´╗┐ Depeche Mode - Zobacz w─ůtek - Dave Gahan - Hourglass

Utw├│rz nowy w─ůtek Odpowiedz w w─ůtku  [ Posty: 262 ]  Przejd┼║ na stron─Ö Poprzednia strona  1 ... 10, 11, 12, 13, 14  Nast─Öpna strona
Dave Gahan - Hourglass 

Wybierz najlepszy, wyb├│r uzasadnij...
Saw Something 34%  34%  [ 100 ]
Kingdom 9%  9%  [ 26 ]
Deeper And Deeper 10%  10%  [ 30 ]
21 Days 3%  3%  [ 8 ]
Miracles 3%  3%  [ 9 ]
Use You 9%  9%  [ 25 ]
Insoluble 5%  5%  [ 16 ]
Endless 5%  5%  [ 15 ]
A Little Lie 14%  14%  [ 42 ]
Down 8%  8%  [ 22 ]
Liczba głosów : 293

Dave Gahan - Hourglass 
Autor Wiadomo┼Ť─ç

Do┼é─ůczy┼é(a): So maja 09, 2009 22:13 pm

Trudny wybor... Swietna plyta - Saw something, Down, A little lie, Insoluble to moi faworyci. Do tych utworow najczesciej wracam. I zywie szczera nadzieje, ze po TOTU, Gahan pojdzie na urlop, zregeneruje sily i wejdzie do studia nagrac kolejny solowy... a pozniej of kors ruszy w trase :D :D :D

N lis 15, 2009 1:18 am Zobacz profil

Do┼é─ůczy┼é(a): Cz kwi 23, 2009 0:00 am

wczoraj po dłuższej przerwie posłuchałem Hourglass,po dłuższym czasie spedzonym katowaniem się SOTU.

wnioski -naprawde chciałbym,żeby DM skonczyli kariere jako zespół,a Gahan skoncentrowal się na karierze solowej.

Oby nie.

N lis 15, 2009 4:16 am Zobacz profil

Do┼é─ůczy┼é(a): So lis 07, 2009 22:31 pm

ja my┼Ťl─Ö, ┼╝e DM w sami wiedz─ů, kiedy sko┼äczy─ç karier─Öi na pewno zrobi─ů to w odpowiednim czasie, ja licz─Ö, ┼╝e jeszcze zaskocz─ů nas now─ů p┼éyt─ů, a Dave tez na pewno nagra co┼Ť solo i pewnie b─Ödzie to jeszcze lepsza p┼éyta, ni┼╝ Hourglass-jedno nie przeszkadza drugiemu

N lis 15, 2009 19:02 pm Zobacz profil

Do┼é─ůczy┼é(a): Cz kwi 23, 2009 0:00 am

Z całym szacunkiem, solowe dokonania Dave'a, chociaż ambicji nie mogę im odmówić, to daleko im do nawet takich płyt DM, jak ABF czy CTA.

N lis 15, 2009 21:05 pm Zobacz profil

mysl─Ö, ze trudno por├│wna─ç wieloletni i bezdyskusyjnie wybitny dorobek DM z dwoma zaledwie p┼éytami Dave'a; to jest zupelnie inny swiat, bo to co robi Dave to odbicie jego indywidualnej wra┼╝liwo┼Ťci scenicznej, upodoba┼ä muzycznych, natomiast p┼éyty DM to'wiadomo' wklad kilku osob, widzimy tam cz─ůstk─Ö ka┼╝dego z depeszy. P┼éyty Dave'a, przes┼éanie na nich zawarte, to, czym Dave chcia┼é si─Ö z nami podzielic jest bardzo bliskie mojemu sercu, trafia do mnie, podoba mi si─Ö, poza tym, Dave rozwija si─Ö jako artysta solowy, jego album jest zr├│znicowany, pe┼éen emocji i ciekawych brzmie┼ä, jak dla mnie nie musi byc to jakies wiekopomne dzie┼éo, kt├│re ma z zadanie zrewolucjonizowa─ç pojecie muzyki. Dobrze, ┼╝e cz┼éonkowie DM ngrywaj─ů solowe wydawnictwa, jak dla mnie obecny stan rzeczy jest OK.

N lis 15, 2009 21:43 pm Zobacz profil

Do┼é─ůczy┼é(a): So sty 06, 2007 22:57 pm

Ale pod jakim wzgl─Ödem? Tekstowym? Muzycznie jest wyprodukowana na wysokim poziomie...

N lis 15, 2009 22:59 pm Zobacz profil

jak dla mnie, i chyba nie napisz─Ö niczego odkrywczego, tekstowo to nie ma por├│wnania, w og├│le nie chc─Ö por├│wnywac bo to bez sensu, jest dobrze tak, jak jest :)

N lis 15, 2009 23:40 pm Zobacz profil

Do┼é─ůczy┼é(a): Pn lis 09, 2009 23:11 pm

Drugi w moim "rankingu" jest "Use You", a trzeci "Deeper And Deeper".

I tak od pierwszego przes┼éuchania tego albumu. Dave nagra┼é niesamowit─ů p┼éyt─Ö, w kt├│r─ů w┼éo┼╝y┼é du┼╝o serca i pracy.

Z solowych projektów członków dM, "Hourglass" jest dla mnie bezkonkurencyjnie najlepszy.

Śr lis 18, 2009 14:47 pm Zobacz profil WWW

Do┼é─ůczy┼é(a): N gru 30, 2007 11:29 am

Jest klimat, dobry tekst :!:
dla mnie genialny !

Pn gru 07, 2009 12:44 pm Zobacz profil

Post Re: Dave Gahan - Hourglass
Saw something, najlepiej wieczorem gdy cisza dooko┼éa, najpierw zapu┼Ťci─ç Higher Love, czeka─ç a┼╝ wybrzmi, wtedy Saw Something, i .... Albercik to dzia┼éa

Pn sty 18, 2010 14:57 pm

Do┼é─ůczy┼é(a): ┼Ür sty 06, 2010 19:45 pm

ostatnio caly czas chodzi za mna endless. i use you.

Wt sty 19, 2010 22:26 pm Zobacz profil

Do┼é─ůczy┼é(a): Wt kwi 11, 2006 16:58 pm

Czy jaka┼Ť dobra dusza pode┼Ťle mi Hourglass Studio Sessions w mp3? Z g├│ry wielkie dzi─Öki! :)

So sty 23, 2010 13:54 pm Zobacz profil WWW

Do┼é─ůczy┼é(a): ┼Ür lip 09, 2003 16:58 pm

no to fru! :D
http://www.pudelek.pl/artykul/24216/kel ... zi_za_maz/

Śr kwi 21, 2010 10:28 am Zobacz profil WWW

Do┼é─ůczy┼é(a): Pn kwi 14, 2008 22:50 pm

Eee, my┼Ťla┼éem ┼╝e wychodzi za kogo┼Ť z DM :P

Śr kwi 21, 2010 11:23 am Zobacz profil

Do┼é─ůczy┼é(a): Cz kwi 20, 2006 20:25 pm

http://www.youtube.com/watch?v=pFX7-SA0FHY

Wie ktos co to za mix i skund go wziasc? bo na oficialnych singlach nie znalazlem tej piosenki w wersji "video mix"

edit:
od juz mam to das shadow rmx :)

Wt wrz 21, 2010 19:47 pm Zobacz profil WWW

Do┼é─ůczy┼é(a): N mar 13, 2011 14:41 pm

Dla mnie Little lie :twisted: ..zakochałam się w tym kawałku, jest dynamiczny i pełen emocji, boska muza, dla mnie number one z Hourglass

N mar 13, 2011 20:32 pm Zobacz profil

Do┼é─ůczy┼é(a): Cz sty 13, 2011 16:08 pm

Świetna płyta,dlatego wybór nie taki prosty,ale ja uwielbiam Use You .Brawo Dave :brawo:

Pn mar 14, 2011 13:29 pm Zobacz profil

Do┼é─ůczy┼é(a): Wt cze 14, 2011 13:32 pm

Kawa┼é dobrej roboty Gahana :brawo: Za moc za t─ů g┼é─Öbie :D ulubiony utw├│r to Deeper And Deeper, w samochodzie na fula s┼éuchany wielka frajda :8): ┼Üwietne kawa┼éki to r├│wnie┼╝ A Little Lie , Saw something i oczywi┼Ťcie Kingdom. Reasumuj─ůc bardzo dobre wydawnictwo, doskona┼éy przerywnik mi─Ödzy dzia┼éalno┼Ťci─ů DM. Po wydaniu "Hourglass" cicho liczy┼éem na jak─ů┼Ť malutk─ů tras─Ö Deva, szkoda ┼╝e nic takiego si─Ö nie wydarzy┼éo.

Wt lut 28, 2012 12:12 pm Zobacz profil

Do┼é─ůczy┼é(a): Wt lut 07, 2012 14:56 pm

Zgadzam si─Ö z poprzedni─ů opini─ů. HOURGLASS to muzycznie bardzo mocna rzecz. Zar├│wno kompozycyjnie jak i brzmieniowo. Za produkcj─Ö p┼éyta by┼éa wyr├│┼╝niana przez fachow─ů pras─Ö. Co do tekst├│w- c├│┼╝, Dave to prosty ch┼éop, mo┼╝e brak mu finezji Gore'a czy Nicka Cave'a , ale nie mo┼╝na go flekowa─ç za to ┼╝e pisze, co mu w duszy gra. Woleliby┼Ťcie, ┼╝eby ┼Ťpiewa┼é wydumane pierdo┼éy napisane przez kogo┼Ť innego? Chyba nie na tym polega uprawianie tw├│rczo┼Ťci autorskiej...
A wszystkim, kt├│rzy twierdz─ů, ┼╝e p┼éyta nie dor├│wnuje nawet wczesnym dokonaniom DM, polecam badania audiometryczne...
Najlepsze kawa┼éki- Saw Somethig, Deeper And Deeper, Use You... Chocia┼╝ ca┼éo┼Ťci s┼éucha si─Ö ┼Ťwietnie.
Numer jeden dla mnie - DEEPER AND DEEPER. Ten kawałek za...y wykop, przypomina mi swoim klimatem stare, energetyczne kawałki bluesowe Johna Lee Hookera z mocnymi akordami i tupaniem w podłogę :wink:
Nawet pozornie łopatologiczny tekst jest tutaj genialnie na miejscu- to kawałek o dobrym dymaniu i brzmi jak dobre dymanie.
Tyle w temacie.

Wt lut 28, 2012 16:12 pm Zobacz profil

Teksty nie s─ů na poziomie Martina, ale przebijaj─ů poematy Vincentego na S&S :wink: ┼Ümiem zreszt─ů twierdzi─ç, ┼╝e dla wi─Ökszo┼Ťci polskich fan├│w DM teksty nie maj─ů niestety znaczenia.
Hourglass bardzo lubię. Moim skromnym zdaniem przebija S&S, ABF i Excitera. Bardzo żałuję, że nie było singla Use You i trasy z Hourglass.

Śr wrz 04, 2013 2:19 am
Wy┼Ťwietl posty nie starsze ni┼╝:  Sortuj wg  
Utw├│rz nowy w─ůtek Odpowiedz w w─ůtku  [ Posty: 262 ]  Przejd┼║ na stron─Ö Poprzednia strona  1 ... 10, 11, 12, 13, 14  Nast─Öpna strona

Kto przegl─ůda forum

U┼╝ytkownicy przegl─ůdaj─ůcy ten dzia┼é: Brak zidentyfikowanych u┼╝ytkownik├│w i 1 go┼Ť─ç

Nie mo┼╝esz rozpoczyna─ç nowych w─ůtk├│w
Nie mo┼╝esz odpowiada─ç w w─ůtkach
Nie mo┼╝esz edytowa─ç swoich post├│w
Nie mo┼╝esz usuwa─ç swoich post├│w

Szukaj:
Skocz do: