´╗┐ Depeche Mode - Zobacz w─ůtek - Stu forumowicz├│w, kt├│rzy wstrz─ůsn─Öli PFDM.

Utw├│rz nowy w─ůtek Ten w─ůtek jest zablokowany. Nie mo┼╝esz w nim pisa─ç ani edytowa─ç post├│w.  [ Posty: 102 ]  Przejd┼║ na stron─Ö Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6  Nast─Öpna strona
Stu forumowicz├│w, kt├│rzy wstrz─ůsn─Öli PFDM. 
Autor Wiadomo┼Ť─ç

nancy boy. nancy boy to faworyt forumowych nastolatek. Wiadomo, d┼éugie w┼éosy, gadana i jazda. Zyska┼é du┼╝o wi─Ökszy poklask po tym, jak zapu┼Ťci┼é brod─Ö i pokaza┼é kilka swoich odwa┼╝nych zdj─Ö─ç. nancy boy nie pisze o pierdo┼éach, nie pisze w spell, w speak - bardzo rzadko. Jedynym miejscem psot dla nancy'ego jest prywatna korespondencja z wy┼╝ej nadmienionymi wielbicielkami. nancy zna Petera z EW3 i w czasach wielkiego napi─Öcia przedPTA-owego (to co┼Ť gorszego ni┼╝ zesp├│┼é napi─Ö─ç przedmiesi─ůczkowych) rzuca┼é nam raz za razem njusy ze stajni naszych ulubie┼äc├│w. B─Ödziemy za to mu wdzi─Öczni do ko┼äca naszych dni.

nan-cy-boy I'm looking for a good time
nan-cy-boy I'm ready for your love...

Śr sty 31, 2007 20:00 pm

Hmmm. fLEXIBLE (dla ziomali po prostu flexi) to wyj─ůtkowa zupe┼énie posta─ç. Jest pierwsz─ů forumowiczk─ů, kt├│ra za┼éo┼╝y┼éa wirtualny harem tzw. e-harem. Nale┼╝─ů do niego rolek, kwiat, miszka, mort i ja. Kto┼Ť jeszcze flexi? flexi poza ch┼éopcami interesuje si─Ö sztuk─ů, na temat kt├│rej mo┼║e d┼éugo ten teges z kwiatkiem. Te┼╝ bym tak chcia┼é, bo kto by nie chcia┼é? Lubi zwierz─Öta i jest w posiadaniu kota Leona. flexi biegle w┼éada najbardziej podniecaj─ůcym j─Özykiem ┼Ťwiata czyli hiszpa┼äskim.

fLEXIBLE - Vamos a la playa oh oooooh oh

Śr sty 31, 2007 20:32 pm

Poldek to depesz najczystszej krwi. Od trzech pokole┼ä jest w prostej linii z samymi depeszami. Ma sw├│j w┼éasny, niepowtarzalny styl i z drwin─ů spogl─ůda na tych, co z takiego stylu zrezygnowali, lub w og├│le go nie rozwa┼╝yli. Znamy Poldka jako mi┼éo┼Ťnika muzyki elektronicznej, kr├│tkich wystylizowanych w┼éos├│w i czystej odzie┼╝y. Na forum, opr├│cz wyra┼╝aniem t─Ösknoty za starymi dobrymi latami 80-tymi i kultywowaniem pozosta┼éo┼Ťci po tym okresie, Poldek wyr├│┼╝nia si─Ö jeszcze bardzo pi─Öknym sk┼éadaniem ┼╝ycze┼ä innym forumowiczom. Wszyscy pisz─ů jakie┼Ť "100 lat" czy "wsiego dobrego" - takie to na "odwal si─Ö". Nie Poldek. Sami popatrzcie :
Poldek napisał(a):
[...]┼╝ycz─Ö g┼é─Öbokiego rozwijania depeszowskiej fascynacji we w┼éa┼Ťciwym kierunku,odkrycia wielu ciekawych elektronicznych zespo┼é├│w,za..bistych zlot├│w i og├│lnie wszystkiego lepszego w dniu urodzin! :]
I to nie wyj─ůtek, lecz regu┼éa. Poldek wie dobrze, ┼╝e przy takich okazjach nale┼╝y si─Ö szacunek drugiej osobie i pisanie ca┼éymi, okr─ůg┼éymi zdaniami jest jak nabardziej wskazane.

Poza tym Poldek raz napisa┼é ┼Ťmieszny dowcip : Przychodzi depesz z zebr─ů na sznurku ,do fotografa,a on: "color ,czy cz-b?". No i ma r├│wnie ciekawe sny jak ALISSON, a mianowicie raz mu si─Ö ┼Ťni┼éo, ┼╝e by┼é tamponem.

┼╗ycz─Ö sobie i Wam wszystkim wi─Öcej Poldka.

Śr sty 31, 2007 21:12 pm

Weteran polskiego ruchu depeszowego. By┼é na tylu zlotach i pozna┼é tylu fan├│w, ┼╝e spokojnie m├│g┼éby napisa─ç Leksykon Polskich Fan├│w Depeche Mode, opisuj─ůc kto gdzie by┼é, z kim w├│wczas chodzi┼é, jakie by┼éo jego/jej ulubione wino - takie rzeczy. G┼é├│wnym zaj─Öciem BLADEGO na forum jest albo udost─Öpnianie link├│w do bootleg├│w, albo zbieranie m┼éodzie┼╝y przy wirtualnym kominku i opowiadanie im o starych, dobrych, czasami brutalnych czasach. O zlotach, o niepowtarzalnej atmosferze, o b├│jkach, o PKP. BLADY ma mn├│stwo czasu dla m┼éodszych fan├│w. Jego pozosta┼ée dwa ciekawe momenty to zrobienie dymu w temacie o U2 i rozszyfrowanie s┼éynnego "What about pizza?"

Cytuj:
BLADY kiedys stwierdzil, ze:
"Depeche Mode nie ma piosenek!
Piosenka moze byc: 'szla dzieweczka do laseczka'"

BLADY - nie taki blady

Śr sty 31, 2007 22:16 pm

ThePesH by┼é kiedy┼Ť b. aktywnym cz┼éonkiem forum i zarazem moderatorem. Min─Ö┼éo par─Ö lat i ni z g┼éupia frant ThePesH przesta┼é by─ç modem. Tak mi si─Ö przynajmniej w├│wczas wydawa┼éo, ┼╝e posz┼éo o nic. Do dzi┼Ť nie znamy szczeg├│┼é├│w tych dramatycznych dni, lecz wiemy, ┼╝e w zawierusze uczestniczy┼é Jari, co w sumie sporo wyja┼Ťnia. ThePesH wr├│ci┼é stosunkowo niedawno, dzi─Öki czemu odzyska┼é nawet sw├│j trudny do pisania nick. ThePesH nie lubi JAK LUDZIE NA FORUM PISZ─ä W┼üA┼ÜNIE TAK. Jest b. przywi─ůzany do tzw. za przeproszeniem "netykiety". Pisanie wielkimi literami podobno ma oznacza─ç krzyk. A szept?
Tego ThePesH nie lubi, natomiast uwielbia w wolnym czasie strzela─ç do innych ludzi, tak dla zabawy.

ThePesH

Ostatnio edytowano ┼Ür sty 31, 2007 23:03 pm przez alan_nis, ┼é─ůcznie edytowano 1 raz

Śr sty 31, 2007 22:56 pm

Mateusz wpad┼é na ┼Ťwietny pomys┼é tworz─ůc sw├│j nick jako jego w┼éasne imi─Ö i nazwisko. To na pocz─ůtku. Potem Mateusz, jak ka┼╝dy m┼éody fan, prze┼Ťciga┼é si─Ö w komplementach i udowadnianiu wiedzy o zespole starszym u┼╝ytkownikom. Kilku z tych starszych w ko┼äcu stwierdzi┼éo : "No, no, ten mateusz to nie jaki┼Ť depesz palcem robiony. Powa┼╝na sprawa". Mateusz wykaza┼é si─Ö niezwyk┼é─ů kreatywno┼Ťci─ů, projektuj─ůc stron─Ö internetow─ů po┼Ťwi─Öcon─ů filmowi "101", a w┼éa┼Ťciwie to tylko koncertowi w Pasadenie. Strona zawiera┼éa zrzuty z filmu i by┼éa okraszona wnikliwymi komentarzami typu : "Ju┼╝ wychodz─ů".

Po tym bezsprzecznym sukcesie mateusz odkry┼é w sobie nienawi┼Ť─ç do Niemc├│w (tych z RFN) i nie omieszka┼é nas o tym kilkakrotnie poinformowa─ç. Nie by┼é to najbardziej udany manewr, gdy┼╝ naszemu bohaterowi dano tzw. ostatnie ostrze┼╝enie. Nast─Öpnie Mateusz tak z nud├│w zainfekowa┼é skrzynki emailowe kilku u┼╝ytkownik├│w forum. To te┼╝ jako┼Ť rozesz┼éo si─Ö po ko┼Ťciach. Ostatecznie Mateusz za┼╝─ůda┼é od chrissa akcesji do naszych prywatnych, forumowych skrzynek. Chriss si─Ö waha┼é, porozmawia┼é z rodzicami Mateusza, t┼éumacz─ůc im, ┼╝e to nie wypada czyta─ç cudze listy.

Po tej osobistej porażce Mateusz założył własne forum, gdzie czyta i sam tworzy PM-y innym forumowiczom (devotees)

mateuszkomarnicki - wiem, ┼╝e to czytasz. Fajnie jest na forum, prawda?

Cz lut 01, 2007 12:01 pm

Ewysz jest z Poznania, z dobrego domu (jak dziecko uczy si─Ö gra─ç na pianinie, to musi by─ç to dobry dom). Swoj─ů przygod─Ö forumow─ů zacz─Ö┼éa podczas prawdziwej burzy hormonalnej, co kilka razy w sumie wysz┼éo. Ewysz nie by┼éa lubiana, pisa┼éa cz─Östo i g─Östo rzucaj─ůc raz za razem ┼Ťrednio ┼Ťmieszny ┼╝art. A┼╝ zdarzy┼é si─Ö prze┼éom, a w┼éa┼Ťciwie dwa prze┼éomy.

Pierw, tu┼╝ po premierze internetowej teledysku "Precious" (ju┼╝ bez tego "light on Dave") ewysz wysma┼╝y┼éa interpretacj─Ö, czyli co Uwe mia┼é na my┼Ťli. I co si─Ö okaza┼éo? ┼╗e Uwe dok┼éadnie studiowa┼é biografi─Ö Martina, ┼╝e bada┼é jego relacje z dzie─çmi i w ka┼╝dej sekundzie tego wideoklipu umie┼Ťci┼é mniej lub bardziej widoczny symbol, odniesienie do tragedii Gore'a. Ta szokuj─ůca recenzja spowodowa┼éa natychmiastowy awans ewysz do ┼Ťcis┼éej ekstraklasy depeszowskiej.

Drugim prze┼éomem by┼éo zdominowanie tematu o "podobnych". Okaza┼éo si─Ö w├│wczas, ┼╝e ewysz potrafi pieprzn─ů─ç niezwykle konkretnie, powoduj─ůc wybuch ┼Ťmiechu w┼Ťr├│d znudzonych forumowicz├│w. Efekty dzia┼éa┼ä ewysz w tym temacie doprowadzi┼éy mnie do ┼éez (uda┼éo si─Ö to jeszcze trzem innym osobom, o kt├│rych wspomn─Ö niebawem).

Nie by┼éem obecny na forum, kiedy ewysz za┼éo┼╝y┼éa temat "forumowi ruchacze" i nie wiem co w nim by┼éo, lecz sama nazwa tematu jest najlepsz─ů w historii tego forum. Nie rozumiem, czemu nie ma ewysz z nami.

ewysz - hehehehe

Ostatnio edytowano Cz lut 01, 2007 12:32 pm przez alan_nis, ┼é─ůcznie edytowano 2 razy

Cz lut 01, 2007 12:26 pm

Beat rycze to wyrazista posta─ç. Dziewczyna, przystojna, ostra, wulgarna. G┼é├│wn─ů, najbardziej znan─ů wpadk─ů beat rycze by┼éo za┼éo┼╝enie tematu o symboli┼║mie, w kt├│rym to beat rycze chcia┼éa pogaworzy─ç o symbolach. Eeeer, kilka os├│b zwr├│ci┼éo jej uwag─Ö, ┼╝e symbolizm "nie na tym polega tak naprawd─Ö", co wprawi┼éo j─ů w prawdziw─ů furi─Ö. Postanowi┼éa ( i s┼éusznie) ┼╝e w zwi─ůzku z tym nie ma co si─Ö wysila─ç, gdy┼╝ widocznie nie ma o czym - z takimi mato┼ékami jak my - rozmawia─ç.

Od tego czasu beat rycze zajmuje si─Ö wytykaniem b┼é─Öd├│w innym. Celuje zw┼éaszcza w dziewcz─Öta, w dziewcz─Öta, kt├│re sporo pisz─ů. Beat rycze opublikowa┼éa sporo swoich zdj─Ö─ç, lecz najlepsze jej foto znalaz┼é roland. By┼éo to na ulicach jednej ze stolic by┼éych republik (chyba Erewa┼ä, ale pewny nie jestem) gdzie beat rycze pozowa┼éa z pomara┼äczow─ů reklam├│wk─ů.

Beat rycze lubi Michaela Hutchence'a i Elvisa Presley'a (obaj oczywi┼Ťcie ┼╝yj─ů i maj─ů si─Ö znakomicie). Poniewa┼╝ nie by┼éo jej dane spotka─ç cho─çby jednego z nich beat rycze ma obecnie bardziej przyziemne marzenie. Ot├│┼╝ marzy o "przeszczepie fiuta", kt├│ry mia┼éby w jaki┼Ť nieznany dla mnie spos├│b j─ů uszcz─Ö┼Ťliwi─ç.

beat rycze - Wygrałem raz dla niej plakat.

Ostatnio edytowano Pt lut 02, 2007 1:50 am przez alan_nis, ┼é─ůcznie edytowano 1 raz

Cz lut 01, 2007 13:11 pm

Jack by┼é pierwszym swawolnikiem na forum Depeche Mode. M┼éodszym forumowiczom warto przypomnie─ç, ┼╝e na pocz─ůtku wszyscy byli tutaj skrajnie powa┼╝ni, same rzeczowe dyskusje, powa┼╝ne tematy....no i by┼é jack.
Jack pos┼éugiwa┼é si─Ö do┼Ť─ç prostym poczuciem humoru, kt├│ry bawi┼é mnie w miar─Ö cz─Östo. Nie stroni┼é od ostrego j─Özyka, za co otrzymywa┼é cz─Öste reprymendy w postaci gro┼╝─ůcego palca Carli. Razu pewnego jack opublikowa┼é swoj─ů fotografi─Ö. Wszyscy spodziewali si─Ö m┼éodego cz┼éowieka odzianego w dres, z wyrze┼║bionymi tricepsami. A tymczasem jack okaza┼é si─Ö by─ç sympatycznym koleg─ů, lubuj─ůcym si─Ö w grilowaniu dla ca┼éej rodziny.

Jack wyzna┼é raz, ┼╝e genez─ů jego nicku jest imi─Ö syna Dave'a Gahana, ┼╝e niby to fantastyczne by─ç jego synem. Forumowy jack bardzo zazdro┼Ťci┼é Jackowi Gahanowi, cho─ç nigdy nie powiedzia┼é czego tak dok┼éadnie.
Wszyscy wstrzymali┼Ťmy oddech, kiedy jack o┼Ťwiadczy┼é, ┼╝e wybiera si─Ö wraz z nami do Stodo┼éy by podziwia─ç DJ-a w akcji. W Stodole nikt go nie m├│g┼é znale┼║─ç, podobnie jak na forum po tej imprezie.

jack - Jako pierwszy wstrz─ůsn─ů┼ée┼Ť forum. Cze┼Ť─ç Tobie.

Cz lut 01, 2007 13:59 pm

Krzysiek kilka razy wstrz─ůsn─ů┼é forum w wielkim stylu. Krzysiek lubi muzyk─Ö, polityk─Ö, tematy spo┼éeczne i pi┼ék─Ö no┼╝n─ů. W tematach muzycznych krzysiek zas┼éyn─ů┼é jako jedyny, kt├│ry mia┼é czelno┼Ť─ç zjecha─ç od pocz─ůtku do konca PTA.
Ubli┼╝y┼é tej p┼éycie tak ostro, ┼╝e stwierdzi┼é (ca┼ékiem na serio), i┼╝ ostatnia p┼éyta Kombi jest lepsza (Kombi to taki zesp├│┼é, kt├│rego perkusista wygl─ůda┼é w latach 80-tych jak bojownik Hamasu) nie wspominaj─ůc oczywi┼Ťcie o nowszym projekcie DeVison.

W polityce krzysiek zas┼éyn─ů┼é tym, i┼╝ jako jedyny przewidzia┼é niepowstanie koalicji POPiS (nawet Easy nie by┼é tak sceptyczny). Oklaski za to. Krzysiek obserwuje scen─Ö polityczn─ů niezwykle wnikliwie i z gracj─ů krytykuje wszystkich za wszystko. Jest mistrzem rzeczowej szermierki na argumenty.

Pi┼éka no┼╝na to kolejne hobby krzy┼Ťka. Ogl─ůda wszystkie mo┼╝liwe mecze i dzieli si─Ö z nami swoimi bezcennymi uwagami nt. zawodnik├│w, trener├│w i ich perspektyw. Raz o┼Ťmieli┼é si─Ö nazwa─ç Krzyn├│wka Jacka najlepszym lewoskrzyd┼éowym w Europie - odwa┼╝na teza nie powiem. Podj─ů┼éem dyskusj─Ö na ten temat i zosta┼éem zr├│wnany z ziemi─ů.

krzysiek - Nasze rendez vous, tylko w wyobra┼║ni. Rendez vous moich sn├│w

Cz lut 01, 2007 14:19 pm

Zapraszam na przerywnik muzyczny : http://www.youtube.com/watch?v=P9uAacgLBHw

Cz lut 01, 2007 14:20 pm

W skr├│cie to vagabond przyszed┼é, porozstawia┼é nas po k─ůtach i sobie poszed┼é.
Poniewa┼╝ vagabond udziela┼é si─Ö zar├│wno w powa┼╝nych tematach jak i w nocnych markach, to ka┼╝dy bez wyj─ůtku nie by┼é ju┼╝ tak ch─Ötny do pisania czegokolwiek, ┼╝eby tylko nie wystawia─ç si─Ö vagabondowi na strza┼é.
Vagabond pozostawi┼é po sobie troch─Ö post├│w, lecz tego najlepszego nie ma w archiwum. Na szcz─Ö┼Ťcie ja nie zapominam takich pere┼éek, wi─Öc postaram si─Ö odtworzy─ç z pami─Öci drugi, najlepszy post w historii tego forum. Temat : "Depeche Mode wsz─Ödzie", autor : vagabond, tre┼Ť─ç postu : "My┼éem dzi┼Ť z─Öby robi─ůc szczoteczk─ů okr─Ö┼╝ne ruchy w kszta┼écie litery 'O'. 101 ". Hehehehehe.

Innymi ciekawymi monemtami vagabonda by┼éa propozycja dla Agi by wysypa┼éa zbo┼╝e na tory, oraz tekst skierowany do Ewelinki, kt├│ra w┼éa┼Ťnie zaczyna┼éa lektur─Ö "Cierpienia m┼éodego Wertera" :
vagabond napisał(a):
Ewelinka, na końcu Werter strzela sobie w łeb.

Znakomicie.

vagabond - z twarzy podobny do Bolesława Chrobrego.

Cz lut 01, 2007 15:15 pm

O DeMii mozna napisac sporo, lecz ja postawi─Ö sobie wy┼╝ej poprzeczk─Ö i postaram si─Ö co┼Ť skleci─ç nie wspominaj─ůc nic o jej biu┼Ťcie.

DeMia mia┼éa wiele moment├│w na forum i dobrych i tych gorszych. Pami─Ötam, jak dzi┼Ť, w czasie gdy zbiera┼éo sie konklawe, wszyscy forumowicze okazali si─Ö by─ç ekspertami od spraw papieskich. DeMia nie aspirowa┼éa do takich tytu┼é├│w i w sobie i nam znamym stylu oznajmi┼éa, ┼╝e papie┼╝em mo┼╝e by─ç ktokolwiek, oby tylko nie by┼é czarny. Uda┼éo si─Ö w sumie.

DeMia jako typowy prawicowiec g┼éosowa┼éa w ostatnich wyborach na jakiego┼Ť neo-nazist─Ö. Fair play DeMia. Lecz na podstawie tego nie wolno wyci─ůga─ç pochopnych wniosk├│w. DeMia nie raz potrafi┼éa dowali─ç samemu krzy┼Ťkowi (pozycja 11) i to bardzo rzeczowo i na temat. Nie bez powodu nazywa siebie "kobiet─ů z jajami".

D┼éugo nie zdawa┼éem sobie z tego sprawy, ale DeMia okaza┼éa si─Ö by─ç bardzo ┼Ťmieszna. W czasie zdecydowanie najlepszego momentu w historii tematu "mini-pogaduszki", DeMia doprowadzi┼éa mnie do ┼éez zdj─Öciem pewnej wilczycy odzianej na ┼╝├│┼éto-czarno. Bezcenne. Tak na marginesie, to po tej pami─Ötnej nocy by┼é do┼Ť─ç spory dym i nagonka mi─Ödzy innymi na DeMi─Ö, za to ┼╝e mia┼éa czelno┼Ť─ç nie pisa─ç o problemach z owulacj─ů, lecz wkleja┼éa jakie┼Ť durne zdj─Öcia.

Kocham Ci─Ö DeMia. 80F.

Cz lut 01, 2007 15:40 pm

No i tu mam przechlapane. M├│wimy partia - my┼Ťlimy Lenin, m├│wimy forum - my┼Ťlimy krzychal. Krzychal, m├│wi─ůc delikatnie, trz─Ösie tym forum. Jest organizatorem przer├│┼╝nych inicjatyw, konkurs├│w, zabaw. Ma wiele pomys┼é├│w i zapewne w tej chwili my┼Ťli, jak t─Ö list─Ö przeku─ç na dvd (ja nie wiem, cho─ç te┼╝ o tym my┼Ťl─Ö). Krzychal obdarzy┼é spo┼éeczno┼Ť─ç forumow─ů dwoma rarytasami. Pierw udost─Öpni┼é katowicki koncert, bo przecie┼╝, to by┼é "nasz koncert", a p├│┼║niej sam zmontowa┼é zgrabny dokument o swoich woja┼╝ach po Europie. Publiczno┼Ť─ç by┼éa zachwycona.

Ta sama publiczno┼Ť─ç nazywa krzychala "naszym forumowym Corbijnem", gdy┼╝ krzycha┼é ma smyka┼ék─Ö do robienia udanych zdj─Ö─ç. Zastanawiam si─Ö tylko dlaczego akurat Corbijn? Czy┼╝by spo┼éeczno┼Ť─ç forumowa nie zna┼éa innych fotograf├│w? Niemo┼╝liwe.

Nie wiem, czy te┼╝ tak jest z Wami, ale w moim przypadku krzychal jest najszybciej odpowiadaj─ůcym forumowiczem na PM-y, a przecie┼╝ oczywistym jest, ┼╝e dostaje ich setki, g┼é├│wnie z pytaniami typu : "krzychal powiedz mi, jakie to uczucie by─ç tak s┼éawnym depeszem?".

Krzychal pochodzi z Wołomina. Ja też. Dobre, co?

krzychal - numer 8, tak jak Wayne Rooney.

Cz lut 01, 2007 16:41 pm

Kwiatek to najwi─Ökszy forumowy artysta. Zaczyna┼é swoje forumowanie w tylko nieco lepszym stylu ni┼╝ ja - czyli fatalnie. Dzi┼Ť jest - nie b├│jmy si─Ö u┼╝y─ç tego s┼éowa - bo┼╝yszczem. Kwiatek interesuje si─Ö sztuk─ů i dziewczynami (w sumie to jedno i to samo). Swoje talenty malarskie kwiatek rozwija obecnie na ASP w ┼üodzi i jak wida─ç, nie bardzo ma czas ostatnio na takie dyrdyma┼éy jak forum.

Poza malowaniem (widzia┼éem raz na ┼╝ywo jego prac─Ö, we Wroc┼éawiu) kwiatek robi najlepsze zdj─Öcia na forum. Zwykle sobie i swoim alter-ego. W tym miejscu nalezy wymieni─ç dwie niezapomniane kreacje : Muchhamed Mu┼é┼éa Al Zaziri oraz Moherowa Wanda ("┼Ťwi─Öta, ┼Ťwi─Öta i po ┼Ťwi─Ötach). Wanda zrobi┼éa nie mniejsze zamieszanie ni┼╝ ta lista.

Kwiatek nie stroni od damskiego towarzystwa, kt├│re leci na tego typu ludzi - lekko wulgarnych, lecz artyst├│w. Jak ju┼╝ wspomnia┼éem kwiatek nale┼╝y do e-haremu fLEXIBLE. Tak gwoli ┼Ťcis┼éo┼Ťci, to by┼é jego pierwszym cz┼éonkiem.

kwiatek - "zadzwoń do kwiatka"

Cz lut 01, 2007 17:21 pm

No dobra. Wielu z Was pewnie nie przepada za izim, ja natomiast uwa┼╝am, ┼╝e to najbystrzejszy cz┼éowiek na forum. Easy tiger przepada za polityk─ů i histori─ů najnowsz─ů i zw┼éaszcza w tych tematach si─Ö udziela. W tematach politycznych Easy si─Ö pojawia, walnie ┼Ťwietny post, czeka, zostaje wy┼Ťmiany zupe┼énie bez ┼éadu i sk┼éadu i pisze dalej. I tak w k├│┼éko.

Kilka razy obiecał sobie, że już nie wejdzie do tego tematu, że nie będzie się udzielał, no ale wszyscy wiemy jak to jest. To tak jak z tym nastolatkiem, którego rodzice przyłapali na onanizowaniu się, po czym ów nastolatek obiecuje sobie, że "już nie będzie". To normalne, że w końcu pęka. Natura.
Tak┼╝e Easy wci─ů┼╝ pisze o tym i o owym i ca┼ée szcz─Ö┼Ťcie. Ja czytam jego posty z prawdziw─ů przyjemno┼Ťci─ů.

Raz wyzna┼éem Easy'emu, ┼╝e chcia┼ébym pisa─ç takie posty jak on. W odpowiedzi dosta┼éem identyczny tekst. Czy to nie pi─Ökne, ┼╝e jeste┼Ťmy ┼Ťwiadomi swych ogranicze┼ä, jednak┼╝e ko┼äcem ko┼äc├│w dochodzimy do wniosku, ┼╝e w swojej dziedzinie jeste┼Ťmy utalentowani? To najpi─Ökniejsze.

Widzia┼éem raz Easy tigera na ┼╝ywo. Wygl─ůda┼é jak celebrity - bez kitu.
Tak si─Ö podobno wygl─ůda, jak pob─Ödzie si─Ö troch─Ö w Meksyku.

Easy tiger - "Mo┼╝e by┼Ť wr├│ci┼é do Easy tigera? To jest ┼Ťwietny kole┼Ť - pracowity i lojalny, lubi─Ö go i ceni─Ö. Precz z siepactwem. Chwa┼éa nam i naszym kolegom. Ch*je precz!"

Ostatnio edytowano Cz lut 01, 2007 17:37 pm przez alan_nis, ┼é─ůcznie edytowano 1 raz

Cz lut 01, 2007 17:35 pm

Jari by┼é cz┼éonkiem forum Depeche Mode, mimo ┼╝e wcale za Depeche Mode nie przepada┼é. Dawa┼é temu wyraz wielokrotnie, wypominaj─ůc zespo┼éowi brak pomys┼é├│w i brak Alana Wildera. Pisz─ůc o Jarim, nie mo┼╝na nie wspomnie─ç o Alanie, gdy┼╝ s─ů to przyjaciele. Jari, trzeba przyzna─ç, pisa┼é o muzyce wcale ciekawie, skupiaj─ůc si─Ö g┼é├│wnie na swoim zespole Cabaret. Jari lubi┼é i przyja┼║ni┼é sie r├│wnie┼╝ z Robertem Gawli┼äskim (Gawli┼äski-->Wilki-->Ba┼Ťka).

A wi─Öc o co tyle szumu? Jari, wraz ze swoim zespo┼éem nagrali teledysk do jednego ze swoich utwor├│w. G┼é├│wn─ů postaci─ů wideoklipu by┼é chriss (ten od forum Depeche Mode). Wydawa┼éo si─Ö, ┼╝e ciep┼ée stosunki b─Öd─ů trwa─ç wiecznie. Jednak do czasu. Pewnego dnia zakot┼éowa┼éo si─Ö w temacie o Cabarecie, polecia┼é ThePesH, a Jari, delikatnie m├│wi─ůc, zwariowa┼é.

Nie wiem o co wtedy chodzi┼éo, ale dym by┼é straszny i trwa┼é dobry miesi─ůc, albo i dwa - nie pami─Ötam dok┼éadnie. Jari odkry┼é najwi─Ökszy spisek na forum. Moderatorzy na polecenie admina mieliby da─ç do zrozumienia Jariemu, ┼╝e temat o Cabarecie zale┼╝y od istnienia forum, a nie odwrotnie.

M├│j Bo┼╝e, komu si─Ö wtedy nie oberwa┼éo...Nie m├│wi─ůc o chrissie, to chyba mort le┼╝a┼é na uraz├│wce najd┼éu┼╝ej. W ko┼äcu (nie wiem czemu trwa┼éo to tak d┼éugo) Jari i jego prawa r─Öka - Hien zostali usuni─Öci z forum. Lament na forum po ich odej┼Ťciu mo┼╝na por├│wna─ç do lamentu po ┼Ťmierci Kim-Ir-Sena.

Dosz┼éy mnie s┼éuchy, ┼╝e Jari jest teraz 'devotee' i zdradza ca┼é─ů prawde o przeci─Ötnym Depeche Mode innym forumowiczom.

Jari - "Ran Twoich nie godnam całować"

Cz lut 01, 2007 18:33 pm

Mort lubi muzyk─Ö, jak my wszyscy. R├│┼╝nica jest taka, ┼╝e mort si─Ö na muzyce zna i umie o niej pisa─ç :
mort napisał(a):
Ten numer ani nie ma nic wsp├│lnego z COMATOSE, ani nie jest bardziej od COMATOSE pogi─Öty... Inne konstrukcja, inne brzmienie... jubilerska robota, fantastyczny numer, znakomita wokaliza. Smyczki i gitara w refrenie lekutko jak z soundtracku do Bonda :wink:
Rozumiecie o co mi chodzi towarzysze? Ja si─Ö oczywi┼Ťcie z powy┼╝szym zgadzam, tylko za choler─Ö bym tego tak zgrabnie i dobitnie nie uj─ů┼é (to opinia nt. Macro). Mort s┼éucha wszystkich zespo┼é├│w na ┼Ťwiecie, co nie znaczy, ┼╝e je wszystkie lubi. Uczulony jest zw┼éaszcza na tzw. "pierdz─ůc─ů elektronik─Ö" - i wszystko jasne. Poza pierdz─ůc─ů elektronik─ů mort lubi si─Ö popastwi─ç nad konkretnymi osobowo┼Ťciami. Tyrady na temat sukcesu projektu Paper Monsters s─ů jego pasj─ů. Zacz─Ö┼éo si─Ö na pocz─ůtku istnienia forum i trwa chyba do dzi┼Ť. Mort siedzi jako jedyny w tych tematach bez przerwy. Jego wpisy w temacie "czarna lista" to idealna odtrutka na kiepski nastr├│j :
mort napisał(a):
O┼╝ ja nieuwa┼╝ny... zapomnia┼éem o moich ulubie┼äcach z AND ONE!!! Nie wiem, z jakiej cz─Ö┼Ťci Niemiec pochodz─ů, ale mentalnie i artystycznie to jest NRD. Prymitywne, plastikowe i bezdennie g┼éupie. "KOMPUTER, MASZINEN, PANCERMENSZ"....
Say "Goodbye, Germany"........................
Hehehehe. Rozumiecie o co mi chodzi towarzysze?
Oczywi┼Ťcie s─ů zespo┼éy, kt├│re mort lubi, ale ja nie jestem w stanie nawet bezb┼é─Ödnie przepisa─ç nazw tych zespo┼é├│w.
Mort obecnie jest modem i odnosz─Ö wra┼╝enie, ┼╝e lubi t─Ö posad─Ö jak ko┼ä owies, tzn. tak samo jak lubi┼éa j─ů comatose.

mort - Nie ma żony. Ma małżonkę.

Cz lut 01, 2007 19:31 pm

Znany r├│wnie┼╝ jako flop wykrzyknik, dla kole┼╝anek Jacek, a w chwilach uniesie┼ä po prostu D┼╝ako. Roland to ┼╝ywa legenda forum. Jest wybitnym znawc─ů muzyki i jest jedynym specjalist─ů na forum od dyskografii. Tzn. nie ┼╝e wie kiedy jaka p┼éyta wysz┼éa, jak si─Ö wabi┼éa i jakie by┼éy piosenki. Roland zna numery katalogowe wydawnictw, zna na pami─Ö─ç tre┼Ťci ksi─ů┼╝eczek (wraz z podzi─Ökowaniami) z p┼éyt, zna si─Ö na tym.

I to by w sumie wystarczy┼éo, aby zaj─ů─ç wysokie miejsce, lecz jest tego "towaru" i argument├│w "za" du┼╝o wi─Öcej. Zacznijmy od najwa┼╝niejszego. Roland jest tw├│rc─ů najlepszego tematu w historii tego forum, tematu o Clinch Mountain Boys. Ignorowanie tego tematu powinno by─ç karalne, z niego to pochodzi najlepszy post w historii. Oto on :
roland tb808 napisał(a):
Set to oni zmieniaj─ů co koncert. To elastyczna kapela.
9 s┼é├│w, ale jakich - mistrzostwo ┼Ťwiata.

Roland udziela si─Ö r├│wnie┼╝ w pozosta┼éych dzia┼éach. Opowiada nam o swoim kocie o wdzi─Öcznym imieniu Buras, o fascynacji betonem, o wyczekiwaniu zimy i ┼Ťniegu, zdradza nam sekrety swojej diety. Aby rzetelnie opisa─ç diet─Ö rolanda nale┼╝y zacz─ů─ç od podstawowego za┼éo┼╝enia, ┼╝e cytuj─Ö : "Jedzienie bez mi─Ösa to ch*j, nie jedzenie". W zwi─ůzku z tym roland konsumuje dwa kebaby (pod rz─ůd) dziennie i s┼éoik buraczk├│w z Krystmaru.

Roland nie stroni r├│wnie┼╝ od mini-pogaduszek. Wchodzi do┼ä zwykle p├│┼║nymi wieczorami i zazwyczaj wkleja przer├│┼╝ne fotografie (o tym z beat rycze ju┼╝ wspomina┼éem. To by┼éo w┼éa┼Ťnie w mini). Owe fotografie maj─ů pora┼╝aj─ůc─ů si┼é─Ö. Pami─Ötam jak p┼éaka┼éem ze ┼Ťmiechu tylko dlatego, ┼╝e roland wstawi┼é zdj─Öcie owczej we┼ény.

A wi─Öc podsumujmy : BONG, Klinczoteki, Buras, dziadek mr├│z, Krystmar no i Liroy.
To o Tobie, sis.

roland tb808- bohater mojej bajki

Cz lut 01, 2007 20:22 pm

Z tego co s┼éysza┼éem chriss za┼éo┼╝y┼é to forum, tak┼╝e to ju┼╝ wystarczy by by─ç w czo┼é├│wce, bo czy mo┼╝e by─ç wi─Ökszy wstrz─ůs forum ni┼╝ wymy┼Ťlenie tego┼╝? No, okazuje si─Ö, ┼╝e mo┼╝e, ale o tym w nast─Öpnym po┼Ťcie. A wi─Öc chriss rz─ůdzi. Ni e tylko rz─ůdzi, pisze tez sporo post├│w, co nie jest tak cz─Öste w┼Ťr├│d administrator├│w innych for├│w. G┼é├│wnym zaj─Öciem chrissa jest poza pisaniem o Depeche Mode odpowiadanie na PM-y. Dostaje ich nieco mniej niz krzychal, ale w co trzecim s─ů pogr├│┼╝ki, nekrologi i inne takie pierdo┼éy.

Panuje powszechna opinia, ┼╝e chriss ┼║le rz─ůdzi. On ju┼╝ rz─ůdzi┼é, on oszuka┼é, on musi odej┼Ť─ç - powiedzia┼éoby wielu. Chocia┼╝by Jari, czy ten co czyta PM-y. Z Jarim mia┼é chriss zupe┼énie komiczn─ů histori─Ö. Chodzi mi o ten teledysk, no bo co teraz zrobi─ç? Nakr─Öci─ç drugi? Rewelacja.

Chriss nigdy nie uleg┼é i nie awansowa┼é mnie do moderatora, mimo tego co mu roodzia powiedzia┼éa w przyp┼éywie emocji. Pami─Ötacie? Miejsce 30 co┼Ť.
Dlatego też pierwsze miejsce poszło się grzać. Drugi jak Adam Miauczyński.

chriss - Czy musia┼éo do tego doj┼Ť─ç? Widocznie musia┼éo, skoro dosz┼éo.

Cz lut 01, 2007 20:45 pm
Wy┼Ťwietl posty nie starsze ni┼╝:  Sortuj wg  
Utw├│rz nowy w─ůtek Ten w─ůtek jest zablokowany. Nie mo┼╝esz w nim pisa─ç ani edytowa─ç post├│w.  [ Posty: 102 ]  Przejd┼║ na stron─Ö Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6  Nast─Öpna strona

Kto przegl─ůda forum

U┼╝ytkownicy przegl─ůdaj─ůcy ten dzia┼é: Brak zidentyfikowanych u┼╝ytkownik├│w i 1 go┼Ť─ç

Nie mo┼╝esz rozpoczyna─ç nowych w─ůtk├│w
Nie mo┼╝esz odpowiada─ç w w─ůtkach
Nie mo┼╝esz edytowa─ç swoich post├│w
Nie mo┼╝esz usuwa─ç swoich post├│w

Szukaj:
Skocz do: