Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 736 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 ... 37  Następna strona
uwagi, propozycje zmian, udoskonaleń 
Autor Wiadomość
 
Post 
ja w sprawie zmian i udoskonalen.
podczas re-aktywowania swojego konta, otrzymujac automatyczny e-mail z servera, tytul wiadomosci wyglada nastepujaco:

Reaktywuj soje konto!

Moze literowka malo istotna ale zauwazylem wiec zglaszam.


Pt lis 26, 2004 23:29 pm
aDMinistrator

Dołączył(a): Wt lip 08, 2003 21:53 pm
Posty: 2510
 
Post 
eh, siedzi kilka takich literowe w systemie tylko nie ma kiedy sie za nie zabrac. W panelu admina tez jest kilka bledow :?


Pt lis 26, 2004 23:33 pm Zobacz profil
 
Post 
domyslam sie ze to przez tlumaczenie plikow z d...m...-forum.de jak chcesz to mozesz mi podeslac plik lang_main.php z katalogu polish to sie tym pobawie i co odesle a ty sobie pozniej przejzysz i wgrasz ponownie na konto. ostatnio zaczalem sie tym bawic to pojdzie szybko. zapytam sie jeszcze zaraz kolegow z http://www.phpbb.pl/forum/ gdzie siedza zrodla danego jezyka w jakich plikach i ew. sie zgadamy na PW. oczywiscie jak bedziesz chcial


Pt lis 26, 2004 23:37 pm
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N lis 16, 2003 11:42 am
Posty: 229
Lokalizacja: Zabrze
 
Post 
A ja wcale nie mialem na mysli instalowania tych wszystkich modow, shoutboxa itp itd, mi chodzi i chodzilo tylko o to aby watek nie przeczytany pozostal takim wlasnie watkiem nawet gdy wyjde z forum, i nic poza tym, chyba zle mnie zrozumieliscie.

ps. a tak na marginesie nasze forum zaczelo mnie troszke przerazac, kolorki, podpisy na pol kilometra, staje sie powoli tak chaotyczne jak opisywane przez Ecnelisa i Persy'ego zmiany po zainstalowaniu forum by przemo :( :? :cry:


Ostatnio edytowano N lis 28, 2004 13:22 pm przez Razor, łącznie edytowano 1 raz



N lis 28, 2004 13:19 pm Zobacz profil WWW
 
Post 
razor bardzo dobre, skad mozna pobrac takiego moda (o ile takowy istanieje) bardzo by mi sie przydal


N lis 28, 2004 13:21 pm
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N lis 16, 2003 11:42 am
Posty: 229
Lokalizacja: Zabrze
 
Post 
na tej stronie wszystko jest zapraszam: http://przemo.take.pl/ 8)

EDIT: no i pieknie qwaaaaaaa :evil: nie uwierzycie co sie stalo przed minuta, mialem do przejrzenia 140 watkow, bylem juz na 3 podstronie, a tu nagle blad zamknela mi sie opera i duuuuuuuuuuuupa, przywrocenie sesji juz mi nic nie dalo bo wylogowalo mnie z forum i?........ nie przeczytalem tego co chcialem przeczytac :x :evil:

gratulujemy => powered by phpBB 2.0.8 © 2001 phpBB Group do jasnej cholery :(


N lis 28, 2004 13:25 pm Zobacz profil WWW
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn mar 22, 2004 12:24 pm
Posty: 438
Lokalizacja: Łódź
 
Post 
Jest coś, co mi ostatnio, że tak powiem, lekko działa na nerwy. A mianowicie nowi użytkownicy Forum, którzy zakładają nowe wątki bez sprawdzenia, czy dany temat już się wcześniej nie pojawił.
Może by tak ich jakoś uświadamiać, że istnieje na Forum coś takiego jak wyszukiwarka? Może w procesie rejestracji wysyłać do nich maila, dzięki któremu zostaną uświadomieni?

Po pierwsze- sprawdź czy temat nie pojawił się już na Forum
Po drugie- zastanów się 10 razy zanim założysz nowy wątek, rozważając przy tym kwestię, czy Twój temat jest rzeczywiście potrzebny na Forum Depeche Mode
Po trzecie- zapoznaj się z charakterystyką poszczególnych pokoi
Po czwarte- przeanalizuj treść swojego topicu i umieść go w odpowiednim pokoiku. Jeśli ma to być temat z gatunku 'mało inteligentnych' (zakładam, że przeciętny Polak widzi różnicę między "Jak często się myjesz?" a dajmy na to "Karą śmierci") lub też sezonowych tudzież okazjonalnych (np życzenia świąteczne) to najlepiej umieścić go w 'mini pogaduszkach'.


Pt gru 24, 2004 1:21 am Zobacz profil WWW
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn sty 26, 2004 16:18 pm
Posty: 190
Lokalizacja: Warszawa
 
Post 
Po piąte: Wyłącz CapsLock...
:twisted: :twisted: :twisted:


Pt gru 24, 2004 9:41 am Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn mar 22, 2004 12:24 pm
Posty: 438
Lokalizacja: Łódź
 
Post 
Po piąte
podpunkt a)
i nie stosuj niepotrzebnie pogrubiania literek.


Pt gru 24, 2004 11:21 am Zobacz profil WWW
 
Post 
nie wiem czy ja powinnam się wypowiadać w tej kwestii, ale drażni mnie też pozdrawianie w każdym poście...


Pt gru 24, 2004 12:10 pm
 
Post 
Ewelinka napisał(a):
nie wiem czy ja powinnam się wypowiadać w tej kwestii, ale drażni mnie też pozdrawianie w każdym poście...

prócz jednego chciałaś powiedzieć :D


Pt gru 24, 2004 12:24 pm
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt wrz 05, 2003 12:42 pm
Posty: 412
 
Post 
A nie będę sobie żałował!
:beer:


Pt gru 24, 2004 14:22 pm Zobacz profil
 
Post 
Według mnie te oczyszczanie postow jest zle..topic w ktorym np miesiac nikt nic nie pisał znika :/ z 3-4 miesiace powinien 3mac sie temat od napisania ostatniego tekstu wtedy unieknimy powtorek tych samych tematow, np topic o piosenkach dm w filmach ktory wczoraj zalozy policy a z tego co pamietam miesiac (moze 2) temu jeszcze taki topic na forum był.


Śr sty 05, 2005 13:39 pm
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn sie 18, 2003 18:24 pm
Posty: 600
Lokalizacja: When you lose, don't lose the lesson
 
Post 
W tej chwili topiki znikają z "pogaduszek" po 9 dniach. W pozostałych pokojach - po 3 miesiącach (a w "pozostałych grupach" po pół roku).

Zresztą można to z grubsza sprawdzić wchodząc na ostatnią stronę topików w danym pokoiku.


Śr sty 05, 2005 14:53 pm Zobacz profil
 
Post 
Ja tu wlasnie chcialam zdac obszerna relacje z moich przygod czytelniczych, a tu okazuje sie, ze topic o ksiazkach zniknal w niebycie...Co wtedy robic? Zakladac znowu taki sam watek? Mozna tak?


Śr sty 05, 2005 15:30 pm
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N lut 29, 2004 17:51 pm
Posty: 720
 
Post 
A czemu nie? Topic "Co słuchacie teraz" ma już III część. "Co czytacie teraz" nie było takie popularne i wypadło, ale przecież zawsze może wrócić z nową mocą, nieprawdaż? :D


Śr sty 05, 2005 15:35 pm Zobacz profil WWW
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn sie 18, 2003 18:24 pm
Posty: 600
Lokalizacja: When you lose, don't lose the lesson
 
Post 
DefF:) napisał(a):
np topic o piosenkach dm w filmach ktory wczoraj zalozy policy a z tego co pamietam miesiac (moze 2) temu jeszcze taki topic na forum był.

A czasem wystarczy skorzystać z wyszukiwarki:
http://www.depechemode-forum.pl/viewtopic.php?t=363


Śr sty 05, 2005 15:44 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N lut 29, 2004 17:51 pm
Posty: 720
 
Post 
LDB - można wiedzieć co wpisałeś w wyszukiwarce? Ja sam szukałem tego topicu i... nie znalazłem. :?


Śr sty 05, 2005 15:51 pm Zobacz profil WWW
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn sie 18, 2003 18:24 pm
Posty: 600
Lokalizacja: When you lose, don't lose the lesson
 
Post 
bright lights
Tak mi jakoś utkwiło w pamięci, że "Pleasure Little Treasure" bylo wykorzystane w filmie "Bright Lights Big City" ;-)


Śr sty 05, 2005 15:57 pm Zobacz profil
 
Post 
Ecnelis napisał(a):
"Co czytacie teraz" nie było takie popularne i wypadło, ale przecież zawsze może wrócić z nową mocą, nieprawdaż? :D


Szczerze watpie :D


Śr sty 05, 2005 16:23 pm
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 736 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 ... 37  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 20 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © phpBB Group.
Designed by (c) 2002 Sven Plaggemeier www.depechemode.de, modified by PFDM Team