Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1635 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 77, 78, 79, 80, 81, 82  Następna strona
Pytanie do moderatora 
Autor Wiadomość
aDMinistrator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr lip 09, 2003 23:19 pm
Posty: 3718
Lokalizacja: Szczecin
 
Post Re: Pytanie do moderatora
Wiesz, to forum to 11 lat mojego życia. I mocno szkoda mi gdy myślę, że zostanie zlikwidowane. Więc na razie jeszcze się trzymam.


Wt kwi 08, 2014 8:54 am Zobacz profil WWW

Dołączył(a): Wt sty 18, 2011 22:25 pm
Posty: 39
 
Post Re: Pytanie do moderatora
A czy wiecie, że nawet najfajniejszy "właściciel" forum nie może prowadzić go bez użytkowników?

Obrazek


Wt kwi 08, 2014 9:16 am Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz sty 31, 2013 14:37 pm
Posty: 1894
Lokalizacja: Nihil Novi
 
Post Re: Pytanie do moderatora
Ogólnie rzecz biorąc, jedna osoba została wystawiona na ostrzał. Trzeba to zauważać. @Nancy Boy robi tu ostatnio za całe kierownictwo tego forum. Jest kwestia czy został do tego zadania wysłany przez "górę", czy sam ma swój intelekt coś mu podpowiadający na przyszłość. Jeżeli chodzi o tłumaczenie kasowania nieskasowanych postów w temacie DELTY - nigdy to do mnie nie dotrze, ponieważ system jest tu w tym przypadku zwyczajnie ułomny i nie dający się wytłumaczyć, w racjonalny sposób...
Skasować temat Delty, zostawić tematy utworów z Delty itd...
To jakaś parodia myślenia na odpowiednim poziomie IQ...
Z coraz większym zainteresowaniem czekam na rzeczową odpowiedź w tym temacie...
Czy się doczekam ?
:roll:


Wt kwi 08, 2014 14:34 pm Zobacz profil
aDMinistrator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr lip 09, 2003 23:19 pm
Posty: 3718
Lokalizacja: Szczecin
 
Post Re: Pytanie do moderatora
Szczerze mówiąc nie rozumiem kompletnie twojego problemu z Deltą, serio :|


Wt kwi 08, 2014 14:35 pm Zobacz profil WWW
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz sty 31, 2013 14:37 pm
Posty: 1894
Lokalizacja: Nihil Novi
 
Post Re: Pytanie do moderatora
Nancy, ja na serio nie rozumiem o co kaman w tym systemie kasującym posty - kiedy jeden post dotyczący DELTY zostaje, a drugi jest skasowany - bo nie jest np. w temacie indywidualnym utworu z Delty. No przecież teraz tylko wypada założyć temat DELTA MACHINE w dyskografii, którego to tematu nie ma, a jest ULTRA itp...
Nie rozmieniaj się na drobne... :wink:


Wt kwi 08, 2014 14:51 pm Zobacz profil
aDMinistrator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr lip 09, 2003 23:19 pm
Posty: 3718
Lokalizacja: Szczecin
 
Post Re: Pytanie do moderatora
Temat "Delta Machine" w Dyskografii jest: TUTAJ.

Serio, ktoś może inaczej jakoś napisać to co próbuje przekazać depesbe bo ja ani trochę nie wiem o co chodzi :wink:


Wt kwi 08, 2014 14:56 pm Zobacz profil WWW
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz sty 31, 2013 14:37 pm
Posty: 1894
Lokalizacja: Nihil Novi
 
Post Re: Pytanie do moderatora
Delta Machine - wrażenia? :lol:
Chyba chodzi Wam o to, by cały czas nabijać ilośc wyświetleń pisząc mało rzeczowo - doprowadzając do kłótni - bo to sprzyja większym wyświetleniom danej strony.
P.S. Nie odpowiedziałeś NANCY rzeczowo na żadne pytanie. Jest wg Ciebie tak samo jak było, a posty poznikały... :beer:
:nie:
GOODBYE :!: :!: :!:


Wt kwi 08, 2014 15:02 pm Zobacz profil
aDMinistrator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr lip 09, 2003 23:19 pm
Posty: 3718
Lokalizacja: Szczecin
 
Post Re: Pytanie do moderatora
To ja ponawiam prośbę, jeśli ktoś zrozumiał cokolwiek z tego co pisał depesbe to proszę o kontakt, bo kolejny post wprawił mnie w kolejne zdumienie :wink:
Ja naprawdę chciałbym pomóc :wink:


Wt kwi 08, 2014 15:05 pm Zobacz profil WWW
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr lip 09, 2003 16:36 pm
Posty: 1070
Lokalizacja: Jelenia GORE'a
 
Post Re: Pytanie do moderatora
To może ja spróbuję...

W okresie kiedy rusza maszyna związana z wydaniem nowej płyty zostają wyodrębnione nowe, tymczasowe działy, w tym konkretnym przypadku "Delta Machine" i "Delta Machine Tour". Tam wszystko komentowane jest "na gorąco". W momencie kiedy trasa promująca płytę dobiega końca i tym samym kończy się tzw era, działy są sprzątane, tematy przenoszone do odpowiednich, stałych działów (Dyskografia, W trasie) a tymczasowe likwidowane.


Wt kwi 08, 2014 15:12 pm Zobacz profil WWW
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz sty 31, 2013 14:37 pm
Posty: 1894
Lokalizacja: Nihil Novi
 
Post Re: Pytanie do moderatora
Admin dMarek się odezwał, i jest pewne zrozumienie.
Nie można było tak od razu, choć nie popieram tej waszej "maszyny" z tego forum. Ta maszyna ma cały czas problem. Dlaczego działy są sprzątane, będąc tylko przenoszone do stałych działów? Kiedy jest i wg kogo granica komentowania na gorąco? Jak już dMarek sie odezwałeś w jednej kwestii, pociągnij to nie uchylając się od niewygodnych pytań...
A ostatni post Nancy Boy, bardzo nieładny ... :nie:


Wt kwi 08, 2014 15:45 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn lip 29, 2013 20:34 pm
Posty: 718
Lokalizacja: Włocławek
 
Post Re: Pytanie do moderatora
depesbe, przecież Nancy odpowiedział Ci podobnie... Po co mają być trzymane tematy, które już w ogóle nic nie wnoszą, typu: "Co chłopaki robią w Łodzi?"? Zostawiono tylko ogólne tak, jak w innych działach o danej trasie. W ogóle nie wiem w czym problem. Tak bardzo Ci zależy na ilości postów czy o co chodzi? Ale dobra, nie wtrącam się. I tak już jest tutaj wystarczająco nerwowo...

Do kiedy w ogóle Więcor ma bana? Coś wiadomo? Czemu w ogóle Chriss się tutaj nie udziela?

Jeszcze mały komunikat do Chrissa: my się pytamy, czemu np. Marius dostał dożywotniego bana, bo przecież sam Marius już tego zrobić nie może. Chcemy się dowiedzieć w jego imieniu i tyle.


Wt kwi 08, 2014 16:04 pm Zobacz profil
aDMinistrator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr lip 09, 2003 23:19 pm
Posty: 3718
Lokalizacja: Szczecin
 
Post Re: Pytanie do moderatora
Natik napisał(a):
Jeszcze mały komunikat do Chrissa: my się pytamy, czemu np. Marius dostał dożywotniego bana, bo przecież sam Marius już tego zrobić nie może. Chcemy się dowiedzieć w jego imieniu i tyle.


dMarek pisał o tym chrissowi, odpowiedź jest taka:

chriss napisał(a):
każdy może odpowiedzieć na email, który dostaje z systemu - trafia do mnie lub skorzystać z adresu na stronie głównej forum.


Wt kwi 08, 2014 16:09 pm Zobacz profil WWW
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn lip 29, 2013 20:34 pm
Posty: 718
Lokalizacja: Włocławek
 
Post Re: Pytanie do moderatora
Aha. Ciekawe czy ktoś z tego skorzystał.


Wt kwi 08, 2014 16:15 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr lip 09, 2003 16:36 pm
Posty: 1070
Lokalizacja: Jelenia GORE'a
 
Post Re: Pytanie do moderatora
depesbe napisał(a):
Dlaczego działy są sprzątane, będąc tylko przenoszone do stałych działów?

Choćby po to żeby zaoszczędzić miejsce na serwerze.

depesbe napisał(a):
Kiedy jest i wg kogo granica komentowania na gorąco?

Ciężko komentować na gorąco coś co skończyło się miesiąc temu. Granica jest oczywiście umowna. Zawsze było to po zakończeniu trasy.

Natik napisał(a):
Do kiedy w ogóle Więcor ma bana? Coś wiadomo?

Do poniedziałku, 21-go kwietnia.


Wt kwi 08, 2014 16:22 pm Zobacz profil WWW
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn kwi 30, 2012 12:34 pm
Posty: 1382
Lokalizacja: kutno
 
Post Re: Pytanie do moderatora
chriss napisał(a):
każdy może odpowiedzieć na email, który dostaje z systemu - trafia do mnie lub skorzystać z adresu na stronie głównej forum.



:lol: :lol: :lol:
Brakuje jeszcze tylko: "bardzo chętnie odpisuję każdemu na maila". :wink:


Wt kwi 08, 2014 17:39 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn lip 29, 2013 20:34 pm
Posty: 718
Lokalizacja: Włocławek
 
Post Re: Pytanie do moderatora
French, nie podskakuj, bo też wylecisz. ;)


Wt kwi 08, 2014 17:58 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt kwi 28, 2006 9:24 am
Posty: 901
Lokalizacja: Krakuff
 
Post Re: Pytanie do moderatora
gwoli ścisłości adres kontakt@depechemode-forum.pl działa, bo dostałem odpowiedź, kiedy pytałem za co ławka kar.Tylko po co pytać, skoro na pytanie - czemu aż miesiąc bana za 1 wulgaryzm nie otrzymałem żadnej odpowiedzi, poza ogólnikiem, że ban jest czasowy, o czym każdy zbanowany rychle dowiaduje się przy pierwszej próbie logowania.
Dodatkowo licznik ostrzeżeń (wiem, wiem - ten skrypt tak ma- bla bla bla) tworzy mocno represyjną atmosferę. To zwykłemu użytkownikowi nie podoba się :? Do tego jakieś bany dożywotnie. Groteska po prostu.


Wt kwi 08, 2014 18:13 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz sty 31, 2013 14:37 pm
Posty: 1894
Lokalizacja: Nihil Novi
 
Post Re: Pytanie do moderatora
Natik napisał(a):
depesbe, przecież Nancy odpowiedział Ci podobnie... Po co mają być trzymane tematy, które już w ogóle nic nie wnoszą, typu: "Co chłopaki robią w Łodzi?"? Zostawiono tylko ogólne tak, jak w innych działach o danej trasie. W ogóle nie wiem w czym problem. Tak bardzo Ci zależy na ilości postów czy o co chodzi? Ale dobra, nie wtrącam się. I tak już jest tutaj wystarczająco nerwowo..

Nie interesuje mnie ilość moich postów, mogę mieć nawet 30 jak wszechmocne kierownictwo tego miejsca tak zadecyduje... Chodzi mi tylko o pewne zasady, których nie dostrzegłem podobnych NIGDZIE na żadnym forum . Post uznany przez moderację , ma być cały czas przy nazwie użytkownika - tak by chyba wypadało, no nie?
A TU jakieś dziwne odejmowanki, kombinacje alpejskie bo "coś jest już wg kogoś niezbyt trendy", choć jest trendy w innym temacie o tym samym praktycznie. Nie widzisz TU tego? To jakaś porażka.


Wt kwi 08, 2014 19:10 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt gru 26, 2003 14:23 pm
Posty: 3685
Lokalizacja: gdynia
 
Post Re: Pytanie do moderatora
porażka to jest dowartościowywanie się ilością postów przy liczniku. Jestem na tym forum 11 lat i nigdy na licznik nie spojrzałem, bo jakie to ma znaczenie?

poza tym dostałeś już wytłumaczenie skąd to się bierze i z czego wynika, więc po co drążyć temat? tym bardziej że podobno nie zależy Ci na ilości postow :lol:


co do banów.To jest forum dyskusyjne, gdzie dyskutuje ze sobą pewna społeczność-w tym przypadku społeczność fanów DM. Jeżeli bana dostaje lubiany, popularny użytkownik, to uważam że reszcie społeczności należy się wytłumaczenie o przyczynach takiej decyzji. Być może były merytoryczne powody, ich poznanie przez resztę mogłoby uspokoić sytuację. A tak doszło do sytuacji w której kilku moim zdaniem bardzo wartościowych ,wieloletnich użytkowników w geście solidarności czy też protestu poprosiło o usunięcie konta (np Agent Orange).


Wt kwi 08, 2014 19:50 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt mar 08, 2013 14:29 pm
Posty: 151
Lokalizacja: Kraków
 
Post Re: Pytanie do moderatora
Mam wrażenie, że z powodu milczenia Chrissa niektórzy tu czepiają się drobnostek typu "gdzie są moje posty" tylko po to żeby o coś się kłócić. Nieładnie. Już i tak jest wystarczająco nieprzyjemnie bez tego.


Wt kwi 08, 2014 19:55 pm Zobacz profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1635 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 77, 78, 79, 80, 81, 82  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © phpBB Group.
Designed by (c) 2002 Sven Plaggemeier www.depechemode.de, modified by PFDM Team