´╗┐ Depeche Mode - Zobacz w─ůtek - Stu forumowicz├│w, kt├│rzy wstrz─ůsn─Öli PFDM.

Utw├│rz nowy w─ůtek Ten w─ůtek jest zablokowany. Nie mo┼╝esz w nim pisa─ç ani edytowa─ç post├│w.  [ Posty: 102 ]  Przejd┼║ na stron─Ö 1, 2, 3, 4, 5, 6  Nast─Öpna strona
Stu forumowicz├│w, kt├│rzy wstrz─ůsn─Öli PFDM. 
Autor Wiadomo┼Ť─ç

Post Stu forumowicz├│w, kt├│rzy wstrz─ůsn─Öli PFDM.
Nie wiem, czy to najlepszy tytu┼é (troch─Ö patosem zajecha┼éo), ale pomys┼é jest nast─Öpuj─ůcy : Od dzi┼Ť b─Öd─Ö wymienia┼é niezapomniane osobowo┼Ťci odwiedzaj─ůcych to unikalne miejsce oczywi┼Ťcie w kolejno┼Ťci nieprzypadkowej.

G┼é├│wny problem jest taki, ┼╝e nie wiem czy znam stu forumowicz├│w, nie m├│wi─ůc ju┼╝ o setce os├│b, kt├│re wstrz─ůsn─Ö┼éy tym forum, no ale spr├│bujmy...

100 - Vielebny

Vielebny to forumowicz, kt├│ry stosunkowo niedawno da┼é o sobie znac, przede wszystkim publikuj─ůc swoje zdj─Öcie z Katarzyn─ů Kowalsk─ů. Na niewielu zrobi┼éo to wra┼╝enie - na mnie ogromne. Potem by┼éo ju┼╝ co raz gorzej. Wpisywa┼é si─Ö w ka┼╝dy temat, nie zgadzaj─ůc si─Ö z ka┼╝dym, kto akurat by┼é pod r─Ök─ů. Moja skromna osoba nie raz pod t─ů vielebn─ů r─Ök─ů by┼éa i us┼éysza┼éem kilka s┼é├│w prawdy o sobie (np. ┼╝em idiota czy debil - ju┼╝ nie pami─Ötam).

Za t─Ö cenn─ů wiedz─Ö chylimy przed Tob─ů czo┼éa Vielebny.
Wstrz─ůsn─ů┼ée┼Ť forum jak Idol wstrz─ůsn─ů┼é polsk─ů scen─ů muzyczn─ů.

So sty 27, 2007 17:34 pm

Magic to znana i lubianaprzeze mnie postac lecz nielubiana przez ┼╝e┼äsk─ů cz─Ö┼Ťc forum z tego prostego powodu, ┼╝e wygl─ůda wcale dobrze (dziewczyny ju┼╝ takie s─ů). Jej niezapomnianym momentem na forum by┼éo za┼éo┼╝enie najlepszego tematu w 'let's have...'. Kto nie pami─Öta, to przypominam, ┼╝e temat zwa┼é si─Ö "." , a pierwszy post by┼é o tre┼Ťci " :) ". Oczywi┼Ťcie nie min─Ö┼éo p├│┼é godziny i jaki┼Ť smutas temat ├│w zamkn─ů┼é.

So sty 27, 2007 17:41 pm

Eowyn jest z Poznania - to pierwszy wiele m├│wi─ůcy fakt. Eowyn razu pewnego jako jedyna przysz┼éa z pomoc─ů mi i mojemu problemowi z paznokciami. Przed paznokciami uwa┼╝a┼éa mnie za - delikatnie m├│wi─ůc - po*eba, potem zmieni┼éa zdanie, ale nie wiem na jakie dok┼éadnie. Eowyn nieco p├│┼║niej stwierdzi┼éa, ┼╝e ca┼ée to forum i moderatorstwo, kt├│re je tworzy jest o kant de pot┼éuc i w zwi─ůzku z tym sobie posz┼éa. Nie wiem o co dok┼éadnie chodzi┼éo, lecz domy┼Ťlam si─Ö, ┼╝e pow├│d odej┼Ťcia jest r├│wnie fascynuj─ůcy jak potencjalny seks Blejka z Krystel.

eowyn

So sty 27, 2007 18:54 pm

To fascynuj─ůca postac. Nie do┼Ťc, ┼╝e m├│g┼éby ojcowac 90% forumowiczom i ┼╝e wci─ů┼╝ lubi Depeche Mode, to w dodatku nie jest z Polski. Tak, taka egzotyka podzia┼éa┼éa na wi─Ökszo┼Ťc z nas szalenie pobudzaj─ůco i ka┼╝dy (z tej wi─Ökszo┼Ťci) stara┼é si─Ö ze wszelkich si┼é przypodobac sympatycznemu Andy'emu, rozwijaj─ůc przy okazji swoj─ů angielszczyzn─Ö do ob┼é─Ödu. Andy by┼é raz w Decznie.

Andy, don't be pissed, you've made the list
It's not quite heaven, you're 97th

So sty 27, 2007 19:00 pm

Neo robi zdj─Öcia. Lubi je robic. Poza tym lubi filmy. Lubi je ogl─ůdac. Poza tym uwa┼╝a, ┼╝e polityka to syf i idiotyzm, a sam oczywi┼Ťcie jest niezwykle bystry i ┼Ťwiat┼éy i z politowaniem patrzy na takich misi├│w jak ja i ty, kt├│rzy my┼Ťl─ů nieco inaczej. Poza tym neo nie je mi─Ösa, oczywi┼Ťcie z powod├│w ideologicznych (jakiekolwiek one s─ů). Zastanawiam si─Ö czy po┼é─ůczenie obrzydzenia do polityki (czytaj "brak zielonego poj─Öcia o otaczaj─ůcym nas ┼Ťwiecie i regu┼éach, kt├│re nim ┼╝─ůdz─ů") i niejedzenie mi─Ösa jest szczytem pretensjonalno┼Ťci. W ka┼╝dym razie neo jest jaki┼Ť i chwa┼éa mu za to.

neo-blackmilk - człowiek który rychło zamknie ten temat z przyczyn prawnych.

So sty 27, 2007 19:20 pm

Wielu z was zapewne w tej chwili pyta "rad co?", chwila, chwila, s┼éowo wyja┼Ťnienia. Radman to z pozoru niczym nie wyr├│┼╝niaj─ůca si─Ö postac, ale to tylko z pozoru. Radman lubi dwie rzeczy, a w┼éa┼Ťciwie to osob─Ö i ....Nie, nie rzeczy. Nie wiem jak to napisac, wi─Öc wal─Ö wprost : radman lubi Real Madryt i Alana Wildera (o sympatykach Alana b─Ödzie du┼╝o wi─Öcej i ciekawiej w dalszej cz─Ö┼Ťci listy). Alan jest wg. radmana "schizowy", w przeciwie┼ästwie do Realu Madryt, kt├│remu radman kibicuje zw┼éaszcza w okresie mi─Ödzysezonowym, gdy maj─ů miejsce wszystkie spektakularne transfery.

HALA radman40

N sty 28, 2007 13:49 pm

Bastek to spec od grafiki komputerowej, czego dowodem jest historia jego avatar├│w. Nie wiem czy pami─Ötacie, ale kiedy┼Ť strona startowa forum wygl─ůda┼éa nieco inaczej. To by┼éa robota bastka. ┼╗eby nie by┼éo zbyt cudownie, bastek wyzna┼é, ┼╝e nie lubi C2, czym przechlapa┼é sobie u wielu z nas, a g┼é├│wnie u szefostwa, kt├│rzy natychmiast zdj─Öli projekt i wstawili now─ů stron─Ö startow─ů. Taka jest przynajmniej oficjalna wersja wydarze┼ä, a ja nie mog─Ö sie ju┼╝ doczekac sko┼äczenia tej pierwszej dziesi─ůtki.

N sty 28, 2007 14:11 pm

Magiczna Marta wstrz─ůsn─Ö┼éa forum (a w┼éa┼Ťciwie to ni─ů wstrz─ů┼Ťni─Öto) podczas apogeum tematu "Podobni". MM nie powiedzia┼éa nawet jednego s┼éowa, a k┼é├│tnie i spory nt. jej osoby (a w┼éa┼Ťciwie to jej fotografii) o ma┼éo co nie doprowadzi┼éy do wielkiej forumowej schizmy. Nie wiem komu zawdzi─Öczamy ugaszenie tego po┼╝aru, ale faktem jest, ┼╝e po fakcie odetchn─Öli┼Ťmy wszyscy z ulg─ů jak wtedy, gdy Janusz Dzi─Öcio┼é wygra┼é Big Brothera.

N sty 28, 2007 15:13 pm

Pami─Ötam dobrze jak kiedy┼Ť ├│w forumowicz na mnie wsiad┼é. Nie pami─Ötam w og├│le o co wtedy posz┼éo. Za taki stan rzeczy wini─Ö oczywi┼Ťcie administratora, kt├│ry nakaza┼é kasowanie w─ůtk├│w w 'spell' i teraz nic w archiwum nie ma, co pozwoli┼éoby mi cokolwiek sobie przypomniec.

N sty 28, 2007 15:52 pm

Aneta zas┼éyn─Ö┼éa tym, ┼╝e jako pierwsza forumowiczka pokaza┼éa swoje nagie zdj─Öcia. Wszystkich zatka┼éo. By┼éo to inspiracj─ů w pokoju moderatorskim, gdzie powsta┼é w├│wczas pomys┼é otworzenia nowego tematu "TO MY (i nasze NIE PRZEKLINAJ!)". mort zg┼éosi┼é liberum veto i pi─Ökna idea posz┼éa si─Ö grzac.

N sty 28, 2007 16:04 pm

Caesara przede wszystkim mo┼╝na spotkac w mini (pogaduszkach, nie sp├│dnicy), gdzie stara si─Ö ze wszelkich si┼é roz┼Ťmieszyc znudzon─ů dziatw─Ö.
Wychodzi mu to hmmm....oce┼äcie sami. Moim skromnym zdaniem do┼Ťc miernie. Poza tym Caesar lubi Hitlera, Eichmanna, Bormana i inne ikony Trzeciej Rzeszy.

Moi drodzy, oto Obersturmbahnfuhrer Caesar.

N sty 28, 2007 18:54 pm

czyli Severe Acute Respiratory Syndrome (Zesp├│┼é ostrej ci─Ö┼╝kiej niewydolno┼Ťci oddechowej). To jakie┼Ť pojechana na maksa zapalenie p┼éuc, lecz sars to r├│wnie┼╝ u┼╝ytkownik polskiego forum Depeche Mode i pasjonat muzyki alternatywnej (U2, DeVision, Camouflage).

N sty 28, 2007 22:11 pm

to dziewczyna, sympatia, narzeczona, luba Hiena (niepotrzebne skre┼Ťli─ç). Oczywi┼Ťcie o Hienie b─Ödzie du┼╝o p├│┼║niej bardziej interesuj─ůcy wyw├│d, wi─Öc teraz skupmy si─Ö na justine. Kiedy Hien polecia┼é w nieznane, justine niespodziewanie zosta┼éa na forum pilnuj─ůc dobrego imienia "m┼éodego gniewnego". Taka nieco g┼éupia sytuacja. Ciekawi mnie ile┼╝ to post├│w napisa┼é Hien na koncie justine, bo nie wierz─Ö, ┼╝e ani razu si─Ö nie skusi┼é.

N sty 28, 2007 22:22 pm

MRAAAAAAAAAUUUUUU.....Alu┼Ť

N sty 28, 2007 22:27 pm

Angel (Claudia) napisał(a):
1. Nie uprawij sexu nie wynikaj─ůcego z mi┼éo┼Ťci, poniewa┼╝ sex to nie wszystko, a w zasadzie nic je┼Ťli nie towarzyszy mu jakiekolwiek wznio┼Ťlejsze uczucie.

2. Nie staraj si─Ö przystosowa─ç ┼Ťwiata do siebie, Ty sam si─Ö do niego przystosuj.

3. Nie probuj zmienia─ç ┼Ťwiata na lepszy - to wiara utopijna, cho─ç potrzebna w ┼╝yciu. Musisz uwierzy─ç, ┼╝e to ca┼ée z┼éo storzone przez nas samych "ludzi" ma miejsce i jest potrzebne na tym ┼Ťwiecie.

4. Nie ignoru nikogo kto na to nie zasłużył. Jeżeli przychodzi Ci to z trudem, to spróbuj postawić się na jego miejscu.

5. Nie prowokuj przemocy. Wrogo┼Ť─ç anika, jezli jej si─Ö wyrzeknie jedna, ze stron.

6. Nie zwa┼╝aj─ůc na przeszkody i upadki wci─ů┼╝ szukaj prawdziwej mi┼éo┼Ťci. Tylko ┼╝ycie po┼Ťwi─Öcone dla innej osobi warte jest prze┼╝ycia.

7. Nie mije przed oczyma tego czym jeste┼Ť, lecz to czym bedziesz.

8. Odnajd┼║ swojego osobistego Jezusa. Pomy┼Ťl o tym, gdzie znajdjesz si┼é─Ö do ┼╝ycia oraz w co powinienies wierzy─ç. to nie ma nic wsp├│┼énego z religi─ů.

9. Nie u┼╝ywaj narkotyk├│w - one sa dla ludzi s┼éabych, kt├│rzy nie potrafi─ů poradzi─ç sobie z ┼╝yciem i szukaj─ů od niego ucieczki. Tylko s┼éaby stoczy si─Ö na dno, sliny zwyci─Ö┼╝y wszystko.

10. Pami─Ötaj, ┼╝e jeste┼Ť Depechem a tym samym jakby cz─Ö┼Ťci─ů Depeche Mode. Zag┼é─Öbiaj teksty, na nich ucz si─Ö zycia i post─Öpuj zgodnie z zasadami w nich zawartymi. Je┼Ťli obra┼ées drog─Ö wytyczon─ů przez Martina to si─Ö jej nieustannie trzymaj. Nie przynie┼Ť wstydu Depechowskiej Rodzinie.

P.S. Kto przestrzega tych przykazań jest PRAWDZIWYM DEPECHEM !!!!!!!!!!

Wystarczy? Bo mi tak.

N sty 28, 2007 23:24 pm

Ulubiony forumowicz rolanda. allado charakteryzuje si─Ö tym, ┼╝e przy ka┼╝dym wycieku jakiejkolwiek nowo┼Ťci (piosenki, ok┼éadki, butlega) lub innej g┼éupocie jest zawsze na miejscu i zawsze prosi o linka, no zawsze.

allado

Pn sty 29, 2007 0:17 am

Karol. Karol troch─Ö si─Ö pokr─Öci┼é na forum, zasugerowa┼é mi leczenie psychiatryczne (lub jakie┼Ť inne) gdy┼╝ mia┼éem czelno┼Ť─ç nie zmoczy─ç ┼é├│┼╝ka s┼éuchaj─ůc Enjoy The Silence i ni z g┼éupia frant wygra┼é wej┼Ťci├│wk─Ö na spotkanie z Depeche Mode w W-wie. Wspania┼éy fan (devotee). Poza tym nie cierpi mini pogaduszek, cho─ç nigdy nie ujawni┼é powodu tej nienawi┼Ťci. Mam swoj─ů hipotez─Ö na ten temat, ale jest tak durna (nawet dla mnie), ┼╝e pozwol─Ö sobie jej nie ujawniac.

Karol - Wszyscy Ci zazdro┼Ťcimy. Ja najbardziej.

Pn sty 29, 2007 13:14 pm

ZIGI to mistrz ostrego j─Özyka i ci─Ötej riposty (jak wujek Staszek z popularnego dowcipu). Pami─Ötam dawno temu jak spijali┼Ťmy sobie z dziubk├│w, komplementowali┼Ťmy Manchester United i takie tam. 2 lata p├│┼║niej ZIGI wyla┼é na mnie wiadro pomyj i sielanka si─Ö sko┼äczy┼éa. Wspomina┼éem ju┼╝ o ostrym j─Özyku Zigiego, oto przyk┼éad : "za te jego kretynskie przekonaina kto┼Ť powinien poprostu maske porz─ůdnie oklepa─ç". Ciekawe o czyj─ů mask─Ö chodzi┼éo, lecz jest prawie pewne, ┼╝e o tej masce b─Ödzie w dalszej cz─Ö┼Ťci listy.

Pn sty 29, 2007 13:33 pm

Kefir nastuka┼é ponad 3 tysi─ůce post├│w (2 razy wi─Öcej ode mnie), to po pierwsze. Po drugie, swego czasu kefir wpisywa┼é si─Ö w ka┼╝dy w─ůtek okraszaj─ůc ka┼╝dy sw├│j post wiele m├│wi─ůc─ů emotikon─ů :) . Nawet jak kto┼Ť umar┼é i polecia┼éy ┼Ťwieczki, kefir pisa┼é " ['] :) ".

Pn sty 29, 2007 13:57 pm

Ranska wpisuje się zwykle w dwóch pokojach : "spell" i "pozostałe grupy".
W "spell" oznajmia nam czego s┼éucha teraz. Nie by┼éoby w tym nic nadzwyczajnego, lecz styl w jakim to robi zas┼éuguje jedynie na najwy┼╝sze wyrazy uznania (zach─Öcam do lektury). Raz tylko wy┼éama┼éa si─Ö i napisa┼éa post w "og┼éoszeniach parafialnych" nazywaj─ůc mnie hipokryt─ů. By┼éo to podczas pierwszego dymu zwi─ůzanego z zamkni─Öciem mini-pogaduszek.

I oto pierwsza (ostatnia) '20'. Kilka niespodzianek, cho─ç na razie bez du┼╝ych sensacji. Jeszcze z 50 os├│b i zaczn─ů si─Ö emocje.

Pn sty 29, 2007 15:38 pm
Wy┼Ťwietl posty nie starsze ni┼╝:  Sortuj wg  
Utw├│rz nowy w─ůtek Ten w─ůtek jest zablokowany. Nie mo┼╝esz w nim pisa─ç ani edytowa─ç post├│w.  [ Posty: 102 ]  Przejd┼║ na stron─Ö 1, 2, 3, 4, 5, 6  Nast─Öpna strona

Kto przegl─ůda forum

U┼╝ytkownicy przegl─ůdaj─ůcy ten dzia┼é: Brak zidentyfikowanych u┼╝ytkownik├│w i 2 go┼Ťci

Nie mo┼╝esz rozpoczyna─ç nowych w─ůtk├│w
Nie mo┼╝esz odpowiada─ç w w─ůtkach
Nie mo┼╝esz edytowa─ç swoich post├│w
Nie mo┼╝esz usuwa─ç swoich post├│w

Szukaj:
Skocz do: