Depeche Mode - Zobacz wątek - Pytanie do moderatora
 




Utwórz nowy wÄ…tek Odpowiedz w wÄ…tku  [ Posty: 1635 ]  Przejdź na stronÄ™ Poprzednia strona  1 ... 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82  NastÄ™pna strona
Pytanie do moderatora 
Autor Wiadomość
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt gru 26, 2003 14:23 pm
Posty: 3685
Lokalizacja: gdynia
 
Post Re: Pytanie do moderatora
Lord Mały napisał(a):
I tak sie nie dowiesz, szkoda prÄ…du i klawiatury.



Lord miej litosć,co tu tłumaczyć.Od dawna wiadomo że Chriss jest wyczulony na niecenzuralne wyrazy nawet jeżeli są wykropkowane.Teraz zerknij pare postów do góry i zobacz jak Strange znając te zasady praktycznie poprosił się o bana.

Nie żebym to pochwalał,faktycznie przypomina to piaskownice, ale skoro są takie twarde zasady to albo ktoś się dostosowywuje albo wylatuje.

to jest jednak forum Chrissa, skoro chce mieć tylko czystą,piękną polszczyzne -jego prawo. Inna sprawa że te zasady pewnie doprowadzą to forum to powolnego upadku.


N kwi 06, 2014 9:14 am Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt gru 26, 2003 10:34 am
Posty: 435
 
Post Re: Pytanie do moderatora
Nie wiem po co silić się na kropkowanie wulgaryzmów (w internecie jest tyle zła).

Po za tym wchodzÄ… tu dzieci :nie: .


N kwi 06, 2014 13:05 pm Zobacz profil
 
Post Re: Pytanie do moderatora
krzysiek napisał(a):
Teraz zerknij pare postów do góry i zobacz jak Strange znając te zasady praktycznie poprosił się o bana.


Nazajutrz po strange'u inny użytkownik w innym dziale też wykropkował wulgaryzm. I ani za to nie poleciał, ani nie dostał bana. To nie w tym rzecz, że ktoś użyje wulgaryzmu, gdyż to nie tłumaczy usunięcia konta mareckiego lub MARIUS'a :|

Mogę prosić o usunięcie mojego konta z forum? Postanowiłem definitywnie wrócić na ziemię :wink:


N kwi 06, 2014 16:34 pm

Dołączył(a): Wt sty 18, 2011 22:25 pm
Posty: 39
 
Post Re: Pytanie do moderatora
Czyli jak zrobiÄ™ takie kropki: "abstra(...)Ä…c", to koniec ze mnÄ…??
Czy jedynie tylna część ciała działa na tą osobę, która Was banuje?


N kwi 06, 2014 18:49 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr cze 20, 2012 14:03 pm
Posty: 240
Lokalizacja: Lublin
 
Post Re: Pytanie do moderatora
Ależ tu się zrobiło głucho, pusto, cicho i tak... smutno. Nie dość, że trasa się skończyła, to jeszcze to.
Może to i forum Chrissa, ale co z tego? Niedługo mu to forum nie będzie do niczego potrzebne, bo wywala stąd największe gaduły. Ja się do nich nie zaliczam, ale lubiłam tu zaglądać, żeby poczytać chociażby - a teraz już nawet po to nie zaglądam, bo jest jak jest. "Właściciel" forum sam sobie strzela w stopy, bo mu to forum umrze zwyczajnie. Czy było tu jakieś Towarzystwo Wzajemnej Adoracji, czy go nie było - wszędzie tak jest, nie tylko tu, że największą siłę forum stanowią osoby najdłużej zarejestrowane i najwięcej się udzielające. Bo im zależy. A czy teraz zależy komukolwiek?
I nie wierzę, że chodzi o te wykropkowane przekleństwa. To są ewidentnie jakieś słabo zakamuflowane wycieczki osobiste. Niezły młyn ogólnie.


N kwi 06, 2014 22:54 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz sty 31, 2013 14:37 pm
Posty: 1894
Lokalizacja: Nihil Novi
 
Post Re: Pytanie do moderatora
nancy boy napisał(a):
Topiki o płycie i trasie powędrowały do Dyskografii i W trasie. Tak się dzieje po zakończeniu każdej "ery" co 4 lata.

To odpowiedź modera, o usunięciu tematu DELTA MACHINE. Ogólnie b. dziękuje oczywiście za tę odpowiedź, to rzecz wręcz niebywała na tym forum. Mam jednak pytanie. "Zakończenie ery co 4 lata". Na jakiej podstawie na TYM forum, ktoś robi zakończenie jakiejś ery? DELTA istnieje trochę ponad rok, a ktoś mówi o zakończeniu jakiejś ery? Może ktoś sobie coś ubzdurał, mając w nosie prawdziwe normy czasowe? :roll:


Pn kwi 07, 2014 17:04 pm Zobacz profil
aDMinistrator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr lip 09, 2003 23:19 pm
Posty: 3718
Lokalizacja: Szczecin
 
Post Re: Pytanie do moderatora
Temat Delty nie został usunięty. Napisałem przecież, że topiki zostały przeniesione w odpowiednie miejsca, do Dyskografii i do W trasie.
Kto decyduje kiedy kończy się era? Depeche Mode. Zakończyli trasę koncertową i zakończyła się era Delty.


Pn kwi 07, 2014 18:16 pm Zobacz profil WWW
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz sty 31, 2013 14:37 pm
Posty: 1894
Lokalizacja: Nihil Novi
 
Post Re: Pytanie do moderatora
Sam sobie Nancy Boy przeczysz. Jeżeli ten temat nie został usunięty, to dlaczego zostały usunięte posty użytkowników takich jak ja, piszących w tym temacie? Czy to takie trudne do zrozumienia? Czy to takie trudne do wytłumaczenia? Bo wg Ciebie wszystko jest tak jak było, a ponad 130 postów mi wyparowało - przy moim nicku. Jeżeli nie zostały usunięte, miałbym teraz coś koło 465 postów, nie 332... W innych nickach tak samo piszących w temacie Delta Machine? Proszę - wytłumacz to. Jeżeli jest tak samo, dlaczego jest inaczej? :wink:
A tak poza tym,pozdro dla Ciebie ogólnie, bo jesteś jedyny z tej strony, który ma jakąś zdolność honorową ze strony kierowniczej tej strony ostatnio... :beer:


Pn kwi 07, 2014 18:50 pm Zobacz profil
aDMinistrator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr lip 09, 2003 23:19 pm
Posty: 3718
Lokalizacja: Szczecin
 
Post Re: Pytanie do moderatora
Przenosiny Delty wiązały się z porządkowaniem, część tematów, które były już zamknięte czy martwe i nieaktualne poleciało w ogóle. Zostały wszystkie tematy poświęcone każdemu koncertowi, każdemu utworowi z płyty i większość ogólnych.

PS. Odpowiadam na wszystkie pytania, na które mogę i które mnie dotyczą ;)


Pn kwi 07, 2014 19:07 pm Zobacz profil WWW
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N lip 17, 2005 14:15 pm
Posty: 4569
Lokalizacja: PowiÅ›(L)e
 
Post Re: Pytanie do moderatora
Sorki, ale jako admina pytania o zbanowanych użytkowników też Cię dotyczą. Nikogo nie obchodzi czyja to decyzja (bo i tak wszyscy wiedzą), ale jako administracja jesteście jednym organizmem. I od organizmu ludzie oczekują prawdy.


Pn kwi 07, 2014 20:28 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz lut 17, 2005 9:24 am
Posty: 806
Lokalizacja: KRK
 
Post Re: Pytanie do moderatora
sorry, ale zdrowy organizm żyje i działa. Dopiero chory zastanawia się nad sobą.

:wink:


Pn kwi 07, 2014 20:36 pm Zobacz profil

Dołączył(a): N wrz 24, 2006 12:43 pm
Posty: 996
Lokalizacja: z Kocich ścieżek
 
Post Re: Pytanie do moderatora
prawda jest taka, że przyszło leśne licho i przymuliło neta, reszta to reakcja łańcuchowa i brak silnej woli. ;-)


Pn kwi 07, 2014 20:53 pm Zobacz profil
aDMinistrator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr lip 09, 2003 23:19 pm
Posty: 3718
Lokalizacja: Szczecin
 
Post Re: Pytanie do moderatora
Lord, nie banowałem nikogo, nikt ze mną nie uzgadniał banów więc nic o banach nie napiszę bo co?


Pn kwi 07, 2014 20:58 pm Zobacz profil WWW
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N lip 17, 2005 14:15 pm
Posty: 4569
Lokalizacja: PowiÅ›(L)e
 
Post Re: Pytanie do moderatora
Ale wiedzę chyba jakąś na temat powodów masz ? Czy też nie dostąpiłeś zaszczytu wtajemniczenia ?


Pn kwi 07, 2014 21:00 pm Zobacz profil
aDMinistrator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr lip 09, 2003 23:19 pm
Posty: 3718
Lokalizacja: Szczecin
 
Post Re: Pytanie do moderatora
Nie wiem i nie rozumiem dlaczego został wywalony Marius, domyślam się, że po powrocie z tymczasowego napisał parę rzeczy, które wkurzyły chrissa. Co do Strange'a i Mareckiego nie mam pojęcia.


Pn kwi 07, 2014 21:04 pm Zobacz profil WWW
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N lip 17, 2005 14:15 pm
Posty: 4569
Lokalizacja: PowiÅ›(L)e
 
Post Re: Pytanie do moderatora
Cudnie.


Pn kwi 07, 2014 21:07 pm Zobacz profil

Dołączył(a): Wt sty 18, 2011 22:25 pm
Posty: 39
 
Post Re: Pytanie do moderatora
A nie czujesz się, hmm, niezręcznie, będąc administratorem forum i nie umiejąc odpowiedzieć (naliczyłem bodaj 17 Twoich nie wiem, nie umiem powiedzieć, nie mam pojęcia) na proste pytania użytkowników dotyczące administrowania forum?


Pn kwi 07, 2014 21:19 pm Zobacz profil
aDMinistrator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr lip 09, 2003 23:19 pm
Posty: 3718
Lokalizacja: Szczecin
 
Post Re: Pytanie do moderatora
CzujÄ™ siÄ™.


Pn kwi 07, 2014 21:20 pm Zobacz profil WWW
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr lip 09, 2003 16:36 pm
Posty: 1070
Lokalizacja: Jelenia GORE'a
 
Post Re: Pytanie do moderatora
My naprawdę nie mamy wpływu na pewne decyzje i nie znamy odpowiedzi na niektóre pytania. I wierzcie, że nie czujemy się z tym komfortowo :?


Wt kwi 08, 2014 1:05 am Zobacz profil WWW
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt kwi 28, 2006 9:24 am
Posty: 901
Lokalizacja: Krakuff
 
Post Re: Pytanie do moderatora
Wygląda to tak, jakbyście byli na dobrej pensji u właściciela forum. Skoro się nie zgadzacie, to chyba czas złożyć logi modów...chyba że to zależność na zasadzie Toadie - Książe Igthorn.


Wt kwi 08, 2014 7:20 am Zobacz profil
WyÅ›wietl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wÄ…tek Odpowiedz w wÄ…tku  [ Posty: 1635 ]  Przejdź na stronÄ™ Poprzednia strona  1 ... 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82  NastÄ™pna strona


Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © phpBB Group.
Designed by (c) 2002 Sven Plaggemeier www.depechemode.de, modified by PFDM Team