Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 736 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 ... 37  Następna strona
uwagi, propozycje zmian, udoskonaleń 
Autor Wiadomość
 
Post 
panie adminie, to moze stworzyc osobny dzial typy "Gielda - Roznosci" (nie zwiazana z depeche mode?), pomysl warty rozpatrzenia, szybko by sie wypelnil.

zrodlo: http://www.depechemode-forum.pl/viewtopic.php?t=2614


Śr paź 13, 2004 12:10 pm
aDMinistrator

Dołączył(a): Wt lip 08, 2003 21:53 pm
Posty: 2510
 
Post 
Tworzenie osobnego pokoika na ogloszenia poza dm jest troche nie na miejscu, bo to forum dm, a nie forum ogloszenia. Mysle, ze watek, ktory powstal - "gielda roznosci" - jest dobrym ale i wystarczajacym pomyslem na pokrycie zapotrzebowan.


Śr paź 13, 2004 20:53 pm Zobacz profil

Dołączył(a): Pn sty 19, 2004 16:00 pm
Posty: 11
Lokalizacja: Szczecin/Szczecinek
 
Post 
to moze by chociaz przykleic ten topic bo zaczyna spadac i zaraz go nie bedzie.


Śr paź 13, 2004 22:10 pm Zobacz profil WWW
 
Post 
@chriss, i niech tak zostanie :)


Śr paź 13, 2004 22:12 pm
aDMinistrator

Dołączył(a): Wt lip 08, 2003 21:53 pm
Posty: 2510
 
Post 
bronx napisał(a):
to moze by chociaz przykleic ten topic bo zaczyna spadac i zaraz go nie bedzie.

jest na tyle dobrym pomyslem, ze go przeniose do off topicu.


Śr paź 13, 2004 22:16 pm Zobacz profil
 
Post 
ale fajna skórke znalazłem z fajnymi modami :)

http://www.astoria.e-basket.pl/forum/ można by np dodac tutaj łatke która będzie pokazywała kto ma dzis urodziny lub 'szybką rejestracje' :)


N paź 24, 2004 14:48 pm
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn lip 21, 2003 3:43 am
Posty: 183
 
Post 
chriss jak sam stwierdziles ze przydal by sie pokoik dla pelnoletnich forumowiczow (bardziej luzny w slowie , tematach i mniej cenzurowany ;) ) taki PIKANTNIEJSZY POKOJ 8)


So lis 20, 2004 18:53 pm Zobacz profil WWW
aDMinistrator

Dołączył(a): Wt lip 08, 2003 21:53 pm
Posty: 2510
 
Post 
a to nie ma na to specjalistycznych For?


So lis 20, 2004 20:19 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N lis 16, 2003 11:42 am
Posty: 229
Lokalizacja: Zabrze
 
Post 
tak jak jest, jest OK z jedynym minusem ze nie ma latki na podpisy, zeby ludzie nie dawali wielkich rozmiarami i wazacych "tony" zdjec. Meczy mnie jeszcze jedna rzecz - jak wejde na forum, zaloguje sie dam na POSTY OD OSTATNIEJ WIZYTY i w tym momencie padnie mi net, alo zamkne przez przypadek, to po ponownym wejsciu bedzie mi pokazywac 0 nieprzeczytanych postow i wszyskie odznaczy chociaz ani jednego nie zobacze :( na innych forach tak nie ma.


N lis 21, 2004 1:00 am Zobacz profil WWW
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr lip 09, 2003 7:00 am
Posty: 696
Lokalizacja: Gdańsk
 
Post 
Na więkoszści fór (forów?) opartych na PHPbb tak jest - niestety.
Też był bym za tym, żeby serwer pamiętał zawsze czego ie przeczytałem tak długo jak nie kliknę "oznacz jako przeczytane".

Jeszcze zauważyłem jedną, rzecz, która mnie czasem trochę denerwuje. Jak sobie już poczytam posty z danego wątku i przejdę do innego wątku i w tym pierwszym wąku pojawi się nowy post to jak klikną "idź do pierwszego, nowego posta" to nie pokazuje mi tego ostatniego ale pierwszy nieprzecyztany od ostatniej wizyty (czyli ten który już przecyztałem). Przy długich wątkach potarfi byc to parę stron wcześniej niż ostatni post.

Oczywiście zdaje sobie sprawę, że wprowadzenie tych zmian może byc trudne lub wręcz niemożliwe.


Pn lis 22, 2004 8:34 am Zobacz profil WWW
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz lip 10, 2003 21:23 pm
Posty: 722
Lokalizacja: Thorne; Doncaster ex Łódź
 
Post 
ważam, ze moderatorzy powinni zrobić porządki w pokoikach.
Dla przykładu:
Topic "Ogólne" przejżeć wszystko zobaczyć co się powtarza a co nie stworzyc jeden wątek np. o tych lepszych i gorszych fanach. Faktycznie takich tematów jest sporo i połączyć je wszystkie w jeden, czy to ważne kto jest autorem? bo dla mnie nie.
Poza tym pewne tematy po prostu wywalic bo są niepotrzebne.
W ten sposób pokoik Ogólne bedzie miał góra dwie podstrony a nie 8
wiem, ze to jest dużo roboty. Powinno się zamknąć forum na 1 dzień A moderatorzy odwaliliby to co trzeba.
Jak coś to ja służe pomocą. Dajcie mi tylko uprawnienia powiedzcie co i jak, umawaimy sięna konkretny dzień i jedziemy z koksem. Potem te uprawnienia zabierzcie bo mnie to nie jest potrzebne.
To oczywiście tylko propozycja więc nie linczujcie mnie za To odrazu


Pn lis 22, 2004 16:27 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N lut 29, 2004 17:51 pm
Posty: 719
 
Post 
A zaczniemy od postów takiej samej treści tego samego autora. :wink: :P

A tak na poważnie, zalegające i nieaktualne tematy, w których nikt już się nie dopisuje są samoczynnie usuwane przez forumowe skrypty. Reszta zmian, o których mówisz jest dość pracochłonna i często kwestie połączenia jednego z drugim budzą dużo wątpliwości, ale jest do zrobienia, choć wątpliwości poddawałbym konieczność czynienia takich wielkich zimowych porządków. Dublujące się tematy są zamykane (i po pewnym czasie forum je samo usuwa) i pozostaje tylko jeden, do którego można ewentualnie coś dokleić.


Pn lis 22, 2004 16:39 pm Zobacz profil WWW
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz lip 10, 2003 21:23 pm
Posty: 722
Lokalizacja: Thorne; Doncaster ex Łódź
 
Post 
Jak mówiłem to jest tylko propozycja. Troche już dyskutujemy toteż Ci co są nowi raczej nie pałają checią zaglądania w stare tematy i dlatego je dublują.
I przez to robi się śmietnik


Pn lis 22, 2004 16:52 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N lis 16, 2003 11:42 am
Posty: 229
Lokalizacja: Zabrze
 
Post 
@persy forym BY PRZEMO ma taka opcje i jesli nie przeczytalem to tak wlasnie jest i to zostaje !!! :P


Pn lis 22, 2004 19:56 pm Zobacz profil WWW
 
Post 
Razor napisał(a):
@persy forym BY PRZEMO ma taka opcje i jesli nie przeczytalem to tak wlasnie jest i to zostaje !!! :P


Wcale bym sie nie pogniewał jeśli Chriss by zaktualizował nasze forum - modem BY PRZEMO ! Tam jest prawie 200 udoskonaleń !


Pn lis 22, 2004 20:04 pm
 
Post 
ThePesH napisał(a):
Wcale bym sie nie pogniewał jeśli Chriss by zaktualizował nasze forum - modem BY PRZEMO ! Tam jest prawie 200 udoskonaleń !

zgadzam sie 100%, moge cos zasugerowac nawet, by przemo ma 101 razy wiecej uzytecznych modow a to sprawia ze warto go zainstalowac ot chocby na forum dm :idea: oczywiscie jezeli admin bedzie chcial :roll:


Pn lis 22, 2004 21:10 pm
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N lut 29, 2004 17:51 pm
Posty: 719
 
Post 
Miałem parę okazji bywać na takich forach i niestety nie mam wrażeń pozytywnych. Pierwsze oczywiście takie jest - "ile tego, o to się przyda, to i to, a czemu tego u nas nie ma" itd itp... Jednak po paru razach forum okazywało się zbyt przeładowane i małoczytelne. Nie jestem przeciw, jednak trzeba z tego korzystać racjonalnie... A pokusa mnogości udoskonaleń może trochę temu przeszkodzić...


Pn lis 22, 2004 23:10 pm Zobacz profil WWW
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr lip 09, 2003 7:00 am
Posty: 696
Lokalizacja: Gdańsk
 
Post 
Tak jak Ecnelis uważam, że trzeba być rozsądnym z modyfikacjami forum. Wiem, że istnieje "forum by przemo", że istnieje wiele modów do PHPbb... ale wiele jest kompletnie niepotrzebnych. Dowalenie każdego nowego moda z jednej strony rozszerza możliwości ale czasem też dociąża i/lub spowalnia forum (te skrypty muszą się wykonać). Ponadto z punktu widzenia użytkownika może się wydawać, że "co za problem dodać moda". Tymczasem odpowiedzialny administrator najpierw się 101 razy zastanowi. Takiego moda trzeba przetestować, sprawdzić jak się zachowuje i czy nie psuje czegoś gdzieś indziej - to zajmuje trochę czasu. Poza tym trzeba bardzo uważać bo niekóre mody zmniejszają bezpieczeństwo forum albo są nie do końca kompatybilne z innymi modami i np: baza może się zacząć lekko "rozjeżdżać". Właśnie to mam zwykle na myśli pisząć "wiem, że dodanie tego czy innego rozwiązania może być trudne lub niemozliwe".


Wt lis 23, 2004 8:05 am Zobacz profil WWW
 
Post 
Mam małe pytanie: czy nie lepiej rozdzielić topic o zlotach na dwie kategorie: a) odbyte - po zlocie, na których ludzie sobie opowiadają o swoich wrażeniach, b) nadchodzące - konkretne informacje o zlocie, koncercie - coś wyraźnego dla oka. Byłe zloty mieszają sie z obecnymi.
Na tej stronie moim zdaniem zrobił się mikser i ciężko wychwycić coś dla oka :wink:



Pozdrawiam :)


Śr lis 24, 2004 8:48 am
aDMinistrator

Dołączył(a): Wt lip 08, 2003 21:53 pm
Posty: 2510
 
Post 
warto korzxystac z www.celebrator.prv.pl Tam wszystko jesli chodzi o zloty jest przjrzyste. Natomiast tu ciezko by bylo wstawiac kolejny pokoik bo zrobi sie drobnica.


Śr lis 24, 2004 10:26 am Zobacz profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 736 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 ... 37  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 6 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © phpBB Group.
Designed by (c) 2002 Sven Plaggemeier www.depechemode.de, modified by PFDM Team