´╗┐ Depeche Mode - Zobacz w─ůtek - Pytanie do moderatora

Utw├│rz nowy w─ůtek Odpowiedz w w─ůtku  [ Posty: 1625 ]  Przejd┼║ na stron─Ö Poprzednia strona  1 ... 77, 78, 79, 80, 81, 82  Nast─Öpna strona
Pytanie do moderatora 
Autor Wiadomo┼Ť─ç
aDMinistrator

Do┼é─ůczy┼é(a): Cz lip 10, 2003 0:19 am

Post Re: Pytanie do moderatora
Wiesz, to forum to 11 lat mojego ┼╝ycia. I mocno szkoda mi gdy my┼Ťl─Ö, ┼╝e zostanie zlikwidowane. Wi─Öc na razie jeszcze si─Ö trzymam.

Wt kwi 08, 2014 9:54 am Zobacz profil WWW

Do┼é─ůczy┼é(a): Wt sty 18, 2011 23:25 pm

A czy wiecie, ┼╝e nawet najfajniejszy "w┼éa┼Ťciciel" forum nie mo┼╝e prowadzi─ç go bez u┼╝ytkownik├│w?

Obrazek

Wt kwi 08, 2014 10:16 am Zobacz profil

Do┼é─ůczy┼é(a): Cz sty 31, 2013 15:37 pm

Og├│lnie rzecz bior─ůc, jedna osoba zosta┼éa wystawiona na ostrza┼é. Trzeba to zauwa┼╝a─ç. @Nancy Boy robi tu ostatnio za ca┼ée kierownictwo tego forum. Jest kwestia czy zosta┼é do tego zadania wys┼éany przez "g├│r─Ö", czy sam ma sw├│j intelekt co┼Ť mu podpowiadaj─ůcy na przysz┼éo┼Ť─ç. Je┼╝eli chodzi o t┼éumaczenie kasowania nieskasowanych post├│w w temacie DELTY - nigdy to do mnie nie dotrze, poniewa┼╝ system jest tu w tym przypadku zwyczajnie u┼éomny i nie daj─ůcy si─Ö wyt┼éumaczy─ç, w racjonalny spos├│b...
Skasowa─ç temat Delty, zostawi─ç tematy utwor├│w z Delty itd...
To jaka┼Ť parodia my┼Ťlenia na odpowiednim poziomie IQ...
Z coraz wi─Ökszym zainteresowaniem czekam na rzeczow─ů odpowied┼║ w tym temacie...
Czy si─Ö doczekam ?
:roll:

Wt kwi 08, 2014 15:34 pm Zobacz profil
aDMinistrator

Szczerze m├│wi─ůc nie rozumiem kompletnie twojego problemu z Delt─ů, serio :|

Wt kwi 08, 2014 15:35 pm Zobacz profil WWW

Nancy, ja na serio nie rozumiem o co kaman w tym systemie kasuj─ůcym posty - kiedy jeden post dotycz─ůcy DELTY zostaje, a drugi jest skasowany - bo nie jest np. w temacie indywidualnym utworu z Delty. No przecie┼╝ teraz tylko wypada za┼éo┼╝y─ç temat DELTA MACHINE w dyskografii, kt├│rego to tematu nie ma, a jest ULTRA itp...
Nie rozmieniaj si─Ö na drobne... :wink:

Wt kwi 08, 2014 15:51 pm Zobacz profil
aDMinistrator

Temat "Delta Machine" w Dyskografii jest: TUTAJ.

Serio, kto┼Ť mo┼╝e inaczej jako┼Ť napisa─ç to co pr├│buje przekaza─ç depesbe bo ja ani troch─Ö nie wiem o co chodzi :wink:

Wt kwi 08, 2014 15:56 pm Zobacz profil WWW

Delta Machine - wra┼╝enia? :lol:
Chyba chodzi Wam o to, by ca┼éy czas nabija─ç ilo┼Ťc wy┼Ťwietle┼ä pisz─ůc ma┼éo rzeczowo - doprowadzaj─ůc do k┼é├│tni - bo to sprzyja wi─Ökszym wy┼Ťwietleniom danej strony.
P.S. Nie odpowiedzia┼ée┼Ť NANCY rzeczowo na ┼╝adne pytanie. Jest wg Ciebie tak samo jak by┼éo, a posty poznika┼éy... :beer:
:nie:
GOODBYE :!: :!: :!:

Wt kwi 08, 2014 16:02 pm Zobacz profil
aDMinistrator

To ja ponawiam pro┼Ťb─Ö, je┼Ťli kto┼Ť zrozumia┼é cokolwiek z tego co pisa┼é depesbe to prosz─Ö o kontakt, bo kolejny post wprawi┼é mnie w kolejne zdumienie :wink:
Ja naprawdę chciałbym pomóc :wink:

Wt kwi 08, 2014 16:05 pm Zobacz profil WWW

Do┼é─ůczy┼é(a): ┼Ür lip 09, 2003 17:36 pm

To mo┼╝e ja spr├│buj─Ö...

W okresie kiedy rusza maszyna zwi─ůzana z wydaniem nowej p┼éyty zostaj─ů wyodr─Öbnione nowe, tymczasowe dzia┼éy, w tym konkretnym przypadku "Delta Machine" i "Delta Machine Tour". Tam wszystko komentowane jest "na gor─ůco". W momencie kiedy trasa promuj─ůca p┼éyt─Ö dobiega ko┼äca i tym samym ko┼äczy si─Ö tzw era, dzia┼éy s─ů sprz─ůtane, tematy przenoszone do odpowiednich, sta┼éych dzia┼é├│w (Dyskografia, W trasie) a tymczasowe likwidowane.

Wt kwi 08, 2014 16:12 pm Zobacz profil WWW

Admin dMarek się odezwał, i jest pewne zrozumienie.
Nie mo┼╝na by┼éo tak od razu, cho─ç nie popieram tej waszej "maszyny" z tego forum. Ta maszyna ma ca┼éy czas problem. Dlaczego dzia┼éy s─ů sprz─ůtane, b─Öd─ůc tylko przenoszone do sta┼éych dzia┼é├│w? Kiedy jest i wg kogo granica komentowania na gor─ůco? Jak ju┼╝ dMarek sie odezwa┼ée┼Ť w jednej kwestii, poci─ůgnij to nie uchylaj─ůc si─Ö od niewygodnych pyta┼ä...
A ostatni post Nancy Boy, bardzo nieładny ... :nie:

Wt kwi 08, 2014 16:45 pm Zobacz profil

Do┼é─ůczy┼é(a): Pn lip 29, 2013 21:34 pm

depesbe, przecie┼╝ Nancy odpowiedzia┼é Ci podobnie... Po co maj─ů by─ç trzymane tematy, kt├│re ju┼╝ w og├│le nic nie wnosz─ů, typu: "Co ch┼éopaki robi─ů w ┼üodzi?"? Zostawiono tylko og├│lne tak, jak w innych dzia┼éach o danej trasie. W og├│le nie wiem w czym problem. Tak bardzo Ci zale┼╝y na ilo┼Ťci post├│w czy o co chodzi? Ale dobra, nie wtr─ůcam si─Ö. I tak ju┼╝ jest tutaj wystarczaj─ůco nerwowo...

Do kiedy w og├│le Wi─Öcor ma bana? Co┼Ť wiadomo? Czemu w og├│le Chriss si─Ö tutaj nie udziela?

Jeszcze mały komunikat do Chrissa: my się pytamy, czemu np. Marius dostał dożywotniego bana, bo przecież sam Marius już tego zrobić nie może. Chcemy się dowiedzieć w jego imieniu i tyle.

Wt kwi 08, 2014 17:04 pm Zobacz profil
aDMinistrator

Natik napisał(a):
Jeszcze mały komunikat do Chrissa: my się pytamy, czemu np. Marius dostał dożywotniego bana, bo przecież sam Marius już tego zrobić nie może. Chcemy się dowiedzieć w jego imieniu i tyle.

dMarek pisał o tym chrissowi, odpowiedź jest taka:

chriss napisał(a):
każdy może odpowiedzieć na email, który dostaje z systemu - trafia do mnie lub skorzystać z adresu na stronie głównej forum.

Wt kwi 08, 2014 17:09 pm Zobacz profil WWW

Aha. Ciekawe czy kto┼Ť z tego skorzysta┼é.

Wt kwi 08, 2014 17:15 pm Zobacz profil

Do┼é─ůczy┼é(a): ┼Ür lip 09, 2003 17:36 pm

depesbe napisał(a):
Dlaczego dzia┼éy s─ů sprz─ůtane, b─Öd─ůc tylko przenoszone do sta┼éych dzia┼é├│w?

Cho─çby po to ┼╝eby zaoszcz─Ödzi─ç miejsce na serwerze.

depesbe napisał(a):
Kiedy jest i wg kogo granica komentowania na gor─ůco?

Ci─Ö┼╝ko komentowa─ç na gor─ůco co┼Ť co sko┼äczy┼éo si─Ö miesi─ůc temu. Granica jest oczywi┼Ťcie umowna. Zawsze by┼éo to po zako┼äczeniu trasy.

Natik napisał(a):
Do kiedy w og├│le Wi─Öcor ma bana? Co┼Ť wiadomo?

Do poniedziałku, 21-go kwietnia.

Wt kwi 08, 2014 17:22 pm Zobacz profil WWW

Do┼é─ůczy┼é(a): Pn kwi 30, 2012 13:34 pm

chriss napisał(a):
każdy może odpowiedzieć na email, który dostaje z systemu - trafia do mnie lub skorzystać z adresu na stronie głównej forum.

:lol: :lol: :lol:
Brakuje jeszcze tylko: "bardzo ch─Ötnie odpisuj─Ö ka┼╝demu na maila". :wink:

Wt kwi 08, 2014 18:39 pm Zobacz profil

French, nie podskakuj, bo te┼╝ wylecisz. ;)

Wt kwi 08, 2014 18:58 pm Zobacz profil

Do┼é─ůczy┼é(a): Pt kwi 28, 2006 10:24 am

gwoli ┼Ťcis┼éo┼Ťci adres kontakt@depechemode-forum.pl dzia┼éa, bo dosta┼éem odpowied┼║, kiedy pyta┼éem za co ┼éawka kar.Tylko po co pyta─ç, skoro na pytanie - czemu a┼╝ miesi─ůc bana za 1 wulgaryzm nie otrzyma┼éem ┼╝adnej odpowiedzi, poza og├│lnikiem, ┼╝e ban jest czasowy, o czym ka┼╝dy zbanowany rychle dowiaduje si─Ö przy pierwszej pr├│bie logowania.
Dodatkowo licznik ostrze┼╝e┼ä (wiem, wiem - ten skrypt tak ma- bla bla bla) tworzy mocno represyjn─ů atmosfer─Ö. To zwyk┼éemu u┼╝ytkownikowi nie podoba si─Ö :? Do tego jakie┼Ť bany do┼╝ywotnie. Groteska po prostu.

Wt kwi 08, 2014 19:13 pm Zobacz profil

Natik napisał(a):
depesbe, przecie┼╝ Nancy odpowiedzia┼é Ci podobnie... Po co maj─ů by─ç trzymane tematy, kt├│re ju┼╝ w og├│le nic nie wnosz─ů, typu: "Co ch┼éopaki robi─ů w ┼üodzi?"? Zostawiono tylko og├│lne tak, jak w innych dzia┼éach o danej trasie. W og├│le nie wiem w czym problem. Tak bardzo Ci zale┼╝y na ilo┼Ťci post├│w czy o co chodzi? Ale dobra, nie wtr─ůcam si─Ö. I tak ju┼╝ jest tutaj wystarczaj─ůco nerwowo..

Nie interesuje mnie ilo┼Ť─ç moich post├│w, mog─Ö mie─ç nawet 30 jak wszechmocne kierownictwo tego miejsca tak zadecyduje... Chodzi mi tylko o pewne zasady, kt├│rych nie dostrzeg┼éem podobnych NIGDZIE na ┼╝adnym forum . Post uznany przez moderacj─Ö , ma by─ç ca┼éy czas przy nazwie u┼╝ytkownika - tak by chyba wypada┼éo, no nie?
A TU jakie┼Ť dziwne odejmowanki, kombinacje alpejskie bo "co┼Ť jest ju┼╝ wg kogo┼Ť niezbyt trendy", cho─ç jest trendy w innym temacie o tym samym praktycznie. Nie widzisz TU tego? To jaka┼Ť pora┼╝ka.

Wt kwi 08, 2014 20:10 pm Zobacz profil

Do┼é─ůczy┼é(a): Pt gru 26, 2003 15:23 pm

pora┼╝ka to jest dowarto┼Ťciowywanie si─Ö ilo┼Ťci─ů post├│w przy liczniku. Jestem na tym forum 11 lat i nigdy na licznik nie spojrza┼éem, bo jakie to ma znaczenie?

poza tym dosta┼ée┼Ť ju┼╝ wyt┼éumaczenie sk─ůd to si─Ö bierze i z czego wynika, wi─Öc po co dr─ů┼╝y─ç temat? tym bardziej ┼╝e podobno nie zale┼╝y Ci na ilo┼Ťci postow :lol:

co do ban├│w.To jest forum dyskusyjne, gdzie dyskutuje ze sob─ů pewna spo┼éeczno┼Ť─ç-w tym przypadku spo┼éeczno┼Ť─ç fan├│w DM. Je┼╝eli bana dostaje lubiany, popularny u┼╝ytkownik, to uwa┼╝am ┼╝e reszcie spo┼éeczno┼Ťci nale┼╝y si─Ö wyt┼éumaczenie o przyczynach takiej decyzji. By─ç mo┼╝e by┼éy merytoryczne powody, ich poznanie przez reszt─Ö mog┼éoby uspokoi─ç sytuacj─Ö. A tak dosz┼éo do sytuacji w kt├│rej kilku moim zdaniem bardzo warto┼Ťciowych ,wieloletnich u┼╝ytkownik├│w w ge┼Ťcie solidarno┼Ťci czy te┼╝ protestu poprosi┼éo o usuni─Öcie konta (np Agent Orange).

Wt kwi 08, 2014 20:50 pm Zobacz profil

Do┼é─ůczy┼é(a): Pt mar 08, 2013 15:29 pm

Mam wra┼╝enie, ┼╝e z powodu milczenia Chrissa niekt├│rzy tu czepiaj─ů si─Ö drobnostek typu "gdzie s─ů moje posty" tylko po to ┼╝eby o co┼Ť si─Ö k┼é├│ci─ç. Nie┼éadnie. Ju┼╝ i tak jest wystarczaj─ůco nieprzyjemnie bez tego.

Wt kwi 08, 2014 20:55 pm Zobacz profil
Wy┼Ťwietl posty nie starsze ni┼╝:  Sortuj wg  
Utw├│rz nowy w─ůtek Odpowiedz w w─ůtku  [ Posty: 1625 ]  Przejd┼║ na stron─Ö Poprzednia strona  1 ... 77, 78, 79, 80, 81, 82  Nast─Öpna strona

Kto przegl─ůda forum

U┼╝ytkownicy przegl─ůdaj─ůcy ten dzia┼é: Brak zidentyfikowanych u┼╝ytkownik├│w i 1 go┼Ť─ç

Nie mo┼╝esz rozpoczyna─ç nowych w─ůtk├│w
Nie mo┼╝esz odpowiada─ç w w─ůtkach
Nie mo┼╝esz edytowa─ç swoich post├│w
Nie mo┼╝esz usuwa─ç swoich post├│w

Szukaj:
Skocz do: