´╗┐ Depeche Mode - Zobacz w─ůtek - Paper Monsters czy Hourglass?

Utw├│rz nowy w─ůtek Odpowiedz w w─ůtku  [ Posty: 215 ]  Przejd┼║ na stron─Ö Poprzednia strona  1 ... 7, 8, 9, 10, 11  Nast─Öpna strona
Paper Monsters czy Hourglass? 
Autor Wiadomo┼Ť─ç

Do┼é─ůczy┼é(a): Wt sty 22, 2008 10:17 am

Post Re: PAPER MONSTERS czy HOURGLASS ?
Hourglass! Saw something i Kingdom :fletch:

Cz lip 08, 2010 22:53 pm Zobacz profil WWW

Do┼é─ůczy┼é(a): ┼Ür sie 11, 2004 17:41 pm

zdecydowanie Hourglass! i to nie tylko przed Paper Monsters ale nawet kilkoma wydawnictwami DM :)

Cz wrz 30, 2010 18:22 pm Zobacz profil WWW

Do┼é─ůczy┼é(a): ┼Ür lis 03, 2010 22:00 pm

Mam pytanie: jak si─Ö nazywa pani wyst─Öpuj─ůca w teledysku Dirty Sticky Floors ? :)

Wt lis 09, 2010 17:06 pm Zobacz profil

Co do pytania: zdecydowanie HOURGLASS. Papierowe potworki s─ů... potworne. Nuuuda. Tu taka ciekawostka:

http://muzyka.onet.pl/0,2233841,newsy.html

Figurski: m├│j wywiad z Gahanem sko┼äczy┼é si─Ö awantur─ů
W tym roku roku radio Eska Rock obchodzi swoje sz├│ste urodziny. Z tej okazji porozmawiali┼Ťmy z jedn─ů z gwiazd stacji Micha┼éem Figurskim - wsp├│┼éprowadz─ůcym takich program├│w jak "Poranny WF" oraz "┼Üniadanie Mistrz├│w". "M├│j najciekawszy wywiad muzyczny, to jednocze┼Ťnie ten najgorszy z Davem Gahanem, kt├│ry sko┼äczy┼é si─Ö straszn─ů awantur─ů. " - m├│wi┼é w wywiadzie dziennikarz.
W rozmowie z Onet.pl Micha┼é Figurski zapytany o sw├│j najgorszy wywiad muzyczny odpowiedzia┼é: "M├│j najciekawszy wywiad, to jednocze┼Ťnie ten najgorszy z Davem Gahanem, kt├│ry sko┼äczy┼é si─Ö straszn─ů awantur─ů. Pojecha┼éem na wywiad z nim do Londynu. Gahan promowa┼é wtedy swoj─ů solow─ů p┼éyt─ÖÔÇŽ Nies┼éusznie uzna┼éem, ┼╝e jego nowy album jest wt├│rny, a poniewa┼╝ wydawa┼é mi si─Ö fajnym go┼Ťciem i mi┼éym cz┼éowiekiem, uzna┼éem, ┼╝e jest facetem, kt├│ry potrafi si─Ö zdystansowa─ç do swojej tw├│rczo┼Ťci. Pojecha┼éem z nastawieniem, ┼╝e porozmawiam sobie z nim - jak─ů on kiepsk─ů nagra┼é p┼éyt─Ö" ÔÇô m├│wi┼é Figurski.

"Sko┼äczy┼éo si─Ö to straszn─ů awantur─ů. Przy czwartym pytaniu poprosi┼é o wy┼é─ůczenie kamery, wyprosi┼é mnie z wywiadu i powiedzia┼é, ┼╝e nie b─Ödzie ze mn─ů dalej rozmawia┼é. Wyszed┼éem czerwony jak burak. Zadzwoni┼éem do mojej ┼╝ony i powiedzia┼éem ÔÇô kochanie spÔÇŽ┼éem najwa┼╝niejszy wywiad w moim ┼╝yciu" ÔÇô dodaje dziennikarz.

Oj, nie lubi Davidek krytyki, oj nie lubi! Nie wiem, jakiej to p┼éyty dotyczy┼éo, bo je┼Ťli papierowych potwor├│w, to te┼╝ bym wylecia┼é z hukiem i to za pierwsze pytanie :D

Pow┼é├│czyste, wt├│rne i beznami─Ötne utworki-potworki. Opr├│cz "Dirty Sticky Floor", kt├│re si─Ö jako-tako broni, reszta to rozwleczone jak kurze kupy po podw├│rku monotonne i nudne smuty. O dziwo, "Klepsydra" mnie powali┼éa. Fajny album i do dzi┼Ť cz─Östo go┼Ťci w odtwarzaczu CD (to taki oldskoolowy aparat, do kt├│rego wk┼éada si─Ö srebrzysty dysk, by pos┼éucha─ç muzyki - a nie to zas...ne mp3 z kompa).

Pozdrawiam :nlmda: :nlmda: :nlmda:

Pt lis 12, 2010 11:30 am

Do┼é─ůczy┼é(a): ┼Ür pa┼║ 13, 2010 16:58 pm

Zdecydowanie Hourglass Jest bardziej równy i bardziej elektroniczny a paper monsters ma dobre może 3 kawałki a reszta mnie nie przekonuje.

Pt lis 12, 2010 16:22 pm Zobacz profil

Do┼é─ůczy┼é(a): Wt wrz 28, 2010 19:02 pm

michal.kapuscinski napisał(a):
Nie wiem, jakiej to p┼éyty dotyczy┼éo, bo je┼Ťli papierowych potwor├│w, to te┼╝ bym wylecia┼é z hukiem i to za pierwsze pytanie :D :nlmda: :nlmda: :nlmda:

Tak, to dotyczyło PM.
Ja osobi┼Ťcie r├│wnie┼╝ jestem przy klepsydrach. Na PM tylko pare kawa┼ék├│w mi si─Ö podoba┼éo. Reszta troch─Ö sm─Öci... :P
A Hourglass...- cudo!! :banana:

Pt lis 12, 2010 19:00 pm Zobacz profil

Do┼é─ůczy┼é(a): ┼Ür sie 04, 2004 13:50 pm

michal.kapuscinski napisał(a):
Papierowe potworki s─ů... potworne. Nuuuda. Tu taka ciekawostka:
:

Paper jest p┼éyt─ů o przemijaniu trzeba mie─ç troche wieku ┼╝eby j─ů zrozumie─ç , po wielu latach niekt├│re sprawy w muzyce odkrywa sie na nowo.Dotyczy to kazdego rodzaju muzyki . Nie jest to moje stwierdzenie , s┼éysza┼éem je od starszych , i dzi┼Ť mog─Ö powiedzie─ç ┼╝e mieli racje. Tylko ┼╝e jak kiedy┼Ť to us┼éysza┼éem, przyjo┼éem powa┼╝nie i czeka┼éem na te dni i teraz moge o tym powiedzie─ç , m┼éodziezy Paper jeszcze do was powr├│ci :)

N lis 14, 2010 11:06 am Zobacz profil WWW

Jak tu nie wierzy─ç w magi─Ö ┼Ťwi─ůt...

Wraca┼éem dzi┼Ť do domu, pada┼é ┼Ťnieg, by┼éo mocno klimatycznie, Radio Gda┼äsk zapoda┼éo numer, kt├│ry spowodowa┼é, ┼╝e si─Ö zatrzyma┼éem, bo by┼éem przekonany, ┼╝e to g┼éos Davida Gahana, ale jako┼Ť nie od razu za┼éapa┼éem sk─ůd ten numer znam, o kurde balans, jakies nowe Depeche Mode?! Nie, just HIDDEN HOUSES...

Rozwalił mnie ten numer... Rozwala dalej...

MAGIA! Po powrocie do domu odnalazłem CD Paper Monsters...

Wspaniała muza!!!!!!!!!!!

Nie zapomn─Ö tego momentu. A wcze┼Ťniej nie trawi┼éem "Paper Monsters"...

M├│j poprzednik ma racj─Ö! W┼éa┼Ťnie w 2011 sko┼äcz─Ö 40 lat...........................................................

:-)

N gru 26, 2010 23:37 pm

Do┼é─ůczy┼é(a): Pn gru 10, 2007 1:54 am

Podoba mi si─Ö Hourglass, ale zdecydowanie wol─Ö Paper Monsters.
Dirty, sticky floor - uwielbiam!

Pn gru 27, 2010 1:10 am Zobacz profil

Chyba jednak Hourglass,może dlatego że wole bardziej elektroniczne klimaty i że Saw Something leciało jako mój pierwszy taniec na weselu.Ogólnie mogła to by być jedna z płyt DM.
Paper Monsters jednak też nie jest zły.

Śr gru 29, 2010 18:44 pm

Do┼é─ůczy┼é(a): Cz sty 13, 2011 16:08 pm

Bardzo lubi─Ö obie te p┼éyty.Osobi┼Ťcie ceni─Ö je wy┼╝ej,ni┼╝ ostatnie dokonania DM.Je┼╝eli mia┼ébym wybiera─ç,to ma┼éy + dla "Hourglass" ze wzgl─Ödu na wi─Öksz─ů porcj─Ö elektroniki.

N sty 30, 2011 15:21 pm Zobacz profil

Do┼é─ůczy┼é(a): N maja 07, 2006 16:48 pm

Paper Monsters. W┼éa┼Ťnie ogl─ůdam koncert z Katowic....Miodzio. Genialne po┼é─ůczenie Bottle Living z Personalnym http://www.youtube.com/watch?v=C7BV34W3 ... 4FF07822DF ( Basel ).

So mar 26, 2011 15:30 pm Zobacz profil

Do┼é─ůczy┼é(a): Pn gru 10, 2007 1:54 am

Ja tak┼╝e lubi─Ö obie p┼éyty. Ale wol─Ö Paper Monsters. Od pocz─ůtku by┼éa jaka┼Ť....magiczna...
Dirty stickty floor ma niesamowitego kopa, tak samo dzi┼Ť, jak i za pierwszym razem. :)

So mar 26, 2011 22:04 pm Zobacz profil

Do┼é─ůczy┼é(a): Cz cze 15, 2006 13:32 pm

Raczej szalę bym przechylił na stronę "Hourglass".

Śr mar 30, 2011 11:58 am Zobacz profil

Do┼é─ůczy┼é(a): Wt cze 14, 2011 13:32 pm

Za elektronik─Ö zdecydowanie Hourglass, PM... :?

Wt sie 09, 2011 12:04 pm Zobacz profil

Do┼é─ůczy┼é(a): Pt lis 18, 2011 1:30 am

Ja dam remis. Obie p┼éyty maj─ů zar├│wno jasne jak i szitowe momenty. Patrz─ůc bardziej pod wzgl─Ödem emocjonalnym, to do Papierowych mam wi─Ökszy sentyment (kocham ch├│rki i wycie D. w Gorzkim Jab┼éku..) tak jak kto┼Ť ju┼╝ tu wspomnia┼é PM wydaje si─Ö by─ç bardziej przemy┼Ťlane i z pomys┼éem. No, ale dobra, dam remis.. I tak najlepsz─ů pie┼Ťni─ů solow─ů Gahana jest Breathe - IMO lepszej rzeczy nie nagra┼é. A┼╝ mnie ciary przesz┼éy na my┼Ťl o wst─Öpie.. sigurrosowskim wr─Öcz.

EDIT: aha ankieta nie działa. hm.

Pn lis 21, 2011 3:29 am Zobacz profil

Do┼é─ůczy┼é(a): Pt kwi 20, 2012 15:13 pm

Post Re: Paper Monsters czy Hourglass?
Wiecie co, wlasnie przesluchalam kolejny raz od dluzszego czasu plyte Paper Monsters i uwazam, ze jest wspaniala. Przemowila do mnie. Na poczatku uwazalam, ze jest nudna i podobaly mi sie tylko Dirty Sticky Floors,Bottle Living i Hidden Houses, no i moze koncowka Goodbye, ale teraz...kurcze Dave jest na niej taki czuly.heh Mial ktos podobnie?

N maja 13, 2012 22:36 pm Zobacz profil

Do┼é─ůczy┼é(a): ┼Ür sie 04, 2004 13:50 pm

Prosze prosze ,a co┼Ť pisa┼éem wy┼╝ej o powrocie ! tak trzyma─ç :beer:

Pn maja 14, 2012 18:20 pm Zobacz profil WWW

Do┼é─ůczy┼é(a): Wt lut 01, 2005 18:06 pm

Hourglass

Wt pa┼║ 30, 2012 9:19 am Zobacz profil

Żadna mnie nie zachwyciła, ale już to "Paper Monsters".

Wt pa┼║ 30, 2012 11:47 am
Wy┼Ťwietl posty nie starsze ni┼╝:  Sortuj wg  
Utw├│rz nowy w─ůtek Odpowiedz w w─ůtku  [ Posty: 215 ]  Przejd┼║ na stron─Ö Poprzednia strona  1 ... 7, 8, 9, 10, 11  Nast─Öpna strona

Kto przegl─ůda forum

U┼╝ytkownicy przegl─ůdaj─ůcy ten dzia┼é: Brak zidentyfikowanych u┼╝ytkownik├│w i 1 go┼Ť─ç

Nie mo┼╝esz rozpoczyna─ç nowych w─ůtk├│w
Nie mo┼╝esz odpowiada─ç w w─ůtkach
Nie mo┼╝esz edytowa─ç swoich post├│w
Nie mo┼╝esz usuwa─ç swoich post├│w

Szukaj:
Skocz do: