´╗┐ Depeche Mode - Zobacz w─ůtek - Dave Gahan - Hourglass

Utw├│rz nowy w─ůtek Odpowiedz w w─ůtku  [ Posty: 262 ]  Przejd┼║ na stron─Ö Poprzednia strona  1 ... 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14  Nast─Öpna strona
Dave Gahan - Hourglass 

Wybierz najlepszy, wyb├│r uzasadnij...
Saw Something 34%  34%  [ 100 ]
Kingdom 9%  9%  [ 26 ]
Deeper And Deeper 10%  10%  [ 30 ]
21 Days 3%  3%  [ 8 ]
Miracles 3%  3%  [ 9 ]
Use You 9%  9%  [ 25 ]
Insoluble 5%  5%  [ 16 ]
Endless 5%  5%  [ 15 ]
A Little Lie 14%  14%  [ 42 ]
Down 8%  8%  [ 22 ]
Liczba głosów : 293

Dave Gahan - Hourglass 
Autor Wiadomo┼Ť─ç

Do┼é─ůczy┼é(a): Wt lip 15, 2003 12:31 pm

Wreszcie zdecydowa┼éem si─Ö si─Ögn─ůc po nowe dzie┼éo Gahana, p├│┼║no ale jakos mnie nie ci─ůgne┼éo. Po "papierowych potworach" nie mog┼éem spodziewac sie zbyt wiele od kolejnych wydawnictw.
W skr├│cie: tak monotonnej p┼éyty, zupe┼énie pozbawionej jakiejkolwiek dzwi─Ökowej dramaturgii, o zerowym poziomie melodyjno┼Ťci nie s┼éysza┼éem od dawna. Wychwalana elektronika brzmi dla mnie jak zlepek dzwi─Ök├│w z najtanszego programu do tworzenia muzy.
P┼éyta jest koszmarnie nudna, Gahan nie robi ani kroku do przodu na tym wydawnictwie. Po raz kolejny wyda┼é co┼Ť co mozna pos┼éucha─ç ale nic z tego nie pozostaje w pami─Öci.
Panie Gahan, zbieraj zabawki i jedz juz do SantaBarbara. W studio czeka ktos kto z z pa┼äskiego wokalu i pomys┼é├│w na muze stworzy konkretn─ů miksture!

Monotonna?Przesadzasz.To mo┼╝na powiedzie─ç o solo Martina bo bez g┼éosu Gahana potrafi stworzyc co najwy┼╝ej 2-3 dobre utwory.Je┼Ťli Saw Something , 21 Days lub Insoluble nie pozostaje w pami─Öci to niewiem czego oczekujesz.Nie oczekuje ┼╝e ka┼╝dy b─Ödzie zachwyca┼é si─Ö t─ů p┼éyt─ů na maksa ale odczuwam ┼╝e niekt├│rzy chyba na si┼é─Ö szukaja dziury w ca┼éym.Ech...bo to nie Depeche Mode...

Wt kwi 15, 2008 17:56 pm Zobacz profil

Do┼é─ůczy┼é(a): So lip 22, 2006 15:06 pm

Naprawde bardzo udany album, zwlaszcza w porownaniu do poprzedniego,debiutanckiego- Potworka :wink:

Śr kwi 16, 2008 8:57 am Zobacz profil

Do┼é─ůczy┼é(a): Pn sie 11, 2003 0:08 am

W por├│wnaniu do PM czy te┼╝ nie, Hourglass jest p┼éyt─ů rewelacyjn─ů. Uwielbiam obie sol├│wki Dave`a, jednak drug─ů stawiam wy┼╝ej, mi─Ödzy innymi za takie utwory jak Down, Saw Something czy te┼╝ Miracles, przepi─Ökne kilimatyczne per┼éy oraz Deeper And Deeper czyli energia atomowa w pigu┼éce :wink: Poza tym na tym albumie Dave pod wzgl─Ödem wokalu przebija nawet PTA, mistrzostwo ┼Ťwiata :8):

Ostatnio edytowano Pn kwi 21, 2008 16:39 pm przez Star_alfur, ┼é─ůcznie edytowano 1 raz

Śr kwi 16, 2008 20:12 pm Zobacz profil

Do┼é─ůczy┼é(a): Pn sie 11, 2003 19:09 pm

Na dzi┼Ť najlepszy jak dla mnie: "Saw something".
Przyjemny sm─Öcior, pulsuj─ůcy wraz z ledwo tl─ůcym si─Ö ┼╝yciem w krwiobiegu, nie┼Ťpieszne prze┼╝ywanie ciszy po burzy, jak to sam autor raczy┼é zawrze─ç w s┼éowach.
Wokal Gahana przes┼éania ┼éadnie irytuj─ůce szczeg├│liki, jak gitarka a'la Pink Floyd. Ale by─ç mo┼╝e "taka karma" tego kawa┼éka.
Zaklasyfikowałabym ten utwór zaraz po "Down", gdyby w tymże Gahan nie popisał się słowami "and the snow is falling"... Sorry Dejw :wink:

Cz kwi 17, 2008 11:56 am Zobacz profil WWW

Do┼é─ůczy┼é(a): Pn sty 02, 2006 11:11 am

Dru, a co ma do lubienia utworu to, jakie s┼éowa ┼Ťpiewa Dave(mam na my┼Ťli to, czy wybitny tekst, czy nie...)? Dla mnie wokalista mo┼╝e ┼Ťpiewa─ç o d...maryni, a je┼Ťli utw├│r jest ┼Ťwietny, to i tak pokocham!!! :wink: Co nie znaczy, ze tekst nie jest dla mnie wa┼╝ny...(nie zawsze jednak). Down u mnie wysoko w klasyfikacji :D :)

Cz kwi 17, 2008 12:00 pm Zobacz profil

A to ma, drogi/a @FM, ┼╝e s┼éuchaj─ůc jakiego┼Ť utworu jednak zwracam uwag─Ö na tekst, bo on r├│wnie┼╝ tworzy swoisty nastr├│j, kt├│ry albo si─Ö podoba albo nie. Sam/a zreszt─ů przyznajesz, ┼╝e tekst bez znaczenia nie pozostaje.
A to ma, drogi/a @FM, ┼╝e po co┼Ť w ko┼äcu stworzono emotki (:wink:), a rozumiem, ┼╝e m├│j styl wypowiedzi zionie cynizmem/drwin─ů - czy jak to nazwa─ç - cho─ç w gruncie rzeczy jestem przyja┼║nie nastawiona do wszelkich projekt├│w spod znaku DG.

Wola┼éabym jednak, by Dejw o du.pie maryni nie ┼Ťpiewa┼é, ale mo┼╝e w┼éa┼Ťnie to poeta mia┼é na my┼Ťli w "...your body is endless..." :wink:

Cz kwi 17, 2008 12:25 pm Zobacz profil WWW

Do┼é─ůczy┼é(a): Pn sty 02, 2006 11:11 am

Ok, masz racj─Ö z t─ů emotk─ů... :wink: Zawsze jednak staram si─Ö bra─ç na powa┼╝nie to, co kto┼Ť m├│wi(widac niepotrzebnie...). To po pierwsze. Po drugie-opcja m─Öska, czyli drogi FM... :wink: I po trzecie- tekst dla mnie nie jest A┼╗ tak wa┼╝ny...oczywi┼Ťcie, z niekt├│rymi si─Ö identyfikuj─Ö i to BARDZO!!! A niekt├│re po prostu s─ů i tyle... :wink: Co do tego nastroju, to moim zdaniem, jednak muzyka bardziej go tworzy, a tekst mo┼╝e dopom├│c w tym...
No i na koniec- mo┼╝e a┼╝ tak nie zwracam do ko┼äca uwagi na teksty, bo m├│j ukochany zesp├│┼é wi─Ökszo┼Ť─ç z nich pisa┼é raczej o ma┼éo powa┼╝nych sprawach-czytaj o niczym... :wink: :8):

Cz kwi 17, 2008 12:34 pm Zobacz profil

Do┼é─ůczy┼é(a): ┼Ür lip 09, 2003 0:21 am

ehhh, pytania s─ů kurde tendencyjne... wszystko zale┼╝y od klimatu, nastroju, humoru, dnia, okazji... co mam powiedzie─ç...

ostatnio na puzzle "rozk┼éadam" si─Ö przy deeper and deeper, a to za spraw─ů vocal'u Pana Gahan'a... wzaskliwy, ochryp┼éy, twardy, szorstki i og├│lnie taki, kt├│ry potrafi sponiewiera─ç... tak, jakby ┼Ťpiewa┼é do konkretnej persony, w przeno┼Ťni i dos┼éownie...

uwielbiam go┼Ťcia i to si─Ö nigdy nie zmieni, a jeszcze, jak si─Ö zag┼é─Öbi─Ö w brzmienie "Hourglass-Remixes" to ju┼╝ w og├│le miazga i majtki przez g┼éow─Ö mo┼╝na ┼Ťci─ůga─ç...

that's my opinion, you don't have to agree with me :-)

Cz kwi 17, 2008 12:40 pm Zobacz profil WWW

Osobi┼Ťcie marz─Ö o kobiecej wersji "Deeper..." :D
Jest to do przyj─Öcia? :8):

Cz kwi 17, 2008 12:48 pm Zobacz profil WWW

ale kto mia┼éby j─ů wykona─ç ????????? :D

Cz kwi 17, 2008 14:18 pm Zobacz profil WWW

Do┼é─ůczy┼é(a): ┼Ür maja 09, 2007 15:17 pm

Cz kwi 17, 2008 14:25 pm Zobacz profil

Do┼é─ůczy┼é(a): N lip 13, 2003 18:33 pm

Osobi┼Ťcie marz─Ö o kobiecej wersji "Deeper..."

Janet dM napisał(a):

Jak to kto? :o

Obrazek

:8):

Cz kwi 17, 2008 15:16 pm Zobacz profil WWW

:D o tym nie ma już co marzyć, kawałek Madonny ma już 15 lat... :)

Cz kwi 17, 2008 16:04 pm Zobacz profil WWW

Do┼é─ůczy┼é(a): So lis 08, 2003 16:11 pm

Płyta jest k............."zaje.....", Gahan "pobił" Gore'a .End of the topic....
Dave wchodzi na wy┼╝yny kunsztu muzycznego.....

EDIT: 4. Nie nalezy pisac dwoch lub wiecej postow jeden pod drugim przez jednego uzytkownika w krotkich odstepach czasu. Nalezy korzystac w takich przypadkach z opcji "edytuj".

Ostatnio edytowano Cz kwi 17, 2008 23:50 pm przez mikeDM, ┼é─ůcznie edytowano 1 raz

Cz kwi 17, 2008 22:29 pm Zobacz profil

Ja r├│wnie┼╝ z perspektywy czasu :P Klepsydr─Ö oceniam bardzo dobrze i raczej nie zanosi si─Ö aby cokolwiek mia┼éo si─Ö w tej kwesti zmieni─ç. Oczywi┼Ťcie podobnie jak w przypadku PM album ma swoje mocne i s┼éabe strony aczkolwiek tych ja┼Ťniejszych punkt├│w jest na Hourglass odrobin─Ö wi─Öcej. Wystarczy ┼╝e wspomn─Ö o kapitalnie skonstruowanym Saw Something z pi─Ökn─ů sol├│wk─ů w finale, od pocz─ůtku do ko┼äca wybuchowym Deeper And Deeper czy te┼╝ przywodz─ůcym na my┼Ťl pewien stary klasyk Radiohead utworze Down. Ot moja ┼Üw. Tr├│jca niezmienna praktycznie od samego pocz─ůtku. Inna sprawa, ┼╝e Paper Monsters r├│wnie┼╝ bardzo mi si─Ö podoba a g┼é├│wnie dlatego i┼╝ zawiera (moim zdaniem) najwa┼╝niejsz─ů rzecz jak─ů stworzy┼é "Gahan solo" kiedykolwiek a wi─Öc utw├│r Goodbye.

Cz kwi 17, 2008 23:43 pm Zobacz profil WWW

Madonna, moim zdaniem, nie nadaje się do wykonania tego kawałka :8):

So kwi 19, 2008 14:09 pm Zobacz profil WWW

Do┼é─ůczy┼é(a): ┼Ür lis 29, 2006 22:59 pm

1 Saw Something
2 Endless
3 Deeper And Deeper

Z ca┼éej p┼éyty ┼╝adne nagranie nie jest wstanie przebi─ç Saw Something,oczywi┼Ťcie moim zdaniem.Co do wykonania Deeper And Deeper przez Madonne nie bardzo to widz─Ö,ale ciekawa by┼éabym wykonania jej przez polsk─ů wokalistk─Ö- Ag─Ö Chyli┼äsk─ů :roll: albo mo┼╝e np Sher :8):

So kwi 19, 2008 18:21 pm Zobacz profil

mo┼╝e np Sher :8):

:shock: A kt├│┼╝ to taki? :shock:

:twisted:

So kwi 19, 2008 18:27 pm Zobacz profil WWW

Do┼é─ůczy┼é(a): ┼Ür lis 29, 2006 22:59 pm

Och Devo :twisted: wiesz o kogo chodzi┼éo,a to malutka pomy┼éka ju┼╝ prostuje :wink: :oops: oczywi┼Ťcie chodzi┼éo mi o Cher;
Obrazek

So kwi 19, 2008 18:39 pm Zobacz profil

Och Bo┼╝enko ;) Tak w┼éa┼Ťnie przypuszcza┼éem i┼╝ by─ç mo┼╝e chodzi o t─ů pani─ů za kt├│r─ů ┼Ťpiewa komputer ;)

So kwi 19, 2008 18:45 pm Zobacz profil WWW
Wy┼Ťwietl posty nie starsze ni┼╝:  Sortuj wg  
Utw├│rz nowy w─ůtek Odpowiedz w w─ůtku  [ Posty: 262 ]  Przejd┼║ na stron─Ö Poprzednia strona  1 ... 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14  Nast─Öpna strona

Kto przegl─ůda forum

U┼╝ytkownicy przegl─ůdaj─ůcy ten dzia┼é: Brak zidentyfikowanych u┼╝ytkownik├│w i 1 go┼Ť─ç

Nie mo┼╝esz rozpoczyna─ç nowych w─ůtk├│w
Nie mo┼╝esz odpowiada─ç w w─ůtkach
Nie mo┼╝esz edytowa─ç swoich post├│w
Nie mo┼╝esz usuwa─ç swoich post├│w

Szukaj:
Skocz do: