´╗┐ Depeche Mode - Zobacz w─ůtek - Pytanie do moderatora

Utw├│rz nowy w─ůtek Odpowiedz w w─ůtku  [ Posty: 1625 ]  Przejd┼║ na stron─Ö Poprzednia strona  1 ... 78, 79, 80, 81, 82  Nast─Öpna strona
Pytanie do moderatora 
Autor Wiadomo┼Ť─ç

Do┼é─ůczy┼é(a): Pn sty 02, 2006 11:11 am

Post Re: Pytanie do moderatora
krzysiek napisał(a):
pora┼╝ka to jest dowarto┼Ťciowywanie si─Ö ilo┼Ťci─ů post├│w przy liczniku. Jestem na tym forum 11 lat i nigdy na licznik nie spojrza┼éem, bo jakie to ma znaczenie

Serio? Never? Nawet z ciekawo┼Ťci? Dla ciebie mo┼╝e nie ma, ale dla innych mo┼╝e mie─ç. W ko┼äcu po co┼Ť ten licznik jest. I nie m├│wi─Ö tu o nabijaniu post├│w, tylko pewnym wyznaczniku aktywno┼Ťci cz┼éonk├│w forum. Jaki┼Ť czas temu by┼éa przecie┼╝ sytuacja gdzie wiele os├│b pisz─ůcych prawie od pocz─ůtku straci┼éo spor─ů cz─Ö┼Ť─ç swych post├│w i mia┼éy prawo by─ç wkurzone.

@DMarek, dzi─Öki za odpowied┼║. W ko┼äcu co┼Ť konkretnego.

Śr kwi 09, 2014 10:25 am Zobacz profil

Do┼é─ůczy┼é(a): Pt gru 26, 2003 15:23 pm

serio, nie ma to ┼╝adnego znaczenia. Oczywi┼Ťcie rozumiem ┼╝e dla kogo┼Ť mo┼╝e to mie─ç znaczenie, ale uwa┼╝am ┼╝e jest to ┼Ťmieszne,nic poza zaspokojeniem swojej pr├│┼╝no┼Ťci-nagr├│d za to ┼╝adnych nie ma. Liczy si─Ö jako┼Ť─ç post├│w a nie ilo┼Ť─ç,je┼╝eli kto┼Ť zwraca uwag─Ö na licznik jest dla mnie zwyk┼éym nabijaczem.

na tym forum od dawna zasada jest prosta-licznik pokazuje nie ilo┼Ť─ç post├│w napisanych, a aktualnie znajduj─ůcych si─Ö na forum-te z tymczasowych temat├│w kasowanych s─ů usuwane z serwera razem z tymi tematami,i co za tym idzie z licznika. Koniec ,kropka.I co tu dr─ů┼╝y─ç?

Śr kwi 09, 2014 11:39 am Zobacz profil

Do┼é─ůczy┼é(a): Cz sty 31, 2013 15:37 pm

Zgadzam si─Ö zdecydowanie z opini─ů FM. W takim systemie, jaki panuje na tym forum, licznik post├│w do niczego nie jest potrzebny - poniewa┼╝ zak┼éamuje rzeczywist─ů ilo┼Ť─ç napisanych i zatwierdzonych p├│┼║niej post├│w. Zlikwidowa─ç liczyd┼éo, do niczego nie jest TU potrzebne... :wink:
Pzdr.

Śr kwi 09, 2014 14:03 pm Zobacz profil

Do┼é─ůczy┼é(a): Wt gru 26, 2006 23:39 pm
Lokalizacja: Dajesz od razu czy trzeba z Tob─ů chodzi─ç? Chc─Ö zobaczy─ç Tw├│j pionowy u┼Ťmiech.

Aktualnie wszystkie posty pisane w dziale spell i tak nie wliczaj─ů si─Ö do ilo┼Ťci post├│w.
Jak kto┼Ť chce ju┼╝ na co┼Ť zwraca─ç uwag─Ö to na dat─Ö rejestracji na forum a nie na ilo┼Ť─ç post├│w.

Ja troch─Ö rozumiem, ┼╝e admini/modzi robi─ů porz─ůdki usuwaj─ůc stare, nieaktualne tematy (wg ich uznania).
T┼éumaczenia o ilo┼Ťci miejsca na serwie, ju┼╝ jednak nie bardzo kupuj─Ö, bo przecie┼╝ to forum nie wgrywa np. zdj─Ö─ç, a tylko linki do miejsc ze zdj─Öciami. Zatem wszelkie posty to tylko czysty tekst - co za tym idzie zajmuje bardzo bardzo ma┼éo miejsca, przy obecnych gabarytach dysk├│w, to wr─Öcz chyba na lata jeszcze jest wolnego miejsca bez usuwania niczego.

Uznanie co do tego co ma pozostać na forum, a co ma wylecieć jest wg. mnie bardzo stronnicze i często żal, że stare tematy wyparowały, mimo, że nikt tam nie pisał, a jednak to HISTORIA i warto takie rzeczy trzymać, aby można było do tego sobie wrócić i powspominać.

Reasumuj─ůc mo┼╝e kiedy┼Ť takie czyszczenia ostre mia┼éy sens, teraz ju┼╝ chyba nie, bo wydaje mi si─Ö, ┼╝e forum nie zajmuje du┼╝o miejsca przy obecnych Tera Gigach powierzchni dysk├│w sieciowych.

Śr kwi 09, 2014 15:49 pm Zobacz profil

Do┼é─ůczy┼é(a): Pn gru 06, 2004 2:26 am

i dlatego w┼éa┼Ťnie, ja archiwizuje co ciekawsze tematy (do tej pory mam a┼╝... jeden) ale rzeczywi┼Ťcie do bani kompletnie jest system na zasadzie ''tematy usuwane po tygodniu'', ''tematy d┼éugodystanstowe'' np. ''czego teraz s┼éucham'' wydaje si─Ö by─ç mega spamem, ale mo┼╝e s┼éu┼╝y─ç czasem jako zbi├│r pere┼éek czy jakie┼Ť w─ůtki gdzie by┼éa dobra beka... a teraz jest jaki┼Ť bullshit ;{

Cz cze 19, 2014 14:44 pm Zobacz profil WWW

Prosz─Ö o usuni─Öcie mojego konta z tego forum

Śr cze 25, 2014 9:02 am

Do┼é─ůczy┼é(a): Pn lut 04, 2013 17:46 pm

Prosz─Ö o usuni─Öcie postu
viewtopic.php?f=5&t=21424

Śr sie 06, 2014 9:20 am Zobacz profil

Nie wiem czy to jest pytanie do moderatora, czy do administratora tej strony...
Kiedy wreszcie zaczniecie by─ç uczciwi w swej uczciwo┼Ťci?
Następny "Oscet" jak wyczytałem rok temu na tej stronie szaleje jako kobieta teraz, a Wam to pasi?
???
Nic nie widzicie, ods┼éony rosn─ů, a rzetelno┼Ť─ç kuleje!

Wt pa┼║ 21, 2014 17:06 pm Zobacz profil

Do┼é─ůczy┼é(a): Cz cze 25, 2009 14:53 pm

Mam pytanie,zawsze jak wysy┼éam prywatn─ů wiadomo┼Ť─ç to przez d┼éu┼╝szy czas wisi pod zak┼éadk─ů ''Do wys┼éania'' czy ma tak b─ç czy mam co┼Ť ┼║le ustawione?

N lis 16, 2014 16:57 pm Zobacz profil

Do┼é─ůczy┼é(a): Wt lis 11, 2014 19:07 pm

W folderze "do wys┼éania" czeka a┼╝ kto┼Ť j─ů odczyta, jak ju┼╝ to zrobi to przeskakuje do folderu "wys┼éane" :)

N lis 16, 2014 17:01 pm Zobacz profil

Do┼é─ůczy┼é(a): Cz cze 25, 2009 14:53 pm

acha OK

N lis 16, 2014 17:02 pm Zobacz profil

Czy niejaki fred - mo┼╝e w PW na mnie obrzydliwie plu─ç, wyzywa─ç od gnoj├│w?
Straszy mnie ponadto wykluczeniem z forum. Kim ten fred tu jest?

Pn mar 16, 2015 20:31 pm Zobacz profil

Do┼é─ůczy┼é(a): ┼Ür sie 04, 2004 13:50 pm

Niema co podpiera─ç si─Ö ┼égarstwami , administracja ju┼╝ pozna┼éa wymian─Ö my┼Ťli. Regulamin si─Ö k┼éania.

:arrow: do skasowania.

Pn mar 16, 2015 22:39 pm Zobacz profil WWW

Nie brnij fred. Nie chce si─Ö k┼é├│ci─ç, a wiesz dobrze co pisa┼ée┼Ť do mnie na PW. Wszystko jest do sprawdzenia...
Easy .

Wt mar 24, 2015 17:14 pm Zobacz profil

Prosz─Ö o pomoc w 2 sprawach:
1. Lekkie bagno si─Ö zrobi┼éo w temacie "Martin Gore - MG", wi─Öc prosz─Ö o usuni─Öcie post├│w nie zwi─ůzanych z tematem, z ostatnich 2-3 stron. Chodzi o posty rothko, depesbe i moich.
2.
rothko napisał(a):
Troll to Depesbe,jebane bezgu┼Ťcie,a ty m┼éoda nie podskakuj.
- tak─ů poezj─Ö dosta┼éam na PW od rothko. Czy moderatorzy mog─ů mu u┼Ťwiadomi─ç, ┼╝e kultur─Ö si─Ö pokazuje w inny spos├│b?
Dzi─Ökuj─Ö za ewentualn─ů pomoc i wybacz Chriss za zacytowany wulgaryzm.

Edit: Dzi─Ökowa─ç bardzo.

Pt maja 01, 2015 11:51 am

Forum umiera? Nikt nie czuwa w temacie o prognozach nowego wydawnictwa...

Pt mar 11, 2016 9:53 am

Do┼é─ůczy┼é(a): Pn kwi 30, 2012 13:34 pm

Greg1986 napisał(a):
precious one napisał(a):
Wielka pro┼Ťba do Was, a szczeg├│lnie do Greg1986 - bardzo dobrze wiemy, ┼╝e chcecie Eternal i naprawd─Ö nie ma potrzeby pisa─ç o tym co drugi post. Raz, ┼╝e to ju┼╝ si─Ö robi denerwuj─ůca, a dwa, ┼╝e tylko za┼Ťmieca w─ůtek. W tej chwli po┼éowa post├│w to Eternal. Greg jak zagraj─ů (a raczej nie) to wtedy b─Ödziesz mia┼é pole do popisu :) a teraz bardzo prosz─Ö o nie za┼Ťmiecanie w─ůtku.

O to się już nie martw ;) załatwię to inaczej.

Ej serio Greg poprosi┼é o deleta przez ten jeden post i Wy od razu usun─Öli┼Ťcie konto? Go┼Ť─ç kt├│ry by┼é tu od 2006?

Jako┼Ť innych trolli typu Peter S (przez kt├│rego odesz┼éo wielu "starych" u┼╝ytkownik├│w), czy depesbe (kt├│ry w dniu koncertu na narodowym 2013 robi┼é syf podszywaj─ůc si─Ö pod m├│j nick i gro┼╝─ůc mi :) ) trzymali┼Ťcie i trzymacie do dzi┼Ť. Grega usuwacie w ci─ůgu chwili?

No co┼Ť tu jest nie halo. Cz─Östo dzia┼éali┼Ťcie po chi┼äsku, ale ┼╝eby a┼╝ tak?

So maja 13, 2017 0:41 am Zobacz profil
aDMinistrator

Do┼é─ůczy┼é(a): Cz lip 10, 2003 0:19 am

Ale to Greg poprosi┼é (i to bardzo stanowczo) o usuni─Öcie swojego konta. Nie wiem dlaczego, ale nie chcia┼é ju┼╝ by─ç na forum. Ka┼╝da pro┼Ťba o usuni─Öcie konta jest spe┼éniana. Dlaczego ma nie by─ç? Pobyt na forum jest dobrowolny i nie jest za kar─Ö, ktokolwiek chce odej┼Ť─ç odchodzi. Nie mog─Ö kaza─ç mu tu by─ç lub zabroni─ç odchodzenia.

So maja 13, 2017 0:45 am Zobacz profil WWW

Do┼é─ůczy┼é(a): Pn kwi 30, 2012 13:34 pm

Spoko, bardzo szybka akcja. Szkoda tylko, że takie różne barany pomimo zgłoszeń wielu użytkowników trzymały się na forum bardzo długo. Wtedy szybkich akcji nie było.
Kolejny normalny user po┼╝egna┼é si─Ö z forum. Odchodz─ů ludzie, kt├│ry maj─ů jaki┼Ť wk┼éad. Nie pierwszy i pewnie nie ostatni raz.

So maja 13, 2017 1:05 am Zobacz profil

FrenchIsStrange napisał(a):
czy depesbe (kt├│ry w dniu koncertu na narodowym 2013 robi┼é syf podszywaj─ůc si─Ö pod m├│j nick i gro┼╝─ůc mi :)

@French, we┼║ cz┼éowieku nie pisz bzdur. Co┼Ť Ci si─Ö ubzdura┼éo i w tym tkwisz. :nie:
A Grega szkoda ┼╝e nie ma ju┼╝ na tym forum, spoko Go┼Ť─ç by┼é...

So maja 13, 2017 6:01 am Zobacz profil
Wy┼Ťwietl posty nie starsze ni┼╝:  Sortuj wg  
Utw├│rz nowy w─ůtek Odpowiedz w w─ůtku  [ Posty: 1625 ]  Przejd┼║ na stron─Ö Poprzednia strona  1 ... 78, 79, 80, 81, 82  Nast─Öpna strona

Kto przegl─ůda forum

U┼╝ytkownicy przegl─ůdaj─ůcy ten dzia┼é: Brak zidentyfikowanych u┼╝ytkownik├│w i 3 go┼Ťci

Nie mo┼╝esz rozpoczyna─ç nowych w─ůtk├│w
Nie mo┼╝esz odpowiada─ç w w─ůtkach
Nie mo┼╝esz edytowa─ç swoich post├│w
Nie mo┼╝esz usuwa─ç swoich post├│w

Szukaj:
Skocz do: