Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 927 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11 ... 47  Następna strona
Recoil 
Autor Wiadomość
 
Post 
nawet w chórkach do EC na Devotional Tour wyraźnie słychać ,że wokal ma oko. Tylko to było lata temu :P poza tym jak sie wstydzi to nic nie poradzisz :lol:


Śr lis 23, 2005 20:54 pm
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr paź 13, 2004 1:43 am
Posty: 53
Lokalizacja: warSAW
 
Post 
kwiatek napisał(a):
z czasów CTA-SGR to napewno. ale że nie ćpał i za dużo nie pił to mniemam, że zachował umiejętności wokalne


Ja bym polemizowala, czy On za duzo nie cpal i nie chlal :arrow: po prostu nie byl ciekawy dla prasy, bo nie chodzil w damskich ciuszkach i nie urzadzal burd, ale CPAL i CHLAL na ROWNI z Martem i Dave'em.

A wokal ma BARDZO DOBRY i PRZYJEMNY :) :) :) Cos pomiedzy Martem, a Dave'm :) :) :)


Pt lis 25, 2005 13:52 pm Zobacz profil WWW

Dołączył(a): Śr lip 09, 2003 15:58 pm
Posty: 2957
Lokalizacja: Wolomin
 
Post 
oto sila recoil. wczoraj wpadlem na chwile do kumpeli, ktora nigdy nie miala stycznosci z tworczoscia dm czy recoil. zapodalem jej liquid. po trzecim utworze wylaczyla. powiedziala, ze sie boi tego sluchac...


Śr gru 07, 2005 10:02 am Zobacz profil WWW

Dołączył(a): N wrz 25, 2005 21:01 pm
Posty: 6
Lokalizacja: Wawa
 
Post 
A mnie ta muza pozwala odseparować sie od brudnej i brzydkiej Wawy,

właśnie żcieżkę na ulicach tworzy mi edge to life i znieczula mnie na okropieństwo pogody

ta muza jest piękna i przemyślana, dlatego jest dobra i mnie zawsze wspaniale nastraja


Pt gru 09, 2005 19:00 pm Zobacz profil
 
Post 
Troszkę z innej beczki, ale jak najbardziej o Alanie, a nie było sensu nowego topicu zakładać. Mr Emulator prezentuje jedną ze swoich zabawek :8):
http://dvdborn.blogspot.com/2006/01/emulator-ii-demonstration-by-alan.html
QuickTime 7 potrzebny do odpalenia streamu. :D


Śr sty 18, 2006 14:13 pm

Dołączył(a): N sty 01, 2006 21:40 pm
Posty: 17
Lokalizacja: NeverLand
 
Post 
krzychal napisał(a):
oto sila recoil. wczoraj wpadlem na chwile do kumpeli, ktora nigdy nie miala stycznosci z tworczoscia dm czy recoil. zapodalem jej liquid. po trzecim utworze wylaczyla. powiedziala, ze sie boi tego sluchac...

strach nie jest chyba zbyt adekwatnym określeniem tego co czuje siępo przesłuchaniu chociażby 3 pierwszych utworów. Bardzo to niezrozumiałe - w końcu ludzki mózg bazuje na takich wrażeniach, że niekiedy jest to co prawda niewytłumaczalne. Jeśli nawet...byłby to strach, to czy nie lubimy się bać? Czy nie jest to jedno z tych uczuć które podświadomie odpychane wzmaga w nas jeszcze większy pociąg do obiektu owego strachu?


Pt sty 20, 2006 22:53 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz sty 08, 2004 18:02 pm
Posty: 56
Lokalizacja: Kłodzko / Wrocław / Droszków
 
Post Dr DA
Dr DA się kłania.
Teoria logoki rozmytej i sterownia organizmem poprzez częstotliwość dźwięku!
Sprawy interesujące i niebezpieczne.
:wink:


Wt mar 07, 2006 0:18 am Zobacz profil WWW
 
Post 
krzychal napisał(a):
oto sila recoil. wczoraj wpadlem na chwile do kumpeli, ktora nigdy nie miala stycznosci z tworczoscia dm czy recoil. zapodalem jej liquid. po trzecim utworze wylaczyla. powiedziala, ze sie boi tego sluchac...


może gdyby miała styczność z DM mimo wszystko szok byłby mniejszy? ale coś jest w tym strachu, mój brat który zna DM o tyle o ile bo pogardza nimi..., kiedyś dał się przekonać do przesłuchania Liquid. wytrzymał tylko pierwszą połowę. Stwierdził, że czegoś tak mrocznego, wisielczego po prostu słuchać się nie da i dziwił się że ja tak zachwalałam ten album. Nota bene dla mnie chyba jednak najlepszy z Recoil uwielbiam takie klimaty.
Bardzo czekam na nowy album, rzeczywiście ciekawie byłoby gdyby Alan coś zaśpiewał, choćby w chórku


Wt mar 21, 2006 14:21 pm

Dołączył(a): Pt lis 11, 2005 13:31 pm
Posty: 4
Lokalizacja: Wrocław
 
Post 
Na stronce http://www.recoil.cz/tone/sounds.html jest do pobrania
Recoil - Songs From A Darkened Room: A Collection Of Re-Imaginings By darkspringxl

Kiedyś na w/w stronie średnio co dwa tygodnie ukazywały sie nowe remixy, od wakacji nic nowego. Może ktoś biegły w angielskim lub czeskim ;-) zagada do autora żeby coś jeszcze udostępnił.


Śr mar 22, 2006 15:06 pm Zobacz profil WWW
 
Post 
Dużo mixów na tej czeskiej stronie pochodzi z forum "Strangelove-Board", czy jak kto woli, dmpire.com. Jest tam topic o recoil, i od czasu do czasu jakiś mix się pojawi, albo info.

Co do wywiadu z Unsound Methods - istotnie, interesujące.. Można się kilku ciekawych rzeczy dowiedzieć, lecz nie ma żadnych rewelacji o powodach odejścia z dm. Nic, czego fani by juz nie znali.

Obrazek

Obrazek


Śr mar 29, 2006 14:19 pm
 
Post 
Taki njus krążył ostatnio na liście meilowej recoil:

"......... A major upgrade to Shunt is in the works as you read this. Expect big news soon. Thank you for your support of Recoil. ...."

Zatem bez paniki. Alan nie pokaże niczego, co by mu nie odpowiadało w 200 % . Myślę że spędzi jeszcze długi czas w studio. Poza tym był jeszcze remaster płyt dm.


Śr kwi 12, 2006 10:49 am

Dołączył(a): So gru 27, 2003 13:09 pm
Posty: 1172
 
Post 
Pytanie do znawców Recoil (Oblivion :8): ):

Miejsce nagrywania, okres nagrywania, artwork płyt "1+2" i "Hydrology".

Dzięki z góry za pomoc.


Śr kwi 12, 2006 22:48 pm Zobacz profil
 
Post 
Artwork to coś takiego

Stumm 31 (1+2)

Front
Obrazek

Back
Obrazek

Side A
Obrazek

Side B
Obrazek

Flyer
Obrazek


Stum 51 (Hydrology)

Front
Obrazek

Back
Obrazek

Side A
Obrazek

Side B
Obrazek

Flyer
Obrazek

Do tego są jeszcze wydania promocyjne, których okładki są troche inne.

Co do okresów nagrywania to płytę 1+2 stanowią wczesne dema z początków lat 80, które w sumie nidy nie mialy sie ukazać. Przerobione jednak na prośbę D. Millera i wydane na mini-albumie. Nagrywane na 4-trakowym Portastudio + Emulator, roland JP8, PPG . A gdzie, to trzeba by raczej spytać samego Alana. Hydrology bylo nagrywane na 16 - trakowym sprzęcie. Myślę, że zrobił to wszystko w domowym zaciszu.


Cz kwi 13, 2006 12:52 pm

Dołączył(a): So gru 27, 2003 13:09 pm
Posty: 1172
 
Post 
Dzięki za info. A wiesz może kto jest autorem tych okładek?


Cz kwi 13, 2006 13:28 pm Zobacz profil
 
Post 
Martyn Atkins, t+cp associates. Okładki zrobił pod wpływem interpretacji tej muzyki :)


Cz kwi 13, 2006 13:43 pm
 
Post 
Przypomniała mi się jedna z audycji Marcina Kydryńskiego, podczas której opowiadał o sukcesie Norah Jones podczas ceremoni rozdania nagród Grammy. Nie byłby sobą, gdyby nie podzielił się ze swoimi słuchaczami następującą wiadomością (cytuję z pamięci) : "Otrzymałem wczoraj mejla od swojego przyjaciela Pata Metheney, w którym napisał mi 'I told you Norah was good' ".


Pt kwi 21, 2006 12:36 pm
 
Post 
Tak się składa, że jako zespół i grupa remixerska NG Production staramy się o zgodę na oficjalny remix od Alana - stąd i nasz kontakt, który i tak jest podtrzymywany od czasów tworzenia zina [SHAME] i strony Missing Piece. Nie szukaj dziury w całym tam gdzie jej nie ma... Skoro topic jest o nowej płycie Alana to piszę to co wiem na ten temat. Ale OK:

'wyczytałem gdzieś, że nowa płyta pojawi się na jesieni i będzie mroczniejsza od jej poprzedniczek nagranych pod szyldem Recoil'.


Pt kwi 21, 2006 13:32 pm
 
Post 
alan_nis napisał(a):
Przypomniała mi się jedna z audycji Marcina Kydryńskiego. Nie byłby sobą, gdyby nie podzielił się ze swoimi słuchaczami następującą wiadomością...


To i ja się podzielę dzisiejszą korespondencją:

'[...] I am in the early stages of a new Recoil project and I will not be in a position to consider single releases or remixes etc. for many months still but thanks to you for your offer however, I will keep you in my mind for the future and than we go on with some tracks to mix [...]

Alan C Wilder'

Czyli potwierdził, że nagrywa... :8): a i może nam się trafi sposobność zmixowania czegoś...


Ostatnio edytowano Wt maja 02, 2006 11:38 am przez Jari, łącznie edytowano 1 raz



Pn kwi 24, 2006 21:32 pm
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn paź 04, 2004 20:52 pm
Posty: 53
 
Post 
del..


Ostatnio edytowano Śr kwi 20, 2011 9:27 am przez Recoil, łącznie edytowano 1 raz



Pt kwi 28, 2006 19:03 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N lip 18, 2004 22:04 pm
Posty: 754
Lokalizacja: Łódź
 
Post 
Nowy album Recoil... rewelacja. Szkoda, że nie w kierunku eksperymentów industrialowych pójdzie Alan (co jest moim cichym życzeniem), a w kierunku wyświechtanego rocka. Oczywiście jestem przekonany, że album będzie na przyzwoitym poziomie conajmniej.


Pt kwi 28, 2006 19:16 pm Zobacz profil WWW
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 927 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11 ... 47  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 6 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © phpBB Group.
Designed by (c) 2002 Sven Plaggemeier www.depechemode.de, modified by PFDM Team