Depeche Mode - Zobacz wątek - Pytanie do moderatora
 




Utwórz nowy wÄ…tek Odpowiedz w wÄ…tku  [ Posty: 1635 ]  Przejdź na stronÄ™ Poprzednia strona  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 ... 82  NastÄ™pna strona
Pytanie do moderatora 
Autor Wiadomość
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt maja 25, 2007 12:06 pm
Posty: 173
Lokalizacja: Wrocław
 
Post 
No proszę - konto Ghota także zostało zablokowane. Możecie mi Moderatorzy powiedzieć, jaki jest tego powód, wg. regulaminu:?: Już nie pytam się, kiedy użytkownik mógłby zacząć pisać, bo zauważyłam, że takich informacji nie możecie udzielić, bo zależą od Waszego 'widzi-mi-się'.

Drogi Johnie, pomysł Bożeny jest genialny, próbowałam go urealnić.
http://www.depechemode-forum.pl/viewtopic.php?t=11313
Topic zaraz został usunięty ;).


N lut 10, 2008 14:43 pm Zobacz profil WWW
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr lis 29, 2006 21:59 pm
Posty: 142
Lokalizacja: STÄ„D DO WIECZNOÅšCI.....
 
Post 
Myślę iż powinniśmy dać czas,aby moderatorzy mogli przemyśleć nasze propozycje.Moje pytanie i propozycja nie wynikała z chęci kwestionowania decyzji moderatorów lub wywołania złych emocji,ale z braku świadomości,że osoba jest zawieszona bez ostrzeżenia i niewiedzy samego zainteresowanego(zapewne gdyby mi się to przytrafiło,pomyślałabym że mam awarie komputera :oops: :wink:)
Zabrakło mi na nim @Charakterka i smutno mi się zrobiło ,gdy powiadomiła mnie iż czyta nasze posty,ale nie może się włączyć.
Mam świadomość tego,że jesteśmy gośćmi,na waszym forum,ale każdego gościa,którego się wyprasza powinno się powiadomić,jak i osoby z którymi przebywa,czyli nas forumowiczów :roll:
Johna propozycja wydaje się być słuszna lub jakakolwiek informacja zamieszczona,w temacie założonym przez was.


N lut 10, 2008 17:09 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt maja 25, 2007 12:06 pm
Posty: 173
Lokalizacja: Wrocław
 
Post 
Drodzy Moderatorzy.
Nadal niestety nie doszukałam się informacji dotyczących patgore, GHOTa i charakterka.
Jak na razie moje pytanie uległo małej zmianie: czy dowiem się, za co zostali za blokowani i kiedy powrócą, czy nie?
Pozdrawiam :).


Åšr lut 13, 2008 19:50 pm Zobacz profil WWW

Dołączył(a): Śr lip 09, 2003 15:58 pm
Posty: 2957
Lokalizacja: Wolomin
 
Post 
zazwyczaj blokuje lub banuje sie za ciagle spamowanie, pisanie nie na temat, pogaduszki w tematach nie do tego przeznaczonych, plus jak wiadomo, nie przestrzeganie regulaminu forum... jesli sytuacja jest po raz pierwszy nie ma znaczenia, jesli sytuacje sie powtarzaja nagminnie, wtedy jest odpowiednia reakcja. i to jest wyjasnienie do wszystkich banow i blokad jakich dokonujemy,.

pozDrawiaM


Cz lut 14, 2008 10:00 am Zobacz profil WWW
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt maja 25, 2007 12:06 pm
Posty: 173
Lokalizacja: Wrocław
 
Post 
Dzięki krzychal za wytłumaczenie :). A kiedy będą mogli udzielać się na forum?


Cz lut 14, 2008 17:01 pm Zobacz profil WWW
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr lis 29, 2006 21:59 pm
Posty: 142
Lokalizacja: STÄ„D DO WIECZNOÅšCI.....
 
Post 
Drodzy moderatorzy,dziś taki wielki dzień ,to może zrobicie wyjątek i uwolnicie uwięzie duszyczki?Dzień św Walentego ogłosimy jako dzień amnestii na forum;
Obrazek

jak to się nazywa,chyba- łapówka,i zaczynamy świętować :wink:


Cz lut 14, 2008 19:33 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz sie 18, 2005 10:06 am
Posty: 406
Lokalizacja: Ciecin
 
Post 
krzychal napisał(a):
...pisanie nie na temat, pogaduszki w tematach nie do tego przeznaczonych,...
pozDrawiaM


Więc ktoś powinien się w końcu zainteresować tym tematem:

http://www.depechemode-forum.pl/viewtop ... sc&start=0

Zdaję sobie sprawę, że w tematach o imprezach panuje luźniejsza atmosfera, ale w tym topic'u towarzystwo sobie urządziło pogaduchy pełną gębą.
A na takowe zdaje siÄ™ jest przeznaczone inne miejsce.


Pt lut 15, 2008 10:16 am Zobacz profil WWW

Dołączył(a): Śr lip 09, 2003 15:58 pm
Posty: 2957
Lokalizacja: Wolomin
 
Post 
dzial o imprezach to wyjatek, poza tym im wiecej wpisow tym watek o imprezie jest wyzej, a to powinno cieszyc organizatora :) takie pogaduchy sa w kazdym temacie o imprezie, dlatego nie ruszamy, chyba ze na prosbe organizatora. ale to na pm.


Pt lut 15, 2008 10:37 am Zobacz profil WWW
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz sie 18, 2005 10:06 am
Posty: 406
Lokalizacja: Ciecin
 
Post 
Rozumiem, że teraz będę mógł pisać w takich topicach o tym co zjadłem na śniadanie i będzie to świadczyło o ich popularności?


Pt lut 15, 2008 10:39 am Zobacz profil WWW

Dołączył(a): Śr lip 09, 2003 15:58 pm
Posty: 2957
Lokalizacja: Wolomin
 
Post 
juz napisalem. jesli organizatora to kluje w oczy, niech pisze pm'a. tego dzialu nie ruszamy.


Pt lut 15, 2008 10:42 am Zobacz profil WWW
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz sie 18, 2005 10:06 am
Posty: 406
Lokalizacja: Ciecin
 
Post 
Czyli punkt regulaminu:

5. Niedozwolone jest prowadzenie tzw. chatu na lamach Forum, pomiedzy 2-3 osobami, jesli taka rozmowa odbiega od zalozonego watku lub ewoluuje w kierunku formuly chatu lub jest nie zwiazana z tematem. Takie wymiany zdan beda usuwane. Nie dotyczy to watku nocne marki feat. mini pogaduszki.

wprowadza w błąd użytkowników forum?


Pt lut 15, 2008 10:45 am Zobacz profil WWW
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So lut 04, 2006 16:32 pm
Posty: 608
Lokalizacja: p-niak wg Tuwima
 
Post 
właśnie? :?:


Pt lut 15, 2008 10:47 am Zobacz profil WWW

Dołączył(a): Śr lip 09, 2003 15:58 pm
Posty: 2957
Lokalizacja: Wolomin
 
Post 
sam napisales ze w tych watkach panuje luzniejsza atmosfera. jak chcesz mozemy wprowadzic zasade ze organizator daje ogloszenie i zamykamy temat. tylko czy wtedy imprezy beda cieszyly sie zainteresowaniem? obejrzyj sobie inne watki o imprezach, jest to samo. sa wazniejsze dzialy do moderowania, a palcow dostalismy w drodze ewolucji tylko dziesiec...

jesli kluje cie to w oczy, napisz pm'a, wyczyscimy, ale wtedy moze sie okazac, ze narobisz klopotu i ludzie sie wkurza ze ich wycinasz, bo oczywiscie dopiszemy na czyja prosbe wyczyszczono.
jesli zwrocisz sie z tym do mnie, bedzie to druga taka prosba jaka otrzymam, wiec stwierdzam ze sie po prostu czepiasz :D


Pt lut 15, 2008 10:52 am Zobacz profil WWW
 
Post 
Pytanie mam - czy Strange nadal jest zbanowany? A jeśli tak to dlaczego tak długo?


Pt lut 15, 2008 10:55 am

Dołączył(a): Śr lip 09, 2003 15:58 pm
Posty: 2957
Lokalizacja: Wolomin
 
Post 
pytania o bany kierowac do adminow. mode juz dawno sie w tym pogubili.


Pt lut 15, 2008 10:56 am Zobacz profil WWW
 
Post 
No ale to chyba ten topic jest od takich pytań, tak? Więc czekam na odpowiedź adminów


Pt lut 15, 2008 10:57 am
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz sie 18, 2005 10:06 am
Posty: 406
Lokalizacja: Ciecin
 
Post 
W pierwszym poście napisałem, o luźniejszej atmosferze - zgadza się - nie każdy post w tym dziale jest na temat ale w żadnym innym topicu oprócz wyżej przytoczonego nie odbywają się takie pogaduchy. (14 stron - z czego 90% to pogaduchy trzech-czterech osób o tym co jedli na śniadanie i tym podobne)
Wszystko powinno mieć swoje granice.
Pozdrawiam

Edit:
Pomimo, że argumentacja szanownej dyrekcji do mnie nie trafiła i nie przekonała mnie - przyjmuję ją do wiadomości. Żeby nie było że jątrzę...


Ostatnio edytowano Pt lut 15, 2008 11:03 am przez franz, Å‚Ä…cznie edytowano 1 raz



Pt lut 15, 2008 11:00 am Zobacz profil WWW
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn sty 05, 2004 9:40 am
Posty: 1242
 
Post 
satelitka napisał(a):
Pytanie mam - czy Strange nadal jest zbanowany? A jeśli tak to dlaczego tak długo?


+Strange69+ poprosił o usunięcie konta.


Pt lut 15, 2008 11:01 am Zobacz profil

Dołączył(a): Śr lip 09, 2003 15:58 pm
Posty: 2957
Lokalizacja: Wolomin
 
Post 
franz, wystarczy napisac zebysmy posprzatali. nie widze problemu. ten dzial jest ostatni w kolejce do moderowania.


Pt lut 15, 2008 11:08 am Zobacz profil WWW
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz sie 18, 2005 10:06 am
Posty: 406
Lokalizacja: Ciecin
 
Post 
Nie chodzi ni o leczenie tylko zapobieganie takim sytuacjom - co z tego, że któryś z Was powycina co trzeba skoro jutro sytuacja zacznie się od nowa?
Jak już wcześniej napisałem - każdy z nas doskonale zdaje sobie sprawę ze specyfiki działu "let's have..." ale w tym konkretnym przypadku pewne granice zostały przekroczone i dzieje się tak w każdym topicu o tych imprezach. A aktualna edycja bije wszelkie rekordy.

ReasumujÄ…c:
- jeżeli istnieje taka możliwość proszę o upomnienie uczestników owych pogaduch i wskazanie im właściwego miejsca na "życie towarzyskie" na PFDM.

Dziękuję za zrozumienie.


Pt lut 15, 2008 11:13 am Zobacz profil WWW
WyÅ›wietl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wÄ…tek Odpowiedz w wÄ…tku  [ Posty: 1635 ]  Przejdź na stronÄ™ Poprzednia strona  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 ... 82  NastÄ™pna strona


Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 9 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © phpBB Group.
Designed by (c) 2002 Sven Plaggemeier www.depechemode.de, modified by PFDM Team