Depeche Mode - Zobacz wątek - Nitzer Ebb
 




Utwórz nowy wÄ…tek Odpowiedz w wÄ…tku  [ Posty: 346 ]  Przejdź na stronÄ™ Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5 ... 18  NastÄ™pna strona
Nitzer Ebb 
Autor Wiadomość

Dołączył(a): Śr gru 31, 2003 23:00 pm
Posty: 8
Lokalizacja: Radom
 
Post 
Little Big Disease napisał(a):
Prawdopodobnie rozczarowani fani Nitzer-EBB będa musieli jeszcze poczekac na wydawnictwo do 2005 roku


:x ...shit... :x


Åšr maja 12, 2004 15:00 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn sty 05, 2004 9:40 am
Posty: 1242
 
Post 
Kolejny raz pojawiają się pogłoski o "przebudzeniu" Bona Harrisa i Jego projektu MAVEN. http://www.mvn-ae.com/mvninfo.htm
Strona datowana jest na rok, zdaje się, 2002, ale kilka ciekawych informacji można wygrzebać...


Wt cze 08, 2004 10:18 am Zobacz profil

Dołączył(a): Wt lis 04, 2003 23:56 pm
Posty: 11
Lokalizacja: Kraków
 
Post 
SPV podało iż debiutancki krążek pary FIXMER/McCARTHY zostaje odłożony z premiera na 13 września - Oczywiscie chodzi o lidera Nitzer-EBB Douglasa Mc Carthy Fixmera - francuskiego DJa ktorzy wspolnie teraz nagrali album!!!

Osobiscie po przesluchaniu Freefall Through A Screen Remixes-(CDM-2004) opadła mi szczena!!!
Jest tak 5 piosenek w tym remixy Covenant,VNV Nation i The Hacker...o ile remixy sa dosc srednie...chyba najlepszy Hackera i tak...to oryginalne piosenki powalajÄ… na kolana!!!
Ale zaraz trzeba stanąć i marszować!
Totalny super EBM z dodatkiem techno-electro ciezkich dzwieków okrzyków i ciężkiegi tupania! naprawde jest co sluchac!
Twardziele juz pastujÄ… swoje ciezkie buty pod te piosenki na imprezach heh:)
Fixmer & Mccarthy zagrali w tym roku na WGT (Wave Gothic Treffen).

Zapowiada sie mój album roku 2004!

http://www.fixmermccarthy.com/


Pt cze 11, 2004 14:19 pm Zobacz profil

Dołączył(a): N paź 19, 2003 23:11 pm
Posty: 3
Lokalizacja: Warszawa
 
Post 
Tak sie sklada, ze przy "pomyslnych wiatrach" za kilka godzin spadnie mi plytka Fixmera & MacCarthy-ego "Between The Devil" z Mula. Jak mniemam jakis laskawca wpuscil jej promocyjna kopie, ale jest jedno ale. Juz widze, ze utwory sa zabezpieczone haslem, a zadnego pliku z owym w zip-ie nie ma. Moze jest jakis spec od tych rzeczy, ktory moglby pomoc lub podac jakas stronke gdzie szuka sie haselek do "zaszyfrowanych" mp3-jek. Oczywiscie jesli spadnie w calosci i plik bedzie uzywalny moge sie podzielic z zainteresowanymi.

Z gory dziękówka.


So cze 12, 2004 11:08 am Zobacz profil

Dołączył(a): N paź 19, 2003 23:11 pm
Posty: 3
Lokalizacja: Warszawa
 
Post 
No i plytka spadla, ale nadal nie moge sie do niej dobrac. Fachmani pomozcie. Jesli slyszeliscie "Destroy" i "Freefall" z maxi SP to wiecie, ze to zaczepisty material i nalezaloby pojechac po calosci.

Czekam i czekam na wskazowki.


N cze 13, 2004 1:06 am Zobacz profil

Dołączył(a): N paź 19, 2003 23:11 pm
Posty: 3
Lokalizacja: Warszawa
 
Post 
OK stawiam browar sam sobie :D . Udalo mi sie znalezc haslo i juz moge sie rozkoszowac Fixmerem i McCarthym. Jest to rip z kopii promocyjnej i zawiera na okladce info, ze oficjalna premiera ma nastapic 21 czerwca. A skoro wyszly juz promosy to moze i termin oficjalki bedzie dotrzymany. Muza (jesli ktos wczesniej znal Fixmera) nie zaskakuje natomiast McCarthy w znakomitej formie, pozostaje tylko miec nadzieje, ze nie jest to ostatnia wspolna produkcja obu panow. Ech, a moze tak Nitzer by sie reaktywowal, byloby milo.


Pn cze 14, 2004 0:09 am Zobacz profil

Dołączył(a): Wt lis 04, 2003 23:56 pm
Posty: 11
Lokalizacja: Kraków
 
Post 
PÅ‚yta Fixmer/Mc Carthy naprawde ma w sobie wiele energii!!!!!

Piosenki takie jak Freefall,Spilitter,Run,Through A Screen świetnie sprawdzaja sie na Krakowskiej imprezie EBM/Electro Industrial - ELECTROPERVERSION !
Ciezkie buty tupia po parkiecie az trzeszczy:)


Åšr lip 21, 2004 2:30 am Zobacz profil

Dołączył(a): Pt lut 20, 2004 19:10 pm
Posty: 2
Lokalizacja: Görlitz / Germany
 
Post 
hi,
i saw fixmer/mccarthy in lipsk on wgt this year. it was the hell...really, really great. doug have the best voice ever. he can whispern and scream as on the albums. at first they play JOIN IN THE CHANT!!!!!!!!!!!!! and later on the set 4 nep-songs. never i saw a show with this power....
my highlight this year!!!!!!!!!!


Pn lip 26, 2004 19:48 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N paź 26, 2003 14:18 pm
Posty: 116
Lokalizacja: Sto Lat
 
Post 
Przyznaje sie bez bicia ze zadnych projektow Fixmera nie znam, i moze dlatego plyta duetu pod nazwa "Between The Devil" mna wstrzasnela !!! To jakas futurystyczna emanacja EBM, tak bliska latom 80-tym (mam skojarzenia z takim "Geography" Front 242), a jednak swieza i dzisiejsza : z wiekszymi wplywami techno. Plyta moze niekoniecznie nastrojowa, lecz na pewno bedzie wgniatala w parkiet przy kazdej mozliwej okazji :D


Wt lip 27, 2004 11:42 am Zobacz profil

Dołączył(a): Pn wrz 13, 2004 17:18 pm
Posty: 399
Lokalizacja: OSTRÓW WLKP.
 
Post NITZER EBB
Coś nie zauważyłem topicu z tym zespołem ( no chyba ze jestem ślepy :D ) , a jest to jedna z moich ulubionych( pokręconych ) kapelek :D 8)

a WY??? lubicie NITZER EBB ???


Åšr lis 24, 2004 0:19 am Zobacz profil WWW

Dołączył(a): So gru 27, 2003 13:09 pm
Posty: 1172
 
Post 
http://www.depechemode-forum.pl/viewtopic.php?t=855


Åšr lis 24, 2004 0:26 am Zobacz profil

Dołączył(a): Śr lip 09, 2003 16:35 pm
Posty: 115
Lokalizacja: Kalisz
 
Post 
No qrde Karzyś - toż to jeden z najważniejszych zespołów obok DM zespołów! To przykład, jak bez skomplikowanej elektroniki można robić ciekawą i dynamiczną muzykę. Cała twórczość Nitzera to miodzio, a właściwie to jednak nie cała - ostatnia płyta "Big Hit" to raczej "Big Shit" - to dowód, że tworzenie muzyki na siłe, w konfliktach, nie wróży niczego dobrego.
Lekki szok dla mnie, to powrót Douglasa na scenę, w towarzystwie Terence'a Fixmera. Szkoda, że ich płyta "Between The Devil" nie trafiła w mój gust :( Z drugiej strony lepszy rydz niż nic, tym bardziej, że szkoda by było McCarthy'ego na emeryturze :) Na szczęście na koncertach duet gra stare kawałki Nitzera - brzmi to całkiem całkiem, w każdym razie na koncercie w ramach Wave Gothic Treffen 2004 który to ściągnąłem z eMula :D

PS. Tego PS'a piszę w trakcie edycji, bo gdy tworzyłem posta, to jednocześnie Roland wynalazł stary post :) Mam jednak nadzieję, że moderatorzy nie skasują tego zdublowanego tematu, ewentualnie przykleją posty do starego:)


Ostatnio edytowano Åšr lis 24, 2004 0:42 am przez GERMAN, Å‚Ä…cznie edytowano 1 raz



Åšr lis 24, 2004 0:27 am Zobacz profil WWW

Dołączył(a): Pn wrz 13, 2004 17:18 pm
Posty: 399
Lokalizacja: OSTRÓW WLKP.
 
Post 
oj.......jednak jestem ślepy :shock:
ale jak już piszę to powiem tak :
GERMAN - masz racjÄ™ !!! :D

Dobrze że sie rozpadli , bo jak by miała być taka następna płyta jak"BIG HIT " to .......e szkoda mówić......

Nie ma to jak "EBBHEAD" :D


Ostatnio edytowano Åšr lis 24, 2004 22:34 pm przez KARzYÅš, Å‚Ä…cznie edytowano 1 raz



Åšr lis 24, 2004 0:40 am Zobacz profil WWW

Dołączył(a): Śr lip 09, 2003 16:35 pm
Posty: 115
Lokalizacja: Kalisz
 
Post 
karzyś napisał(a):
Nie ma to jak "EBHEAD" :D


Mi bardziej pasujÄ… klimaty z "That Total Age" i "Belief" :)


Åšr lis 24, 2004 15:27 pm Zobacz profil WWW
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn sty 05, 2004 9:40 am
Posty: 1242
 
Post 
Hmm... ja tam BIG HITA lubię. Nawet bardzo. Zgoda, album jest nieco nierówny, ale wokale zdecydowanie najlepsze w całej twórczości NE. Fajne, pokomplikowane brzmienie.


Åšr lis 24, 2004 17:33 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N lis 09, 2003 22:13 pm
Posty: 92
Lokalizacja: Poland
 
Post 
NITZER EBB to legenda starych dobrych depeszowskich zlotów - goodhead był obowiązkowym numerem bez którego zlot nie mógł się odbyć.
Uwielbiam tÄ… kapele, i ten wokal.


Åšr lis 24, 2004 21:46 pm Zobacz profil

Dołączył(a): Śr lip 09, 2003 16:35 pm
Posty: 115
Lokalizacja: Kalisz
 
Post 
No i oczywiście Douglas u Alana zaśpiewał. Faith Healer i Stalker - ten drugi to dla mnie jeden z najlepszych, o ile nie najlepszy utwór Recoil, ale to już bajka na topic o Recoil :) W każdym razie Douglas rules! :D


Åšr lis 24, 2004 21:48 pm Zobacz profil WWW

Dołączył(a): Cz sie 26, 2004 7:22 am
Posty: 253
Lokalizacja: LAGO
 
Post 
Widziałem Fixmera i McCarthyego live na tegorocznej M'Era Lunie, ale był czad. Powiem Wam tylko tyle, że wokale na "Between the devil..." przy wersjach live, które słyszałem są "sabiutkie". Skąd ten gość bierze tyle siły żeby non - stop tak mocno się wydzierać. Niestety nie mogłem zostać do kuńca, gdyż trzeba było wracać pod dużą scenę. Z koncertu zapamiętałem jeszcze klawiszowca [:SITD:], który podziwiał koncert i dwóch kolesi chyba na kwasie, którzy w ogóle nie wiedzieli co się dookoła nich dzieje tylko tańcowali w jakimś oszalałym transie. Fajne to było...


Cz lis 25, 2004 8:35 am Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz lip 10, 2003 18:58 pm
Posty: 1512
Lokalizacja: Warszawa
 
Post 
jak dla mnie to głownie CONTROL I'M HERE ....


N lis 28, 2004 14:41 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn sty 05, 2004 9:40 am
Posty: 1242
 
Post 
Na stronie projektu Fixmer/McCarthy stoi jak byk, że panowie pracują nad nowym materiałem, którego spodziewać się można jesienią 2005 roku... I jeszcze: "F/M ARE AS MUCH A BAND AS NITZER EBB WERE"...

Jeżeli kolejne dzieła projektu dorównają debiutowi, to za parę lat NE będzie się traktować tylko jako rozgrzewkę Douglasa przed F/M :wink:


Pn lut 07, 2005 13:13 pm Zobacz profil
WyÅ›wietl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wÄ…tek Odpowiedz w wÄ…tku  [ Posty: 346 ]  Przejdź na stronÄ™ Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5 ... 18  NastÄ™pna strona


Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 26 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © phpBB Group.
Designed by (c) 2002 Sven Plaggemeier www.depechemode.de, modified by PFDM Team