Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 146 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Następna strona
pokoik regionalny 

Utworzyc nowy pokoik regionalny?
Tak 58%  58%  [ 100 ]
Nie 42%  42%  [ 73 ]
Liczba głosów : 173

pokoik regionalny 
Autor Wiadomość

Jedno zdanie :całe szczęście,że nie Ty podejmujesz decyzję ;).Trudno byłoby mi zaakceptować taką argumentację :).

Wt wrz 18, 2007 23:48 pm

Wszystkie argumenty zostały już powiedziane....jestem na NIE. Dodam tylko jeden przykład: jakby miał powstać pokoik regionalny, to następne w kolejności mogłoby być podzielenie pokoju "pozostałe grupy" np.na te z wyższej i nizszej pólki, rockowe i electro, jak zwał tak zwał...a tu nie o to chodzi, by dzielić, prawda?

Śr wrz 19, 2007 11:51 am Zobacz profil WWW

Gdyby tak rozumować,to po co tworzy się jakiekolwiek fan cluby DM w Polsce.Jeden centralny i do widzenia.
Jednak jak pokazuje to Forum-są regionalne grupy,bawiące się zazwyczaj we własnym gronie...oddzielmy takie spotkania od Zlotów,Depotek...
Bo z czasem może dojść do sytuacji kuriozalnych,że wyjście na piwo ze znajomymi z Forum "zabija" temat Zlotu,który spada na entą stronę...

Śr wrz 19, 2007 11:55 am

Gdzie zabija? Jak ktoś potrafi czytać, potrafi myszką zejść w dół strony, znajdzie temat zlotu...w końcu rzadko się dzieje, by tematów aktualnych zlotów było więcej niż jedna strona.
Gdzie zabija? Tematów spotkań, tych, które cały czas są w górze jest raptem kilka. To nie powód, by tworzyć osobny pokoik. Zwłaszcza, że niektórzy forumowicze bywają na spotkaniach w różnych miastach, są ponadregionalni. Wystarczy już, że są tematy trawek, nie potzreba do tego, moim zdaniem, odrębnego pokoju. Tak, jak nie potrzeba odrębnego pokoju na kapele typu Lady Pank czy Doda, które z byciem depeszem nie mają nic wspólnego, choć psują mi krew za każdym razem, gdy widzę je na samej górze pokoju, wiedząc, że ich pojawienie się zabija niejednokrotnie dużo ciekawsze tematy dotyczące projektów bliższych słuchaczom DM... Nie tędy droga.

Chyba, że miałby to być sub-pokoik, w pokoju imprez.

Śr wrz 19, 2007 12:05 pm Zobacz profil WWW

Tak, jak nie potrzeba odrębnego pokoju na kapele typu Lady Pank czy Doda, które z byciem depeszem nie mają nic wspólnego, choć psują mi krew za każdym razem, gdy widzę je na samej górze pokoju, wiedząc, że ich pojawienie się zabija niejednokrotnie dużo ciekawsze tematy dotyczące projektów bliższych słuchaczom DM... Nie tędy droga.

Projekty bliższe słuchaczom DM ?Wkurza mnie takie stereotypowe myślenie.Można słuchać DM i czego się tylko chce i pisać o tym.W ten sposób stworzyłby się na dobre pewien kreowany od jakiegoś czasu mit,jakoby fani DM słuchali tylko electro,ebm i pochodnych...a to prawdą nie jest.
Co do osobnego pokoju regionalnego,nadal trzymam się tego pomysłu i w pełni go popieram.Dodam jeszcze,że w tym momencie to,co istnieje powinno być regularnie czyszczone-są bodajże 4 strony,z czego połowa to nieaktualne wydarzenia...

Śr wrz 19, 2007 12:10 pm

Przecież i ja sam słucham przede wszystkim Morrisseya, którego do ebmu trudno zaliczyć. Ale (w tym, pozostałych grup, przypadku) chodzi mi o poziom.

Śr wrz 19, 2007 12:13 pm Zobacz profil WWW

User ulth udziela się po to,aby user +Strange69+ miał nad czym się zastanawiać...
Wracając do tematu.Teoretycznie zarejestrowanych ludzi jest kilka tysięcy a głosowało zaledwie,jak do tej pory 128...być może pokazuje to też rzeczywiście,ile osób udziela się przeważnie...
Tak czy inaczej obóz reformatorski przewodzi :).

Śr wrz 19, 2007 22:54 pm

A na czym by te REFORMY, miały polegać :?: :o bo na razie obietnice brzmią dość mgliście :D :D

DOBRZE NAM JEST - NIE ZMIENIAĆ !!! :nie:

Śr wrz 19, 2007 23:20 pm Zobacz profil WWW

@Ulth - teraz to już zaczynasz błądzić... "Zabija"? Litości. Myślisz że przyklejenie wątku czy danie mu oddzielnego działu zapewni mu wieczne szczęście?
Zresztą, widzę że masz swoją wizję i jesteś gotów walczyć o nią do upadłego, zatem spróbuje skończyć dyskusję z Tobą.

Co do czyszczenia "nieaktualnych wydarzeń" ja osobiście bardzo żałuje że nie ma archiwum w którym można by poczytać o zlotach sprzed kilku miesięcy. Może się starzeje i w związku z tym robie się sentymentalny, ale chciałbym sobie czasami przeczytać co kiedyś było.

Śr wrz 19, 2007 23:37 pm Zobacz profil

Ja mam jeszcze jeden argument natury "internetowo-marketingowej"

obecne forum z imprezami zarąbiście sie indeksuje w googlach, właśnie dlatego, że od dłuższego czasu ma niezmienioną strukturę i jest codziennie, wielokrotnie aktualizowane. Google po prostu LUBIĄ takie newsowo-blogowe contenty.

Dzięki temu PFDM jest bardzo wysoko we wszystkich rankingach wyszukiwania i wciąż przybywa mu nowych userów.

Dowolna reorganizacja, nie wiem jak świetnie by była uzasadniona, UDUPIŁABY indexowanie w googlach przynajmniej na kilka miesiący.

Śr wrz 19, 2007 23:49 pm Zobacz profil WWW

@Lugh - Grzegorzu, czyli co? W imię indeksowania w wyszukiwarce Google powinniśmy zatem wrzucić wszystkie posty na jedną stronę www i dopiero wtedy mielibyśmy pozycję, że ho ho :twisted: To jest absurdalny argument - strona internetowa MUSI być przejrzysta i łatwa w przeglądaniu dla czytelników. Musi zatem posiadać jakąś strukturę - im bardziej uporządkowaną, tym lepiej. Uważam, że podporządkowywanie wszystkiego wyścigowi w pozycjach na Google to jest postawienie spraw na głowie :roll:

Cz wrz 20, 2007 11:26 am Zobacz profil WWW

W ten sposób stworzyłby się na dobre pewien kreowany od jakiegoś czasu mit,jakoby fani DM słuchali tylko electro,ebm i pochodnych...a to prawdą nie jest

To nie mit. Kiedys depeches sluchali takiej wlasnie muzyki. Fani sluchaja czego popadnie. I tym miedzy innymi sie od depeches fani roznia :)

Cz wrz 20, 2007 14:31 pm Zobacz profil

Jeśli tak,to ja jestem bardzo ciekaw,dlaczego organizowane są ZAWSZE zloty Fanów DM a nie depeches ;).
Jeśli uzyskam w miarę "normalną" odpowiedź będę bardzo wdzięczny.
PARADOKS :).
I dlaczego "true" depesze jeżdżą na zloty Fanów DM.

Cz wrz 20, 2007 14:39 pm

Bo depeches juz nie ma jako subkultury, pozostaly tylko pojedyncze jednostki :wink: Poza tym na zloty jezdzili kiedys praktycznie wylacznie depeches, fani korzystaja obecnie ze spuscizny tych pierwszych, jesli juz. Gdyby nie depeches, nie byloby zlotow, bo jakos zlotow fanow Jacksona czy Madonny brak :)
Co to znaczy "true" depesze ? depeches to depeches, a fani to fani :) A jezdza, bo gdzie maja jezdzic, jak subkultura padla ?

Cz wrz 20, 2007 14:48 pm Zobacz profil

Subkultura padła,tylko kto za to jest odpowiedzialny?
Ilu depeszy już przestało się w to "bawić"? Spora grupka...
A jak widać,to jednak fani DM wykazują się większą inicjatywą i ratują wizerunek...
ps.anaground-miło mi,ale ja jestem tylko jeden i wszędzie nie będę :).Pozdrowienia.

Cz wrz 20, 2007 14:54 pm

Odpowiedzialny za to jest czas i nowi fani, ktorzy szeregow depeches nie zasilili :)

Cz wrz 20, 2007 15:14 pm Zobacz profil

To nie mit. Kiedys depeches sluchali takiej wlasnie muzyki. Fani sluchaja czego popadnie. I tym miedzy innymi sie od depeches fani roznia :)

Sugerujesz że jednym z wyznaczników bycia depeszem jest słuchanie EBM i electro?

Cz wrz 20, 2007 15:41 pm

powyższych parę postów utwierdza mnie w przekonaniu, że robienie dodatkowego pokoju i tak nieczego nie zmieni, jak ktoś będzie chciał spamować i to tak to będzie robił :P

poza tym chyba każdy czytać potrafi i bez problemu odnajdzie imprezę, która go interesuje.

Ostatnio edytowano Cz wrz 20, 2007 15:50 pm przez AvaAdore, łącznie edytowano 1 raz

Cz wrz 20, 2007 15:49 pm Zobacz profil WWW

Nic nie sugeruje, napisalem jak bylo kiedys. Sa wieksze roznice.Ale temat o tym juz zdaje sie gdzies jest (lub byl).

Cz wrz 20, 2007 15:57 pm Zobacz profil

Ja się trzymam tego,że jednak jest potrzebny ;).
Załóżmy,że kilkunastu osobom uwidziało się iść na piwo,więc zakładają kilkanaście tematów i "zabijają" tematy dotyczące imprez (zloty,depoteki)...Niech takie sprawy dzieją się w pokoju regionalnym stricte ;).

Cz wrz 20, 2007 16:01 pm
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 146 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Następna strona