Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 146 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 4, 5, 6, 7, 8  Następna strona
pokoik regionalny 

Utworzyc nowy pokoik regionalny?
Tak 58%  58%  [ 100 ]
Nie 42%  42%  [ 73 ]
Liczba głosów : 173

pokoik regionalny 
Autor Wiadomość

Jakoś nie widzę tych pokoików regionalnych. :? Wchodzimy do takiego pokoiku i co? Mamy kolejne podpokoiki? Wolę obecną sytuację. Widzę przynajmniej, jaką popularnością cieszy się dana impreza.

Cz lis 01, 2007 23:53 pm Zobacz profil

@Ulth - to że czegoś nie ma zakazanego w regulaminie....

ulth napisał(a):
Chamstwo (...). Razi mnie strasznie to,na każdym kroku można wyłapać to...człowiek chce odpocząć,wchodzi na Forum a tu znowu to samo...Czy tępić to? Z pewnością tak...chociaż to walka z wiatrakami.Co do skromnośći-nie cierpię fałszywej skromności.Mam się czym szczycić,coś osiągnąłem-znam poczucie swojej wartości-tak to działo.Tyle.

No ba. Belki we własnym oku nie widzisz.

Udowodniłeś coś tym zaśmieceniem (jak sam to nazwałeś) pokoiku o imprezach?

Pt lis 02, 2007 0:31 am Zobacz profil

Zwyczajnie się udzielam w tematach,które zamkniętymi nie są przez admina tudzież moderatora a zachęcają mnie do wpisywania się,gdyż mam coś do napisania.Czynię to.
Nie ma to na celu nabijania postów ani okazania jakiegokolwiek chamstwa,tylko zwyczajnie ukazuje pewien mechanizm,że nie do końca sprawdza się taka wizja bez wydzielenia odbytych imprez...

Pt lis 02, 2007 0:36 am

@Ulth - czy konieczność instalacji instalacji przeciwpożarowej też udowodnisz przez podpalenie budynku? To co w tej chwili zrobiłeś jest zwyczajną prowokacją. A jeśli chcesz udowadniać to może wpisuj się jeszcze do tematów o trawkach tak żeby zalały pierwszą stronę. Nie martw się, Twoje dzieło nie zniknie...

Pt lis 02, 2007 0:38 am Zobacz profil

Nie jest żadną prowokacją ! Po prostu napisałem posty w takich a nie innych tematach.W niektórych imprezach brałem udział-co mam prawo skomentować daną imprezę,w niektórych moi dobrzy znajomi a niektóre miasta interesujące są pod względem depeszowej mapy Polski.Tyle.

Pt lis 02, 2007 0:41 am

A że przy okazji ukazują nieefektywność pewnego mechanizmu i pokazują że dzielić pokoiki przydałoby się...

Screena zrobiłem i zachowałem.

Demokracja na forum to zło ;)

Pt lis 02, 2007 0:46 am Zobacz profil

Lokalizacja: Dajesz od razu czy trzeba z Tobą chodzić? Chcę zobaczyć Twój pionowy uśmiech.

Jesli bylby osobny pokoik dla trawek moglbys zrobic dokladnie to samo.

I to nawet w dwoch miejscach na raz :lol: :lol: :lol:
Stare nieaktualne topiki trawkowe i stare nieaktualne topiki imprez DM tez by zalały pierwsza strony obydwu pokoikow. I co z tego???

Taka jest zasada ze selekcja jest wg ostatniego postu i osobny pokoik tego wcale nie zmieni.

Jedynie co to pokazuje ze powinno sie zamykac szybciej tematy, zeby nie mozna bylo pisac o czyms co mialo miejsce 3 lub 4 miesiace temu.

Pt lis 02, 2007 0:51 am Zobacz profil

Trawki zawsze są aktualne,no chyba,że trawkowicze z danego miasta/regionu nagle wyparowali w kosmos ;).Więc nie można pisać,że trawki są nieaktualne.
Natomiast imprezy a i owszem tracą na aktualności,gdy są zakończone.I wg. mnie powinny lądować wtedy w osobnym pokoiku-oczyszczając teren dla tych jeszcze nie odbytych ;) i być zamykane/przenoszone do archiwum po upływie 1,5 tygodnia powiedzmy od zakończenia.
Dla mnie wszystko jest proste i logiczne.

Pt lis 02, 2007 0:57 am

Lokalizacja: Dajesz od razu czy trzeba z Tobą chodzić? Chcę zobaczyć Twój pionowy uśmiech.

Trawki wcale nie sa co tydzien i sa czesto nieaktualne.
Dowód??
yetti policzyl przeciez ile bylo ich na pierwszej stronie przed Twoją "akcja"

yetti napisał(a):
. Zresztą, wystarczy popatrzeć na pierwszą stronę pokoiku....
3 tematy o trawkach
8 tematów o tym co było
9 tematów o tym co będzie

Imprezy po zakonczeniu "zyja" jakis czas - wrazenia, podziekowania, foty itd ale po 4 miesiacach to juz naprawde nie ma sensu pisac o czyms co bylo tak dawno. Dlatego powinny byc zamykane przez modow.

Robienie kolejnego pokoiku na imprezy dawniejsze to kolejny pomysl na balagan. Czyli co
1 pokoik "black celebration - biezace (do 1,5 tyg po) i przyszle",
2 gi "black celebration - ubiegle zloty"
3 ci "trawki biezace i przyszle"
4 ty "trawki - ubiegle".
i moze jeszcze
5 ty Imprezy zagraniczne

Zamiast ogladac jeden pokoik jak teraz to trzeba bedzie "skakac" miedzy tyloma pokoikami. :?
Nie wspominajac, ze podobny podzial trzeba by zrobic w topiku "pozostale imprezy" bo w koncu tam tez sa stare i nowe.

Pt lis 02, 2007 1:31 am Zobacz profil

Ja jestem za wydzieleniem trawek od reszty imprez, co by wystarczyło według mnie. Kryterium chyba jasne i obiektywne, a podział na bardziej i mniej wyjątkowe, mimo iz być może ogólnie zgodny, byłby nadal subiektywny i niekoniecznie dla wszystkich ten sam i jasny. Nie widzę tego :?

Podział na miejscowości - z początku myślałam, że może ok, ale z kolei jak wszystkie są razem to widać gdzie wybiera się najwięcej osób, łatwiej porównać terminy, nie mówiąc o tym, że przy podziale niezawsze pomyślałabym o zaglądaniu do danego regionu a tak widzę od razu nowy temat i są większe szanse, że przykłuje moją uwagę.

Jak dla mnie trawki - imprezy zrobi wystarczająco tyle porządku, że wyjmie trawkowe tematy, które zależnie od okresu oczywiście, "wpychają się" na górę. Reszta imprez pozostałaby razem, tematy najczęściej uczęszczane będą na górze, te mniej lub stare będą zostawały w tyle, nie zauważyłam problemu jakoby (do tej pory) ktoś nadmiernie wpisywał się w starych tematach i zaśmiecał pierwszą stronę? Inna sprawa, że nie zaszkodzi zamykanie tych już nieuczęszczanych od dłuższego czasu. To z pewnością, profilaktycznie.

I będzie porządek, wg mnie.

Ostatnio edytowano Pt lis 02, 2007 17:50 pm przez ShamRock, łącznie edytowano 1 raz

Pt lis 02, 2007 12:07 pm Zobacz profil WWW

w ten sposób byłby zachowany ład i porządek oraz nie byłoby pretensji o zawalanie działu black celebration tematami o trawkach
inne dzielenie na mniejsze kawałki nie ma sensu, bo wtedy właśnie zapanuje o wiele większy chaos

Pt lis 02, 2007 17:16 pm Zobacz profil WWW

Tylko tak jak zaznaczam-imprezy odbyte powinny sukcesywnie być wycofywane do archiwum po zakończeniu (tydzień dwa ) ich trwania...

Pt lis 02, 2007 19:58 pm

Po tym co widzę w jednym z topików imprezowych trudno nie przyznać Ci racji Ulth.Wycofywać po tygodniu czy dwóch i spoko.

So lis 03, 2007 13:45 pm

przecież imprezy i tak same "spadają" po tygodniu czy dwóch bo nikt nic nie wpisuje w danym toppicu..

NIE UDOSKONALAJCIE NA SIŁE FORUM.
od kilku lat jest jak jest i jest dobrze po co zmieniać coś dobrego? :)

So lis 03, 2007 14:31 pm Zobacz profil

"Wycofywać"? - Nie ma archiwum zlotow zadnego. Wystarczy je zamykac. Zostawiajac tam gdzie sa, same spadna. Wlasciwie to ich zamykanie powinni juz teraz robic moderatorzy, ale nie po "Tygodniu lub dwoch" - jak dla mnie to miesiac bylby lepszy, po tygodniu to czasem ludzie dopiero trzeźwieja :lol: :lol: Na szczescie aparaty na klisze juz znikaja i nie ma problemu, zeby szybko wkleic zdjecia. Ale teoretycznie ktos moze sie spoźnic (przypadki losowe sa bardzo rozne) i po miesiacu to sobie moze wklejac zdjecia i komentować impreze w bzdurnku.

Przenoszenie (wydzielanie/tworznie nowych pokoikow) jest niepotrzebne.
Czy nowy pokoik to bedzie na "trawki" czy "Imprezy odbyte" czy "archiwum zlotow" czy "mniej wazne" czy jak to tam kto chce zwać, to tylko niepotrzebnie zwiekszy ilosc miejsc gdzie trzeba bedzie zagladnac zeby sprawdzic co sie dzieje.
Zamiast uproscic i przyspieszyc znajdowanie imprez to szukanie w kilku miejscach skomplikuje i spowolni ta czynnosc.

So lis 03, 2007 17:16 pm Zobacz profil

tak zdecydowanie miesiac bylby lepszy.. !!
ale mi nie chodzilo o wydzielaniu pokoikow na `imprezy odbyte` lub `imprezy przyszle` bo to kompletnie nie ma sensu!

zaprezentuje inaczej moj zamysl: jest on zblizony do pomyslu kolezanki ShamRock..

pokoj o nazwie dajmy na to `REGIONALNY`:
a w nim tematy:
WARSZAWA
TORUŃ
LUBLIN
POZNAŃ
WROCŁAW
ŁÓDŹ
GDAŃSK
ZIELONA GÓRA
i tak dalej
i tutaj umieszczamy rozmowy o zielonych trawkach i imprezach częstych, cyklicznych (np. MSGP)

drugi pokoj `IMPREZY WYJATKOWE`:
a w nim tematy o imprezach specjalnych, co rocznych (np. Black is back w Toruniu), wyjtkowych, i takich ktore w zaden inny sposob nie pasuja do zielonych trawek i symbolicznych imprez

TO TYLKO JEDEN POKOJ WIECEJ.. zamiast obecnego ktory by sie usunelo powstaly by 2 nowe i przejrzyste pokoje !!

pisze to dlatego bo jak wchodze do pokoju black celebration to mam metlik w oczach ! w tej chwili widze 3 osobne tematy o imprezach w Poznaniu, 2 w Olkuszu, 3 w Warszawie, 2 w Krakowie, no i 2 lubelskie tematy ! w dodatku tematy tych imprez zaczynaja sie roznie.. ale to juz jest ogloszenie dla zakladajacych :p.. kazda z tych imprez mozna rownie dobrze opisac w jednym temacie (nawet sam naglowek tematu mozna zmieniac do czasu odbycia sie kolejnej imprezy) porzadkujac je wzgledem lokalizacji oraz specyfiki imprezy ! dla mnie to by bylo ulatwienie i uproszczenie poruszania sie !!

nie popieram pomyslu tworzenia pokojow o imprezach ktore byly ktore beda ani tego zeby po tygodniu zamykac dany temat... lepiej niech spada w dol :P

N lis 04, 2007 1:39 am Zobacz profil WWW

Caly ten topik jest tak naprawde o jednym dodatkowym pokoiku regionalnym. To nie Twoj pomysl, ale admina. Tyle ze "Regionalne" dla niego znaczą "trawkowe" ale bez cyklicznych (cotygodniowych) w klubowach jak go dobrze zrozumialem. Bo pomysly o tym pojawialy sie w dyskusji wczesniej.

Chodzi wlasnie o to, ze zdania sa podzielone, (mniej wiecej po polowie w ankiecie) co do tego czy jakikolwiek pokoik dodatkowy jest potrzebny.

N lis 04, 2007 2:50 am Zobacz profil

Jak wynika z ankiety kilka tysięcy zarejestrowanych osób ma gdzieś to...czy jest wydzielone czy nie...
W tym momencie widzę bezsens wypowiadania się tutaj.Jak nic się nie zmieniło tak nic nie zmieni...dyskutować w kółko o tym samym bez konkretnych działań ze strony admina też nie ma co...
Takie jest moje zdanie.End.

N lis 04, 2007 3:10 am

Hmmmmmm Przejrzyste oraz praktyczne rozwiązanie

Tak właśnie było by najlepiej ......

N lis 04, 2007 3:57 am Zobacz profil WWW

Z liczyby oddanych glosow (146 na 4788) widac ze wiekszosc ma to gleboko gdzies.

Dyskutowac wciaz o tym samym i powtarzac wciaz te same rzeczy, nie ma sensu. Wszyscy juz chyba powiedzieli swoje zdanie. I je znaja. A jak nie znaja to niech przecztaja watek od poczatku.

Admin jednak powiedzial konkretnie ze zostaje po staremu i to jest jego konkretne dzialanie. Wlasciwie to ten topik powinien byc wtedy zamkniety.

Ostatnio edytowano Pn lis 05, 2007 14:43 pm przez johndoll1, łącznie edytowano 1 raz

N lis 04, 2007 9:57 am Zobacz profil
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 146 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 4, 5, 6, 7, 8  Następna strona