Depeche Mode - Zobacz wątek - Stu forumowiczów, którzy wstrząsnęli PFDM.
 




Utwórz nowy wÄ…tek Ten wÄ…tek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 102 ]  Przejdź na stronÄ™ 1, 2, 3, 4, 5, 6  NastÄ™pna strona
Stu forumowiczów, którzy wstrzÄ…snÄ™li PFDM. 
Autor Wiadomość
 
Post Stu forumowiczów, którzy wstrzÄ…snÄ™li PFDM.
Nie wiem, czy to najlepszy tytuł (trochę patosem zajechało), ale pomysł jest następujący : Od dziś będę wymieniał niezapomniane osobowości odwiedzających to unikalne miejsce oczywiście w kolejności nieprzypadkowej.

Główny problem jest taki, że nie wiem czy znam stu forumowiczów, nie mówiąc już o setce osób, które wstrząsnęły tym forum, no ale spróbujmy...

100 - Vielebny

Vielebny to forumowicz, który stosunkowo niedawno dał o sobie znac, przede wszystkim publikując swoje zdjęcie z Katarzyną Kowalską. Na niewielu zrobiło to wrażenie - na mnie ogromne. Potem było już co raz gorzej. Wpisywał się w każdy temat, nie zgadzając się z każdym, kto akurat był pod ręką. Moja skromna osoba nie raz pod tą vielebną ręką była i usłyszałem kilka słów prawdy o sobie (np. żem idiota czy debil - już nie pamiętam).

Za tę cenną wiedzę chylimy przed Tobą czoła Vielebny.
WstrzÄ…snÄ…Å‚eÅ› forum jak Idol wstrzÄ…snÄ…Å‚ polskÄ… scenÄ… muzycznÄ….


So sty 27, 2007 16:34 pm
 
Post 
99 - M_A_G_I_C

Magic to znana i lubianaprzeze mnie postac lecz nielubiana przez żeńską częśc forum z tego prostego powodu, że wygląda wcale dobrze (dziewczyny już takie są). Jej niezapomnianym momentem na forum było założenie najlepszego tematu w 'let's have...'. Kto nie pamięta, to przypominam, że temat zwał się "." , a pierwszy post był o treści " :) ". Oczywiście nie minęło pół godziny i jakiś smutas temat ów zamknął.


So sty 27, 2007 16:41 pm
 
Post 
98 - eowyn

Eowyn jest z Poznania - to pierwszy wiele mówiący fakt. Eowyn razu pewnego jako jedyna przyszła z pomocą mi i mojemu problemowi z paznokciami. Przed paznokciami uważała mnie za - delikatnie mówiąc - po*eba, potem zmieniła zdanie, ale nie wiem na jakie dokładnie. Eowyn nieco później stwierdziła, że całe to forum i moderatorstwo, które je tworzy jest o kant de potłuc i w związku z tym sobie poszła. Nie wiem o co dokładnie chodziło, lecz domyślam się, że powód odejścia jest równie fascynujący jak potencjalny seks Blejka z Krystel.

eowyn


So sty 27, 2007 17:54 pm
 
Post 
97 - AndyR

To fascynująca postac. Nie dośc, że mógłby ojcowac 90% forumowiczom i że wciąż lubi Depeche Mode, to w dodatku nie jest z Polski. Tak, taka egzotyka podziałała na większośc z nas szalenie pobudzająco i każdy (z tej większości) starał się ze wszelkich sił przypodobac sympatycznemu Andy'emu, rozwijając przy okazji swoją angielszczyznę do obłędu. Andy był raz w Decznie.

Andy, don't be pissed, you've made the list
It's not quite heaven, you're 97th


So sty 27, 2007 18:00 pm
 
Post 
96 - neo-blackmilk

Neo robi zdjęcia. Lubi je robic. Poza tym lubi filmy. Lubi je oglądac. Poza tym uważa, że polityka to syf i idiotyzm, a sam oczywiście jest niezwykle bystry i światły i z politowaniem patrzy na takich misiów jak ja i ty, którzy myślą nieco inaczej. Poza tym neo nie je mięsa, oczywiście z powodów ideologicznych (jakiekolwiek one są). Zastanawiam się czy połączenie obrzydzenia do polityki (czytaj "brak zielonego pojęcia o otaczającym nas świecie i regułach, które nim żądzą") i niejedzenie mięsa jest szczytem pretensjonalności. W każdym razie neo jest jakiś i chwała mu za to.

neo-blackmilk - człowiek który rychło zamknie ten temat z przyczyn prawnych.


So sty 27, 2007 18:20 pm
 
Post 
95 - radman40

Wielu z was zapewne w tej chwili pyta "rad co?", chwila, chwila, słowo wyjaśnienia. Radman to z pozoru niczym nie wyróżniająca się postac, ale to tylko z pozoru. Radman lubi dwie rzeczy, a właściwie to osobę i ....Nie, nie rzeczy. Nie wiem jak to napisac, więc walę wprost : radman lubi Real Madryt i Alana Wildera (o sympatykach Alana będzie dużo więcej i ciekawiej w dalszej części listy). Alan jest wg. radmana "schizowy", w przeciwieństwie do Realu Madryt, któremu radman kibicuje zwłaszcza w okresie międzysezonowym, gdy mają miejsce wszystkie spektakularne transfery.

HALA radman40


N sty 28, 2007 12:49 pm
 
Post 
94 - bastek

Bastek to spec od grafiki komputerowej, czego dowodem jest historia jego avatarów. Nie wiem czy pamiętacie, ale kiedyś strona startowa forum wyglądała nieco inaczej. To była robota bastka. Żeby nie było zbyt cudownie, bastek wyznał, że nie lubi C2, czym przechlapał sobie u wielu z nas, a głównie u szefostwa, którzy natychmiast zdjęli projekt i wstawili nową stronę startową. Taka jest przynajmniej oficjalna wersja wydarzeń, a ja nie mogę sie już doczekac skończenia tej pierwszej dziesiątki.


N sty 28, 2007 13:11 pm
 
Post 
93 - Magiczna Marta

Magiczna Marta wstrząsnęła forum (a właściwie to nią wstrząśnięto) podczas apogeum tematu "Podobni". MM nie powiedziała nawet jednego słowa, a kłótnie i spory nt. jej osoby (a właściwie to jej fotografii) o mało co nie doprowadziły do wielkiej forumowej schizmy. Nie wiem komu zawdzięczamy ugaszenie tego pożaru, ale faktem jest, że po fakcie odetchnęliśmy wszyscy z ulgą jak wtedy, gdy Janusz Dzięcioł wygrał Big Brothera.


N sty 28, 2007 14:13 pm
 
Post 
92 - DeMruiner

Pamiętam dobrze jak kiedyś ów forumowicz na mnie wsiadł. Nie pamiętam w ogóle o co wtedy poszło. Za taki stan rzeczy winię oczywiście administratora, który nakazał kasowanie wątków w 'spell' i teraz nic w archiwum nie ma, co pozwoliłoby mi cokolwiek sobie przypomniec.


N sty 28, 2007 14:52 pm
 
Post 
91 - Aneta

Aneta zasłynęła tym, że jako pierwsza forumowiczka pokazała swoje nagie zdjęcia. Wszystkich zatkało. Było to inspiracją w pokoju moderatorskim, gdzie powstał wówczas pomysł otworzenia nowego tematu "TO MY (i nasze NIE PRZEKLINAJ!)". mort zgłosił liberum veto i piękna idea poszła się grzac.


N sty 28, 2007 15:04 pm
 
Post 
90 - Caesar

Caesara przede wszystkim można spotkac w mini (pogaduszkach, nie spódnicy), gdzie stara się ze wszelkich sił rozśmieszyc znudzoną dziatwę.
Wychodzi mu to hmmm....oceńcie sami. Moim skromnym zdaniem dośc miernie. Poza tym Caesar lubi Hitlera, Eichmanna, Bormana i inne ikony Trzeciej Rzeszy.

Moi drodzy, oto Obersturmbahnfuhrer Caesar.


N sty 28, 2007 17:54 pm
 
Post 
89 - sars

czyli Severe Acute Respiratory Syndrome (Zespół ostrej ciężkiej niewydolności oddechowej). To jakieś pojechana na maksa zapalenie płuc, lecz sars to również użytkownik polskiego forum depeche mode i pasjonat muzyki alternatywnej (U2, DeVision, Camouflage).


N sty 28, 2007 21:11 pm
 
Post 
88 - justine

to dziewczyna, sympatia, narzeczona, luba Hiena (niepotrzebne skreślić). Oczywiście o Hienie będzie dużo później bardziej interesujący wywód, więc teraz skupmy się na justine. Kiedy Hien poleciał w nieznane, justine niespodziewanie została na forum pilnując dobrego imienia "młodego gniewnego". Taka nieco głupia sytuacja. Ciekawi mnie ileż to postów napisał Hien na koncie justine, bo nie wierzę, że ani razu się nie skusił.


N sty 28, 2007 21:22 pm
 
Post 
87 - Alannah Wilder

MRAAAAAAAAAUUUUUU.....AluÅ›


N sty 28, 2007 21:27 pm
 
Post 
86 - Angel(CLaudia)

Angel (Claudia) napisał(a):
1. Nie uprawij sexu nie wynikającego z miłości, ponieważ sex to nie wszystko, a w zasadzie nic jeśli nie towarzyszy mu jakiekolwiek wznioślejsze uczucie.

2. Nie staraj się przystosować świata do siebie, Ty sam się do niego przystosuj.

3. Nie probuj zmieniać świata na lepszy - to wiara utopijna, choć potrzebna w życiu. Musisz uwierzyć, że to całe zło storzone przez nas samych "ludzi" ma miejsce i jest potrzebne na tym świecie.

4. Nie ignoru nikogo kto na to nie zasłużył. Jeżeli przychodzi Ci to z trudem, to spróbuj postawić się na jego miejscu.

5. Nie prowokuj przemocy. Wrogość anika, jezli jej się wyrzeknie jedna, ze stron.

6. Nie zważając na przeszkody i upadki wciąż szukaj prawdziwej miłości. Tylko życie poświęcone dla innej osobi warte jest przeżycia.

7. Nie mije przed oczyma tego czym jesteÅ›, lecz to czym bedziesz.

8. Odnajdź swojego osobistego Jezusa. Pomyśl o tym, gdzie znajdjesz siłę do życia oraz w co powinienies wierzyć. to nie ma nic współnego z religią.

9. Nie używaj narkotyków - one sa dla ludzi słabych, którzy nie potrafią poradzić sobie z życiem i szukają od niego ucieczki. Tylko słaby stoczy się na dno, sliny zwycięży wszystko.

10. Pamiętaj, że jesteś Depechem a tym samym jakby częścią Depeche Mode. Zagłębiaj teksty, na nich ucz się zycia i postępuj zgodnie z zasadami w nich zawartymi. Jeśli obrałes drogę wytyczoną przez Martina to się jej nieustannie trzymaj. Nie przynieś wstydu Depechowskiej Rodzinie.



P.S. Kto przestrzega tych przykazań jest PRAWDZIWYM DEPECHEM !!!!!!!!!!


Wystarczy? Bo mi tak.


N sty 28, 2007 22:24 pm
 
Post 
85 - allado

Ulubiony forumowicz rolanda. allado charakteryzuje się tym, że przy każdym wycieku jakiejkolwiek nowości (piosenki, okładki, butlega) lub innej głupocie jest zawsze na miejscu i zawsze prosi o linka, no zawsze.

allado


N sty 28, 2007 23:17 pm
 
Post 
84 - Karol A

Karol. Karol trochę się pokręcił na forum, zasugerował mi leczenie psychiatryczne (lub jakieś inne) gdyż miałem czelność nie zmoczyć łóżka słuchając Enjoy The Silence i ni z głupia frant wygrał wejściówkę na spotkanie z Depeche Mode w W-wie. Wspaniały fan (devotee). Poza tym nie cierpi mini pogaduszek, choć nigdy nie ujawnił powodu tej nienawiści. Mam swoją hipotezę na ten temat, ale jest tak durna (nawet dla mnie), że pozwolę sobie jej nie ujawniac.


Karol - Wszyscy Ci zazdrościmy. Ja najbardziej.


Pn sty 29, 2007 12:14 pm
 
Post 
83 - ZIGI

ZIGI to mistrz ostrego języka i ciętej riposty (jak wujek Staszek z popularnego dowcipu). Pamiętam dawno temu jak spijaliśmy sobie z dziubków, komplementowaliśmy Manchester United i takie tam. 2 lata później ZIGI wylał na mnie wiadro pomyj i sielanka się skończyła. Wspominałem już o ostrym języku Zigiego, oto przykład : "za te jego kretynskie przekonaina ktoś powinien poprostu maske porządnie oklepać". Ciekawe o czyją maskę chodziło, lecz jest prawie pewne, że o tej masce będzie w dalszej części listy.


Pn sty 29, 2007 12:33 pm
 
Post 
82 - kefir

Kefir nastukał ponad 3 tysiące postów (2 razy więcej ode mnie), to po pierwsze. Po drugie, swego czasu kefir wpisywał się w każdy wątek okraszając każdy swój post wiele mówiącą emotikoną :) . Nawet jak ktoś umarł i poleciały świeczki, kefir pisał " ['] :) ".


Pn sty 29, 2007 12:57 pm
 
Post 
81 - ranska

Ranska wpisuje się zwykle w dwóch pokojach : "spell" i "pozostałe grupy".
W "spell" oznajmia nam czego słucha teraz. Nie byłoby w tym nic nadzwyczajnego, lecz styl w jakim to robi zasługuje jedynie na najwyższe wyrazy uznania (zachęcam do lektury). Raz tylko wyłamała się i napisała post w "ogłoszeniach parafialnych" nazywając mnie hipokrytą. Było to podczas pierwszego dymu związanego z zamknięciem mini-pogaduszek.

I oto pierwsza (ostatnia) '20'. Kilka niespodzianek, choć na razie bez dużych sensacji. Jeszcze z 50 osób i zaczną się emocje.


Pn sty 29, 2007 14:38 pm
WyÅ›wietl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wÄ…tek Ten wÄ…tek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 102 ]  Przejdź na stronÄ™ 1, 2, 3, 4, 5, 6  NastÄ™pna strona


Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © phpBB Group.
Designed by (c) 2002 Sven Plaggemeier www.depechemode.de, modified by PFDM Team