Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 1 ] 
Regulamin Forum 
Autor Wiadomość
aDMinistrator

Dołączył(a): Wt lip 08, 2003 22:53 pm
Posty: 2580
 
Post Regulamin Forum
Regulamin Forum:

1. Użytkowników obowiązują na Forum: niniejszy regulamin, wskazówki i postanowienia podane do wiadomości w wątku "słowo od aDMina", oraz netykieta zawarta na stronie http://pl.wikipedia.org/wiki/Netykieta" onclick="window.open(this.href);return false; wraz ze stronami powiązanymi, o ile postanowienia tego regulaminu lub treść ogłoszeń w "słowie od aDMina" nie stanowią odmiennie. Ponadto użytkowników obowiązują indywidualne wskazówki lub zalecenia kierowane do nich przez aDMinistratora lub MODEratorów.

2. Jeden użytkownik może się zarejestrować na Forum tylko raz. W przypadku wykrycia użytkownika występującego pod więcej niż jednym nickiem, zostanie on usunięty z Forum w trybie doraźnym wraz z jego klonami.

3. Na Forum niedopuszczalne są posty zawierające słowa i wypowiedzi:
- uważane powszechnie za wulgarne,
- obrażające innych użytkowników Forum a także osoby trzecie,
- zawierające same emotikony.
Wypowiedzi zawierające powyższe treści będą kasowane.

4. Nie należy pisać dwóch lub więcej postów jeden pod drugim przez jednego użytkownika w krótkich odstępach czasu. Należy korzystać w takich przypadkach z opcji "edytuj".

5. Niedozwolone jest prowadzenie tzw. chatu na lamach Forum, pomiędzy 2-3 osobami, jeśli taka rozmowa odbiega od założonego wątku lub ewoluuje w kierunku formuły chatu lub jest nie związana z tematem. Takie wymiany zdań będę usuwane. Nie dotyczy to wątku O WSZYSTKIM I O NICZYM

6. Nowo założone tematy, które dubluja już istniejące tematy na Forum będą usuwane lub łączone z istniejącymi watkami. Ponadto usunięciu z Forum lub zamknięciu podlegają tematy, których treść wg. subiektywnej oceny aDMinistratora lub MODEratorów odbiega od dobrych obyczajów lub tematyki niniejszego Forum lub uznana została za niestosowna, zwłaszcza jeśli chodzi o tematy niezwiązane z tematyka niniejszego Forum.

7. Zakładając nowy temat należy sprawdzić czy podobny już na Forum istnieje. W przypadku wątpliwości co do wybrania odpowiedniego pokoiku dla zakładanego tematu, należy zwrócić się do jednego z MODEratorów z pytaniem poprzez PM.

8. W przypadku notorycznego off-topikowania lub innych naruszeń regulaminu możliwe jest czasowe zawieszenie konta użytkownika bez ostrzeżenia.
Osoby permanentnie lub złośliwie naruszające niniejszy regulamin i nie reagujące na uwagi aDMinistratora i MODEratorów będą usuwane z listy użytkowników Forum, a ich konta kasowane.

9. Reklama komercyjna skierowana do ogółu jest na Forum zabroniona. Jest ona jednak możliwa po uzyskaniu uprzedniej zgody aDMinistratora.


Pt lut 18, 2005 14:51 pm Zobacz profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 1 ] 


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © phpBB Group.
Designed by (c) 2002 Sven Plaggemeier www.depechemode.de, modified by PFDM Team