´╗┐ Depeche Mode - Zobacz w─ůtek - Stu forumowicz├│w, kt├│rzy wstrz─ůsn─Öli PFDM.

Utw├│rz nowy w─ůtek Ten w─ůtek jest zablokowany. Nie mo┼╝esz w nim pisa─ç ani edytowa─ç post├│w.  [ Posty: 102 ]  Przejd┼║ na stron─Ö Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6  Nast─Öpna strona
Stu forumowicz├│w, kt├│rzy wstrz─ůsn─Öli PFDM. 
Autor Wiadomo┼Ť─ç

Co macie w kieszeniach? Drobne, zapalniczk─Ö, portfel, klucze do domu, kapturek dopochwowy itp. Wi─Öcor natomiast zawsze nosi mikrofon, a na zlotach to ju┼╝ obowi─ůzkowo. Wi─Öcor jest posiadaczem najwi─Ökszej kolekcji p┼éyt, bilet├│w, ubra┼ä i innych gad┼╝et├│w. Oczywi┼Ťcie wszyscy mu tego zazdroszcz─ů i sporo z tych "wszystkich" uwa┼╝a, ┼╝e to nie fair, ┼╝e Wi─Öcor powinien porozdawa─ç wszystko innym wiernym fanom. Maj─ů racj─Ö - to wielka niesprawiedliwo┼Ť─ç. Wi─Öcor lubi Elvisa Presley'a i z g├│ry patrzy na tych wszystkich podrz─Ödas├│w, co maj─ů czelno┼Ť─ç nagrywa─ç jego (Elvisa, nie Wi─Öcora) covery no i na Madonn─Ö.

Wi─Öcor - Sex Dwarf

Wt sty 30, 2007 22:00 pm

Chilli zrobi┼éa szybk─ů karier─Ö na forum publikuj─ůc po raz pierwszy dawno temu swoje foto (pami─Ötam aprobat─Ö rolanda, a to ju┼╝ jest pow├│d do otworzenia szampana). Zaraz potem, aby ostudzi─ç m─Öskie zapa┼éy, zrobi┼éa sobie zdj─Öcie b─Öd─ůc na kacu. Chilli jest przezorna. Poniewa┼╝ je┼║dzi na simsonie bez kasku, to sporz─ůdzi┼éa list─Ö os├│b, kt├│re maj─ů by─ç rych┼éo powiadomione w razie wypadku (ja jestem na li┼Ťcie chilli, tak jak chilli jest na li┼Ťcie mojej). Nigdy w ┼╝yciu nie widzia┼éem chilli.

Wt sty 30, 2007 22:38 pm

Szczur jest jedn─ů ze ┼Ťmiesznniejszych os├│b na forum. Mi przypad┼é wyj─ůtkowo do gustu ten post :
szczur242 napisał(a):
A MNIE GOWNO WASZE WYWODY INTERESUJA MAJA GRAC I TYLE .NAWET PONAT MIESIAC POZNIEJ

Ostatnio szczur ws┼éawi┼é si─Ö rozprawk─ů na temat wy┼╝szo┼Ťci "bia┼éych siusiak├│w" nad czarnymi.

szczur242 - wstrz─ůsn─ů┼é forum w stylu klasycznym

Wt sty 30, 2007 23:06 pm

Devotee kiedy┼Ť kr─Öci┼é czatem DM. Dzi┼Ť jest czynnym cz┼éonkiem forum DM i postaram si─Ö pokr├│tce przywo┼éa─ç jego najlepsze momenty.
Devotee opowiedzia┼é nam kiedy┼Ť rewelacyjn─ů histori─Ö o swoich przygodach w dniu koncertu na S┼éu┼╝ewcu. W─ůtek z dziwkami jest nie do zapomnienia.
Od czasu do czasu devotee okre┼Ťla niekt├│re dziewcz─Öta per "Mariolka". Jest wielkim fanem ┼╝u┼╝la, chodzi na mecze (wyjazdowe te┼╝) w odzieniu depeszowskim. Devotee jest spo┼éecznikiem i dzia┼éa w organizacji zajmuj─ůcej si─Ö zwalczaniem homofobii - pi─Ökne to.

% - nauczył mnie wstawiać zdjęcia na forum. Chwała mu.

Wt sty 30, 2007 23:33 pm

Unga zawsze chcia┼é by─ç moderatorem. Mia┼é podstawy do takich aspiracji, gdy┼╝, podobnie jak Agent Orange, jest jednym z bardziej rozgarni─Ötych forumowicz├│w. Rozgoryczony pasywno┼Ťci─ů administratora i og├│ln─ů degrengolad─ů, unga postanowi┼é opu┼Ťci─ç forum. Nie m├│g┼é wr├│ci─ç w lepszym momencie, tzn. kiedy ze sto┼éka polecia┼éa comatose i zwolni┼é si─Ö wakat. Uda┼éo si─Ö, marzenia si─Ö spe┼éniaj─ů. Fanfary (jak w "Czarze par").

Wt sty 30, 2007 23:50 pm

No dobra, z pozoru DMaroco wpisuje się wszędzie, w każdy temat i jest ogólnie lubiany przez starszych czy młodszych, chłopaka czy dziewczynę.
Jednak raz DMaroco napisa┼é bezcenne recenzje remaster├│w. Opisy by┼éy tak dobre i tak dok┼éadne, ┼╝e ja po kr├│tkim namy┼Ťle zrezygnowa┼éem z ich kupna, gdy┼╝ z opis├│w DMaroco dowiedzia┼éem si─Ö wszystkiego, wi─Öc po co marnowa─ç kas─Ö na takie bzdety? DMaroco podobno ta┼äczy jeszcze lepiej od satelitki. Kto┼Ť to mo┼╝e mi potwierdzi─ç, bo nigdy go nie widzia┼éem?

Śr sty 31, 2007 0:04 am

roodzia jest moim ulubionym moderatorem. Ostatnia ankieta NAJ pokaza┼éa, ┼╝e sporo os├│b ma zdanie wprost przeciwne na jej temat. Poza forum jest grzeczn─ů pani─ů Justyn─ů, na forum jest tak naprawd─Ö prowodyrem wszystkich prze┼éomowych decyzji. ┼üukaszenka, Jari, zamkni─Öcie spell - to jej zas┼éugi dla ludzko┼Ťci. Swego czasu lobbowa┼éa mnie na moderatora ale nic z tego nie wysz┼éo. Podczas k┼é├│tni na m├│j temat w pokoju moderatorskim roodzi wymskn─Ö┼éo si─Ö co┼Ť takiego :
roodzia napisał(a):
p*****sz glupoty, idz sie czlowieku lecz %^&(^987 a w ogole to *** wszystko jest **** a Gahan to juz w ogole

Dobre, co?

roodzia - przenocowała mnie raz

Śr sty 31, 2007 0:22 am

33 - halmic

Sensacja, że tak nisko. Chilli stawiała halmica nawet na drugim miejscu.
Nie pamiętam kiedy zaczęła się moja fascynacja halmikiem, ale pamiętam dobrze, że zawsze zastanawiał mnie ten przedmiot, który trzymał w buzi przy każdym zdjęciu. Jak Boga kocham, pojęcia nie miałem co to jest. Halmic raz znalazł na forum szampon firmy Susnsilk (płomiennie rudy). "Pragniesz ozywienia koloru? Szampon Sunsilk Plomiennie Rudy zostal specjalnie opracowany, by podkreslic barwe rudych wlosow. Lagodnie myje Twoje wlosy, przywracajac im glebie koloru i blask. Do codziennego stosowania, przeznaczony DO WSZYSTKICH ODCIENI naturalnych, rozjasnianych i farbowanych RUDYCH WLOSOW(miedz, mahon, ..., gleboka czerwien)..." .
Halmic, czyj to był szampon? Powiedz nam, proszę.

halmic - pi─Öknie m├│wi "ku*wa"

Śr sty 31, 2007 0:44 am

Chani pobi┼éa rekord najd┼éu┼╝szego odchodzenia z forum. Trwa┼éo to mniej wi─Öcejj z rok zanim Chani spakowa┼éa sw├│j ciemadan i sobie posz┼éa. B─Öd─ůc na forum Chani ws┼éawi┼éa si─Ö dwoma momentami. Pierwszym, by┼éo podobno (nigdzie nie widzia┼éem tego jasno napisanego) przyznanie si─Ö do lubienia dziewczyn. Wywo┼éa┼éo to niezrozumia┼éy dla mnie szok w┼Ťr├│d poprawnej m┼éodzie┼╝y, a przecie┼╝ ja te┼╝ lubi─Ö dziewczyny, bardzo bardzo. Od tego momentu Chani mia┼éa z deka przechlapane u co najmniej po┼éowy forumowicz├│w. U drugiej po┼éowy przechlapa┼éa sobie swoimi komentarzami politycznymi, prezentuj─ůc postaw─Ö neo-konserwatywn─ů i ... b. zdrowy rozs─ůdek. Nie pomog┼éy nawet urokliwe fotki w r─Ökawichach bokserskich podpisanych przez Darka Michalczewskiego.

Śr sty 31, 2007 13:19 pm

Persy odpowiada za dzia┼éanie tego forum. Jest specem od kod├│w, end┼╝in├│w i innych tego typu ekscytuj─ůcych rzeczy. Tak w┼éa┼Ťciwie to dzi─Öki persy'emu ten temat w og├│le istnieje. Persy lubuje si─Ö w wyja┼Ťnianiu ciemnej masie jak to wszystka mniej wi─Öcej dzia┼éa i odpowiada z rozkosz─ů na pytania owej masy.
Raz wspomnia┼é co┼Ť o rozdwojeniu forum, ┼╝e jest problem z rozdwojeniem forum. Nie powiem, boj─Ö si─Ö tego typu sformu┼éowa┼ä. Ale ┼╝eby nie by┼éo zbyt s┼éodko, persy'emu zawdzi─Öczamy to, ┼╝e nie mo┼╝na dzi┼Ť na forum normalnie napisa─ç sobie "d*pa", w zwi─ůzku z czym ┼Ťwintuszenie z forumowiczkami przez PM-y przesta┼éo by─ç g┼é├│wn─ů atrkacj─ů na forum.

persy - całkował po dm. Ja też.

Przed nami pierwsza '30'. Koniec ┼╝art├│w. Czas na mniejszych lub wi─Ökszych kozak├│w. Nie s─ůdzi┼éem, ┼╝e b─Ödzie to a┼╝ tak podniecaj─ůce.

Śr sty 31, 2007 13:45 pm

Brat ┼éata polskiego forum Depeche Mode. Zawsze przychodzi z pomoc─ů i swym przyjacielem google ka┼╝demu, kto jest w potrzasku (mi przyszed┼é kilkakrotnie, nie zapominam takich rzeczy). Liczy┼é na miejsce du┼╝o ni┼╝sze, tak┼╝e znalezienie si─Ö w '30' napawa go dum─ů. Sandmann pasjonuje si─Ö fotografi─ů i robi udane zdj─Öcia, kt├│re masowo publikuje na forum. Swoj─ů pasj─Ö rozwija zw┼éaszcza dzi─Öki temu, ┼╝e jest najlepiej zarabiaj─ůcym forumowiczem (czy najbogatszym to nie wiem). Sandmann pracuje u Japo┼äczyk├│w i w ramach nadgodzin t┼éumaczy w┼éa┼Ťnie swoim szefom moje posty z tego tematu....T┼éumaczy na japonski, rzecz jasna.

Sandmann - Big in Japan

Śr sty 31, 2007 15:39 pm

Jedyny lubiany (swego czasu) moderator na forum. Carla by┼éa autork─ů s┼éynnej akcji STAY - pami─Ötacie? Pami─Ötamy. Wsp├│┼éorganizowa┼é─ů przyjazd Fletchera do Stodo┼éy (Andy chcia┼é rozmawia─ç tylko z ni─ů). M├│wi┼éem ju┼╝ o panu Stelmachu pisz─ůc o Serku. A wi─Öc dla Carli to nie jest Stelmach, nie Stelmi, jeno Piotr. Dobre, co? Ka┼╝dy by tak chcia┼é. Amatorka poezji i spro┼Ťnych dowcip├│w. Carla ma siostr─Ö, o kt├│rej by┼éo pewnego razu g┼éo┼Ťno w temacie o idea┼éach, ┼╝e niby podobna do Meg Ryan (guzik prawda).

Carla - dziewcz─Ö z grupy fascynuj─ůcych

M├│wi┼éem frame, ┼╝e nie trafi┼ée┼Ť?

Śr sty 31, 2007 15:51 pm

Zaki studiuje polonistyk─Ö i z tego powodu jego polszczyzna jest nienaganna i r├│wnie┼╝ z tego powodu opowiedzia┼é mi kiedy┼Ť fascynuj─ůc─ů histori─Ö o ┼Ťmierci ojca Juliusza S┼éowackiego (piorun kulisty w roli g┼é├│wnej). Zaki to bez dw├│ch zda┼ä osobowo┼Ť─ç. Por├│wna┼é mnie raz do Boy-┼╗ele┼äskiego i by┼é to dla mnie najwi─Ökszy komplement zas┼éyszany na forum. Bra┼é udzia┼é w wielu minipogaduszkowych zrywach. A ten epizod z Mod─ů na Sukces jest moim zdaniem istotny jak zesz┼éoroczny ┼Ťnieg. Odszed┼é z forum nagle. Dlaczego?

Zaki - wy┼╝szy ode mnie.

Śr sty 31, 2007 15:59 pm

Mart zbiera bootlegi DVD i mia┼é czelno┼Ť─ç nie podzieli─ç si─Ö z nami S┼éu┼╝ewieckim koncertem, a przecie┼╝ "to by┼é nasz koncert". Prowadzi┼é nieko┼äcz─ůce si─Ö boje z tymi, kt├│rzy "nie kisz─ů stafu". Mart jest autorem filmu dokumetuj─ůcego wyst─Öp A. Fletchera w Stodole. Nie wiem czy zauwa┼╝yli┼Ťcie, ale moje pseudo widnieje w napisach ko┼äcowych (to zas┼éuga marta). Z martem nie dojecha┼éem na Gahanowy koncert i w zwi─ůzku z tym nie wzi─ů┼éem udzia┼éu w Carlowej akcji STAY. No i co najwa┼╝niejsze, mart o┼Ťwieci┼é mnie, ┼╝e na forum istnieje mort.

mart - to jest ┼Ťwietny kole┼Ť

Śr sty 31, 2007 16:13 pm

Ojej. Jak to napisa─ç, by niczego nie pomin─ů─ç? Spr├│bujmy. Zacznijmy od podstawowych rzeczy. Comatose jest wy┼╝sza nawet od Zakiego i lubi Martina Gore'a. Lubi te┼╝ zmienia─ç fryzury, kt├│re wzoruje na fryzurach bohater├│w filmu "101". Od kilku lat sensem ┼╝ycia comatose (podobnie jaki moim) jest pisanie post├│w na PFDM. Pewnego dnia z nieznanych przyczyn, nieznani sprawcy usadzili j─ů na stanowisku moderatora. Jak to si─Ö sta┼éo? Jest to dla wi─Ökszo┼Ťci z nas zagadka wi─Öksza ni┼╝ ┼Ťmier─ç 2Paca (2Pac podobno ┼╝yje). Od tego czasu comatose wzi─Ö┼éa si─Ö do ci─Ö┼╝kiej i solidnej pracy. Wycina┼éa, kasowa┼éa, zamyka┼éa wszystko co mia┼éo ma┼éy sens albo 'alan_nis' w 'autorze tematu'.
Comatose s┼éynie z kwiecistego j─Özyka i z tez wprawiaj─ůcych w os┼éupienie jak np. ta ┼╝e "to nie jest 100 os├│b, kt├│re wstz─ůsn─Ö┼éy forum, ale 100 os├│b, kt├│re wstrz─ůsn─Ö┼éy forum wg. mnie". Jakby powiedzia┼é ┼Ťp. Zdzis┼éaw Ambroziak (komentator siatk├│wki i tenisa ziemnego) KA-TA-STRO-FA. Comatose ju┼╝ nie jest moderatorem i ma podobny problem co Shevchenko z odnalezieniem si─Ö w nowej rzeczywsito┼Ťci.
W gruncie rzeczy, uwa┼╝am ┼╝e jeste┼Ť fajna, Comu┼Ť.

Comatose - Irmina Joanna Patrycja - Niech ┼╝yje!

Śr sty 31, 2007 16:31 pm

ALISSON wstrz─ůsn─Ö┼éa forum przy dw├│ch okazjach. Pierwsza, to oczywi┼Ťcie znana wszystkim seria fotografii jej twarzy i innych cz─Ö┼Ťci jej cia┼éa. Panuje przekonanie, ┼╝e te zdj─Öcia s─ů do siebie tak podobne, ┼╝e rzecz─ů zb─Ödn─ů jest publikowanie kolejnych. ALISSON dostaje, po ka┼╝dej publikacji, ostre baty, ci─ůgn─ůce si─Ö przez kilka stron, od innych forumowicz├│w. Pytanie do Was misie-patysie : Czy taka Mary na przyk┼éad nie daje te┼╝ takich samych zdj─Ö─ç swojej osoby? Moim zdaniem TAK. I czy Mary ktokolwiek za to skrytykowa┼é? Moim zdaniem NIE. Bez sensu.
Druga okazj─ů by┼éo wyznanie ALISSON, ┼╝e ┼Ťni┼éa jej si─Ö czarna ┼╝aba skacz─ůca po ┼éazience - klasa.

ALISSON - szalona ┼╝aba

Śr sty 31, 2007 17:00 pm

De-mo napisa┼éa najwi─Öcej post├│w na tym forum. Tak, tak, opr├│cz tych 7 tysi─Öcy, kt├│re s─ů w archiwum, dochodzi jeszcze drugie tyle, kt├│re kto┼Ť mia┼é czelno┼Ť─ç skasowa─ç. De-mo swoj─ů karier─Ö rozpoczyna┼éa w starszym bracie "mini-pogaduszek", czyli w "nocnych markach". Pisa┼éa tam o swoich problemach, dylematach, decyzjach i planach na przysz┼éo┼Ť─ç. Stopniowo co raz wi─Öcej dowiadywali┼Ťmy sie o mamie de-mo. Dosz┼éo do tego, ┼╝e dzi┼Ť co drugi post jest w ca┼éo┼Ťci o mamie (serdecznie pozdrawiam mam─Ö. Mam nadziej─Ö, ┼╝e jest na li┼Ťcie pod jakim┼Ť nikiem). De-mo ma w┼éasny projekt muzyczny, kt├│rego jak dot─ůd nie mia┼éem okazji pos┼éucha─ç, ale chodz─ů s┼éuchy, ┼╝e de-mo umie ┼Ťpiewa─ç...tak naprawd─Ö.
Kiedy┼Ť uzna┼éem de-mo za najbardziej irytuj─ůcego forumowicza. G┼éupio mi teraz.

de-mo - c├│rka swojej mamy

Śr sty 31, 2007 18:16 pm

Hien by┼é na pocz─ůtku jak m┼éodszy brat DMaroco - takie odnosi┼éem wra┼╝enie. Wsz─Ödzie gdzie pisa┼é DMaroco, pisa┼é te┼╝ Hien. Po jakim┼Ť czasie Hien usamodzielni┼é si─Ö i stwierdzi┼é ┼╝e ma ju┼╝ tak─ů wiedz─Ö na temat Depeche Mode, ┼╝e poradzi sobie sam. No i nie poradzi┼é sobie zbyt cudnie, przeholowa┼é.
Hien by┼é ekspertem jakich wielu od spraw bootleg├│w. Wiedzia┼é sporo, w kt├│rym momencie co kto krzyczy z publiczno┼Ťci, podczas jakiego utworu, w jakim mie┼Ťcie itede. Pisz─ůc sporo i nie wyr├│┼╝niaj─ůc si─Ö specjalnie, Hien napotka┼é na swej drodze Jariego. Jari imponowa┼é ka┼╝demu, wi─Öc nic dziwnego, ┼╝e Hien uleg┼é. Poniewa┼╝ Jari by┼é skory do narzekania i robienia przytyk├│w administracji, wi─Öc Hien postanowi┼é robi─ç jota w jot─Ö to samo (tak bez wi─Ökszego sensu). I tylko przez to ┼╝e admin cacka┼é si─Ö z nim jak z dojrzewaj─ůc─ů nastolatk─ů, Hien polecia┼é p├│┼║niej ni┼╝ wcze┼Ťniej. No ale polecia┼é.

Hien - obstawił nie tego konia co trzeba

Śr sty 31, 2007 18:50 pm

Adrian mia┼é 2 mi┼éo┼Ťci : Depeche Mode i Sojusz Lewicy Demokratycznej.
O Depeche Mode pochwa┼é ze strony Adriana nie by┼éo ko┼äca. Nawet w 'pozosta┼éych grupach' Adrian pisa┼é tylko o Depeche Mode. Drug─ů mi┼éo┼Ťci─ů by┼éo SLD i jej m┼éodzie┼╝owe skrzyde┼éko. Adrian nale┼╝a┼é do tego skrzyde┼éka i rekrutowa┼é nowych cz┼éonk├│w spo┼Ťr├│d nas. Adrian poza tym lubi┼é wkleja─ç ca┼ée artyku┼éy z onetu na forum, zwykle nt. pi┼éki no┼╝nej, ale bywa┼éy i inne.
No i na koniec trzeba koniecznie przypomnie─ç s┼éynny temat Adriana o walce w kisielu dziewcz─ůt podczas biwaku w Decznie. Pami─Ötacie? Z tego co wiem, proponowane walki nie odby┼éy si─Ö, gdy┼╝ Adolf si─Ö nie zgodzi┼é, mimo ┼╝e ch─Ötnych by┼éy setki. Szkoda.

AdrianDM - "I nie b─Ödzie, nie bedzie ju┼╝ ┼║le. Razem jeszcze raz, naturalnie z SLD"

Śr sty 31, 2007 18:57 pm

Martini ostatnio zosta modem i s┼éusznie. S┼éynie z dw├│ch rzeczy. Po pierwsze, potrafi jak nikt inny, opowiada─ç o historii zespo┼éu i nakre┼Ťla─ç kulisy powstawania p┼éyt, tras koncertowych i tym podobnych. Po drugie Martini ma nadzwyczajny s┼éuch. S┼éyszy takie d┼║wi─Öki na normalnej p┼éycie, jakich ja i mi podobni nie wy┼éapuj─ů na remasterze. Wy┼éapywanie takich niuans├│w to jego pasja. Martini pope┼éni┼é chyba najlepsz─ů recenzj─Ö PTA spo┼Ťr├│d tych, co ods┼éuchali jej przed "forumow─ů premier─ů". Przeczytawszy o nawi─ůzaniach do Matmos, macha┼éem r─Ökami przed komputerem jak przy Never. I na koniec warto wspomnie─ç o jego recenzji filmu "Devotional", kt├│r─ů umie┼Ťci┼é w 'k─ůciku kinomana'. Oczywi┼Ťcie nie ma tego w archiwum, a szkoda, bo ja si─Ö tym ubawi┼éem.

Martini - cieszymy si─Ö, ┼╝e istnieje.

Śr sty 31, 2007 19:41 pm
Wy┼Ťwietl posty nie starsze ni┼╝:  Sortuj wg  
Utw├│rz nowy w─ůtek Ten w─ůtek jest zablokowany. Nie mo┼╝esz w nim pisa─ç ani edytowa─ç post├│w.  [ Posty: 102 ]  Przejd┼║ na stron─Ö Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6  Nast─Öpna strona

Kto przegl─ůda forum

U┼╝ytkownicy przegl─ůdaj─ůcy ten dzia┼é: Brak zidentyfikowanych u┼╝ytkownik├│w i 1 go┼Ť─ç

Nie mo┼╝esz rozpoczyna─ç nowych w─ůtk├│w
Nie mo┼╝esz odpowiada─ç w w─ůtkach
Nie mo┼╝esz edytowa─ç swoich post├│w
Nie mo┼╝esz usuwa─ç swoich post├│w

Szukaj:
Skocz do: