Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 9 ] 
Sepultura - 21.11.2024 - Katowice 
Autor Wiadomość
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt sie 15, 2008 18:18 pm
Posty: 13031
Lokalizacja: Trójmiasto
 
Post Sepultura - 21.11.2024 - Katowice
Legendarna Sepultura zapowiada koniec swojej koncertowej kariery.
Brazylijska grupa jest metalową ekstraklasą. Bardzo dobre numery (których mają na pęczki) to jedno, a do tego odważne popychanie gatunku do przodu. Bo gdy już nagrali jedne z wybitniejszych thrash/deathowych torped na przełomie lat 80. i 90., to następnie wraz z “Chaos A.D.” i “Roots” w pełni zdefiniowali groove metal.
Po czterdziestu latach zdecydowali się na zakończenie działalności i przed nami ich ostatni, historyczny występ! Goścmi podczas tej wyjątkowej trasy będą Jinjer, OBITUARY oraz Jesus Piece


So gru 09, 2023 0:41 am Zobacz profil WWW
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn lip 28, 2003 19:12 pm
Posty: 4342
Lokalizacja: Chomiczówka
 
Post Re: Sepultura - 21.11.2024 - Katowice
Poziom absurdu tego miejsca zaczyna być całkiem ciekawy. Reklamować Sepulture i Obituary na depeszowym forum. Czekam na sylwestra w Zakopanem z lineupem.


So gru 09, 2023 18:41 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn sty 02, 2006 10:11 am
Posty: 3044
Lokalizacja: Olsztyn
 
Post Re: Sepultura - 21.11.2024 - Katowice
:lol: :lol: :lol:


So gru 09, 2023 22:07 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt sie 15, 2008 18:18 pm
Posty: 13031
Lokalizacja: Trójmiasto
 
Post Re: Sepultura - 21.11.2024 - Katowice
Ależ się nie krępuj, bo widzę że jakieś zasłony robisz ;) Chętnie się dowiem kto gra w Zakopanem ;)


N gru 10, 2023 0:50 am Zobacz profil WWW
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn lip 28, 2003 19:12 pm
Posty: 4342
Lokalizacja: Chomiczówka
 
Post Re: Sepultura - 21.11.2024 - Katowice
Proszę Cie, nie pogrążaj się już bardziej. W normalnych czasach by cię nie było. Śmietnik tu robisz od lat ale, że już nie ma tego co było to proszz...Zastanów się kogo tu do c..hu..ja Sepultura obchodzi. Zastanowiłeś się? Na 12 tys. postów masz 50 o depeche MODE. Chyba powinienes temat przemyśleć ze sobą.


N gru 10, 2023 1:32 am Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt sie 15, 2008 18:18 pm
Posty: 13031
Lokalizacja: Trójmiasto
 
Post Re: Sepultura - 21.11.2024 - Katowice
Forum jest jest dla każdego, ale jak się ma zaściankowe myślenie to się tego nie zrozumie. Idź sobie z tymi negatywnymi emocjami gdzie indziej. Tak nie interesuje Sepultura że tu cały czas piszesz. Sam sobie przeczysz i jeszcze chcesz aferę z tego robić. I podziwiam że nie masz co robić tylko przez moje 12 tysięcy postów patrzeć gdzie Depeche Mode występuje. Daj spokój i nie podchodź do mnie na następnym koncercie.


N gru 10, 2023 1:42 am Zobacz profil WWW
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn lip 28, 2003 19:12 pm
Posty: 4342
Lokalizacja: Chomiczówka
 
Post Re: Sepultura - 21.11.2024 - Katowice
To nie jest pudelek, żeby o wszystkim pisać. Czego nie chwytasz? Robisz śmietnik. Generalnie mam to w d..u..pie akurat teraz mnie wzięło bo już przegiąłeś z tą Sepulturą. I dziecko pojęcia nie masz o zaściankowości odnosząc sie do mnie. Zabolało co , że pojęcia o dM nie masz zbytnio? Ja do Ciebie podchodzę na koncertach? Coś już musiałem być porobiony i się pomyliłem chyba. Sorki jak tak. Bolesna pomyłka.


N gru 10, 2023 1:48 am Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt lut 01, 2005 17:06 pm
Posty: 785
Lokalizacja: Wawa
 
Post Re: Sepultura - 21.11.2024 - Katowice
Ok, chłopcy dali sobie słowem po mordach. Teraz moje 12 groszy

Drogi Więcorze nie rozumiem Twojego dopierdolenia sie do wzmianki o koncercie Sepultury. Jak może zauwazyles (albo po wpisie sądzę, że raczej nie) kolega Phoenix umiescil wyzej wymienony anons w temacie "POZOSTAŁE IMPREZY". Tak , POZOSTAŁE. Nie umieścił tego w sakralnym dla niektórych wątku tematów związanych z DM.
Moim zdaniem temat "Pozostałe imprezy" właśnie sluzy od umieszczania w nim miedzy innymi takich zespołów jak rzeczona Sepultura.
Nie uniosłeś sie gdy w tym temacie zostały umieszczeni tacy wykonawcy jak Samael, Pretenders, KISS, Lenny Kravitz czy chociażby impreza o znamiennym tytule Mystic Festival.
Pianę zacząłeś bic dopiero przy Sepulturze. Osobista niechęć czy jak ? . Jeśli nie znasz tego boysbandu, polecam album Arise , Absolutne arcydzieło. Taki Violator gatunku. :lol:

Wali mnie jakich wykonawców Phoenix umieszcza w tym wątku (od tego on służy), byleby nie zaśmiecał wątku DM.

Tyle w rzeczonym temacie.

Przekażcie sobie znak pokoju. Amen


Pn gru 11, 2023 13:06 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn lip 28, 2003 19:12 pm
Posty: 4342
Lokalizacja: Chomiczówka
 
Post Re: Sepultura - 21.11.2024 - Katowice
Przypadek. Akurat trafiło na Sepulturę. Również dobrze mógłby to być Iron Maiden, Behemoth czy Podsiadło. Chodziło o śmietnik nie związany kompletnie z tematyką forum. Ale jak pisałem chwilowe ulanie, generalnie mam to w d.u.p.ie w zasadzie.

A Sepultury lubię parę numerów jak i Death, Obituary a także Celtic Frost czy Burzum. Z trashowych rzeczy wolę jednak Metę i Slayera jakbym miał wybierać.


Pt gru 15, 2023 21:27 pm Zobacz profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 9 ] 


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 95 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © phpBB Group.
Designed by (c) 2002 Sven Plaggemeier www.depechemode.de, modified by PFDM Team