Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 736 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33 ... 37  Następna strona
uwagi, propozycje zmian, udoskonaleń 
Autor Wiadomość
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt gru 26, 2006 22:39 pm
Posty: 948
Lokalizacja: Dajesz od razu czy trzeba z Tobą chodzić? Chcę zobaczyć Twój pionowy uśmiech.
 
Post 
Dru :arrow: Mozesz rozwinać pytanie?. Bo moze nie "jest godzien" cały dział speak i cały dzial spell? Uwazasz ze kłótnie lepiej zeby przeniosły sie do topików o DM? Ten topik to jedyny gdzie wiadomo, ze go kasuja co jakis czas wiec o co chodzi?


Wt lip 31, 2007 17:56 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn sie 11, 2003 18:09 pm
Posty: 574
Lokalizacja: 52°10'N 16°45'E
 
Post 
Rozumiem, że można i nawet jest potrzeba gadania o bzdurach, rzeczach lekkich, przyjemnych (lub nie), o przysłowiowej pupie Maryni, ale moim zdaniem temat "o wszystkim i o niczym" od pewnego czasu zakrawa na żenujące przedstawienie, próbę sił między tymi, którzy uważają się za dorosłych a "małolatami"... Niekiedy wymiana zdań stoi tam na wyjątkowo niskim poziomie (jak jeszcze w delikatny sposób to mam opisać? :o ).
Obrzucanie się błotem i gorszymi rzeczami :wink: - czy taki ma być cel tego topicu? :o

@john --> nie chodzi o to, by "przenosić kłótnie", ale by problemy emocjonalne Forumowiczów rozwiązywać, na co się raczej nie zanosi :roll:

Już raz zamknięto ten temat na jakiś czas, dano Forumowiczom szanse, by ochłonęli i zaczęli szanować Forum. Może warto spróbować ponownie? :o


Śr sie 01, 2007 11:11 am Zobacz profil WWW
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz wrz 15, 2005 10:03 am
Posty: 815
Lokalizacja: Ziębice
 
Post 
Poprzednim razem na jakiś czas pomogło

Ale wtedy nie było jeszcze na Forum osób które teraz przejęły ten temat :roll:


Śr sie 01, 2007 12:06 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt lis 19, 2004 19:22 pm
Posty: 468
Lokalizacja: Lublin
 
Post 
Proponuję w topicu "smiech to zdrowie" wprowadzenie zasady, że każdy link (np. do youtube) powinien być krótko opisany.
Kilka jednocześnie uruchomionych takich odnośników potrafi skutecznie zapchać wolniejsze łącza (często się potem okazuje że niektóre z nich nie są ciekawe - w końcu nie każdego śmieszy to samo), a napisanie kilku słów komentarza chyba nie jest dużym utrudnieniem.


Cz sie 09, 2007 19:30 pm Zobacz profil
 
Post 
Mam taką propozycję.
Dział :
let's have a black celebration

Czy nie można by wydzielić z tego: before i after?Chodzi mi,żeby minione imprezy miały swój osobny dział a te nadchodzące osobny-wtedy nie zlewa się to wszystko i ma to sens.


N sie 12, 2007 10:36 am

Dołączył(a): Cz cze 14, 2007 15:49 pm
Posty: 36
Lokalizacja: Piła/Poznań
 
Post 
Na pewnym forum przyjeto zasade ze impreza nieodbyta jest przyklejona.Pozostale traca ta range. Jednak rozwiazanie takie popsuloby pewnie szyki administracji tego forum. ;)


N sie 26, 2007 22:02 pm Zobacz profil
 
Post 
ulth napisał(a):
Czy nie można by wydzielić z tego: before i after?Chodzi mi,żeby minione imprezy miały swój osobny dział a te nadchodzące osobny-wtedy nie zlewa się to wszystko i ma to sens.

To dopiero byłby bajzel, zdaje mi się....
Zaraz by co druga osoba pytała, dlaczego usunięto temat o jakiejś tam imprezie, bo np. nie zauważyła, że został przeniesiony.


Pn sie 27, 2007 10:08 am
 
Post 
Chyba,ktoś kto śledzi te tematy-ma świadomość,że coś się odbyło lub nie i rzecz jasna-zna się na kalendarzu ;)...
Wg mnie rozwiązanie dobre jest-większa przejrzystość i wszyscy byliby zadowoleni-a tak np.temat dotyczący nadchodzącego zlotu(depoteki) zlatuje w dół a tymczasem o odbytej miesiąc temu hula w najlepsze...
Trochę dziwne.


Pn sie 27, 2007 10:41 am
 
Post 
normalne :8): jak widac zeszłomiesieczna impreza byla duzo lepsza :D


Pn sie 27, 2007 11:26 am
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt gru 26, 2006 22:39 pm
Posty: 948
Lokalizacja: Dajesz od razu czy trzeba z Tobą chodzić? Chcę zobaczyć Twój pionowy uśmiech.
 
Post 
ziolek napisał(a):
Na pewnym forum przyjeto zasade ze impreza nieodbyta jest przyklejona.Pozostale traca ta range...


To bylo by dobre rozwiązanie. Natomiast jeden temat rozdzielac na before i after podwoiło by liczbe topikow i po co? Wtedy dopiero bylby problem ze znalezieniem. Data postu pokazuje czy juz jest before czy after w danym topiku.


Pn sie 27, 2007 11:34 am Zobacz profil

Dołączył(a): Cz cze 14, 2007 15:49 pm
Posty: 36
Lokalizacja: Piła/Poznań
 
Post 
Baby i chopy.Patrzajta http://forum.pila.pl/viewforum.php?f=23 ... 279192f3a4 (lol,nawet cos o tam o pilskim zlocie pisalem)tak to wyglada. Ale nie cieszta sie tak. Z tego co wiem administracja pfdm Wam czegos takiego nie zrobi. ;)


Pn sie 27, 2007 17:03 pm Zobacz profil

Dołączył(a): N sty 29, 2006 2:07 am
Posty: 238
 
Post 
Propozycja Ultha żeby podzielić dział nie podoba mi się. To co pokazał Ziolek ma sens - samo przyklejanie tematów byłoby wygodne i wystarczające

A tak w ogóle - dlaczego jedne tematy o zlotach są przyklejone a inne nie?


Pn sie 27, 2007 17:54 pm Zobacz profil

Dołączył(a): Cz cze 14, 2007 15:49 pm
Posty: 36
Lokalizacja: Piła/Poznań
 
Post 
Kiedys juz pisalem "elaborat", w ktorym wykazalem swoje oburzenie tym faktem. ;) Tym razem pozostawie glos juz tylko administracji. ;)


Pn sie 27, 2007 18:09 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz lip 10, 2003 14:03 pm
Posty: 587
Lokalizacja: Łódź
 
Post 
yetti napisał(a):
A tak w ogóle - dlaczego jedne tematy o zlotach są przyklejone a inne nie?

Rozwiązanie jest proste - przyklejone sa te zloty, nad ktorymi patronat ma forum. No, chyba, ze sie myle. :)


Wt sie 28, 2007 14:30 pm Zobacz profil WWW
aDMinistrator

Dołączył(a): Wt lip 08, 2003 21:53 pm
Posty: 2510
 
Post 
to sie zgadza, przyklejone sa badz patronaty, badz reklamy wspierajace finansowo utrzymanie forum.


Wt sie 28, 2007 14:36 pm Zobacz profil

Dołączył(a): Cz cze 14, 2007 15:49 pm
Posty: 36
Lokalizacja: Piła/Poznań
 
Post 
Bede dociekliwy i zapytam. :] Jakiego rzedu jest kwota rocznego utrzymania forum?


Wt sie 28, 2007 14:38 pm Zobacz profil
aDMinistrator

Dołączył(a): Wt lip 08, 2003 21:53 pm
Posty: 2510
 
Post 
tego niestety nie zdradze.


Wt sie 28, 2007 14:40 pm Zobacz profil

Dołączył(a): Cz cze 14, 2007 15:49 pm
Posty: 36
Lokalizacja: Piła/Poznań
 
Post 
wiedzialem, ze tak bedzie :lol:


Wt sie 28, 2007 15:15 pm Zobacz profil

Dołączył(a): N sty 29, 2006 2:07 am
Posty: 238
 
Post 
Tak w kwestii udoskonaleń, czy administracja forum raczyłaby w końcu przyjrzeć się wypowiedziom co niektórych osób i temu jak odnoszą się do innych użytkowników?

Chciałbym jedynie przypomnieć:
Cytuj:
3. Na Forum niedopuszczalne sa posty zawierające slowa i wypowiedzi:
- uwazane powszechnie za wulgarne,
- obrazajace innych uzytkownikow Forum a takze osoby trzecie,
- zawierajace same emotikony.
Wypowiedzi zawierajace powyzsze tresci beda kasowane.


Jak na razie nie widzę aby te posty były choćby kasowane. O dyscyplinowaniu takich użytkowników nie wspomnę.


Wt sie 28, 2007 17:59 pm Zobacz profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 736 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33 ... 37  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 9 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © phpBB Group.
Designed by (c) 2002 Sven Plaggemeier www.depechemode.de, modified by PFDM Team