Depeche Mode - Zobacz wątek - uwagi, propozycje zmian, udoskonaleń
 




Utwórz nowy wÄ…tek Odpowiedz w wÄ…tku  [ Posty: 736 ]  Przejdź na stronÄ™ Poprzednia strona  1 ... 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35 ... 37  NastÄ™pna strona
uwagi, propozycje zmian, udoskonaleÅ„ 
Autor Wiadomość

Dołączył(a): Wt lis 07, 2006 8:40 am
Posty: 5
 
Post 
[quote="chriss"]1. jezeli tak jest to czemu je ogladasz?
2. czemu nie wstawisz lepszych?[
wstawiłem raz 2 zdjęcia oczywiście skopiowane z innej strony ale to normalna rzecz w tym temacie.
hirszu nic nie mów pozotań tym kim jesteś


So wrz 22, 2007 14:39 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn lip 03, 2006 11:39 am
Posty: 717
Lokalizacja: WWA
 
Post 
Adminie, nie dało by się dodać do forum opcji dodawania filmików Youtube w postach? Tzn. nie linków, a okienek z filmem bezpośrednio.


Cz paź 04, 2007 22:24 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So lip 19, 2003 16:22 pm
Posty: 897
Lokalizacja: Wrocław
 
Post 
17. lipca wrzuciłem taki oto post...

http://www.depechemode-forum.pl/viewtop ... 865#645865

Jak stoimy z którąkolwiek zmian? Czyżby @rob=rt był Kasandrą tego Forum i dobrze przewidział, że wiele się nie zmieni...

By nie było, że tylko sie czepiam... w kwestii punktu 4. z powyższej listy na przykład, polecam stronkę:

http://www.snook.ca/technical/colour_co ... olour.html

w celu dobrania odpowiedniego, dobrze kontrastującego z dostępnymi tłami i kolorem tekstu koloru odnośników... Aplikacja wyraźnie wskazuje, że obecna różnica jasności i koloru dla wybranych schematów nie jest dobra...


Pn sty 14, 2008 19:41 pm Zobacz profil WWW
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So lip 28, 2007 14:09 pm
Posty: 372
Lokalizacja: Gdańsk
 
Post 
A co powiecnie na dział, gdzie możnaby pisać tylko w języku angielskim? Integracja z fanam z zagranicy...


Cz sty 24, 2008 14:38 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz wrz 15, 2005 17:06 pm
Posty: 850
Lokalizacja: Bydgoszcz
 
Post 
to forum z każdym dniem staje się coraz to bardziej beznadziejne :?

ps. nie mam na myśli powyższych uwag, mówię teraz ogólnie o wszystkich działach :roll:


N lut 24, 2008 15:52 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr sty 31, 2007 10:27 am
Posty: 430
Lokalizacja: Chojnice
 
Post 
Jak ktoś wchodzi na to forum z myślą 'tragedia' to nic dziwnego, że jest dla niego beznadziejne.
Wszyscy widzą tylko to, jak tutaj jest fatalnie. Jak moderatorzy się nie starają. Jak nikt nie dąży, żeby było lepiej.

A to, czego mi na tym forum brakuje najbardziej to przekonania, że nie tylko ja mam rację.
I trochę więcej pozytywnego nastawienia.


N lut 24, 2008 16:04 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz wrz 15, 2005 17:06 pm
Posty: 850
Lokalizacja: Bydgoszcz
 
Post 
otóż nie!

jestem na forum nie od dziś i wiem, co mówię.

kiedyś na forum panowała wspaniała, niemalże rodzinna atmosfera, że aż chciało się tu bywać, a teraz.. :roll:
wszędzie tylko wrogość, zawiść, szydera itd..

eeech.. :?


N lut 24, 2008 22:21 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn lip 03, 2006 11:39 am
Posty: 717
Lokalizacja: WWA
 
Post 
@Bartek - coś jest w tym co mówisz.
Mnie najbardziej boli to że poczucie humoru i gusta "wiodących" userów są (dla mnie) zupełnie... rozczarowujące, a nikła aktywność Modów w funkcjonowaniu forum to zwykłe załamywanie rąk.


Pn lut 25, 2008 19:01 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz wrz 15, 2005 17:06 pm
Posty: 850
Lokalizacja: Bydgoszcz
 
Post 
i właśnie całe już w tej chwili stado 'wiodących userów' przyczynia się do upadku tego forum :?


Pn lut 25, 2008 20:32 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn lis 19, 2007 11:13 am
Posty: 228
Lokalizacja: z ciemnej strony księżyca
 
Post 
Ja jestem od niedawna. Marzyłam o tym żeby tu być. Choć kocham DM od 20 lat jakoś się nie składało. Więc gdy do was dołączyłam cieszyłam się jak dziecko. Szybko jednak doszłam do wniosku że niektórzy są bardzo wrażliwi i mają słabe poczucie humoru. W związku z tym mam apel: OH, CELMDOWN PEOPLE . To forum świadczy o nas.


Wt lut 26, 2008 10:16 am Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt sty 25, 2005 7:01 am
Posty: 277
Lokalizacja: Warszawa
 
Post 
bartekdm napisał(a):
otóż nie!

jestem na forum nie od dziś i wiem, co mówię.

kiedyś na forum panowała wspaniała, niemalże rodzinna atmosfera, że aż chciało się tu bywać, a teraz.. :roll:
wszędzie tylko wrogość, zawiść, szydera itd..

eeech.. :?


a mnie się tu podoba. kwestia gustu i wyboru tematów które się przegląda
:wink:


Wt lut 26, 2008 16:04 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr sty 31, 2007 10:27 am
Posty: 430
Lokalizacja: Chojnice
 
Post 
Do idealności tu daleko, to prawda, ale takie zakładanie, że wszędzie beznadzieja, jest jeszcze gorsze.


Pn mar 03, 2008 18:46 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt lis 03, 2006 19:29 pm
Posty: 115
 
Post 
wrogość, zawiść, szydera?hej, Bartek nie przesadzasz trochę?Dla mnie jest tu milutko, no i milej niż na takim np forum Cure'ów


Wt mar 04, 2008 16:47 pm Zobacz profil
 
Post 
Madeleine chyba nie czytasz wielu tematów...

zajrzyj do "Inne grupy", do "Rzeczpospolita Irlandzka", do "Propagowanie nienawiści"

zobaczysz że wielu tutaj "tolerancyjnych, a jakże, fanów, jest na bakier z szacunkiem dla innych osob, a szyderstwo to tutaj już standard


So maja 31, 2008 8:43 am
 
Post 
Dla mnie w tych tematach co wymieniłeś jest to po prostu wymiana zdań. Wymiana zdań polega na konfrontacji przeciwstawnych sobie poglądów, więc wiadomo, że nie będzie różowo.
Ale to tak w każdej dyskusji zarówno w realu na tym Forum czy innych forach - normalna sprawa.

Jak dla kogoś jest za ciężko to nie zagląda do danego tematu, albo wypowiada swoje zdanie a potem milczy - proste.

Owszem, są przypadki osób chamskich, ale na szczęście jest ich mniejszość.

I szczerze powiem - wole konfrontacje z nutką złośliwości i dużym nakładem emocji niż lukrowanie sobie nawzajem aż do porzygania i wielkie love między wszystkimi....


So maja 31, 2008 9:23 am
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr sty 31, 2007 10:27 am
Posty: 430
Lokalizacja: Chojnice
 
Post 
wesoły romek napisał(a):
Madeleine chyba nie czytasz wielu tematów...

zajrzyj do "Inne grupy", do "Rzeczpospolita Irlandzka", do "Propagowanie nienawiści"

zobaczysz że wielu tutaj "tolerancyjnych, a jakże, fanów, jest na bakier z szacunkiem dla innych osob, a szyderstwo to tutaj już standard


forum można oceniać na różne sposoby,bo na każdy topic wchodzą inni ludzie i jest inna atmosfera :wink:

cavu napisał(a):
kwestia gustu i wyboru tematów które się przegląda

:)


N cze 01, 2008 15:26 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz lut 15, 2007 17:43 pm
Posty: 227
Lokalizacja: Czę101chowa/Katowice
 
Post 
Zgadzam się z Bartkiem, nie wszyscy mogą tutaj wypowiedzieć swoje zdanie, żeby od razu nie zostali skrytykowani i poniżeni w pewien sposób, to jest przykre i niestety odpycha od tego Forum... Pozdrawiam.


N cze 01, 2008 15:30 pm Zobacz profil WWW

Dołączył(a): Śr sie 08, 2007 20:36 pm
Posty: 299
Lokalizacja: kosmonauci mieszkają w lesie, skaczą jak piłeczki, hop hop!
 
Post 
Brakuje mi tematu "komentarze do Fotek TO MY" bo istnienie samego tematu TO MY nie ma zadnego sensu. Jezeli ktos wkleja swoje zdjecie to tak samo jakby wklejal zdjecie swojego psa, kota, myszy węża lub też zdjęcie zrobionego przez siebie budynku w temacie Fotografia nasza, gdzie możliwe jest dodawanie komentarzy.

Dlaczego zatem nie można skomentować czyjegoś wyglądu? Bo jeśli ktoś jest brzydki i ktoś mu napisze: "jesteś brzydki", to tej osobie zrobi sie przykro? Ale jeśli ktoś napisze w temacie Fotografia Nasza "zrobileś beznadziejne zdjęcie" lub w temacie Zwierzaki "masz brzydkiego psa" (gdzie nie ma żadnych ograniczeń w wystawianiu komentarzy) to tej osobie będzie mniej przykro?

Czy chodzi o ten tzw porządek na forum, który polega na tym, że w tematach o imprezach użytkownicy stukają sie browarkami 30 dni przed dniem depoteki (co ogólnie nie jest uznawane przez grono moderatorskie za off topic) ale komentowanie czyjegoś wyglądu będzie równoznaczne z robieniem forumowego bałaganu?

W jakim celu wprowadzane zostajÄ… tego typu ograniczenia?


Åšr cze 04, 2008 16:24 pm Zobacz profil WWW
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt kwi 11, 2006 15:58 pm
Posty: 1755
Lokalizacja: Warszawa
 
Post 
ten temat zostal usuniety, bo ludzie za czesto sie klocili.

gdyby wstawianie fotek bez mozliwosci dodania komentarza byloby bez sensu, to nikt by ich teraz nie wklejal na forum.
teraz jest dobrze, wreszcie porzadek i niech tego tematu juz nigdy nie bedzie :roll:


Åšr cze 04, 2008 16:36 pm Zobacz profil WWW
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz wrz 15, 2005 17:06 pm
Posty: 850
Lokalizacja: Bydgoszcz
 
Post 
maThyllda napisał(a):
Brakuje mi tematu "komentarze do Fotek TO MY"

mnie nie
maThyllda napisał(a):
Dlaczego zatem nie można skomentować czyjegoś wyglądu?

można na PM


Cz cze 05, 2008 8:09 am Zobacz profil
WyÅ›wietl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wÄ…tek Odpowiedz w wÄ…tku  [ Posty: 736 ]  Przejdź na stronÄ™ Poprzednia strona  1 ... 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35 ... 37  NastÄ™pna strona


Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 10 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © phpBB Group.
Designed by (c) 2002 Sven Plaggemeier www.depechemode.de, modified by PFDM Team