Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 41 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3
Null + Void - Cryosleep (Dave Gahan guest vocals) 
Autor Wiadomość

Post Re: Null + Void - Cryosleep (Dave Gahan guest vocals)
Ja bym tak jednak fifty-fifty liczył i brałbym pod uwagę fakt subiektywności oceny "lepszy-gorszy". Bo dla mnie rzeczy w stylu "Hole To Feed", "Secret To The End" czy "Happens All The Time" to faktycznie odpad, ale wiem, że wielu ludziom te utwory się bardzo podobają. Z drugiej strony jednak dostarczył Gahu rzeczy takie jak "Suffer Well", "Nothing's Impossible", "Should Be Higher", "Broken" (wiem, że wielu nosem wykręca nań, ale mi ten utwór leży wielce) czy "Poison Heart" (dla mnie jedna z lepszych rzeczy na "Spirit"). A rzeczy typu Soulsavers czy solówki też bym na poły dzielił, bo np. o ile druga płyta z Dusz Zbawcami widzi mi się bardzo, tak pierwsza w całości mnie zanudza i męczy. Z solówkami też tak mam - są rzeczy fajne i depeszowe nieraz (Saw Something, Kingdom, Tomorrow, Love Will Leave, A Little Lie), a są po prostu rzeczy drętwe (21 Days, Endless). Odnośnie "Hourglass" - to lepszą płytą byłaby dla mnie, gdyby umieścić w niej te 2 B-side'y (Tomorrow i LWL), a wywalił właśnie 21 Days i Endless. I byłoby piękniej.

Wt lis 14, 2017 16:24 pm Zobacz profil
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 41 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3