Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1511 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 76  Następna strona
O wszystkim i o niczym 
Autor Wiadomość
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn mar 02, 2009 16:35 pm
Posty: 14
Lokalizacja: Pułtusk
 
Post Re: O wszystkim i o niczym
SOCJOTECH napisał(a):


Po pierwsze miasto demolowali prawicowcy a nie Niemcy ...[/quote]

...i całe szczęście,już nam raz stolicę "zdemolowali"w 1939... :? :?

Nie wiem ile masz lat i jakie masz pojęcie w kwestiach organizacji paramilitarnych, subkultur itd. Tak się składa że orientuję się dobrze w tych tematach i DOSKONALE wiemy w jakim celu przyjechała do Warszawy grupa obywateli Niemiec mieniących się "antyfaszystami", podobnie jak wiemy w jakim celu pojawiła się grupa kiboli-nikogo nie bronię i nie popieram,ale błagam o trochę obiektywizmu w ocenie tych zdarzeń. A już stwierdzenia typu "Niemcy byli za nami" no cóż...bez komentarza to pozostawię..[/quote]

Bazujesz na tym co mówią w mediach więc dla mnie to Ty nie jesteś obiektywny.


Cz lis 17, 2011 22:45 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn mar 02, 2009 16:35 pm
Posty: 14
Lokalizacja: Pułtusk
 
Post Re: O wszystkim i o niczym
___EXCITER___ napisał(a):
nawołujesz do przemocy?

Weź człowieku lepiej nic nie pisz

Proszę bardzo konfidencie 997 dzwoń


Cz lis 17, 2011 22:49 pm Zobacz profil

Dołączył(a): N wrz 24, 2006 12:43 pm
Posty: 996
Lokalizacja: z Kocich ścieżek
 
Post Re: O wszystkim i o niczym
Rysiu nie widział żadnej kominiarki ;-]


Cz lis 17, 2011 23:43 pm Zobacz profil
 
Post Re: O wszystkim i o niczym
Najbardziej w takich sytuacjach bulwersuje mnie to ze zadna z grup,ludzi nie ma smialosci sie przyznac do tego co zrobili.Ten smieszny popis demolki w Dniu Niepodleglosci jest tylko nastepnym przykladem zwalania winy na to kto sie zesr...i nie sprzatnol.
Zadna z grup nie winna sie uwazac za Polaka skoro w dniu polskiego swieta niszczy miasto ktore przelalo w 1944 roku "morze" krwi.
Mam szukac winowajcow z konkretnej grupy w momencie ogolnej chuliganskiej awantury???Nie! kazdy z tych co demolowal Stolice jest dla mnie smieciem.
Jako nacjonalista jestem za tym aby w takim dniu zademonstrowac dobitnie ale! kulturalnie hasel co mi sie nie podoba w moim kraju.Jesli nawet nie pomoze to adresat dowie sie co o nim sadze,a tak to tylko pozostalo wspomnienie pt. wstyd.
Sprytem i inteligencja pokonuje sie wroga a nie debilizmem.


Pt lis 18, 2011 18:15 pm
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr lip 20, 2005 13:14 pm
Posty: 2176
Lokalizacja: Widzew Lodz
 
Post Re: O wszystkim i o niczym
@Dziekan

ja nie probuje tu nikogo wybielac,ale wk.... mnie sytuacja gdzie grupka niemiaszkow przyjezdza zaklocac nasz Marsz Niepodleglosci,a czesc ludzi o zgrozo mieniacy sie Polakami jeszcze im przyklaskuje!

czy to jest normalne? gdzie oni maja rozum?


Pt lis 18, 2011 18:39 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn mar 02, 2009 16:35 pm
Posty: 14
Lokalizacja: Pułtusk
 
Post Re: O wszystkim i o niczym
Dziekan napisał(a):
Najbardziej w takich sytuacjach bulwersuje mnie to ze zadna z grup,ludzi nie ma smialosci sie przyznac do tego co zrobili.Ten smieszny popis demolki w Dniu Niepodleglosci jest tylko nastepnym przykladem zwalania winy na to kto sie zesr...i nie sprzatnol.
Zadna z grup nie winna sie uwazac za Polaka skoro w dniu polskiego swieta niszczy miasto ktore przelalo w 1944 roku "morze" krwi.
Mam szukac winowajcow z konkretnej grupy w momencie ogolnej chuliganskiej awantury???Nie! kazdy z tych co demolowal Stolice jest dla mnie smieciem.
Jako nacjonalista jestem za tym aby w takim dniu zademonstrowac dobitnie ale! kulturalnie hasel co mi sie nie podoba w moim kraju.Jesli nawet nie pomoze to adresat dowie sie co o nim sadze,a tak to tylko pozostalo wspomnienie pt. wstyd.
Sprytem i inteligencja pokonuje sie wroga a nie debilizmem.


Miasto zdemolowali Twoi koledzy nacjonaliści m.in kibice Legii


Pt lis 18, 2011 18:45 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr lip 20, 2005 13:14 pm
Posty: 2176
Lokalizacja: Widzew Lodz
 
Post Re: O wszystkim i o niczym
rozumiem ,ze Szechter czy inna Kazia powiedziala Ci kto z osobna wezmie udzial w Naszym Marszu Niepodleglosci

a tak poza tym to licz sie ze slowami,bo obraziles wielu ludzi,ktorzy sa patriotami w przeciwienistwie do tych lewackich kolorowych popierdolek.


Ostatnio edytowano Pt lis 18, 2011 19:03 pm przez niunias, łącznie edytowano 1 raz



Pt lis 18, 2011 18:56 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N lip 17, 2005 14:15 pm
Posty: 4569
Lokalizacja: Powiś(L)e
 
Post Re: O wszystkim i o niczym
@Dave1984 - A ty kim jestes ? Nie pasuja Ci kibice Legii ? Masz z tym jakis problem ? Z przebiegu tego blota, ktore tu naniosles wynika, ze jestes kolezka tej dziewczyny z konwiktorskiej, ktora zasadniczo powinna byc usunieta juz dawno z tego forum za skladanie grozb wobec innego forumowicza. Tak tu jednak sie dzieje, ze ludzie wylatuja stad za damski ch. , a takie typki dalej hulaja w najlepsze i obrazaja innych.


Pt lis 18, 2011 19:02 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn mar 02, 2009 16:35 pm
Posty: 14
Lokalizacja: Pułtusk
 
Post Re: O wszystkim i o niczym
Lord Mały napisał(a):
@Dave1984 - A ty kim jestes ? Nie pasuja Ci kibice Legii ? Masz z tym jakis problem ? Z przebiegu tego blota, ktore tu naniosles wynika, ze jestes kolezka tej dziewczyny z konwiktorskiej, ktora zasadniczo powinna byc usunieta juz dawno z tego forum za skladanie grozb wobec innego forumowicza. Tak tu jednak sie dzieje, ze ludzie wylatuja stad za damski ch. , a takie typki dalej hulaja w najlepsze i obrazaja innych.


Odsiecz nadeszła ;P I tu się się zdziwisz jestem kibicem Legii. Kibice Legii robili bydło bo takie są fakty. DEMOLOWALI WŁASNE MIASTO CZY KTOŚ O ZDROWYCH ZMYSŁACH DEMOLUJE WŁASNE MIASTO? A kim ja jestem skromną nic nie znaczącą osobą w przeciwieństwie do Ciebie bo Ty jesteś DJ na MSGP i czujesz się lepszy z tego powodu prawda?;)


Pt lis 18, 2011 19:25 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N lip 17, 2005 14:15 pm
Posty: 4569
Lokalizacja: Powiś(L)e
 
Post Re: O wszystkim i o niczym
Fakty sa takie, ze bydlo robili nie tylko kibice :?: Legii. Nie wiem czy zauwazyles, ze mozna bylo spotkac osoby w wielu barwach klubowych. Zreszta bydlo robili nie tylko kibice. Poza tym co powiesz o policyjnych prowokacjach, zaznajomiles sie z fimem "widzialem naziola" ? Jakie jest Twoje zdanie w tej materii ?

Nie czuje sie lepszy od nikogo, a poza tym masz stare info. Juz nie gram :)


Pt lis 18, 2011 19:44 pm Zobacz profil

Dołączył(a): N wrz 16, 2007 16:56 pm
Posty: 225
Lokalizacja: ŁÓDŹ BAŁUTY
 
Post Re: O wszystkim i o niczym
A JA MAM PYTANIE ZA 100 PUNKTÓW DO SZANOWNEGO ADMINA. Dlaczego wykasowano wszystkie moje komentarze dotyczące tematu Dnia Niepodległości????!!!! :?: :?:


Pt lis 18, 2011 20:19 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N lip 17, 2005 14:15 pm
Posty: 4569
Lokalizacja: Powiś(L)e
 
Post Re: O wszystkim i o niczym
No co Ty, powaznie liczysz na odpowiedz ? :wink: Pewnie bedzie taka jak dla mnie w temacie 100 pytan do..., czyli wywala Ci kolejnego posta.


Pt lis 18, 2011 20:24 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn mar 02, 2009 16:35 pm
Posty: 14
Lokalizacja: Pułtusk
 
Post Re: O wszystkim i o niczym
Lord Mały napisał(a):
Fakty sa takie, ze bydlo robili nie tylko kibice :?: Legii. Nie wiem czy zauwazyles, ze mozna bylo spotkac osoby w wielu barwach klubowych. Zreszta bydlo robili nie tylko kibice. Poza tym co powiesz o policyjnych prowokacjach, zaznajomiles sie z fimem "widzialem naziola" ? Jakie jest Twoje zdanie w tej materii ?

Nie czuje sie lepszy od nikogo, a poza tym masz stare info. Juz nie gram :)


Wiem że nie tylko kibice Legii. Filmu nie widziałem jeszcze. A jeśli chodzi ogólnie o prowokacje policyjne to mnie nic nie zdziwi już.


Pt lis 18, 2011 20:33 pm Zobacz profil

Dołączył(a): N wrz 16, 2007 16:56 pm
Posty: 225
Lokalizacja: ŁÓDŹ BAŁUTY
 
Post Re: O wszystkim i o niczym
Lord Mały napisał(a):
No co Ty, powaznie liczysz na odpowiedz ? :wink: Pewnie bedzie taka jak dla mnie w temacie 100 pytan do..., czyli wywala Ci kolejnego posta.


Zapewne masz Lord rację-szkoda prądu,ale nie dzierżę zachowań gdy próbuje mi się zamknąć gębę na siłę... :? pomijam fakt i ż nikogo nie obrażałem ,nie straszyłem-podejrzewam że moje posty wsiąknęły jak kamfora "dzięki" zwrotowi "lubiący od tyłu" :D no cóż przepraszam-homoseksualiści-tak lepiej?

Dave1984 napisał(a):
niunias napisał(a):
@Dziekan

ja nie probuje tu nikogo wybielac,ale wk.... mnie sytuacja gdzie grupka niemiaszkow przyjezdza zaklocac nasz Marsz Niepodleglosci,a czesc ludzi o zgrozo mieniacy sie Polakami jeszcze im przyklaskuje!

czy to jest normalne? gdzie oni maja rozum?


Ale Niunias tu nie ma o czym dywagować ,oczywiście zgadzam się z Tobą -TO NIE JEST NORMALNE! Tak samo jak sytuacja gdy dziecko mówi do taty Roman a do mamy Zbyszek. :wink:

@Dave1984
Może Twój Marsz Niepodległości bo na pewno nie mój ;) zgraja faszystów, nazistów, homofobów, nacjonalistów i innych pojebów


Jeżeli kasuje się moje refleksje i przemyślenia na temat Marszu Niepodległości, to proszę również o konsekwentne usuwanie treści obrażających uczestników marszu-osobników nazywających patriotów i Polaków pojebami powinno się wysiedlać do Burkina -Faso.


Pt lis 18, 2011 20:52 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn mar 02, 2009 16:35 pm
Posty: 14
Lokalizacja: Pułtusk
 
Post Re: O wszystkim i o niczym
@SOCJOTECH daj sobie spokój i tak się z Twoimi poglądami nigdy nie zgodzę więc pisz sobie co chcesz ;)


Pt lis 18, 2011 21:04 pm Zobacz profil

Dołączył(a): Pn gru 10, 2007 0:54 am
Posty: 3087
Lokalizacja: Piastów/Warszawa
 
Post Re: O wszystkim i o niczym
A nie mówiłam, że się niebezpiecznie robi? :banana: :banana: :banana:
Moje posty też wsiąkły.
Ale - gdyby nie wsiąkły - byłyby bezsensowne w obliczu wykasowania pozostałych.... :) Więc - to logiczne.

W tej sytuacji można wyciąć również i ten. :D


So lis 19, 2011 0:03 am Zobacz profil
 
Post Re: O wszystkim i o niczym
:arrow: @Dave1984 gdybys czytal z uwaga to co napisalem,ewentualnie bys chcial to nie odpisalbys w ten sposob na mojego posta.Ja moge jednak smialo uwazac ze Ty stanowisz podjudzacza do tego typu sytuacji.Swiadcza o tym chociazby Twoje wszystkie odpowiedzi tu w tym topicu.Kto kolwiek napisze cos co nie miesci sie w Twoich kryteriach jest faszysta itp.


So lis 19, 2011 9:14 am
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr lip 09, 2003 16:36 pm
Posty: 1070
Lokalizacja: Jelenia GORE'a
 
Post Re: O wszystkim i o niczym
SOCJOTECH napisał(a):
A JA MAM PYTANIE ZA 100 PUNKTÓW DO SZANOWNEGO ADMINA. Dlaczego wykasowano wszystkie moje komentarze dotyczące tematu Dnia Niepodległości????!!!! :?: :?:


Nie zostaly wykasowane i juz wrocily. Sorry za zamieszanie. Mea Culpa.


So lis 19, 2011 16:02 pm Zobacz profil WWW
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz lut 17, 2005 9:24 am
Posty: 806
Lokalizacja: KRK
 
Post Re: O wszystkim i o niczym
na pohybel wiernym czytelnikom gazety Blumsztajna
i zawziętym oglądaczom tańca z gwiazdami


http://www.youtube.com/watch?feature=pl ... zDBR-ikjIA

Lemingi, zadajecie sobie pytanie czemu wam tego nie pokazano? ...


N lis 20, 2011 11:43 am Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N lip 12, 2009 11:47 am
Posty: 690
Lokalizacja: Leipzig
 
Post Re: O wszystkim i o niczym
OOOOOOOOOOOOOOOOO!

Dorodna młodzież idzie :lol:

Jeśli chodzi o zakapturzone i omotane czym tam się da oblicza dorodnej młodzieży to różne tv pokazywały...


N lis 20, 2011 15:13 pm Zobacz profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1511 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 76  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 11 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © phpBB Group.
Designed by (c) 2002 Sven Plaggemeier www.depechemode.de, modified by PFDM Team