7:22 am
Posty: 253
Lokalizacja: LAGO
 
Post !!szanuj gusta!!
Dzięki za informację. Jednocześnie informuję, iz jestem znany z tego, że nie szanuję cudzych gustów, chyba że są takie same jak moje :roll: . To jest silniejsze ode mnie, ale staram się z tym walczyć :wink: . Dlatego obiecuję, Tobie, jak i administratorowi Forum, że w temacie irlandzkiej muzyczki nie będę już psioczył i zamilknę na wieki, ale PROSZĘ o jedno nie zapodawajcie jej już na zlotach, skoro można U2 posłuchać na imprezach poświęconych tylko im. Z góry dziękuję wszyskim zlotowym DJ-om, a Tobie drogi Hathorze za info.
Pozdrawiam RADEMENES.


Pn wrz 13, 2004 8:49 am Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz lip 10, 2003 9:36 am
Posty: 2609
 
Post 
To jest cześć szerszego problemu, czy grać muzę innych kapel na zlotach dM. Wiem, ze łatwiej toleruje się muze innych kapel które sie lubi niż nie ale nie puszczając U2 można powiedziec, ze nie powinnismy grac tez muzy z innych gatunków. Albo robić przegląd dM i tych kótryz przyznaja się do wpływu dM na ich muzę...


Pn wrz 13, 2004 11:01 am Zobacz profil WWW

Dołączył(a): Cz sie 26, 2004 7:22 am
Posty: 253
Lokalizacja: LAGO
 
Post PROBLEM
To jest istotnie problem. Chociaż najlepiej rozwiązuje te kwestie kilkupoziomowa sala. Czyż nie? Z drugiej strony dużo miłych klubów, w których odbywają się zloty takich warunków nie posiada :cry: .


Pn wrz 13, 2004 13:48 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn sie 18, 2003 18:24 pm
Posty: 600
Lokalizacja: When you lose, don't lose the lesson
 
Post 
Przypominam, ze to jest wątek poświęcony U2...


Pn wrz 13, 2004 13:48 pm Zobacz profil

Dołączył(a): Cz sie 26, 2004 7:22 am
Posty: 253
Lokalizacja: LAGO
 
Post U2 oczywiście, że U2
Dziękuję czujnemu Moderatorowi! Mam nadzieję, że ta uwaga zmobilizuje mnie do jeszcze silniejszego trzymania się tematyki U2 . Bo tylko o U2 może być tu mowa. Senkju. U2


Pn wrz 13, 2004 13:57 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt lip 18, 2003 13:58 pm
Posty: 540
Lokalizacja: WARSZAWA
 
Post 
cgm.pl
U2 Zdemontuje Bombę Atomową
Poznaliśmy tytuł nowej płyty irlandzkiej grupy
Nowy album U2 będzie zatytułowany "How To Dismantle An Atomic Bomb". Album trafi do sklepów 22 listopada. Znajdzie się na nim jedenaście nowych kompozycji. Oto tytuły niektórych z nich: "Vertigo", "Man And A Woman", "Yahweh", "Crumbs From Your Table" i "City Of Blinding Lights".
Na stronie B singla "Vertigo", który ukaże się 8 listopada znajdzie się między innymi nowa wersja kompozycji "Neon Lights" niemieckiej grupy Kraftwerk.
Na początku przyszłego roku U2 ruszy na światową trasę koncertową w ramach której być może odwiedzi także Polskę.


Wt wrz 14, 2004 8:21 am Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt lip 08, 2003 23:35 pm
Posty: 64
Lokalizacja: Szczecin
 
Post Re: !!szanuj gusta!!
Absinth napisał(a):
Tobie drogi Hathorze za info.
Pozdrawiam RADEMENES.

Rademenesie, slugo moj, jam jest bogini Hathor, nie bog, zapamietaj sobie :wink:


Wt wrz 14, 2004 11:26 am Zobacz profil WWW

Dołączył(a): Wt sie 05, 2003 11:32 am
Posty: 53
Lokalizacja: Pohjois Karjala
 
Post 
Rav napisał(a):
Nowy album U2 będzie zatytułowany "How To Dismantle An Atomic Bomb"...
.....Na początku przyszłego roku U2 ruszy na światową trasę koncertową w ramach której być może odwiedzi także Polskę.



nie sądziłam, że zrobią coś jeszcze :) oby było to coś więcej niż kilkusekundowe partie gitarowe z powtarzającymi sie tekstami :roll:
tęsknię za u2owksim klimatem, który zagubił sie gdzieś po drodze wraz z K-martem.. Jubilee 2000 i okularami Ray-Ban
co zaś tyczy się trasy heh ..teraz Bono przejdzie na tzw. zdrowy tryb życia bo inaczej nie podniesie nogi wyżej kolana :P


Wt wrz 14, 2004 16:29 pm Zobacz profil
 
Post 
Wszystkim fanom U2 polecam ten remix "Sunday Bloody Sunday" z wokalem Busha Jr. :D Będziecie sie tazać za śmiechu po podłodze ;)

http://www.audiostreet.net/newmedia/B5F ... sunday.mp3


Wt wrz 14, 2004 16:45 pm
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt wrz 21, 2004 7:44 am
Posty: 312
Lokalizacja: K-PAX
 
Post 
Powiem tylko
Dla mnie NAJWAŻNIEJSZY BAND ON THE WORLD
WSZYSTKIE PŁYTY SĄ WSPANIAŁE NO MOŻE "POP" I "ATYCLB"
TROCHE MNIEJ ALE ZA CAŁOKSZTAŁT, SORY ŻE TO POWIEM ALE
WYŻEJ CENIE NIŻ DEPECHE MODE
NIECH GRAJĄ DO KOŃCA ŚWIATA I O 1 DZIEŃ DŁUŻEJ

"All is quiet on New Yeras day"


Pn wrz 27, 2004 8:25 am Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn sty 05, 2004 9:40 am
Posty: 1242
 
Post 
RATTLE AND HUM też jest wspaniała!??? :?


Pn wrz 27, 2004 16:52 pm Zobacz profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 4538 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 227  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 17 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © phpBB Group.
Designed by (c) 2002 Sven Plaggemeier www.depechemode.de, modified by PFDM Team