Depeche Mode - Zobacz wątek - Bilety imienne na koncerty w Polsce/UE
 




Utwórz nowy wÄ…tek Odpowiedz w wÄ…tku  [ Posty: 1 ] 
Bilety imienne na koncerty w Polsce/UE 
Autor Wiadomość
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt paź 31, 2003 21:54 pm
Posty: 93
 
Post Bilety imienne na koncerty w Polsce/UE
Czesc!

Ostatni raz na koncercie bylem w 2017 roku i chcialem zapytac kogos z Was kto czesciej koncertuje, o to czy od tego czasu cos sie zmienilo w kwestii polityki odsprzedazowej biletow? Chodzi mi o to, ze wtedy jak dla mnie wszystko wygladalo na to, ze bilety imienne stana sie norma i udreka przy odsprzedazach biletow na skutek wypadkow losowych (przez jakis czas przeciez firmy jak Ticketmaster bronily sie czym sie tylko dalo, zeby nie umozliwic zmiany danych imiennych na biletach), ale z tego co widze obecnie, to na przyklad na ticketmaster w ogole nie widze biletow imiennych, nawet na najlepsze dostepne koncerty. Na koncert DM do Warszawy, ktory na pewno mozna nazwac jednym z topowych koncertow dla ticketmaster w Polsce, to biletow imiennych nie ma i jak ktos tylko chce odsprzedac swoj bilet papierowy, to moze to zrobic bez najmniejszego problemu. Dodatkowo na stronie tlumaczacej bilety imienne znalazlem wstawke o tym, ze nie ma zadnych biletow imiennych w sprzedazy na ticketmaster:
https://www.ticketmaster.pl/feature/personal/

Chociaz znalazlem na eventimie koncert, ktory ma bilety personalizowane, to zaskoczylo mnie ze na ticketmaster takowych nie ma. Czy cos sie zmienilo w ostatnich paru latach, jak np weszlo jakies prawo w Polsce albo w UE, ktora utrudnila firmom organizujacym eventy takie praktyki utrudniajace pozniejsza odsprzedaz biletow, czy o co chodzi?


Wt cze 06, 2023 23:14 pm Zobacz profil
WyÅ›wietl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wÄ…tek Odpowiedz w wÄ…tku  [ Posty: 1 ] 


Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 8 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © phpBB Group.
Designed by (c) 2002 Sven Plaggemeier www.depechemode.de, modified by PFDM Team