Depeche Mode - Zobacz wątek - uwagi, propozycje zmian, udoskonaleń
 




Utwórz nowy wÄ…tek Odpowiedz w wÄ…tku  [ Posty: 736 ]  Przejdź na stronÄ™ Poprzednia strona  1 ... 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31 ... 37  NastÄ™pna strona
uwagi, propozycje zmian, udoskonaleÅ„ 
Autor Wiadomość
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz paź 28, 2004 18:18 pm
Posty: 1166
Lokalizacja: Memphis; Graceland ;-)
 
Post 
co do uporządkowania- można by....


Åšr lip 11, 2007 12:11 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr mar 15, 2006 22:01 pm
Posty: 178
Lokalizacja: Silezia Obecnie:nieobecny
 
Post 
to co zrobicie cos z tym dzialem lets have a black celebrations??


Cz lip 12, 2007 9:25 am Zobacz profil
 
Post 
Powinien pojsc pod nozyce fryzjerskie. Celebrator Celebratorem a porzadek w imprezach musi byc. Ja byc za.


Cz lip 12, 2007 11:09 am
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt cze 13, 2006 12:33 pm
Posty: 506
Lokalizacja: swidnik/lublin
 
Post 
tak się zastanawiam... bo właściwie po co jest ten temat? tam można się umówić na następne spotkanie, ustalić termin... myślę że jak ktoś czegoś szuka dla siebie to i tak znajdzie, mnie interesuje lublin, więc wchodzę do lubelskiego wątku, nie muszę przecież czytać o wszystkich zlotach i imprezach w całym kraju, więc nie bardzo rozumiem co chcecie tam porządkować?


Cz lip 12, 2007 19:50 pm Zobacz profil WWW
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz kwi 06, 2006 18:06 pm
Posty: 137
Lokalizacja: z Zielonego Wzgórza ...
 
Post 
To, że zanim znajdzie się swoje miasto, minie sporo czasu. Uważam, że takie propozycje, jakie padły ze strony @Grinna i @franza są jak najbardziej słuszne.


Cz lip 12, 2007 21:04 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr mar 15, 2006 22:01 pm
Posty: 178
Lokalizacja: Silezia Obecnie:nieobecny
 
Post 
bo cajka ma kupe czasu, lubi swoj lublin i nie ma zamiaru nigdzie wybrac sie poza zapyzale okolice wiec jej to pasuje
ale ja widze ze sporo uzytkownikow jest za uporzadkowaniem
tyle ze zastanawiam sie jaki trzeba miec strzaz na forum badz tez na ilu zlotach trzeba byc by ktos wreszcie zainteresowal sie propozycja usera mniej znanego


Cz lip 12, 2007 21:19 pm Zobacz profil
 
Post 
Zanim odbędzie się narada i głosowanie :wink: , proponuję skorzystać z opcji edycja->znajdź na stronie, tudzież Ctrl+F (i np. wpisać miasto). Często ułatwia życie tam, gdzie faktycznie panuje lekki chaos.


Cz lip 12, 2007 22:01 pm
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt cze 13, 2006 12:33 pm
Posty: 506
Lokalizacja: swidnik/lublin
 
Post 
Grinn
o tym że mam kupę wolnego czasu świadczy to, że na forum zazwyczaj zaglądam w godzinach nocnych, nawet nie pisząc postów, a z imprez interesuje mnie jedynie lublin, bo wiesz, kupa wolnego czasu zawróciła mi w głowie, i znudziły mi się inne potańcówy :lol:
myślę, że owszem, problem tkwi w oznaczaniu danej imprezy ( a już widzę przyklejoną prośbę chrissa o prawidłowe nazywanie wątków), ale także w tym co sami użytkownicy tam wypisują, jeśli większość będzie przestrzegała zasad, to bałagan będzie mniejszy, nie tylko w tym temacie...


Cz lip 12, 2007 22:27 pm Zobacz profil WWW
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So lip 19, 2003 16:22 pm
Posty: 897
Lokalizacja: Wrocław
 
Post 
Ponieważ kiedyś pomyślałem, że to niegłupi pomysł, by podsumować od czasu do czasu listę propozycji w tym temacie, wypiszę poniżej to, co udało mi się wyszukać.

Prośby użytkowników Forum zebrane z poprzednich stron tego wątku (wybrałem tylko te prośby, które są jeszcze nie załatwione, lub nie było mowy o kategorycznym odrzuceniu danej propozycji), przedstawiają się mniej więcej tak:

1. Dodanie okienka szybkiej odpowiedzi na dole w każdym temacie
2. Dodanie numerów komunikatorów GG i Tlen w naszych profilach
3. Więcej wersji kolorystycznych dla Forum
4. Zmiana kolorów odnośników (hiperłączy) w wersji "czarnej" / Comatose na takie, które będzie widać, a nie trzeba ich będzie szukać "na macanego"
5. Dodanie przy rejestracji akceptacji "złotych rad dla wpisujących" (patrz posty de-mo numer 115200 i 346968)
6. Powiększenie obrazków/avatarów do rozmiaru 100x100 px
7. Wskazywanie na stronie głównej kto i jakim temacie wpisał ostatni (chronologicznie) post z podaniem wątku i autora
8. Dodanie możliwości usuwania swoich własnych postów
9. Możliwość wskazywania na płeć osoby piszącej - poprzez symbol przy podpisie, lub w jakimś innym widocznym miejscu
10. Utworzenie zestawu emotikonek porównywalnego z GG
11. Utworzenie zestawu emotikonek specjalnie dla tego Forum o określonej wielkości i stałej dla wszystkich takich grafik
12. Stworzenie listy osób, które mogą pomóc w tłumaczeniu aktualności z języków obcych na polski - np. w jednym zamkniętym (choć moderowanym) wątku
13. Stworzenie osobnych wątków poświęconych bootlegom live, remiksowym itp. w dziale Bootlegs
14. Stworzenie ikonki (favicon.ico) dla Forum
15. Dymek (okienko) pokazujący dłuższy fragment pierwszego/ostatniego postu po najechaniu myszką na odnośnik do tematu, na stronie głównej
16. Zmiana literówki "Reaktywuj soje konto"
17. Zmiana w pytaniu "Czy chcesz usunąć tą wiamość"
18. Podział tematów (wydzielenie pokoików) kulturalnych w Temacie Off-spell, takich jak np. Fotografia, Film, Książki itp.
19. Zmiana nazwy tematu "fotki" na "Photographic" lub "A Photograph Of You"
20. Wprowadzenie automatycznego kasowania postów w wątku "Próby" np. po 2-3 dniach
21. Dodanie możliwości filtrowania postów w poszerzonej wersji - np. "Pokaż wszystkie posty z dzisiaj"
22. Poprawienie wyświetlania postów nieprzeczytanych po przypadkowym zamknięciu okna przeglądarki, lub zerwaniu sesji
23. Stworzenie prostszego sposobu docierania do n-tej strony w wątku niewymagającego użycia kalkulatora, lub wyliczania w pamięci wyniku dzielenia przez 20 bez reszty

Od siebie dodałbym jeszcze:

24. Stworzenie wdzięcznych, niewulgarnych i zgodnych polską pisownią zamienników brzydkich słów (wklejanych przez automat, jak i stosowanych przez piszących) - np. "wciórności", "psia kość!" lub podobnych - skoro niektórzy muszą dać upust swym emocjom podkreślając je wulgaryzmami typu "za_je_biste", niech choć czynią to w zgrabnej polszczyźnie
25. Stworzenie "przedszkola" dla wszystkich nowych użytkowników na Forum, gdzie poznają odpowiedzi na wiele zadawanych na początku pytań - np. instrukcje wstawiania grafik na popularnych serwisach i dodawanie miniaturek i zdjęć zgodnych z regulaminem forum itp. itd.
26. Dodanie alternatywnego tekstu (ALT) i tytułu (TITLE) pod logo Forum, by po najechaniu nań kursorem wyświetliła się odpowiednia fraza
27. Dodanie zamiany wpisów w pasku statusu przeglądarki po najechaniu kursorem na odnośniki z menu po lewej stronie tak, by w prosty sposób wskazywały co wydarzy się po kliknięciu - np. "Szukaj" --> "Wyszukiwarka postów, tematów, użytkowników...", "Celebrator" --> "Internetowy system rejestracji zlotów fanów DM i depotek" itp.

I prośba bardziej do użytkowników, niż do samego forum (choć są przecież jego częścią składową):
28. Piszmy powoli i uważnie nasze posty - by były czytelne dla innych
29. Używajmy słowników ortograficznych języka polskiego (w razie wątpliwości), by wpisy nie biły po oczach ewidentnymi błędami...


Wt lip 17, 2007 22:52 pm Zobacz profil WWW
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr cze 22, 2005 16:21 pm
Posty: 283
Lokalizacja: Gdańsk
 
Post 
@Jacku wszystko ładnie pięknie,ale niestety to nie tu,a wiela szkoda :8):

Choćby temat numerów GG czy Tlen`u w profilach,ma być juz za chwilkę już za momencik a dalej nie ma :8):


Åšr lip 18, 2007 6:39 am Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So lip 19, 2003 16:22 pm
Posty: 897
Lokalizacja: Wrocław
 
Post 
Nie bardzo rozumiem co masz na myśli, pisząc "wszystko pięknie, ale to nie tu"? Rozwiń tę myśl :) Ja tylko zebrałem w jedno miejsce (co i tak miałem zamiar zrobić), to, o co proszono na przestrzeni lat w tym wątku. Lista ma w założeniu, pomóc wytknąć czynnikom aDMinistracyjnym co jeszcze jest do zrobienia w temacie udoskonaleń i poprawy działania forum.

Niektóre rzeczy naprawdę łatwo jest wprowadzić w życie - choćby opisy linków głównych w pasku statusu, czy literówki w tłumaczeniu...


Åšr lip 18, 2007 6:57 am Zobacz profil WWW
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr cze 22, 2005 16:21 pm
Posty: 283
Lokalizacja: Gdańsk
 
Post 
No może trochę niezrozumiale to napisałem,mam na myśli to że wątpię czy kiedykolwiek choćby jeden z tych punktów zostanie zrealizowany.Nie wiem czy to takie trudne,czy się nie chce aDMinistracji, nie znam się na tym.


Åšr lip 18, 2007 7:08 am Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So lip 19, 2003 16:22 pm
Posty: 897
Lokalizacja: Wrocław
 
Post 
:) Pożyjemy, zobaczymy... Nie wygrywa tylko ten, który nic nie robi (czy jakoś tak to było) :D

Jest parę skutecznych sposobów, by zwrócić na siebie uwagę :) Ankiety, petycje, SMSy do aDMina :D


Åšr lip 18, 2007 7:31 am Zobacz profil WWW
aDMinistrator

Dołączył(a): Wt lip 08, 2003 21:53 pm
Posty: 2510
 
Post 
Jacku, dziekujemy za liste!


Åšr lip 18, 2007 7:41 am Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So lip 19, 2003 16:22 pm
Posty: 897
Lokalizacja: Wrocław
 
Post 
A jak pisać, to pisać :)

30. Dodać wskazanie w mailu potwierdzającym/zawiadamiającym o nadejściu PM kto jest nadawcą wiadomości. Nie wiem czy tak jest wszędzie i u każdego ale u mnie pojawia się jedynie anons, że coś przyszło na skrzynkę...


Cz lip 19, 2007 0:20 am Zobacz profil WWW
 
Post 
tak mysle, czy mozna by zostawic dział piercingu który ostagnal 101 stron na stałe? bo w sumie, duzo tam wzorów tatuazy, przydatnych rzeczy. moze jeszcze sie okazac potrzebne dla niektórych.


Cz lip 19, 2007 9:49 am
 
Post 
wzory tatuazy a informacje o pilce noznej to co innego.

:?


So lip 21, 2007 13:50 pm
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn sie 11, 2003 18:09 pm
Posty: 574
Lokalizacja: 52°10'N 16°45'E
 
Post 
Czy mnie się wydaje, czy wszystkie zamknięte wątki trafią do archiwum? :o :8):

Co do listy @Jacka, to moim zdaniem dodanie okienka szybkiej odpowiedzi będzie kolejnym ułatwieniem dla tych Forumowiczów, którzy w przypływie adrenaliny piszą co im myśl pod palce przyniesie, a co nie zawsze skutkuje pozytywnie :roll:
Czyli krótko mówiąc - pomysł, w mojej opinii, nietrafiony :roll:


So lip 21, 2007 14:28 pm Zobacz profil WWW

Dołączył(a): N sty 29, 2006 2:07 am
Posty: 238
 
Post 
Może z tatuażami zrobić tak jak z fotkami - wyczyścić temat z komentarzy etc. a zostawić tylko grafiki?


So lip 21, 2007 23:02 pm Zobacz profil
WyÅ›wietl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wÄ…tek Odpowiedz w wÄ…tku  [ Posty: 736 ]  Przejdź na stronÄ™ Poprzednia strona  1 ... 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31 ... 37  NastÄ™pna strona


Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © phpBB Group.
Designed by (c) 2002 Sven Plaggemeier www.depechemode.de, modified by PFDM Team