Depeche Mode - Zobacz wątek - Pytanie do moderatora
 




Utwórz nowy wÄ…tek Odpowiedz w wÄ…tku  [ Posty: 1635 ]  Przejdź na stronÄ™ Poprzednia strona  1 ... 78, 79, 80, 81, 82  NastÄ™pna strona
Pytanie do moderatora 
Autor Wiadomość
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn sty 02, 2006 10:11 am
Posty: 3030
Lokalizacja: Olsztyn
 
Post Re: Pytanie do moderatora
krzysiek napisał(a):
porażka to jest dowartościowywanie się ilością postów przy liczniku. Jestem na tym forum 11 lat i nigdy na licznik nie spojrzałem, bo jakie to ma znaczenie


Serio? Never? Nawet z ciekawości? Dla ciebie może nie ma, ale dla innych może mieć. W końcu po coś ten licznik jest. I nie mówię tu o nabijaniu postów, tylko pewnym wyznaczniku aktywności członków forum. Jakiś czas temu była przecież sytuacja gdzie wiele osób piszących prawie od początku straciło sporą część swych postów i miały prawo być wkurzone.


@DMarek, dzięki za odpowiedź. W końcu coś konkretnego.


Åšr kwi 09, 2014 9:25 am Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt gru 26, 2003 14:23 pm
Posty: 3685
Lokalizacja: gdynia
 
Post Re: Pytanie do moderatora
serio, nie ma to żadnego znaczenia. Oczywiście rozumiem że dla kogoś może to mieć znaczenie, ale uważam że jest to śmieszne,nic poza zaspokojeniem swojej próżności-nagród za to żadnych nie ma. Liczy się jakość postów a nie ilość,jeżeli ktoś zwraca uwagę na licznik jest dla mnie zwykłym nabijaczem.

na tym forum od dawna zasada jest prosta-licznik pokazuje nie ilość postów napisanych, a aktualnie znajdujących się na forum-te z tymczasowych tematów kasowanych są usuwane z serwera razem z tymi tematami,i co za tym idzie z licznika. Koniec ,kropka.I co tu drążyć?


Åšr kwi 09, 2014 10:39 am Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz sty 31, 2013 14:37 pm
Posty: 1894
Lokalizacja: Nihil Novi
 
Post Re: Pytanie do moderatora
Zgadzam się zdecydowanie z opinią FM. W takim systemie, jaki panuje na tym forum, licznik postów do niczego nie jest potrzebny - ponieważ zakłamuje rzeczywistą ilość napisanych i zatwierdzonych później postów. Zlikwidować liczydło, do niczego nie jest TU potrzebne... :wink:
Pzdr.


Åšr kwi 09, 2014 13:03 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt gru 26, 2006 22:39 pm
Posty: 948
Lokalizacja: Dajesz od razu czy trzeba z Tobą chodzić? Chcę zobaczyć Twój pionowy uśmiech.
 
Post Re: Pytanie do moderatora
Aktualnie wszystkie posty pisane w dziale spell i tak nie wliczają się do ilości postów.
Jak ktoś chce już na coś zwracać uwagę to na datę rejestracji na forum a nie na ilość postów.

Ja trochę rozumiem, że admini/modzi robią porządki usuwając stare, nieaktualne tematy (wg ich uznania).
Tłumaczenia o ilości miejsca na serwie, już jednak nie bardzo kupuję, bo przecież to forum nie wgrywa np. zdjęć, a tylko linki do miejsc ze zdjęciami. Zatem wszelkie posty to tylko czysty tekst - co za tym idzie zajmuje bardzo bardzo mało miejsca, przy obecnych gabarytach dysków, to wręcz chyba na lata jeszcze jest wolnego miejsca bez usuwania niczego.

Uznanie co do tego co ma pozostać na forum, a co ma wylecieć jest wg. mnie bardzo stronnicze i często żal, że stare tematy wyparowały, mimo, że nikt tam nie pisał, a jednak to HISTORIA i warto takie rzeczy trzymać, aby można było do tego sobie wrócić i powspominać.

Reasumując może kiedyś takie czyszczenia ostre miały sens, teraz już chyba nie, bo wydaje mi się, że forum nie zajmuje dużo miejsca przy obecnych Tera Gigach powierzchni dysków sieciowych.


Åšr kwi 09, 2014 14:49 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn gru 06, 2004 1:26 am
Posty: 98
Lokalizacja: +DDR+
 
Post Re: Pytanie do moderatora
i dlatego właśnie, ja archiwizuje co ciekawsze tematy (do tej pory mam aż... jeden) ale rzeczywiście do bani kompletnie jest system na zasadzie ''tematy usuwane po tygodniu'', ''tematy długodystanstowe'' np. ''czego teraz słucham'' wydaje się być mega spamem, ale może służyć czasem jako zbiór perełek czy jakieś wątki gdzie była dobra beka... a teraz jest jakiś bullshit ;{


Cz cze 19, 2014 13:44 pm Zobacz profil WWW
 
Post Re: Pytanie do moderatora
Proszę o usunięcie mojego konta z tego forum


Åšr cze 25, 2014 8:02 am
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn lut 04, 2013 16:46 pm
Posty: 139
 
Post Re: Pytanie do moderatora
Proszę o usunięcie postu
viewtopic.php?f=5&t=21424


Åšr sie 06, 2014 8:20 am Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz sty 31, 2013 14:37 pm
Posty: 1894
Lokalizacja: Nihil Novi
 
Post Re: Pytanie do moderatora
Nie wiem czy to jest pytanie do moderatora, czy do administratora tej strony...
Kiedy wreszcie zaczniecie być uczciwi w swej uczciwości?
Następny "Oscet" jak wyczytałem rok temu na tej stronie szaleje jako kobieta teraz, a Wam to pasi?
???
Nic nie widzicie, odsłony rosną, a rzetelność kuleje!


Wt paź 21, 2014 16:06 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz cze 25, 2009 13:53 pm
Posty: 629
 
Post Re: Pytanie do moderatora
Mam pytanie,zawsze jak wysyłam prywatną wiadomość to przez dłuższy czas wisi pod zakładką ''Do wysłania'' czy ma tak bć czy mam coś źle ustawione?


N lis 16, 2014 15:57 pm Zobacz profil

Dołączył(a): Wt lis 11, 2014 18:07 pm
Posty: 2
 
Post Re: Pytanie do moderatora
W folderze "do wysłania" czeka aż ktoś ją odczyta, jak już to zrobi to przeskakuje do folderu "wysłane" :)


N lis 16, 2014 16:01 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz cze 25, 2009 13:53 pm
Posty: 629
 
Post Re: Pytanie do moderatora
acha OK


N lis 16, 2014 16:02 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz sty 31, 2013 14:37 pm
Posty: 1894
Lokalizacja: Nihil Novi
 
Post Re: Pytanie do moderatora
Czy niejaki fred - może w PW na mnie obrzydliwie pluć, wyzywać od gnojów?
Straszy mnie ponadto wykluczeniem z forum. Kim ten fred tu jest?


Pn mar 16, 2015 19:31 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr sie 04, 2004 12:50 pm
Posty: 3937
Lokalizacja: Pieńsk
 
Post Re: Pytanie do moderatora
Niema co podpierać się łgarstwami , administracja już poznała wymianę myśli. Regulamin się kłania.

:arrow: do skasowania.


Pn mar 16, 2015 21:39 pm Zobacz profil WWW
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz sty 31, 2013 14:37 pm
Posty: 1894
Lokalizacja: Nihil Novi
 
Post Re: Pytanie do moderatora
Nie brnij fred. Nie chce się kłócić, a wiesz dobrze co pisałeś do mnie na PW. Wszystko jest do sprawdzenia...
Easy .


Wt mar 24, 2015 16:14 pm Zobacz profil
 
Post Re: Pytanie do moderatora
ProszÄ™ o pomoc w 2 sprawach:
1. Lekkie bagno się zrobiło w temacie "Martin Gore - MG", więc proszę o usunięcie postów nie związanych z tematem, z ostatnich 2-3 stron. Chodzi o posty rothko, depesbe i moich.
2.
rothko napisał(a):
Troll to Depesbe,jebane bezguście,a ty młoda nie podskakuj.
- taką poezję dostałam na PW od rothko. Czy moderatorzy mogą mu uświadomić, że kulturę się pokazuje w inny sposób?
Dziękuję za ewentualną pomoc i wybacz Chriss za zacytowany wulgaryzm.

Edit: Dziękować bardzo.


Pt maja 01, 2015 10:51 am
 
Post Re: Pytanie do moderatora
Forum umiera? Nikt nie czuwa w temacie o prognozach nowego wydawnictwa...


Pt mar 11, 2016 8:53 am
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn kwi 30, 2012 12:34 pm
Posty: 1382
Lokalizacja: kutno
 
Post Re: Pytanie do moderatora
Greg1986 napisał(a):
precious one napisał(a):
Wielka prośba do Was, a szczególnie do Greg1986 - bardzo dobrze wiemy, że chcecie Eternal i naprawdę nie ma potrzeby pisać o tym co drugi post. Raz, że to już się robi denerwująca, a dwa, że tylko zaśmieca wątek. W tej chwli połowa postów to Eternal. Greg jak zagrają (a raczej nie) to wtedy będziesz miał pole do popisu :) a teraz bardzo proszę o nie zaśmiecanie wątku.


O to się już nie martw ;) załatwię to inaczej.


Ej serio Greg poprosił o deleta przez ten jeden post i Wy od razu usunęliście konto? Gość który był tu od 2006?

Jakoś innych trolli typu Peter S (przez którego odeszło wielu "starych" użytkowników), czy depesbe (który w dniu koncertu na narodowym 2013 robił syf podszywając się pod mój nick i grożąc mi :) ) trzymaliście i trzymacie do dziś. Grega usuwacie w ciągu chwili?

No coś tu jest nie halo. Często działaliście po chińsku, ale żeby aż tak?


Pt maja 12, 2017 23:41 pm Zobacz profil
aDMinistrator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr lip 09, 2003 23:19 pm
Posty: 3718
Lokalizacja: Szczecin
 
Post Re: Pytanie do moderatora
Ale to Greg poprosił (i to bardzo stanowczo) o usunięcie swojego konta. Nie wiem dlaczego, ale nie chciał już być na forum. Każda prośba o usunięcie konta jest spełniana. Dlaczego ma nie być? Pobyt na forum jest dobrowolny i nie jest za karę, ktokolwiek chce odejść odchodzi. Nie mogę kazać mu tu być lub zabronić odchodzenia.


Pt maja 12, 2017 23:45 pm Zobacz profil WWW
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn kwi 30, 2012 12:34 pm
Posty: 1382
Lokalizacja: kutno
 
Post Re: Pytanie do moderatora
Spoko, bardzo szybka akcja. Szkoda tylko, że takie różne barany pomimo zgłoszeń wielu użytkowników trzymały się na forum bardzo długo. Wtedy szybkich akcji nie było.
Kolejny normalny user pożegnał się z forum. Odchodzą ludzie, który mają jakiś wkład. Nie pierwszy i pewnie nie ostatni raz.


So maja 13, 2017 0:05 am Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz sty 31, 2013 14:37 pm
Posty: 1894
Lokalizacja: Nihil Novi
 
Post Re: Pytanie do moderatora
FrenchIsStrange napisał(a):
czy depesbe (który w dniu koncertu na narodowym 2013 robił syf podszywając się pod mój nick i grożąc mi :)


@French, weź człowieku nie pisz bzdur. Coś Ci się ubzdurało i w tym tkwisz. :nie:
A Grega szkoda że nie ma już na tym forum, spoko Gość był...


So maja 13, 2017 5:01 am Zobacz profil
WyÅ›wietl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wÄ…tek Odpowiedz w wÄ…tku  [ Posty: 1635 ]  Przejdź na stronÄ™ Poprzednia strona  1 ... 78, 79, 80, 81, 82  NastÄ™pna strona


Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 4 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © phpBB Group.
Designed by (c) 2002 Sven Plaggemeier www.depechemode.de, modified by PFDM Team