´╗┐ Depeche Mode - Zobacz w─ůtek - Nitzer Ebb

Utw├│rz nowy w─ůtek Odpowiedz w w─ůtku  [ Posty: 305 ]  Przejd┼║ na stron─Ö 1, 2, 3, 4, 5 ... 16  Nast─Öpna strona
Nitzer Ebb 
Autor Wiadomo┼Ť─ç

Do┼é─ůczy┼é(a): ┼Ür lis 05, 2003 0:56 am

Post Nitzer Ebb
Lubicie Nitzer Ebb?
Ulubiona piosenka?Teledysk?Album?
Wiece że wokalista Nitzer Ebb wspolpracował z Alanem Wilderem?
Obejrzyjcie Faith Heler Recoila to zobaczycie:)

Śr gru 10, 2003 3:35 am Zobacz profil

Do┼é─ůczy┼é(a): Pt lip 18, 2003 14:58 pm

Alan produkował płytę Nitzer Ebb, ale nie pamiętam, jak się ona nazywa.

Śr gru 10, 2003 11:26 am Zobacz profil

Do┼é─ůczy┼é(a): So lip 19, 2003 15:46 pm

a jakie kawa┼éki m├│g┼ébys polecic - znam tylko Join in the chant i Let your body learn - a to troch─Ö za "mocne" dla mnie - mo┼╝e s─ů kawa┼éki troch─Ö bardziej zbli┼╝one do F242, albo do dM 83-84?

Śr gru 10, 2003 17:22 pm Zobacz profil

Do┼é─ůczy┼é(a): N pa┼║ 26, 2003 15:18 pm

Alan produkował płytę Nitzer Ebb, ale nie pamiętam, jak się ona nazywa.

.....Ta plyta to (moja ulubiona) Ebbhead.....jesli dobrze pamietam..... rewelacyjny jest "hicior" Godhead, a z innych np. Getting Closer :wink:

Śr gru 10, 2003 17:32 pm Zobacz profil

Ja najcz─Ö┼Ťciej s┼éucham p┼éyty Belief...
Teraz idzie u mnie Shame.

Śr gru 10, 2003 18:45 pm Zobacz profil

Do┼é─ůczy┼é(a): So lip 12, 2003 0:05 am

No "Ebbhead" zdecydowanie najbardziej pod fan├│w DM, na dobry pocz─ůtek hitowe do┼Ť─ç 'I Give To You', 'Godhead' i chyba najlepszy z albumu 'Ascend', przy starszych trzeba si─Ö troch─Ö wysili─ç :P, ale klasa gatunku, stary dobry new-beat na "The Total Age: i "Belief" !!

Na electr-on na dniach Biografia i kompletna sp─Ödzaj─ůca mi obecnie sen z powiek ;/ . . . . .

Pt gru 12, 2003 7:26 am Zobacz profil WWW

Do┼é─ůczy┼é(a): N pa┼║ 26, 2003 15:18 pm

That Total Age...il(u)(e) z Was bawilo sie na parkietach przy "Violent Playground" albo "Let Beauty Loose"....? Polecam : mozna wpasc w prawdziwy amok. :twisted: :!:

Pt gru 12, 2003 16:08 pm Zobacz profil

Do tamtych dwóch juz dawno nie... ale wczoraj wymarszowałem i wyszalałem sie do Let Your Body Learn:)Na malej imprezce w miescie:)
Zastanawiam sie co z Nitzer Ebb dac na zlot za tydzien...Moze jakies podpowiedzi...(piosenka musi miec klip bo chcemy dac to od razu tez na telebimie)

Pt gru 12, 2003 23:42 pm Zobacz profil

Do┼é─ůczy┼é(a): So gru 27, 2003 14:09 pm

Jedna z trzech najwa┼╝niejszych grup Ebmowskich (obok Front 242 i Daf)...
respect,respect i jeszcze raz respect.
Najbardziej lubie That Total Age i Showtime,a ulubiona piosenka to I Give To You z Ebbheada 8)

So gru 27, 2003 16:38 pm Zobacz profil

Do┼é─ůczy┼é(a): So lip 19, 2003 15:46 pm

Cze┼Ť─ç! Potrzebuj─Ö pomocy :) Szukam kawa┼éka Leaether Strip "Japanese Bodies" - czy kto┼Ť mo┼╝e mi podes┼éa─ç na maila?
M├│j mail: personal_master@o2.pl

Pn gru 29, 2003 21:41 pm Zobacz profil

Do┼é─ůczy┼é(a): Pn sty 05, 2004 10:40 am

Z tego, co wiem, Wilder wsp├│┼épracowa┼é z NE ju┼╝ na poziomie EPki COME ALIVE, poprzedzaj─ůcej EBBHEAD...... Znakomita kapela. Bon Harris "ostatnio" by┼é wsp├│┼éodpowiedzialny za album AVA ADORE Smashing Pumpkins... Wsp├│┼éprodukcja, cz─Ö┼Ť─ç aran┼╝acji, a nawet ch├│rek w 1 kawa┼éku...

Ostatnio edytowano ┼Ür lip 05, 2006 14:49 pm przez mort, ┼é─ůcznie edytowano 1 raz

Cz sty 08, 2004 11:01 am Zobacz profil

Coraz ┼Ťmielej kolaboruj─ů ze sob─ů Terrence Fixmer i Douglas McCarthy (NitzerEbb). Opr├│cz wydanej wsp├│lnie ep'ki winylowej muzycy na ten rok zapowiedzieli kilkana┼Ťcie wyst─Öp├│w (min. Wafe-Gotik-Treffen), a ju┼╝ w czerwcu ma si─Ö ukaza─ç pe┼ény studyjny album "duetu" zatytu┼éowany "Between The Devil" (Synthetic Symphony/SPV) - w ostatnim czasie muzycy uruchomili r├│wnie┼╝ swoj─ů wsp├│ln─ů stronk─Ö www.fixmermmcarthy.com.

http://www.synthpop.arjmm.pl/news.html

Pn mar 22, 2004 11:08 am Zobacz profil

Do┼é─ůczy┼é(a): Cz sty 01, 2004 0:00 am

mute od jakiego┼Ť czasu przek┼éada dat─Ö wydania albumu BEST OF nitzer├│w, a mnie szlag trafia bo ju┼╝ jaki┼Ť czas na niego czekam ( 2 CD muzyki, na pierwszym bestof, na drugim remixy - te kt├│re s┼éysza┼éem s─ů zarypiaste, + DVD z teledyskami ). czy jest kto┼Ť kto zna OFICJALN─ä DAT─ś ???

Śr maja 05, 2004 12:50 pm Zobacz profil

Do┼é─ůczy┼é(a): So gru 27, 2003 14:09 pm

Ich pierwsza p┼éyta strasznie "┼Ťmierdzi" starym Die Krupps z pocz─ůtku 80s...brzmi prawie identycznie :roll:

Pn maja 10, 2004 3:36 am Zobacz profil

Nie ukrywali u pocz─ůtk├│w swej dzia┼éalno┼Ťci, ┼╝e mocno inspiruj─ů si─Ö Die Krupps... chocia┼╝ ja te┼╝, szczerze m├│wi─ůc, nie rozumiem ludzi, kt├│rzy twierdz─ů, ┼╝e najlepszym albumem NE jest debiut... Szkoda, ┼╝e ten zesp├│┼é przepad┼é, bo BIG HIT by┼é wed┼éug mnie ca┼ékiem fajn─ů zapowiedzi─ů lekkiej modyfikacji kierunku, w jakim pod─ů┼╝ali... Przede wszystkim szkoda Douglasa, bo to fantastyczny wokalista....

Pn maja 10, 2004 7:53 am Zobacz profil

nie rozumiem ludzi, kt├│rzy twierdz─ů, ┼╝e najlepszym albumem NE jest debiut

...a ja rozumiem, bo sam do nich nale┼╝─Ö :D . szczerze m├│wi─ůc to sam nie wiem dlaczego ja t─Ö p┼éyt─Ö tak kocham. chyba za ten militarny rozpi┼╝dziel, kt├│rym ostatnio mam przyjemno┼Ť─ç si─Ö budzi─ç i za prostot─Ö bo dzisiejsze czasy pokazuj─ů ┼╝e baaardzo trudno jest nagra─ç co┼Ť co przy niewielkim stopniu skomplikowano┼Ťciowo┼Ťci potrafi kopa─ç po ty┼éku z si┼é─ů pr─ůdu o...odpowiednim napi─Öciu. nie uwa┼╝am przy tym, ┼╝e pozosta┼ée p┼éyty s─ů gorsze bo ja NE ljublju ca┼éy.

a tak całkiem na marginesie, doszedłem ze znajomymi do wniosku że gdyby NE w czasach TOTAL AGE zaproszono na festiwal piosenki żołnierskiej do Kołobrzegu to na 100% dostaliby grandprix :D :D

Pn maja 10, 2004 10:07 am Zobacz profil

Z nieco innej beczki - co s─ůdzicie o BIG HIT? Recenzent jednego ze zorientowanych na electro i EBM magazyn├│w internetowych napisa┼é "BIG HIT - BIG SHIT".... moim zdaniem nies┼éusznie - ta p┼éyta by┼éa nadziej─ů na ca┼ékie nowy, nitzerebbowy sound... szkoda, ┼╝e by┼éa ostatni─ů...

Wt maja 11, 2004 10:36 am Zobacz profil

jeszcze nigdy nie przes┼éucha┼éem BIG HIT od pocz─ůtku do ko┼äca za jednym zamachem. podoba mi si─Ö ta p┼éyta ale na wyrywki bo niekt├│re kawa┼éki dzia┼éaj─ů na mnie troch─Ö odstraszaj─ůco, np. Border Talk albo Our Own World. no i cholernie jestem ciekaw w jak─ů stron─Ö poszliby ch┼éopaki gdyby chcia┼éo im si─Ö jeszcze razem popracowa─ç - bardziej ''organiczn─ů'' z ┼╝ywymi instrumentami bez syntetyk├│w, czy mo┼╝e zabrn─Öliby w inteligentne techno spod znaku Plastikmana albo bardziej ┼Ťmia┼ée elektroniczne experymenty? zreszt─ů, cokolwiek by to mia┼éo by─ç i jakkolwiek mia┼éoby brzmie─ç pewnie by┼éoby ca┼ékiem smaczne. chyba ┼╝e powr├│t NE by┼éby podobny do nowego 'produkt der DAF' :? ...

Wt maja 11, 2004 12:00 pm Zobacz profil

Si┼é─ů BIG HIT jest to, co dla wi─Ökszo┼Ťci EBMowych ortodox├│w jest jej najwi─Öksz─ů wad─ů - odej┼Ťcie od formu┼éy bitowej ┼éupanki i ┼Ťmia┼ée experymentowanie z dotychczasow─ů formu┼é─ů... Pami─Ötam, ┼╝e kr├│tko przed premier─ů BH Doug spowiada┼é si─Ö Paulowi Kingowi z MTV ze swojej fascynacji Tomem Waitsem, zw┼éaszcza wyj─ůtkowo pojechanym albumem BONE MACHINE tego wykonawcy.... I to s┼éycha─ç, wokalizy s─ů najmocniejsz─ů stron─ů p┼éyty - koniec z post─Ökiwaniami przywodz─ůcymi na my┼Ťl odg┼éosy z si┼éowni :D Chwilami NE odje┼╝d┼╝aj─ů w stron─Ö ... hmm... powiedzmy "psycho-elektro-bluesa", no a poza tym rewelacyjnie wypadaj─ů ┼╝ywe b─Öbny - we "Floodwater" udaje Im si─Ö osi─ůgn─ů─ç niemal zeppelinow─ů pot─Ög─Ö brzmienia.... Najs┼éabiej wypadaj─ů single, ca┼éa reszta jest rewelacyjna, ze wskazaniem na wynaturzony hicior "HEAR ME SAY", kompletnie upalony "BORDER TALK" i wspomniany "FLOODWATER"... narobili mi, skubani, nadziei t─ů p┼éyt─ů...

P.S.
Zapomnia┼ébym o dw├│ch ┼Ťwietnych b-sajdach z KICK IT: SKINTIGHT i DEAD AND GONE... to ju┼╝ prawie Waits na electroindustrialnym speedzie...

Wt maja 11, 2004 12:27 pm Zobacz profil

Do┼é─ůczy┼é(a): Pn sie 18, 2003 19:24 pm

fiolek napisał(a):
Po raz kolejny nie dane nam b─Ödzie doczekac wydawcnitwa "Body Of Work 1984 - 1997" maj─ůcego by─ç zbiorem tw├│rczo┼Ťci nie istniej─ůcej ju┼╝ formacji NITZER-EBB. Jak podaje Mute Germany, kt├│rego to nak┼éadem ma ukazac si─Ö ├│w kompilacja nadal nie ma zgody - koncesji, g┼éownej siedziby Mute w Wielkiej Brytani, kt├│ra to posiada prawa do wydawnictw grupy. Prawdopodobnie rozczarowani fani Nitzer-EBB b─Öda musieli jeszcze poczekac na wydawnictwo do 2005 roku (!)...

Śr maja 12, 2004 15:46 pm Zobacz profil
Wy┼Ťwietl posty nie starsze ni┼╝:  Sortuj wg  
Utw├│rz nowy w─ůtek Odpowiedz w w─ůtku  [ Posty: 305 ]  Przejd┼║ na stron─Ö 1, 2, 3, 4, 5 ... 16  Nast─Öpna strona

Kto przegl─ůda forum

U┼╝ytkownicy przegl─ůdaj─ůcy ten dzia┼é: Brak zidentyfikowanych u┼╝ytkownik├│w i 4 go┼Ťci

Nie mo┼╝esz rozpoczyna─ç nowych w─ůtk├│w
Nie mo┼╝esz odpowiada─ç w w─ůtkach
Nie mo┼╝esz edytowa─ç swoich post├│w
Nie mo┼╝esz usuwa─ç swoich post├│w

Szukaj:
Skocz do: