Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 4538 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5 ... 227  Następna strona
U2 
Autor Wiadomość

Dołączył(a): Śr lip 09, 2003 12:58 pm
Posty: 256
Lokalizacja: Kalisz / Warszawa
 
Post Odrzucona Oferta Bono
http://www.cgm.pl/aktualnosci/wyswietl. ... WS=3760594
Odrzucona Oferta Bono
Władze amerykańskiej ligi futbolowej NFL odrzuciły propozycję Bono, który chciał wystąpić podczas przerwy meczu finałowego Super Bowl...
Bono pragnął wykonać z Jennifer Lopez nową piosenkę "An American Prayer" i zwrócić uwagę widzów na problem epidemii AIDS w Afryce. Pomysł ten nie spodobał się władzom NFL. Rzecznik NFL powiedział: "Zadecydowaliśmy, że jak co roku zamierzamy dostarczyć widzom maksymalnie rozrywkowy show. Nie sądzimy, aby było stosowne skupianie się na jednej kwestii".
Wiadomo już, że podczas przerwy Super Bowl wystąpi Janet Jackson, a amerykański hymn przed meczem zaśpiewa Beyonce. Finał Super Bowl odbędzie się 1 lutego w Houston.


Śr sty 14, 2004 14:28 pm Zobacz profil

Dołączył(a): Pt sty 09, 2004 9:13 am
Posty: 2
Lokalizacja: z daleka :P
 
Post 
z J.Lopez????...gaszzz...chyba nie bede zalowac ,ze mu odmowili :|


Pt sty 16, 2004 15:50 pm Zobacz profil

Dołączył(a): Śr lip 09, 2003 12:58 pm
Posty: 256
Lokalizacja: Kalisz / Warszawa
 
Post Bono Uhonorowany Przez Wdowę Po Martinie L. Kingu
http://www.cgm.pl/aktualnosci/wyswietl. ... WS=3810446
Bono Uhonorowany Przez Wdowę Po Martinie L. Kingu
Wokalista U2 otrzymał honorową nagrodę "Salute To Greatness" z rąk pani Coretty Scott King, wdowy po czarnoskórym bojowniku o równość rasową dr. Martinie Lutherze Kingu...
Bono został uhonorowany za działalność mającą na celu zniesienie długów państw Trzeciego Świata. Pani King powiedziała podczas uroczystości, która odbyła się w King Centre w Atlancie, iż Bono reprezentuje sobą wartości, które zawsze były cenione przez jej nieżyjącego męża.
Po uroczystości muzyk zwiedził King Centre, stanął przy mównicy, z której King wielokrotnie przemawiał do wielotysięcznych rzesz słuchaczy, złożył kwiaty na grobie polityka.
Grupa U2 oddała hołd Martinowi Lutherowi Kingowi, umieszczając na albumie "The Unforgettable Fire" z 1984 roku dwie kompozycje: "MLK" oraz "Pride (In The Name Of Love)".
[Ananova]


Wt sty 20, 2004 14:07 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn sty 05, 2004 9:40 am
Posty: 1242
 
Post 
Rany, a ja kiedyś szanowałem ten zespół! Z czasem stali się wszystkim tym, co w tak zwanym "ROCKU" najgorsze.... Są wszędzie, w każej gazecie, w każdym serwisie z informacjami... Tragedia... strach otworzyć lodówkę, bo i tam może być Bono i jego kumple. Odbierają nagrody, spotykają się z prezydentami, walczą o lepszy świat, rozbrojenie, umorzenie długów Afryce, ratowanie wielorybów... Szkoda, że w tym wszystkim muzyka jest gdzieś na KTÓRYMŚTAM miejscu... Są synonimem wszystkiego tego, co w rocku najgorsze. Gwiazdorstwo, przerost formy nad treścią...


Wt sty 20, 2004 14:44 pm Zobacz profil

Dołączył(a): Śr lip 09, 2003 12:58 pm
Posty: 256
Lokalizacja: Kalisz / Warszawa
 
Post 
Zgadzam się w 101%, niestety...


Wt sty 20, 2004 15:23 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr lip 09, 2003 9:11 am
Posty: 71
Lokalizacja: wawa
 
Post 
a ja sie nie zgadzam. prezentuja nurt POPularny, wiec nie ma co sie dziwic, ze jest ich duzo w gazetach i telewizji. malo mnie obchodzi, co bono robi "prywatnie", bo zainteresowalem sie nim dzieki muzyce. a muzyke on i edge robia swietna. gdyby bono byl moim idolem, to moze patrzylbym "szerzej" na jego osobe,ale poniewaz po prostu bardzo mi sie podoba ich tworczosc, wiec nie dorabiam ideologii do faktow - po prostu ich slucham.


Wt sty 20, 2004 16:45 pm Zobacz profil WWW
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn sty 05, 2004 9:40 am
Posty: 1242
 
Post 
No widzisz, mart, chodzi o to, że od paru lat ci faceci naprawdę kopiują własne pomysły i nie stać już Ich na nic twórczego... Ten zespół nagrał przynajmniej 2 zaczepiste płyty - UNFORGETTABLE FIRE i ACHTUNG BABY.... Już JOSHUA TREE świadczyło o lekkim odchyle w stronę rockowego mesjaństwa, ale po ACHTUNG to już... równia pochyła... Te same patenty, podobne ballady plus kilka dynamiczniejszych, stuprocentowo przewidywalnych utworów... Żenada. Nie ma w tym ognia, magia prysła....


Śr sty 21, 2004 7:56 am Zobacz profil

Dołączył(a): Cz lip 10, 2003 12:52 pm
Posty: 167
Lokalizacja: okolice Mysłowic
 
Post 
miła wiadomość rodem z onetu:

"Nowe U2 w październiku

Pojawiają się kolejne szczegóły dotyczące nowego albumu U2. Według najnowszych informacji płyta powinna trafić do sklepów w październiku.

Bono, lider U2, wyznał w jednym z ostatnich wywiadów, że długooczekiwany następca "All That You Can´t Leave Behind" powinien być gotowy jeszcze w tym roku, pod koniec lata.

Album, o którym słynny wokalista mówi, że to pierwszy rockowy krążek w historii zespołu, wciąż nie posiada tytułu, wiadomo jednak, że pierwszy promujący go singel powinien trafić do rozgłośni już we wrześniu, a miesiąc później na półkach sklepowych pojawi się cały album. Miejmy nadzieję, że plany nie ulegną już zmianie'


Wt maja 18, 2004 20:42 pm Zobacz profil WWW
aDMinistrator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr lip 09, 2003 23:19 pm
Posty: 3718
Lokalizacja: Szczecin
 
Post 
mort184, kwestia gustu, ja lubię U2 od albumu Achtung Baby wzwyż a nie w dół...


Wt maja 18, 2004 21:52 pm Zobacz profil WWW
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt gru 16, 2003 22:28 pm
Posty: 102
Lokalizacja: Łódź
 
Post 
U2: Piosenka w hołdzie ojcu Bono

Na kolejnym albumie grupy U2 znajdzie się m.in. utwór poświęcony nieżyjącemu ojcu Bono. Zmarłego w 2001 roku mężczyzny dotyczyć będzie piosenka "Tough". Ponadto na nową płytę zespołu trafi kompozycja "Full Metal Jacket", opisywana przez irlandzkich muzyków jako "matka wszystkich rockowych melodii". Kapela planuje zakończyć nagrania latem. Jeśli to się powiedzie, longplay powinien ukazać się jesienią. Początek tournée promującego nowy materiał U2 spodziewany jest w marcu 2005 roku w Miami.


So maja 29, 2004 21:14 pm Zobacz profil

Dołączył(a): N kwi 18, 2004 9:17 am
Posty: 39
 
Post 
Ostatnio piojawił sie fragment "All Because Of You", który podobno znajdzie się na nowym krążku U2. Tak więc prawdopodobnie możemy posłuchać dźwięków z nowej płyty zespołu. Jakość jest kiepska, jakby nagranie z dyktafonu. Można go ściągnąć klikając tutaj

Tekst:


"I was born, a child of grace
Built this town in my own space
Everything was lovely such a beautiful place
You left me no illusion
Stole your hand across the world
Shadow cast across my room
You ailing is my cue
The light in the confusion

REFREN
All because of you
ALLLLL because of you
All because of you
I am, ALIVE, mmm I know you care"


Pn lip 12, 2004 20:27 pm Zobacz profil

Dołączył(a): N lip 20, 2003 18:24 pm
Posty: 102
Lokalizacja: Katowice
 
Post 
no naprawde jakoś słaba i niewiele można powiedzieć o muzyce ale przypomina mi to troszke stare U2 :)


Pn lip 12, 2004 20:37 pm Zobacz profil

Dołączył(a): N kwi 18, 2004 9:17 am
Posty: 39
 
Post 
A mi jakos podchodzi pod jakieś Red Hill Mining Town :D


Pn lip 12, 2004 20:54 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn sie 18, 2003 18:24 pm
Posty: 600
Lokalizacja: When you lose, don't lose the lesson
 
Post 
Gazeta Wyborcza napisał(a):
CD z niedokończonym albumem U2 zniknął we wtorek, gdy zespół odbywał sesję fotograficzną na obrzeżach francuskiej Nicei. Policja przesłuchała ok. 20 osób, które były obecne podczas robienia zdjęcia na okładkę: wciąż nie wiadomo, czy CD zginął, czy został ukradziony. Gotowy album U2 ma się ukazać w listopadzie, pierwszy promujący go singiel we wrześniu.


Ciekawe czy i kiedy te nagrania wypłyną... :D


Cz lip 15, 2004 22:51 pm Zobacz profil
aDMinistrator

Dołączył(a): Wt lip 08, 2003 21:53 pm
Posty: 2510
 
Post 
question of time. trzeba tylko bacznie sledzic ebay'a i kazdy z nas bedzie mial okazje to zakupic :lol:
btw , ciekawi mnie czy i tym razem fotki pstrykal anton c.


Cz lip 15, 2004 23:14 pm Zobacz profil
 
Post 
Przyznam sie bez bicia ,że jestem wielkim fanem u2.To królowie klimatu.Wystarczy posłuchać "Exit" a wszystko staje sie jasne...


Cz lip 22, 2004 13:29 pm
 
Post 
chriss napisał(a):
btw , ciekawi mnie czy i tym razem fotki pstrykal anton c.


tak tak,wlasnie podczas tego jak im te fotki pstrykal,ktos buchnal ta plytke!Moze on? :P :wink:


Cz lip 22, 2004 13:45 pm
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz lip 10, 2003 18:58 pm
Posty: 1512
Lokalizacja: Warszawa
 
Post 
chwila wspomnien z koncertu U2 na warszawskim Służewcu
Obrazek


Pt lip 23, 2004 7:37 am Zobacz profil

Dołączył(a): Cz lip 10, 2003 14:17 pm
Posty: 20
Lokalizacja: Gdynia
 
Post 
tyłem do sceny???? hehe :)
koncert rewelacja, a jak dla mnie POP to ich najlepsza płyta. Wykonanie Please na żywo zwaliło mnie z nóg :)


Pt lip 23, 2004 12:57 pm Zobacz profil
 
Post 
Please zawsze dobrze wypada na żywo.


Wt lip 27, 2004 10:39 am
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 4538 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5 ... 227  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 26 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © phpBB Group.
Designed by (c) 2002 Sven Plaggemeier www.depechemode.de, modified by PFDM Team