Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1511 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 ... 76  Następna strona
O wszystkim i o niczym 
Autor Wiadomość
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz lut 12, 2004 21:32 pm
Posty: 1511
Lokalizacja: Gdansk
 
Post Re: O wszystkim i o niczym
jasna cholera ilu faszystów idzie. szczegolnie niebezpieczny ten co na barana siedział. i jaka nuda tylko dwa kolory dominują. nie to co tęczowa


N lis 20, 2011 15:55 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn sie 11, 2003 18:09 pm
Posty: 574
Lokalizacja: 52°10'N 16°45'E
 
Post Re: O wszystkim i o niczym
Easy tiger napisał(a):
czemu wam tego nie pokazano? ...


Bo to był zamach? :wink:
Byłam w sobotę na manifestacji ONR i Marszu Równości, wieczorem oglądałam 'relacje' z wydarzeń - w tiwi wyglądało to o wiele bardziej makabrycznie, więc po raz kolejny przekonałam się na własnej skórze jak manipuluje się informacją. Plebs jest spragniony krwi, ot co.
Z luzem, ludzie...


N lis 20, 2011 19:04 pm Zobacz profil WWW
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt cze 14, 2011 12:32 pm
Posty: 484
Lokalizacja: Warszawa
 
Post Re: O wszystkim i o niczym
Filmik wstawiony przez użytkownika Easy tiger mówi wszystko. Ludzi którzy nie wstydzą się swoich barw narodowych, którzy mówią z dumą że są Polakami jest naprawdę wielu i co ważne są to ludzie młodzi. Nie jesteśmy kolejnym ogłupiałym zachodnim społeczeństwem, które konieczne musi być takie "tolerancyjne", jesteśmy świadomi swoich wartości i żadne lewackie akcje nie zmienią tego podejścia. Jest nas wielu i jesteśmy mocni a przyszłość należy do nas.


N lis 20, 2011 21:56 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz lut 17, 2005 9:24 am
Posty: 806
Lokalizacja: KRK
 
Post Re: O wszystkim i o niczym
ciekawe jak czują się czytelnicy wyborczej którzy oglądająć ten film czytali wcześniej:

Przedstawiciele Porozumienia 11 Listopada mówili o sukcesie - największej antyfaszystowskiej blokadzie w ostatnim dwudziestoleciu. Według nich stawiło się na nią 5 tys. ludzi. Ale tegoroczny Marsz Niepodległości też był największy w swojej historii. Maszerowało w nim ok. 2 tys. osób.

http://warszawa.gazeta.pl/warszawa/1,90 ... azka_.html

Ci z Czerskiej mają was po prostu za zwykłych durniów, za ciemny lud który to kupi ;)


Pn lis 21, 2011 16:19 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt lis 18, 2011 0:30 am
Posty: 330
Lokalizacja: Poznań/Vienna
 
Post Re: O wszystkim i o niczym
Cześć Izi ;P


Pn lis 21, 2011 19:08 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz lut 17, 2005 9:24 am
Posty: 806
Lokalizacja: KRK
 
Post Re: O wszystkim i o niczym
hey Ewysz :)
hey scum (czy może die scum?)
- chyba się znamy co prawda masz 1 post ale znajomo cuchnie :)

co do gazety red Blumsztajna

14:25 Plac Konstytucji Narodowcy rozciągnęli ogromny transparent ''Największa manifestacja narodowa - Polska zawsze niepodległa'' Jest ich ok. 3 tys. - twierdzi nasz reporter.

wskaż mi że podają w tekście większą ilość

http://warszawa.gazeta.pl/warszawa/1,34 ... &startsz=x

@scum
czy to o Tobie? :)

http://warszawa.gazeta.pl/warszawa/1,34 ... owie_.html

Po co była ci ta kominiarka?

- Używam jej, kiedy jeżdżę na rowerze. Wtedy rano, też ją założyłem, bo było zimno. Potem wepchnąłem ją do plecaka. W Warszawie ani na chwilę jej nie wyjąłem. Przy pomniku Dmowskiego miałem odkrytą twarz.


:D :D


Pn lis 21, 2011 20:20 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz lut 17, 2005 9:24 am
Posty: 806
Lokalizacja: KRK
 
Post Re: O wszystkim i o niczym
die scum ;)


Pn lis 21, 2011 20:40 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt maja 08, 2007 23:29 pm
Posty: 129
Lokalizacja: another state of mind
 
Post Re: O wszystkim i o niczym
"- Mieszkałam w Niemczech 19 lat. Miałam w niemieckiej szkole kolegę z Antify, który był synem fabrykanta wędlin. Oni byli zamożni. Ojciec milioner dał mu na 18-te urodziny samochód Porsche. Chłopak bardzo chciał mieć ten samochód, ale jednocześnie wstydził się pokazywać go kolegom z Antify. Jeździł więc Porsche na manifestacje i parkował sześć przecznic od nich żeby go nikt nie zobaczył. Woził w bagażniku składany holenderski rower i nim dojeżdżał na samą manifestację. Tam w koszulce z Che Guevarą krzyczał antykapitalistyczne hasła. To dobrze podsumowuje mentalność tych ludzi. Oni gdy pokończyli uniwersytety i nabyli wykształcenie to dostosowywali się do panującego systemu. To jest zakłamanie.(...) Pamiętam z Niemiec jak organizacje grup Antify robiły naloty na spotkania młodzieżówki CDU. To była taka ich regularnie organizowana „zabawa”, której celem była bijatyka, rozróba."


Pn lis 21, 2011 20:55 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N lip 13, 2003 17:33 pm
Posty: 1344
Lokalizacja: Z ulicy Kamiennej
 
Post Re: O wszystkim i o niczym
Grubo

http://www.youtube.com/watch?v=K38o3mSapBc

się pod tą wypowiedzią Wątłego podpisuje.


Pn lis 21, 2011 21:12 pm Zobacz profil WWW

Dołączył(a): Pn gru 10, 2007 0:54 am
Posty: 3087
Lokalizacja: Piastów/Warszawa
 
Post Re: O wszystkim i o niczym
devoted101 napisał(a):
Grubo

http://www.youtube.com/watch?v=K38o3mSapBc

się pod tą wypowiedzią Wątłego podpisuje.

Ja też!
A w ogóle - to media winne są. To skandal, że tyle się o tym mordobiciu wrzeszczy. I pokazuje bzdurne pyskówki polityków. Ludzie są tym epatowani, karmieni na siłę. Się pytam : Po co?
Czsami myślę, że Goebbels miał rację...... :twisted:


Pn lis 21, 2011 21:51 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt sie 08, 2003 21:30 pm
Posty: 1487
Lokalizacja: Nostalgia.....
 
Post Re: O wszystkim i o niczym
Kto zaprosił na forum nowych gości?
:lol:


Pn lis 21, 2011 22:05 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr lip 20, 2005 13:14 pm
Posty: 2176
Lokalizacja: Widzew Lodz
 
Post Re: O wszystkim i o niczym
cos mi sie zdaje,ze niektorzy czlonkowie z tfu antify ,po dzisiejszym wyroku sadu dostali piany na pysku :lol:

http://wiadomosci.onet.pl/kraj/zakaz-pe ... omosc.html


Wt lis 22, 2011 18:54 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn mar 02, 2009 16:35 pm
Posty: 14
Lokalizacja: Pułtusk
 
Post Re: O wszystkim i o niczym
GOOD NIGHT WHITE PRIDE ;) nieformowalne d...pki ;) Polska się zmienia ;) mogę się założyć że większość z was to stare zgredy ;) z niskim wykształceniem ;)


Śr lis 23, 2011 1:20 am Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz lut 17, 2005 9:24 am
Posty: 806
Lokalizacja: KRK
 
Post Re: O wszystkim i o niczym
< zieeeeeeew >

:lol:


Śr lis 23, 2011 9:12 am Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn sie 11, 2003 18:09 pm
Posty: 574
Lokalizacja: 52°10'N 16°45'E
 
Post Re: O wszystkim i o niczym
Nie jestem w NOP-ie, a noszę krzyż celtycki. To znaczy, że mam przestać nosić krzyż czy wstąpić do NOP-u?


Śr lis 23, 2011 10:55 am Zobacz profil WWW
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn mar 02, 2009 16:35 pm
Posty: 14
Lokalizacja: Pułtusk
 
Post Re: O wszystkim i o niczym
@DRU to zależy czy traktujesz go jako symbol neonazistowski czy neopogański


Śr lis 23, 2011 11:41 am Zobacz profil

Dołączył(a): N wrz 16, 2007 16:56 pm
Posty: 225
Lokalizacja: ŁÓDŹ BAŁUTY
 
Post Re: O wszystkim i o niczym
Dave1984 napisał(a):
GOOD NIGHT WHITE PRIDE ;) nieformowalne d...pki ;) Polska się zmienia ;) mogę się założyć że większość z was to stare zgredy ;) z niskim wykształceniem ;)


A ty oczywiście należysz do elity polskiego społeczeństwa, jesteś gruntownie wykształcony i bogaty w wiedzę, doświadczenie życiowe,a ilość przeczytanych przez Ciebie książek nie zmieści się w osiedlowej bibliotece...I ten ogromny kapitał wiedzy pozwala Ci na ubliżanie osobom mającym innne od Ciebie poglądy, na opluwanie wartości narodowych, na chodzenie w brudnych spodniach i picie wina w bramie, na zbieranie paru groszy na kolejnego bełta, -bo uważasz że to jest oryginalne być inteligentnym, wykształconym ale równocześnie nic nie wnoszącym do społeczeństwa osobnikiem przejawiającym anarchistyczne skłonności. Masz doktorat,być może setki dyplomów, jesteś oratorem,a równocześnie "budujesz barykadę" przed popularnym terminem socjologicznym jakim jest ład społeczny. Korzystając z mojego wykształcenia pozwoliłem sobie na próbę małego zarysu profilu osobowego ludzi mieniących się antyfaszystami,działającymi w antifach i innych RAF'ach i zapewniam Cię że na temat subkultur wiem bardzo dużo i mam doświadczenie. Podkreślam że nie stoję za żadnym ugrupowaniem,bo jak już kiedyś napisałem brzydzę się wandalizmem i rozwiązywaniem problemów za pomocą pałki i siły. Nie przeszkadzają mi homoseksualiści dopóki nie paradują pod moim oknem w skórzanych srtingach, dopóki kanały telewizji publicznej nie są wypełnione w całości gloryfikacją homoseksualizmu jako czynnika tworzącego ogólne pojęcie wolności(patrz Pierogi, Jacykowy i inne). Nie przeszkadzają mi narodowcy dopóki nie demolują mienia publicznego (czy Ty za nie płacisz, czy wolisz wydać kasę na kolejnego jointa?) Odpowiedz mi na pytanie w jaki sposób Ty przyczyniasz się do budowania naszego kraju, do polepszenia warunków życia swoich i innych ludzi, jaki wpływ ma Twoja ideologia na renesans norm i zasad powodującyh że ludzie czuja się bezpiecznie i żyje im się lepiej??

Antifa nie kryje się z faktem iż w walce z domniemanyn "faszyzmem", ucieka się do przemocy i siły-co w konsekwencji czyni z niej organizację quasi terorystyczną-jak zatem nazwiesz działania zmierzające do usunięcia ze społeczeństwa grupy społecznej mającej skrajny od Waszego ,system ideologiczny?!?! Ja odpowiedź znam , a TY??!


Śr lis 23, 2011 11:53 am Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt cze 14, 2011 12:32 pm
Posty: 484
Lokalizacja: Warszawa
 
Post Re: O wszystkim i o niczym
SOCJOTECH daj spokój, dyskusja z tym typem nie ma sensu, najlepiej go zacząć olewać, szybko zniknie z tego forum i szczekać nie będzie.


Śr lis 23, 2011 12:23 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So sie 30, 2008 20:37 pm
Posty: 626
 
Post Re: O wszystkim i o niczym
Polonista napisał(a):
najlepiej go zacząć olewać, szybko zniknie z tego forum


Biorąc przykład z poprzedniego dyskutanta, to raczej chyba na odwrót, szybko znikną dyskutujące z nim osoby :lol: :twisted:


Śr lis 23, 2011 12:33 pm Zobacz profil WWW
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn mar 02, 2009 16:35 pm
Posty: 14
Lokalizacja: Pułtusk
 
Post Re: O wszystkim i o niczym
@socjotech nie rozgryzłeś mnie jednak. Nie opluwam wartości narodowych to raz. Nie chodzę w brudnych spodniach i nie piję taniego wina chyba coś Ci się pomyliło z punkami? Nie mam nic przeciwko anarchii traktują ją jednak jako utopię z wielu względów raz bo jeśli nie będzie prawa i kogoś kto strzeże tego prawa to przykładowo taki Dziekan utnie mi głowę tylko dlatego że jestem żydem albo tylko dlatego że mam czarny kolor skóry takie przykłady można mnożyć w nieskończoność. Dobra masz swoje zdanie o Antifie ok.


Śr lis 23, 2011 15:12 pm Zobacz profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1511 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 ... 76  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 7 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © phpBB Group.
Designed by (c) 2002 Sven Plaggemeier www.depechemode.de, modified by PFDM Team