Depeche Mode - Zobacz wątek - uwagi, propozycje zmian, udoskonaleń
 




Utwórz nowy wÄ…tek Odpowiedz w wÄ…tku  [ Posty: 736 ]  Przejdź na stronÄ™ Poprzednia strona  1 ... 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27 ... 37  NastÄ™pna strona
uwagi, propozycje zmian, udoskonaleÅ„ 
Autor Wiadomość
 
Post 
Widzisz, looper, kupimy se po kalkulatorze, dopoki się władze nie wypowiedzą.

:P


Pn lut 19, 2007 19:52 pm
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz wrz 15, 2005 10:03 am
Posty: 815
Lokalizacja: Ziębice
 
Post 
Mi już kiedyś odpowiedziano na to pytanie. Że wystarczy w adresie wpisać odpowiednią liczbę podstrony razy liczbę postów. Tylko coś średnio ta matematyka się zgadza. Przykład tego tematu: 460/24 * = 19,166666....

460-liczba w adresie
24-nr podstrony

O wiele prościej by było gdyby licznik stron zawierał odnośniki do więcej niż tylko 3 najbliższych stron Nie można by tak ustawić nieco więcej? Czy to jest tak trudne, lub niemożliwe do wykonania?


Pn lut 19, 2007 20:00 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn lip 03, 2006 11:39 am
Posty: 717
Lokalizacja: WWA
 
Post 
Kuna, mój pocket calculator nie ma tyle zer :wink:


Pn lut 19, 2007 20:40 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N lut 29, 2004 17:51 pm
Posty: 722
 
Post 
Terian napisał(a):
Przykład tego tematu: 460/24 * = 19,166666....

460-liczba w adresie
24-nr podstrony

460 to nie liczba postów nie na 24 stronach, ale na 23. ;)

23 x 20 = 460


Pn lut 19, 2007 22:15 pm Zobacz profil WWW
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So lip 19, 2003 16:22 pm
Posty: 897
Lokalizacja: Wrocław
 
Post 
Mojego ulubionego "ą" w słowie "tą" przy usuwaniu wiadomości bomba N nie rusza, to wrzucę coś, co wpadło mi do głowy przed chwilą...

Nasi Forumowicze używają przeróżnych nicków - niekiedy nie wiadomo czy ma się do czynienia z Forumowiczką czy Forumowiczem... co bywa niekiedy powodem zabawnych sytuacji, choć w większości chyba przypadków trochę irytuje osoby posądzane o przynależność do przeciwnej płci. Nie dało by radę jakoś do Profilu dodać pola wskazuącego na płeć? Niekiedy nie mam czasu i ochoty przeglądać postów danej osoby, by sprawdzić jakich końcówek używa :roll:


Cz mar 01, 2007 9:21 am Zobacz profil WWW
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn lip 03, 2006 11:39 am
Posty: 717
Lokalizacja: WWA
 
Post 
Dobry pomysł :8):


Cz mar 01, 2007 16:49 pm Zobacz profil
aDMinistrator

Dołączył(a): Wt lip 08, 2003 21:53 pm
Posty: 2517
 
Post 
a jak kts specjalnie sobie zmieni plec?


So mar 03, 2007 12:39 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So lip 19, 2003 16:22 pm
Posty: 897
Lokalizacja: Wrocław
 
Post 
Będzie sam sobie winien, jeśli ktoś go nazwie "Gołąbeczką" na przykład :lol:


So mar 03, 2007 14:17 pm Zobacz profil WWW
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt wrz 05, 2003 12:42 pm
Posty: 412
 
Post 
Jak miło :)


Pn mar 12, 2007 17:24 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt kwi 11, 2006 15:58 pm
Posty: 1755
Lokalizacja: Warszawa
 
Post 
proponuje, by uzytkownicy, ktorzy komentuja wypowiedzi i zdania inyych w sposob negatywny zostali wpierw ostrzezni, a potem i te wypowiedzi powinny zostac usuniete

bo O GUSTACH SIE NIE MOWI


i uwazam ze na tym forum jest dosc duzy problem z tym...
gdy ktos napisze (PRZYKLAD) "nie lubie i feel you" albo "kocham are people people" to zaraz posypia sie takie wypowiedzi jak "jak mozesz lubic takie gwno", "i feel you jest cudowne, co ty mowisz", "jak i feel you jest do NIE PRZEKLINAJ!, to ja jestem doda elektroda".
to tylko drobny przyklad, takich wypowiedzi jest mnostwo, sa rowniez "inne sposoby" komentowania
kiedy ludzie zapamietaja, ze to jest kogos prywatna opinia? i ze skoro jest odmienna to nie nalezy tego komentowac? myslenie typu "ja lubie i feel you, ty nie lubisz i feel you, ja mam racje, ty nie, ja wygrywam, ty przegrywasz, to moje zdanie jest prawdziwe" mnie powala :?
wiec odsylam na sama gore -> tam jest moja propozycja "udoskonalenia" w dzialaniu forum
pozdrawiam


Åšr mar 14, 2007 22:42 pm Zobacz profil WWW
 
Post 
O gustach się nie mówi - czy od kiedy to usłyszałeś choć raz nad tym zdaniem się zastanowiłeś? Czy nie przyszło ci może na myśl, że wymyślił je jakiś kretyn, który miał posrane gusta i był wyśmiewany przy każdej sposobności?

Po co jesteś na tym forum? By napisać nam o sowich gustach? Mało to kogo interesuje, no chyba że postawisz przy tym jakąś tezę wartą dyskusji.

A autorzy postów typu "nie lubię I Feel You" powinni byc pierw zjechani po całości a potem zbanowani.


Åšr mar 14, 2007 22:56 pm
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt kwi 11, 2006 15:58 pm
Posty: 1755
Lokalizacja: Warszawa
 
Post 
nie powiem, ciekawe poglady. szczegolnie przy ostatnim zdaniu.

Cytuj:
Po co jesteś na tym forum? By napisać nam o sowich gustach? Mało to kogo interesuje, no chyba że postawisz przy tym jakąś tezę wartą dyskusji.


w odpowiedzi zacytuje post usera o nicku Vielebny:

Cytuj:
no bo jakie ma dla kogo znaczenie to, że Henio albo Zdzisia usłyszała dziś o 13:07 Strangelove w radiu Eska, to, że ktoś wypił 101 drinka, to, że ktoś dał w ankiecie więcej punktów dla Exciter Tour niż dla TTA a komuś innemu podczas Devotional najbardziej podobała się wizualizacja do In Your Room.


no wlasnie, jakie? idac Twoim sposobem myslenia cale 4um nie ma sensu

Cytuj:
O gustach się nie mówi - czy od kiedy to usłyszałeś choć raz nad tym zdaniem się zastanowiłeś? Czy nie przyszło ci może na myśl, że wymyślił je jakiś kretyn, który miał posrane gusta i był wyśmiewany przy każdej sposobności?


nie, nie przyszlo. za to myslalem nad tym stwierdzniem i w pelni je zrozumialem. chyba w przeciwienstwie do Ciebie.


Åšr mar 14, 2007 23:30 pm Zobacz profil WWW
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So lip 12, 2003 18:11 pm
Posty: 135
Lokalizacja: Wrocław
 
Post ...
w moim mniemaniu istota forum, polega na:

a) zakladaniu sensownych tematow
(o sensie decyduje subiektywne odczucie uzytkownika)

b) uzytkownicy dodaja swoje wypowiedzi na zainicjowany temat

c) uzytkownicy komentuja wypowiedzi innych uzytkownikow na zainicjowany temat

Slowem, forum to dyskusja, nawet jesli jakas wypowiedz bedzie w mniemaniu 99% uzytkownikow pozbawiona jakiegokolwiek sensu.

Ingerowanie w wypowiedzi(kasowanie czesci lub calosci), poza oczywistymi przypadkami naruszania regulaminu forum, nie jest wedlug mnie zadnym ulepszeniem.

Pamietajmy o wolnosci wypowiedzi !!!

I niech tam jedni pisza, ze cos lubia, a inni ich potepiaja za to, dopoki wszystko nosi znamiona kulturalnej wymiany zdan.

:twisted:


Åšr mar 14, 2007 23:50 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt kwi 11, 2006 15:58 pm
Posty: 1755
Lokalizacja: Warszawa
 
Post 
masz racje, ale niektore wypowiedzi sa strasznie niemile


Cz mar 15, 2007 18:26 pm Zobacz profil WWW
 
Post 
Bo niektórzy są mili tylko w pm-ach.

;P

A tak btw to z paru powyzszych postow wynika, ze to nie forum, a uzytkownicy wymagajÄ… (samo)udoskonalenia...


Pt mar 16, 2007 10:06 am

Dołączył(a): So lip 22, 2006 16:43 pm
Posty: 57
 
Post 
h1rszu napisał(a):
w odpowiedzi zacytuje post usera o nicku Vielebny:

Cytuj:
no bo jakie ma dla kogo znaczenie to, że Henio albo Zdzisia usłyszała dziś o 13:07 Strangelove w radiu Eska, to, że ktoś wypił 101 drinka, to, że ktoś dał w ankiecie więcej punktów dla Exciter Tour niż dla TTA a komuś innemu podczas Devotional najbardziej podobała się wizualizacja do In Your Room.


Tą wypowiedź wyrwałeś z kontekstu, co całkowicie przeinacza jej znaczenie. Jeśli mowa o ostrzeżeniach / banach - to za takie właśnie praktyki powinny one być rozdawane. ;)


Pt mar 16, 2007 21:29 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt kwi 11, 2006 15:58 pm
Posty: 1755
Lokalizacja: Warszawa
 
Post 
nie wyrwalem go z kontekstu.. chodzilo o to samo
jakis tam uzytkownik powiedzial ze temat jest bez sensu... wiec byla taka odp.


Pt mar 16, 2007 23:11 pm Zobacz profil WWW
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N lip 04, 2004 12:45 pm
Posty: 195
 
Post 
gdy zmieniłem maila na forum, to dostałem maila z tytułem

Cytuj:
Reaktywuj soje konto!


to samo miałem na innym forum i nie wiem czy to wina gmaila czy przypadłość forum phpBB


So mar 31, 2007 14:30 pm Zobacz profil

Dołączył(a): Cz kwi 13, 2006 20:44 pm
Posty: 128
Lokalizacja: warszawski Żoliborz
 
Post 
Czy jest szansa aby na forum pojawił się dział multimediów/bootlegów innych artystów np. mp3 lub video/dvd w dziale bootlegi ?

Coś takiego istnieje np. na forum U2Star i cieszy się dużym wzięciem...

pzdr.


Wt maja 01, 2007 22:23 pm Zobacz profil
WyÅ›wietl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wÄ…tek Odpowiedz w wÄ…tku  [ Posty: 736 ]  Przejdź na stronÄ™ Poprzednia strona  1 ... 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27 ... 37  NastÄ™pna strona


Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © phpBB Group.
Designed by (c) 2002 Sven Plaggemeier www.depechemode.de, modified by PFDM Team