´╗┐ Depeche Mode - Zobacz w─ůtek - pokoik regionalny

Utw├│rz nowy w─ůtek Odpowiedz w w─ůtku  [ Posty: 146 ]  Przejd┼║ na stron─Ö Poprzednia strona  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8  Nast─Öpna strona
pokoik regionalny 

Utworzyc nowy pokoik regionalny?
Tak 58%  58%  [ 100 ]
Nie 42%  42%  [ 73 ]
Liczba głosów : 173

pokoik regionalny 
Autor Wiadomo┼Ť─ç

Do┼é─ůczy┼é(a): Pn sty 09, 2006 19:52 pm

@Lugh - Grzegorzu, czyli co? W imi─Ö indeksowania w wyszukiwarce Google powinni┼Ťmy zatem wrzuci─ç wszystkie posty na jedn─ů stron─Ö www i dopiero wtedy mieliby┼Ťmy pozycj─Ö, ┼╝e ho ho :twisted:

Moje zalecenie jest takie: pisa─ç post├│w ile si─Ö da (┼Ťwie┼╝y content)
Struktur─Ö organizacyjn─ů forum zmienia─ç jak najrzadziej

Wniosek: Obecna struktura jest dobra wi─Öc nie trzeba jej zmienia─ç.

----

wpisz sobie w googlach np. "Depeche Mode party", "Depeche Mode poznan", "depche mode party wrocław", "zlot fanów Depeche Mode" i tym podobne kompinacje.

Wpisy PFDM s─ů wysoko w wynikach wyszukiwania poniewa┼╝ google 'WIE', ┼╝e jest co┼Ť takiego jak
http://www.depechemode-forum.pl/viewforum.php?f=7
co istnieje pod tym adresem od wiek├│w i codzienie si─Ö zmienia (nowe i uaktualnione w─ůtki).

Ostatnio edytowano Cz wrz 20, 2007 16:10 pm przez Lugh Samildanach, ┼é─ůcznie edytowano 1 raz

Cz wrz 20, 2007 16:04 pm Zobacz profil WWW

Do┼é─ůczy┼é(a): N wrz 11, 2005 18:28 pm

:arrow: ulth o zabijaniu temat├│w zlot├│w przez trawkowicz├│w nie ma mowy, ten temat ma tylke stron, ┼╝e na ostatnich mo┼╝esz poogl─ůda─ç sobie wpisy o zlotach maj─ůcych miejsce ponad rok temu.

Cz wrz 20, 2007 16:08 pm Zobacz profil WWW

Ale w┼éa┼Ťnie tak si─Ö dzieje.W tym momencie r├│wnie┼╝ zloty przysz┼ée s─ů spychane na "ty┼éy" i o ile nie b─Öd─ů przyklejone,tak si─Ö b─Ödzie dzia┼éo...Trawkowicze niech maj─ů sw├│j pok├│j,razem z np. organizuj─ůcymi sylwestra u siebie(by┼é taki topic) :).Nic si─Ö z niczym nie b─Ödzie k┼é├│ci─ç i spycha─ç...

Ostatnio edytowano Cz wrz 20, 2007 16:14 pm przez ulth, ┼é─ůcznie edytowano 1 raz

Cz wrz 20, 2007 16:13 pm

Do┼é─ůczy┼é(a): Pn sty 09, 2006 19:52 pm

Hej, no nie zn─Öcajmy si─Ö nad kolegami depeszami tylko dlatego, ┼╝e maj─ů inne zdanie. Ten w─ůtek by┼é chyba pomy┼Ťlany, ┼╝e by przedyskutowa─ç pewien pomys┼é i tyle.

Cz wrz 20, 2007 16:13 pm Zobacz profil WWW

Jak najbardziej,┼╝eby dyskutowa─ç...jednak niekt├│rzy i tutaj szukaj─ů prywatnych wra┼╝e┼ä...
Osobi┼Ťcie czekam na g┼éos Chriss'a-kiedy ko┼äczy si─Ö ankieta :).

Cz wrz 20, 2007 16:16 pm
aDMinistrator

Do┼é─ůczy┼é(a): Wt lip 08, 2003 22:53 pm

Spodziewalem sie bardziej wyrazistego wyniku ankiety. Tymczasem glosy rozkladaja sie niemal porowno - ta niewielka roznica jest bez znaczenia.
Na ten moment zadnych zmian nie bedzie, watek jednak pozostanie otwarty, ankieta rowniez, dyskusja moze sie toczyc nadal.

Natomiast odnoszac sie do niektorych argumentow, ktore tu padly w toku dyskusji, a ktore dotyczyly zdan na "nie" to wnioskuje, ze wziely sie one z niezrozumienia intencji przyswiecajacych wydzieleniu rozmow regionalnych.

Cz wrz 20, 2007 18:44 pm Zobacz profil

Do┼é─ůczy┼é(a): N sty 29, 2006 3:07 am

yetti napisał(a):
A teraz b─Ödzie "wujek dobra rada" :P
Trzeba było przedstawić dokładny projekt co i na jakich zasadach ma zostać przeniesione / wydzielone / podzielone itd.

i dodam - "po co"?

@Ulth - :idea: Czy Ty poszed┼ée┼Ť kiedy┼Ť na trawk─Ö?

Cz wrz 20, 2007 21:13 pm Zobacz profil

Do┼é─ůczy┼é(a): So lip 19, 2003 17:22 pm

@Lugh - Grzegorzu, pozwol─Ö sobie nie zgodzi─ç si─Ö z Tob─ů - je┼Ťli jest szansa na stworzenie wyra┼║niejszej dla ludzi struktury w─ůtk├│w - czego┼Ť czytelniejszego w odbiorze, to to w┼éa┼Ťnie powinno by─ç priorytetem. Nie mo┼╝na trwa─ç w miejscu, "bo w Google'ach stracimy pozycj─Ö". Nie mo┼╝na stawia─ç na g┼éowie sensu istnienia stron www! Strony s─ů dla ludzi, a nie dla wyszukiwarek i robot├│w. Skoro Forum jest znane, to je┼Ťli co┼Ť si─Ö w nim zmieni, nie spowoduje nagle zaniku pami─Öci u wszystkich u┼╝ytkownik├│w, a nawet je┼Ťli kto┼Ť nigdy tu nie by┼é (zak┼éadam, ┼╝e s─ů i tacy), to fakt, ┼╝e znajdzie jak─ů┼Ť wzmiank─Ö o imprezie na 7,8, czy 15-tym miejscu na li┼Ťcie w swojej ulubionej wyszukiwarce nie zmieni wcale sytuacji, ┼╝e si─Ö o niej dowie, albo przynajmniej trafi w okolice strony, o kt├│r─ů mu chodzi┼éo. Na mi┼éy B├│g, nie r├│bmy z Internaut├│w sierot i dyletant├│w do kwadratu. Skoro ju┼╝ kto┼Ť umie skorzysta─ç z przegl─ůdarki i myszki (od biedy z klawiatury), to pr─Ödzej czy p├│┼║niej znajdzie to, co czego szuka... I stanie si─Ö tak niezale┼╝nie od tego, czy Google zaindeksuj─ů dan─ů stron─Ö tysi─ůc, czy tysi─ůc i trzysta razy :roll:

Poza tym - wystarczy w og├│le trafi─ç na Forum i po┼Ťwi─Öci─ç oko┼éo 5-10 minut na przewrtowanie g┼é├│wnych temat├│w, by znale┼║─ç odpowiednie informacje. Nie widz─Ö sensu by tak fetyszyzowa─ç spraw─Ö indeksowania podstron Forum jako tak─ů... Nie uwierz─Ö te┼╝, ┼╝e ma ona jakiekolwiek znaczenie dla organizator├│w imprez z muzyk─ů DM, kt├│rzy przekazuj─ů informacje o planowanym wydarzeniu wieloma kana┼éami.

Cz wrz 20, 2007 22:02 pm Zobacz profil WWW

Do┼é─ůczy┼é(a): Wt gru 26, 2006 23:39 pm
Lokalizacja: Dajesz od razu czy trzeba z Tob─ů chodzi─ç? Chc─Ö zobaczy─ç Tw├│j pionowy u┼Ťmiech.

Na ten moment zadnych zmian nie bedzie.

:) no i dobrze.

Cz wrz 20, 2007 23:33 pm Zobacz profil

Do┼é─ůczy┼é(a): So sie 30, 2003 21:23 pm

Chyba, że miałby to być sub-pokoik, w pokoju imprez.
Pomys┼é @ nju chyba podchodzi mi najbardziej, aczkolwiek ca┼ékiem oddzielny pok├│j te┼╝ by┼éby doskona┼éym rozwi─ůzaniem.
Anyway, jestem stanowczo ZA rozdzieleniem trawek od imprez i zlot├│w. W let's have panuje taki burdello, spowodowany nap┼éywem ┼Ťwie┼╝ych info o wszelkich depeszowskich spotkaniach, ┼╝e naprawd─Ö czasem ci─Ö┼╝ko sie dokopa─ç do interesuj─ůcej w danej chwili imprezy.
┼╗eby nie by┼éo, ┼╝e wzi─Ö┼éam to sobie z kosmosu, to wczoraj usi┼éowa┼éam znale┼║─ç info o najbli┼╝szym zlocie w ┼ü├│dce. Przewali┼éam pi─Ö─ç stronek, niczego nie znalaz┼éam. Fakt, przyczyna tkwi┼éa w braku jakiejkolwiek wiadomo┼Ťci, a nie w zepchni─Öciu jej na dno przez trawkowe topiczki.
Jednak┼╝e mimo wszystko taki sajgon, jaki panuje w let's have, mnie osobi┼Ťcie m─Öczy. I nie wynika to z lenistwa, z wygodnictwa, z tego, i┼╝ nie chce mi sie poszpera─ç czy czego┼Ť w tym stylu. Po prostu uwa┼╝am, ┼╝e im wi─Öcej porz─ůdku, tym lepiej. A wydzielenie trawek mia┼éoby z pewno┼Ťci─ů zbawienne dzia┼éanie na przejrzysto┼Ťc forum.

Pt wrz 21, 2007 17:44 pm Zobacz profil

Do┼é─ůczy┼é(a): Wt gru 26, 2006 23:39 pm
Lokalizacja: Dajesz od razu czy trzeba z Tob─ů chodzi─ç? Chc─Ö zobaczy─ç Tw├│j pionowy u┼Ťmiech.

┼╗eby nie by┼éo, ┼╝e wzi─Ö┼éam to sobie z kosmosu(...) Przewali┼éam pi─Ö─ç stronek, niczego nie znalaz┼éam. Fakt, przyczyna tkwi┼éa w braku jakiejkolwiek wiadomo┼Ťci, a nie w zepchni─Öciu jej na dno przez trawkowe topiczki.

Świetny przykład :wink: :lol:

Edit
:8): Poprzednia odpowiedz wyparowala, a byla taka fajna offtopowa :lol: mrrrr..... :wink:

Ostatnio edytowano N wrz 30, 2007 10:56 am przez johndoll1, ┼é─ůcznie edytowano 1 raz

Pt wrz 21, 2007 19:10 pm Zobacz profil

Do┼é─ůczy┼é(a): So sie 30, 2003 21:23 pm

@ johndoll1 :arrow: Mog─Ö dumnie puszy─ç pi├│rka, ┼╝e da┼éam Ci tak ┼Ťwietny pow├│d do chichrania si─Ö ze mnie.
Szkoda tylko, ┼╝e przyczepi┼ée┼Ť si─Ö akurat do najmniej istotnego fragmentu mojego posta.
Jestem przekonana, ┼╝e gdyby przyczyn─ů niemo┼╝liwo┼Ťci odnalezienia interesuj─ůcego mnie w─ůtku o ┼é├│dzkim zlocie nie by┼é zupe┼ény brak info, to by┼éoby ni─ů zepchni─Öcie tego┼╝ topiku na d├│┼é strony przez inne, r├│wnie┼╝ trawkowe tematy.
Szperanie to nie jest dla mnie ┼╝aden problem, wi─Öc zawsze znajduj─Ö to, czego szukam. Ale i tak uwa┼╝am, ┼╝e wydzielenie traw jest doskona┼éym pomys┼éem i uporz─ůdkuje nieco forum.

Wt wrz 25, 2007 14:57 pm Zobacz profil

Do┼é─ůczy┼é(a): ┼Ür kwi 11, 2007 0:09 am

Od┼Ťwie┼╝─Ö troch─Ö ten temat.. jestem ZA .. mo┼╝na by utworzy─ç nowy jeden pok├│j,w kt├│rym tematy powinny by─ç uszeregowane pod nazwami MIAST/MIEJSCOWO┼ÜCI.. (LUBLIN, TORU┼â, ZIELONA G├ôRA, WROC┼üAW, itp.) a nie np. zielona trawka taka i taka.. albo impreza tu i tu.. tak wi─Öc w takich tematach poruszane by┼éyby sprawy typowo regionalne oraz dotycz─ůce spotka┼ä okresowych o kt├│rych ludzie zapewne cz─Östo pisz─ů i by pisali..
Natomiast drugi nowy pok├│j mo┼╝na by utworzy─ç w celu omawiania typowych imprez depeszowych ale takich kt├│re maj─ů miejsce nie co tydzie┼ä lub co miesi─ůc.. ale bardzo rzadkich lub jednorazowych..
specjalnych, wyj─ůtkowych, okazjonalnych..
to takie moje zdanie :D

Cz lis 01, 2007 18:35 pm Zobacz profil WWW

Ok, tylko że co będzie w drugim pokoiku? Info o koncercie? Info o wizycie zespołu na np. promocji płyty? Zbierze się tam pięć tematów na rok?
Wg. mnie na takie wyj─ůtkowo┼Ťci wystarczy przyklejenie tematu.

Cz lis 01, 2007 21:34 pm Zobacz profil

Mo┼╝liwe ┼╝e masz racj─Ö... ale chodzi┼éo mi ┼╝e w drugim pokoju mo┼╝na umieszcza─ç imprezy charakterystyczne i wyj─ůtkowe.. pos┼éu┼╝─Ö si─Ö przyk┼éadem... w pokoju regionalnym znalaz┼éby si─Ö temat `Warszawa` gdzie wiadomo depesze z wawy rozmawiali by o tym co si─Ö dzieje w wawie.. do tego powsta┼éby oddzielny temat o warszawskiej MSGP, kt├│ra jak wiadomo co miesi─ůc si─Ö odbywa.. z kolei powsta┼éby te┼╝ temat `Lublin` gdzie ja i moi znajomi by┼Ťmy rozmawiali o naszych co tygodniowych spotkaniach i rzeczach dziej─ůcych si─Ö w LBN !
W tym drugim pokoju znalz┼éby sie temat np. o imprezie Black is Back w Toruniu - mimo ┼╝e jest ona co roku to jest jednak wyj─ůtkowa; albo o Celebration DM party w Lublinie, kt├│ra z kolei by┼éa niedawno po raz drugi organizowana ale nie wiadomo czy b─Ödzie nast─Öpna edycja, a jak ju┼╝ b─Ödzie to w terminie, kt├│rego systematycznie si─Ö nie ustali i nie mo┼╝na go przewidzie─ç ! Pos┼éu┼╝y┼éem si─Ö takimi przyk┼éadami bo pok├│j `lets have a black celebration` jest niedoko┼äca czytelny ! Przynajmniej dla mnie i jak innych co wida─ç te┼╝ w ankiecie !

S─ůdze, ┼╝e takie uporz─ůdkowanie forum z rozdzieleniem na 2 pokoje (ja bym je nazwa┼é regionalny i wyj─ůtkowe imprezy) dotycz─ůce imprez tylko i wy┼é─ůcznie depeszowych mia┼éoby sens i poprawi┼éo by czytelno┼Ť─ç oraz poruszanie si─Ö po forum :)

Cz lis 01, 2007 22:13 pm Zobacz profil WWW

My tu gadu gadu...a jak si─Ö nic nie dzia┼éo w tej kwestii,tak si─Ö nie dzieje :twisted: .Kr├│tka pi┼éka,podzia┼é i jest jasno┼Ť─ç.Ja bym tak zrobi┼é...

Cz lis 01, 2007 22:15 pm

W tym drugim pokoju znalz┼éby sie temat np. o imprezie Black is Back w Toruniu - mimo ┼╝e jest ona co roku to jest jednak wyj─ůtkowa

Zlot w Sopocie jest raz w roku (i do tego przy pla┼╝y) i jest wyj─ůtkowy
Zlot w Pile by┼é w tym roku (i do tego na wodzie), b─Ödzie za rok i te┼╝ jest wyj─ůtkowy
etc.

Wybacz ;)

Kr├│tka pi┼éka, nie ma podzia┼éu i jest jasno┼Ť─ç. Ja bym tak zrobi┼é.... ;)

Cz lis 01, 2007 22:19 pm Zobacz profil

A ja teraz mog─Ö i┼Ť─ç do pewnego dzia┼éu i wywindowa─ç tematy o imprezach odbytych kilka miesi─Öcy temu ;).Robi─ůc to z┼éami─Ö regulamin?Nie s─ůdz─Ö...to poka┼╝e,┼╝e jednak podzia┼é jest potrzebny a imprezy odbyte powinny l─ůdowa─ç w innym dziale...

Cz lis 01, 2007 22:23 pm

Dok┼éadnie jak piszesz ! zlot w Sopocie i Pile te┼╝ bym umie┼Ťci┼é jak najbradziej w pokoju z wyj─ůtkowymi imprezami ! Bo w regionalnym by┼éyby wszystkie zielone trawki, kt├│re zapewne s─ů cz─Östo organizowane w poszczeg├│lnych regionach oraz imprezy cykliczne kt├│re przynajmniej kilka razy w roku si─Ö odbywaj─ů ! No to tylko taka moja opinia z kt├│r─ů chcia┼éem si─Ö z Wami podzieli─ç jako dajmy na to `┼Ťwie┼╝ak na tym forum` :wink: bo wyb├│r i dzia┼éanie le┼╝y w r─Ökach administratora :)

Cz lis 01, 2007 22:28 pm Zobacz profil WWW

@ProgresywnyMaciek - zatem, mia┼ée┼Ť na my┼Ťli wydzielenie zlot├│w od cyklicznych imprez i trawek. Teraz mamy jasno┼Ť─ç :)

@Ulth - tu si─Ö zgodz─Ö, wydzielenie imprez kt├│re ju┼╝ by┼éy to nieg┼éupia rzecz. Masz racj─Ö - regulaminu nie z┼éamiesz, zrobisz tylko ba┼éagan. Zreszt─ů, wystarczy popatrze─ç na pierwsz─ů stron─Ö pokoiku....
3 tematy o trawkach
8 tematów o tym co było
9 temat├│w o tym co b─Ödzie

Podzia┼é b─Ödzie / by┼éo zrobi wystarczaj─ůco du┼╝o porz─ůdku.
Szukanie trawek i imprez "regionalnych" po kilku pokoikach mo┼╝e wkurzy─ç / zniech─Öci─ç, dlatego zdania na ten temat nie zmieni─Ö.

A jeszcze jakby pokoik o imprezach kt├│re si─Ö odby┼éy sta┼é si─Ö archiwum, tak ┼╝eby tematy stamt─ůd nie gin─Ö┼éy to nie mia┼ébym wi─Öcej ┼╝ycze┼ä :)

Cz lis 01, 2007 22:37 pm Zobacz profil
Wy┼Ťwietl posty nie starsze ni┼╝:  Sortuj wg  
Utw├│rz nowy w─ůtek Odpowiedz w w─ůtku  [ Posty: 146 ]  Przejd┼║ na stron─Ö Poprzednia strona  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8  Nast─Öpna strona

Kto przegl─ůda forum

U┼╝ytkownicy przegl─ůdaj─ůcy ten dzia┼é: Brak zidentyfikowanych u┼╝ytkownik├│w i 3 go┼Ťci

Nie mo┼╝esz rozpoczyna─ç nowych w─ůtk├│w
Nie mo┼╝esz odpowiada─ç w w─ůtkach
Nie mo┼╝esz edytowa─ç swoich post├│w
Nie mo┼╝esz usuwa─ç swoich post├│w

Szukaj:
Skocz do: