´╗┐ Depeche Mode - Zobacz w─ůtek - pokoik regionalny

Utw├│rz nowy w─ůtek Odpowiedz w w─ůtku  [ Posty: 146 ]  Przejd┼║ na stron─Ö Poprzednia strona  1 ... 4, 5, 6, 7, 8  Nast─Öpna strona
pokoik regionalny 

Utworzyc nowy pokoik regionalny?
Tak 58%  58%  [ 100 ]
Nie 42%  42%  [ 73 ]
Liczba głosów : 173

pokoik regionalny 
Autor Wiadomo┼Ť─ç

Do┼é─ůczy┼é(a): Cz kwi 06, 2006 19:06 pm

Jako┼Ť nie widz─Ö tych pokoik├│w regionalnych. :? Wchodzimy do takiego pokoiku i co? Mamy kolejne podpokoiki? Wol─Ö obecn─ů sytuacj─Ö. Widz─Ö przynajmniej, jak─ů popularno┼Ťci─ů cieszy si─Ö dana impreza.

Cz lis 01, 2007 23:53 pm Zobacz profil

Do┼é─ůczy┼é(a): N sty 29, 2006 3:07 am

@Ulth - to ┼╝e czego┼Ť nie ma zakazanego w regulaminie....

ulth napisał(a):
Chamstwo (...). Razi mnie strasznie to,na ka┼╝dym kroku mo┼╝na wy┼éapa─ç to...cz┼éowiek chce odpocz─ů─ç,wchodzi na Forum a tu znowu to samo...Czy t─Öpi─ç to? Z pewno┼Ťci─ů tak...chocia┼╝ to walka z wiatrakami.Co do skromno┼Ť─çi-nie cierpi─Ö fa┼észywej skromno┼Ťci.Mam si─Ö czym szczyci─ç,co┼Ť osi─ůgn─ů┼éem-znam poczucie swojej warto┼Ťci-tak to dzia┼éo.Tyle.

No ba. Belki we własnym oku nie widzisz.

Udowodni┼ée┼Ť co┼Ť tym za┼Ťmieceniem (jak sam to nazwa┼ée┼Ť) pokoiku o imprezach?

Pt lis 02, 2007 0:31 am Zobacz profil

Zwyczajnie si─Ö udzielam w tematach,kt├│re zamkni─Ötymi nie s─ů przez admina tudzie┼╝ moderatora a zach─Öcaj─ů mnie do wpisywania si─Ö,gdy┼╝ mam co┼Ť do napisania.Czyni─Ö to.
Nie ma to na celu nabijania postów ani okazania jakiegokolwiek chamstwa,tylko zwyczajnie ukazuje pewien mechanizm,że nie do końca sprawdza się taka wizja bez wydzielenia odbytych imprez...

Pt lis 02, 2007 0:36 am

@Ulth - czy konieczno┼Ť─ç instalacji instalacji przeciwpo┼╝arowej te┼╝ udowodnisz przez podpalenie budynku? To co w tej chwili zrobi┼ée┼Ť jest zwyczajn─ů prowokacj─ů. A je┼Ťli chcesz udowadnia─ç to mo┼╝e wpisuj si─Ö jeszcze do temat├│w o trawkach tak ┼╝eby zala┼éy pierwsz─ů stron─Ö. Nie martw si─Ö, Twoje dzie┼éo nie zniknie...

Pt lis 02, 2007 0:38 am Zobacz profil

Nie jest ┼╝adn─ů prowokacj─ů ! Po prostu napisa┼éem posty w takich a nie innych tematach.W niekt├│rych imprezach bra┼éem udzia┼é-co mam prawo skomentowa─ç dan─ů imprez─Ö,w niekt├│rych moi dobrzy znajomi a niekt├│re miasta interesuj─ůce s─ů pod wzgl─Ödem depeszowej mapy Polski.Tyle.

Pt lis 02, 2007 0:41 am

A ┼╝e przy okazji ukazuj─ů nieefektywno┼Ť─ç pewnego mechanizmu i pokazuj─ů ┼╝e dzieli─ç pokoiki przyda┼éoby si─Ö...

Screena zrobiłem i zachowałem.

Demokracja na forum to zło ;)

Pt lis 02, 2007 0:46 am Zobacz profil

Do┼é─ůczy┼é(a): Wt gru 26, 2006 23:39 pm
Lokalizacja: Dajesz od razu czy trzeba z Tob─ů chodzi─ç? Chc─Ö zobaczy─ç Tw├│j pionowy u┼Ťmiech.

Jesli bylby osobny pokoik dla trawek moglbys zrobic dokladnie to samo.

I to nawet w dwoch miejscach na raz :lol: :lol: :lol:
Stare nieaktualne topiki trawkowe i stare nieaktualne topiki imprez DM tez by zalały pierwsza strony obydwu pokoikow. I co z tego???

Taka jest zasada ze selekcja jest wg ostatniego postu i osobny pokoik tego wcale nie zmieni.

Jedynie co to pokazuje ze powinno sie zamykac szybciej tematy, zeby nie mozna bylo pisac o czyms co mialo miejsce 3 lub 4 miesiace temu.

Pt lis 02, 2007 0:51 am Zobacz profil

Trawki zawsze s─ů aktualne,no chyba,┼╝e trawkowicze z danego miasta/regionu nagle wyparowali w kosmos ;).Wi─Öc nie mo┼╝na pisa─ç,┼╝e trawki s─ů nieaktualne.
Natomiast imprezy a i owszem trac─ů na aktualno┼Ťci,gdy s─ů zako┼äczone.I wg. mnie powinny l─ůdowa─ç wtedy w osobnym pokoiku-oczyszczaj─ůc teren dla tych jeszcze nie odbytych ;) i by─ç zamykane/przenoszone do archiwum po up┼éywie 1,5 tygodnia powiedzmy od zako┼äczenia.
Dla mnie wszystko jest proste i logiczne.

Pt lis 02, 2007 0:57 am

Lokalizacja: Dajesz od razu czy trzeba z Tob─ů chodzi─ç? Chc─Ö zobaczy─ç Tw├│j pionowy u┼Ťmiech.

Trawki wcale nie sa co tydzien i sa czesto nieaktualne.
Dow├│d??
yetti policzyl przeciez ile bylo ich na pierwszej stronie przed Twoj─ů "akcja"

yetti napisał(a):
. Zreszt─ů, wystarczy popatrze─ç na pierwsz─ů stron─Ö pokoiku....
3 tematy o trawkach
8 tematów o tym co było
9 temat├│w o tym co b─Ödzie

Imprezy po zakonczeniu "zyja" jakis czas - wrazenia, podziekowania, foty itd ale po 4 miesiacach to juz naprawde nie ma sensu pisac o czyms co bylo tak dawno. Dlatego powinny byc zamykane przez modow.

Robienie kolejnego pokoiku na imprezy dawniejsze to kolejny pomysl na balagan. Czyli co
1 pokoik "black celebration - biezace (do 1,5 tyg po) i przyszle",
2 gi "black celebration - ubiegle zloty"
3 ci "trawki biezace i przyszle"
4 ty "trawki - ubiegle".
i moze jeszcze
5 ty Imprezy zagraniczne

Zamiast ogladac jeden pokoik jak teraz to trzeba bedzie "skakac" miedzy tyloma pokoikami. :?
Nie wspominajac, ze podobny podzial trzeba by zrobic w topiku "pozostale imprezy" bo w koncu tam tez sa stare i nowe.

Pt lis 02, 2007 1:31 am Zobacz profil

Do┼é─ůczy┼é(a): N cze 11, 2006 18:05 pm

Ja jestem za wydzieleniem trawek od reszty imprez, co by wystarczy┼éo wed┼éug mnie. Kryterium chyba jasne i obiektywne, a podzia┼é na bardziej i mniej wyj─ůtkowe, mimo iz by─ç mo┼╝e og├│lnie zgodny, by┼éby nadal subiektywny i niekoniecznie dla wszystkich ten sam i jasny. Nie widz─Ö tego :?

Podzia┼é na miejscowo┼Ťci - z pocz─ůtku my┼Ťla┼éam, ┼╝e mo┼╝e ok, ale z kolei jak wszystkie s─ů razem to wida─ç gdzie wybiera si─Ö najwi─Öcej os├│b, ┼éatwiej por├│wna─ç terminy, nie m├│wi─ůc o tym, ┼╝e przy podziale niezawsze pomy┼Ťla┼éabym o zagl─ůdaniu do danego regionu a tak widz─Ö od razu nowy temat i s─ů wi─Öksze szanse, ┼╝e przyk┼éuje moj─ů uwag─Ö.

Jak dla mnie trawki - imprezy zrobi wystarczaj─ůco tyle porz─ůdku, ┼╝e wyjmie trawkowe tematy, kt├│re zale┼╝nie od okresu oczywi┼Ťcie, "wpychaj─ů si─Ö" na g├│r─Ö. Reszta imprez pozosta┼éaby razem, tematy najcz─Ö┼Ťciej ucz─Öszczane b─Öd─ů na g├│rze, te mniej lub stare b─Öd─ů zostawa┼éy w tyle, nie zauwa┼╝y┼éam problemu jakoby (do tej pory) kto┼Ť nadmiernie wpisywa┼é si─Ö w starych tematach i za┼Ťmieca┼é pierwsz─ů stron─Ö? Inna sprawa, ┼╝e nie zaszkodzi zamykanie tych ju┼╝ nieucz─Öszczanych od d┼éu┼╝szego czasu. To z pewno┼Ťci─ů, profilaktycznie.

I b─Ödzie porz─ůdek, wg mnie.

Ostatnio edytowano Pt lis 02, 2007 17:50 pm przez ShamRock, ┼é─ůcznie edytowano 1 raz

Pt lis 02, 2007 12:07 pm Zobacz profil WWW

Do┼é─ůczy┼é(a): Pt wrz 08, 2006 18:11 pm

w ten spos├│b by┼éby zachowany ┼éad i porz─ůdek oraz nie by┼éoby pretensji o zawalanie dzia┼éu black celebration tematami o trawkach
inne dzielenie na mniejsze kawa┼éki nie ma sensu, bo wtedy w┼éa┼Ťnie zapanuje o wiele wi─Ökszy chaos

Pt lis 02, 2007 17:16 pm Zobacz profil WWW

Tylko tak jak zaznaczam-imprezy odbyte powinny sukcesywnie być wycofywane do archiwum po zakończeniu (tydzień dwa ) ich trwania...

Pt lis 02, 2007 19:58 pm

Po tym co widz─Ö w jednym z topik├│w imprezowych trudno nie przyzna─ç Ci racji Ulth.Wycofywa─ç po tygodniu czy dw├│ch i spoko.

So lis 03, 2007 13:45 pm

Do┼é─ůczy┼é(a): ┼Ür lip 28, 2004 13:06 pm

przecie┼╝ imprezy i tak same "spadaj─ů" po tygodniu czy dw├│ch bo nikt nic nie wpisuje w danym toppicu..

NIE UDOSKONALAJCIE NA SIŁE FORUM.
od kilku lat jest jak jest i jest dobrze po co zmienia─ç co┼Ť dobrego? :)

So lis 03, 2007 14:31 pm Zobacz profil

"Wycofywa─ç"? - Nie ma archiwum zlotow zadnego. Wystarczy je zamykac. Zostawiajac tam gdzie sa, same spadna. Wlasciwie to ich zamykanie powinni juz teraz robic moderatorzy, ale nie po "Tygodniu lub dwoch" - jak dla mnie to miesiac bylby lepszy, po tygodniu to czasem ludzie dopiero trze┼║wieja :lol: :lol: Na szczescie aparaty na klisze juz znikaja i nie ma problemu, zeby szybko wkleic zdjecia. Ale teoretycznie ktos moze sie spo┼║nic (przypadki losowe sa bardzo rozne) i po miesiacu to sobie moze wklejac zdjecia i komentowa─ç impreze w bzdurnku.

Przenoszenie (wydzielanie/tworznie nowych pokoikow) jest niepotrzebne.
Czy nowy pokoik to bedzie na "trawki" czy "Imprezy odbyte" czy "archiwum zlotow" czy "mniej wazne" czy jak to tam kto chce zwa─ç, to tylko niepotrzebnie zwiekszy ilosc miejsc gdzie trzeba bedzie zagladnac zeby sprawdzic co sie dzieje.
Zamiast uproscic i przyspieszyc znajdowanie imprez to szukanie w kilku miejscach skomplikuje i spowolni ta czynnosc.

So lis 03, 2007 17:16 pm Zobacz profil

Do┼é─ůczy┼é(a): ┼Ür kwi 11, 2007 0:09 am

tak zdecydowanie miesiac bylby lepszy.. !!
ale mi nie chodzilo o wydzielaniu pokoikow na `imprezy odbyte` lub `imprezy przyszle` bo to kompletnie nie ma sensu!

zaprezentuje inaczej moj zamysl: jest on zblizony do pomyslu kolezanki ShamRock..

pokoj o nazwie dajmy na to `REGIONALNY`:
a w nim tematy:
WARSZAWA
TORUŃ
LUBLIN
POZNAŃ
WROCŁAW
ŁÓDŹ
GDAŃSK
ZIELONA GÓRA
i tak dalej
i tutaj umieszczamy rozmowy o zielonych trawkach i imprezach cz─Östych, cyklicznych (np. MSGP)

drugi pokoj `IMPREZY WYJATKOWE`:
a w nim tematy o imprezach specjalnych, co rocznych (np. Black is back w Toruniu), wyjtkowych, i takich ktore w zaden inny sposob nie pasuja do zielonych trawek i symbolicznych imprez

TO TYLKO JEDEN POKOJ WIECEJ.. zamiast obecnego ktory by sie usunelo powstaly by 2 nowe i przejrzyste pokoje !!

pisze to dlatego bo jak wchodze do pokoju black celebration to mam metlik w oczach ! w tej chwili widze 3 osobne tematy o imprezach w Poznaniu, 2 w Olkuszu, 3 w Warszawie, 2 w Krakowie, no i 2 lubelskie tematy ! w dodatku tematy tych imprez zaczynaja sie roznie.. ale to juz jest ogloszenie dla zakladajacych :p.. kazda z tych imprez mozna rownie dobrze opisac w jednym temacie (nawet sam naglowek tematu mozna zmieniac do czasu odbycia sie kolejnej imprezy) porzadkujac je wzgledem lokalizacji oraz specyfiki imprezy ! dla mnie to by bylo ulatwienie i uproszczenie poruszania sie !!

nie popieram pomyslu tworzenia pokojow o imprezach ktore byly ktore beda ani tego zeby po tygodniu zamykac dany temat... lepiej niech spada w dol :P

N lis 04, 2007 1:39 am Zobacz profil WWW

Caly ten topik jest tak naprawde o jednym dodatkowym pokoiku regionalnym. To nie Twoj pomysl, ale admina. Tyle ze "Regionalne" dla niego znacz─ů "trawkowe" ale bez cyklicznych (cotygodniowych) w klubowach jak go dobrze zrozumialem. Bo pomysly o tym pojawialy sie w dyskusji wczesniej.

Chodzi wlasnie o to, ze zdania sa podzielone, (mniej wiecej po polowie w ankiecie) co do tego czy jakikolwiek pokoik dodatkowy jest potrzebny.

N lis 04, 2007 2:50 am Zobacz profil

Jak wynika z ankiety kilka tysi─Öcy zarejestrowanych os├│b ma gdzie┼Ť to...czy jest wydzielone czy nie...
W tym momencie widzę bezsens wypowiadania się tutaj.Jak nic się nie zmieniło tak nic nie zmieni...dyskutować w kółko o tym samym bez konkretnych działań ze strony admina też nie ma co...
Takie jest moje zdanie.End.

N lis 04, 2007 3:10 am

Do┼é─ůczy┼é(a): Pn kwi 23, 2007 1:19 am

Hmmmmmm Przejrzyste oraz praktyczne rozwi─ůzanie

Tak w┼éa┼Ťnie by┼éo by najlepiej ......

N lis 04, 2007 3:57 am Zobacz profil WWW

Z liczyby oddanych glosow (146 na 4788) widac ze wiekszosc ma to gleboko gdzies.

Dyskutowac wciaz o tym samym i powtarzac wciaz te same rzeczy, nie ma sensu. Wszyscy juz chyba powiedzieli swoje zdanie. I je znaja. A jak nie znaja to niech przecztaja watek od poczatku.

Admin jednak powiedzial konkretnie ze zostaje po staremu i to jest jego konkretne dzialanie. Wlasciwie to ten topik powinien byc wtedy zamkniety.

Ostatnio edytowano Pn lis 05, 2007 14:43 pm przez johndoll1, ┼é─ůcznie edytowano 1 raz

N lis 04, 2007 9:57 am Zobacz profil
Wy┼Ťwietl posty nie starsze ni┼╝:  Sortuj wg  
Utw├│rz nowy w─ůtek Odpowiedz w w─ůtku  [ Posty: 146 ]  Przejd┼║ na stron─Ö Poprzednia strona  1 ... 4, 5, 6, 7, 8  Nast─Öpna strona

Kto przegl─ůda forum

U┼╝ytkownicy przegl─ůdaj─ůcy ten dzia┼é: Brak zidentyfikowanych u┼╝ytkownik├│w i 1 go┼Ť─ç

Nie mo┼╝esz rozpoczyna─ç nowych w─ůtk├│w
Nie mo┼╝esz odpowiada─ç w w─ůtkach
Nie mo┼╝esz edytowa─ç swoich post├│w
Nie mo┼╝esz usuwa─ç swoich post├│w

Szukaj:
Skocz do: