Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 146 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Następna strona
pokoik regionalny 

Utworzyc nowy pokoik regionalny?
Tak 58%  58%  [ 100 ]
Nie 42%  42%  [ 73 ]
Liczba głosów : 173

pokoik regionalny 
Autor Wiadomość

Mnie nie sprawia trudności znalezienie czegoś dla siebie...

Wt wrz 18, 2007 14:47 pm Zobacz profil

Wt wrz 18, 2007 15:02 pm

:!: Wypowiadam się w imieniu osób podróżujących (ja osobiście najczęściej bywam na depotekach i zlotach w Poznaniu, Warszawie, Wrocławiu i Krakowie) znacznie łatwiej znaleźć informacje o imprezach jeśli są w jednym miejscu.

:!: Nie wszyscy są fanatykami, którzy na bieżaco śledzą kilka stron i kilka wątków i przeczesują internet w poszukiwaniu informacji o DM. Większość tu wpada od czasu do czasu, a potem mówią: "nie wiedziałem", "dlaczego daliście znać tak późno", etc.

:!: Mamy sporo forumowiczów za granicą, zwłaszcza w Irlandii i UK: im łatwiej zaplanować powroty do kraju, jeśli będą mieli wszystkie imprezy w jednym miejscu.

:!: Mnie najbardziej boli podział rodziny DM na grupki regionalne. Podział tego forum z imprezami jeszcze by te podziały pogłębił. Potrzebny jest ruch w innym kierunku: POZNAWAJMY SIĘ i JEDNOCZMY SIĘ.

:beer: :fletch: :przytul: :nlmda:

Wt wrz 18, 2007 15:07 pm Zobacz profil WWW

Wt wrz 18, 2007 16:42 pm Zobacz profil ICQ WWW

Jak najbardziej,zgadzam sie z tym,że lepiej się szuka,jeśli informacje są w jednym miejscu-ale mam ty na myśli zloty,depoteki itp.
Natomiast rozsądnie jest rozdzielić je,czyli imprezy od tzw.trawek,które nie mają charakteru ogólnopolskiego i to wcale nie jest żaden podział.Jak przecież wiemy,nikt np.nie będzie jechał na trawkę do Poznania na godz.powiedzmy 17-stą ;),będąc z Lublina-co innego zloty,depoteki itp.
Trawki organizuje się,żeby scalić ludzi miejscowych przede wszystkim.
Tak więc oddzielenie imprez od trawek,spotkań jest pomysłem BARDZO DOBRYM.

Wt wrz 18, 2007 17:11 pm

No właśnie o to chodzi, że ja jestem teraz początkujący warszawiak, a na traffki jeżdżę do Poznania (Ostatnia była super). Lubię też odwiedzać inne miasta i to raczej lokalne depoteki, a nie zloty.

Wcześniej musiałem dzielić mój czas między Poznań, Kraków i Londyn, więc wiem co mówię.

Inna sprawa, że 'ploty' mogłyby być, gdzie indziej :D

Wt wrz 18, 2007 17:37 pm Zobacz profil WWW

Ok-ale tutaj raczej działa zasada większości ;).A większość jednak jak wyrusza to raczej na zloty,depoteki-jeśli chodzi o "wyjazdy".Bo ja jakoś się nie widzę jechać na trawkę kilkaset km ode mnie,która trwa kilka godzin a potem koczować na dworcu do rana ;).
Więc widzisz-jeśli masz ochotę na trawkę :D -będzie specjalny dział do tego i bez problemu;).

Wt wrz 18, 2007 17:42 pm

Wt wrz 18, 2007 17:56 pm Zobacz profil

Ok-ale tutaj raczej działa zasada większości ;).

Jest 50-50 :D :D

Wt wrz 18, 2007 18:26 pm Zobacz profil WWW

Wt wrz 18, 2007 18:32 pm

widzę, że duch demokracji nas opanował :D :lol: :wink:

Wt wrz 18, 2007 19:23 pm Zobacz profil WWW

Wt wrz 18, 2007 19:31 pm Zobacz profil

Czyżby :D ? ;)

nie sądzisz chyba ze dwu-głosowa przewaga w jedną lub drugą w tym przypadku może być wyznacznikiem czegokoliwiek, IMO decyzja nalezy do Chriss'a - trudna ale jednak

Wt wrz 18, 2007 20:28 pm Zobacz profil ICQ WWW

@David 6969 - jestem na NIE gdyż chce mieć informacje o poznańskich imprezach w jednym remacie z imprezami warszawskimi ;)

@Ulth - 10% czy 20 głosów to różnica. 1% lub 2 głosy już nie.

Wt wrz 18, 2007 21:51 pm Zobacz profil

Jeśli ktoś chce mieć wszystko na jednej stronie - niech zaglądnie na Celebratora - w końcu po to ten serwis powstał. Na Forum wątki mogą być bardziej uporządkowane. To daje poczucie ładu i nie zmusza do ciągłego poszukiwania "naszych" wątków.

Poza tym absolutnie chyba nie powinno być problemem, by powstał oddzielny temat na "Spotkania fanów", a depoteki i zloty po liftingu tytułów wątków (ustaleniu jednej nomenklatury) pozostały tak jak jest obecnie. Niegłupim pomysłem, według mnie, jest też wydzielenie imprez krajowych i zagranicznych - np. londyńskie party nie zginie w gąszczu depotek, zlotów, meetingów itp.

Na Celebratorze porządek wprowadzony został poprzez wyświetlanie imprez wg daty, choć przydałoby się również sortowanie imprez po miastach :roll:, ale to już inna bajka. Na Forum można "załatać" tę lukę i sprawdzać bieżące doniesienia z miast, w których odbywają się imprezy DM.

Wt wrz 18, 2007 23:03 pm Zobacz profil WWW

Powinny być tam TYLKO imprezy stricte depeszowskie a nie jakieś electro coś tam...To jest słabość tamtego serwisu niestety.Albo nie kontrolują tego albo godzą się na dodawanie takich rzeczy tam...

Wt wrz 18, 2007 23:06 pm

Na Forum już zrobiono pewien krok naprzód względem tego, co znajduje się na Celebratorze - "Inne imprezy" zostały wydzielone. To, czy na tamtym serwisie jest (i być może nadal będzie) bałagan zależy od administratora. Niewątpliwie warto jest przemyśleć konstrukcję serwisu, ale to nie jest tematem bieżącej dyskusji :) Nie ciągnę OT. Czekam na podsumowanie tej ankiety i stwierdzenie, czy jakiś ruch się w tym temacie wydarzy.

W sumie ta ankieta jest chyba dobrym przykładem na to, jak by tu zaintersować większą ilość osób czymś, co mogłoby trafić do "Propozycji ulepszeń..." i zginąć w czeluściach ;) :roll:

Wt wrz 18, 2007 23:12 pm Zobacz profil WWW

@Ulth - i co dalej? Rozdzielić zloty od tych w piątek od tych w sobotę bo przecież W PIĄTEK SIĘ PRACUJE I TAKIEJ INFORMACJE TYLKO ZAŚMIECAJĄ WĄTEK? Daj spokój, ile Ty byś chciał pokoików, tematów, działów, stron etc.?
Rozdrabnianie wszystkiego jest bez sensu.

Jeśli Celebrator nie jest dla Ciebie przejrzysty to... ech.

Wt wrz 18, 2007 23:16 pm Zobacz profil

TYLKO I WYŁĄCZNIE oddzielić ZLOTY,DEPOTEKI od wydarzeń typu trawki czy od powiedzmy tematu zwiącego się bodajże "work hard ogór toruń" :D.
Nie widzę sensu,żeby takie rzeczy tkwiły w jednym miejscu i mieszało się to wszystko.
Trawki,spotkania ludzi to nie są imprezy organizowane-tu jest różnica między trawką a depoteką czy nie pisząc już -ZLOTEM ;).
Skoro jest tyle regionalnych trawek-zasługują na osobny dział,po co mają mieszać się z imprezami ;).

Wt wrz 18, 2007 23:26 pm

TYLKO I WYŁĄCZNIE oddzielić ZLOTY,DEPOTEKI od wydarzeń typu trawki czy od powiedzmy tematu zwiącego się bodajże "work hard ogór toruń" :D.

Dalej będzie bałagan. Kocioł z imprezami i zlotami minus kilka tematów trawkowych + cały jeden "Work Hard".

ulth napisał(a):
Nie widzę sensu,żeby takie rzeczy tkwiły w jednym miejscu i mieszało się to wszystko.

A ja właśnie nie widzę sensu rozdzielania ponieważ...

ulth napisał(a):
Skoro jest tyle regionalnych trawek-zasługują na osobny dział,po co mają mieszać się z imprezami ;).

Aż 11. Z czego tylko kilka jest w miarę aktywnych

ulth napisał(a):
Trawki,spotkania ludzi to nie są imprezy organizowane-tu jest różnica między trawką a depoteką czy nie pisząc już -ZLOTEM ;).

Można się kłócić o definicje ale biorąc pod uwagę skale problemu uważam że jest to nieco na wyrost.

Wt wrz 18, 2007 23:41 pm Zobacz profil
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 146 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Następna strona