Depeche Mode - Zobacz wątek - Dave Gahan i Soulsavers
 




Utwórz nowy wÄ…tek Odpowiedz w wÄ…tku  [ Posty: 1094 ]  Przejdź na stronÄ™ Poprzednia strona  1 ... 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49 ... 55  NastÄ™pna strona
Dave Gahan i Soulsavers 
Autor Wiadomość
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N paź 07, 2007 19:06 pm
Posty: 213
Lokalizacja: Kraina Marzeń i Snów
 
Post Re: Dave Gahan i Soulsavers
Cudowny zbieg okoliczności i łut szczęścia zarazem sprawiły, że i ja z Drugą Połówką pojawię się w Berlinie :)
Napiszę więc tylko: do zobaczenia w piątek! :nlmda:


Wt paź 27, 2015 18:28 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz sty 31, 2013 14:37 pm
Posty: 1895
Lokalizacja: Nihil Novi
 
Post Re: Dave Gahan i Soulsavers
Wracając do oceny albumu Angels & Ghosts, to u mnie zdecydowanie zyskuje z czasem - choć od samego początku uważałem tę płytę za dobrą przynajmniej...


Wt paź 27, 2015 20:09 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr maja 20, 2009 23:29 pm
Posty: 1007
 
Post Re: Dave Gahan i Soulsavers
Dave Gahan & Soulsavers - Shine - Later… with Jools Holland - BBC Two

https://www.youtube.com/watch?v=p-fjGe0 ... e=youtu.be


Śr paź 28, 2015 10:07 am Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So maja 09, 2009 21:13 pm
Posty: 646
 
Post Re: Dave Gahan i Soulsavers
Absolutnym hitem londyńskiego koncertu był Fletcher, który pod koniec koncertu (na bisach) opierniczył banana zapijając piwem.
Pół piosenki straciłam dusząc się ze śmiechu. Foty niestety nie mam, było za ciemno i za szybko wcinał, ale koleżanka Martine, którą dziko szturchałam, potwierdzi ;-)

Za Fletchem siedział Miller, próbował chyba incognito, bo nie zdejmował z głowy kapelusza ;)
Najbardziej zainteresowany całym widowiskiem był Gordeno, który nie łaził, nie kręcił się, tylko spokojnie siedział i oglądał koncert.
Ta trójca siedziała po jednej stronie balkonu, nie zwróciłam uwagi, kto był po drugiej.

Na M&G było max 6 osób, bardzo luźna i przyjazna atmosfera. Kessler uśmiechnięty i super uprzejmy.
Relacja ze spotkania będzie, czekam na fotę ;-)


Śr paź 28, 2015 13:04 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So kwi 06, 2013 15:01 pm
Posty: 485
Lokalizacja: Kraków
 
Post Re: Dave Gahan i Soulsavers
Piwo z bananem i vice versa wyjÄ…tkowo pasuje do Rudego :D :beer:


Śr paź 28, 2015 13:26 pm Zobacz profil

Dołączył(a): Śr gru 05, 2012 21:21 pm
Posty: 33
 
Post Re: Dave Gahan i Soulsavers
Ok, mam pytanie...jedzie ktoś w piątek do Berlina z Gornego Śląska i ma miejsce w aucie? Zawsze to niższy koszt paliwa... na spontanie pod klubem na pewno jakiś bilet udałoby się wyhaczyć... ten koncert jest jak magnes...przyciąga, a ja chcę mieć czyste sumienie, że zrobiłem wszystko co w mej mocy aby tam być.


Śr paź 28, 2015 14:03 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr sie 04, 2004 12:50 pm
Posty: 3937
Lokalizacja: Pieńsk
 
Post Re: Dave Gahan i Soulsavers
A co zrobisz jak będziesz miał nazwisko helmuta na bilecie ?


Śr paź 28, 2015 14:46 pm Zobacz profil WWW

Dołączył(a): Śr gru 05, 2012 21:21 pm
Posty: 33
 
Post Re: Dave Gahan i Soulsavers
Kasa dla sprzedawcy do ręki dopiero po przekroczeniu wejścia. Może Helmut kupił dla Helgi bilet, ale ta mu rogi zrobiła z Otto i będzie miał jeden w zapasie ;-)


Śr paź 28, 2015 14:51 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So wrz 26, 2009 21:20 pm
Posty: 145
Lokalizacja: Bydzia
 
Post Re: Dave Gahan i Soulsavers
Dwa bilety na koncert w Mediolanie 4.11.2015
Chętni kontakt na pm.


Śr paź 28, 2015 20:14 pm Zobacz profil

Dołączył(a): Śr paź 24, 2012 0:47 am
Posty: 60
 
Post Re: Dave Gahan i Soulsavers
miraval napisał(a):
Absolutnym hitem londyńskiego koncertu był Fletcher, który pod koniec koncertu (na bisach) opierniczył banana zapijając piwem.
Pół piosenki straciłam dusząc się ze śmiechu. Foty niestety nie mam, było za ciemno i za szybko wcinał, ale koleżanka Martine, którą dziko szturchałam, potwierdzi ;-)

Za Fletchem siedział Miller, próbował chyba incognito, bo nie zdejmował z głowy kapelusza ;)
Najbardziej zainteresowany całym widowiskiem był Gordeno, który nie łaził, nie kręcił się, tylko spokojnie siedział i oglądał koncert.
Ta trójca siedziała po jednej stronie balkonu, nie zwróciłam uwagi, kto był po drugiej.

Na M&G było max 6 osób, bardzo luźna i przyjazna atmosfera. Kessler uśmiechnięty i super uprzejmy.
Relacja ze spotkania będzie, czekam na fotę ;-)


Co do Fletchera I banana to znalazl go po powrocie z baru w bialej kopercie. Najwieksze zainteresowanie tym faktem wykazala jego zona ,ktora to przeprowadzila wywiad I odszukala tego zartownisia. Byl nim Peter Gordeno. Zdjecia wrzucilem na fejsa I tu juz tego nie bede powielal. Co do samego koncertu to byl Super a tak nie chcialem na niego isc.


Cz paź 29, 2015 1:29 am Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So lis 20, 2010 15:36 pm
Posty: 383
Lokalizacja: Małopolska
 
Post Re: Dave Gahan i Soulsavers
tommy napisał(a):

Co do Fletchera I banana to znalazl go po powrocie z baru w bialej kopercie. Najwieksze zainteresowanie tym faktem wykazala jego zona ,ktora to przeprowadzila wywiad I odszukala tego zartownisia. Byl nim Peter Gordeno. Zdjecia wrzucilem na fejsa I tu juz tego nie bede powielal. Co do samego koncertu to byl Super a tak nie chcialem na niego isc.


rzuc linkiem chociaz :)


Cz paź 29, 2015 6:02 am Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr maja 20, 2009 23:29 pm
Posty: 1007
 
Post Re: Dave Gahan i Soulsavers
rothko napisał(a):
The Light the Dead See o klase lepsza,ta nowa miałka troche,ale wydaje mi się że na poziomie Delty a może i ciutke lepsza....


Co ma Depeche Mode Delta Machine do twórczości solowej? Dave Gahana & Soulsavers? Ludzie, do czego wy porównujecie?! Dave z Soulsavers a Depeche Mode, to dwa zupełnie inne gatunki muzyczne.


Cz paź 29, 2015 13:31 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr maja 20, 2009 23:29 pm
Posty: 1007
 
Post Re: Dave Gahan i Soulsavers
Porównanie "Płyta lepsza ciutkę od Delty"

Błagam, nie pogrążaj się człeku.


Cz paź 29, 2015 14:17 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz sty 31, 2013 14:37 pm
Posty: 1895
Lokalizacja: Nihil Novi
 
Post Re: Dave Gahan i Soulsavers
Każdy ma swoje subiektywne oceny, dotyczące porównania muzyki z różnych przedziałów muzycznych.
Nie ma więc o co kruszyć kopii. Dla mnie np. Delta jest lepsza od Angels &Ghosts , wcześniejsza płyta z Soulsavers jest dużo gorsza od nowej, a MG ostatni dla mnie to totalna klapa :wink: Wyluzujcie...


Ostatnio edytowano Cz paź 29, 2015 16:23 pm przez depesbe, łącznie edytowano 1 raz



Cz paź 29, 2015 16:22 pm Zobacz profil

Dołączył(a): Śr paź 07, 2015 9:52 am
Posty: 10
 
Post Re: Dave Gahan i Soulsavers
Uchyli ktoś rąbka tajemnicy w jakim hotelu w Berlinie zatrzymuje sie Dave? Pięknie proszę :)


Cz paź 29, 2015 16:59 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt paź 09, 2009 11:47 am
Posty: 527
Lokalizacja: Gdańsk
 
Post Re: Dave Gahan i Soulsavers
Bilety na Berlin rzucili :)
http://www.eventim.de/dave-gahan-soulsa ... x&kuid=980


Cz paź 29, 2015 17:40 pm Zobacz profil WWW
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr sie 04, 2004 12:50 pm
Posty: 3937
Lokalizacja: Pieńsk
 
Post Re: Dave Gahan i Soulsavers
rothko napisał(a):
a co Ci nie pasuje w tym zdaniu bo kompletnie Cie nie rozumiem Marian?

Tyle samo co Sonata B-dur op.53 Chopina do Deep Purple - Perfect Strangers.


Cz paź 29, 2015 20:57 pm Zobacz profil WWW
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr sie 04, 2004 12:50 pm
Posty: 3937
Lokalizacja: Pieńsk
 
Post Re: Dave Gahan i Soulsavers
Panie Mgr o gustach się nie dyskutuje , napisałeś jak uważasz a my uważamy to za nie poważne. Co innego jak byś napisał że The Light The Dead See jest o 10 klas lepsza od Angels and Ghosts to i owszem można porównywać i z mojej strony pełna zgoda. No ale my się gówno znamy.


Cz paź 29, 2015 22:03 pm Zobacz profil WWW
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn sty 02, 2006 10:11 am
Posty: 3031
Lokalizacja: Olsztyn
 
Post Re: Dave Gahan i Soulsavers
Młody Marian napisał(a):
Co ma Depeche Mode Delta Machine do twórczości solowej? Dave Gahana & Soulsavers? Ludzie, do czego wy porównujecie?! Dave z Soulsavers a Depeche Mode, to dwa zupełnie inne gatunki muzyczne.


rothko napisał(a):
No i co z tego? to znaczy że płyt nie można porównać? można.Gatunek muzyczny nie ma tu żadnego znaczenia


Ditto. Oczywiście, że można porównać albumy muzyczne z dwóch różnych gatunków. Tak samo jak filmy czy książki. Bo kto niby powiedział, że nie można? Ja też porównałem sobie ten album z Deltą i wypadło na niekorzyść DM :wink: Ludziska, wyluzujcie! :8):


Pt paź 30, 2015 10:20 am Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N wrz 05, 2004 10:01 am
Posty: 2097
Lokalizacja: MÅ‚awa
 
Post Re: Dave Gahan i Soulsavers
hmmm chciałem sobie porównać Angels & Ghosts do Speak & Spell ale jaki jest wyznacznik tych płyt :P

PS. DziÅ› koncert :fletch: :nlmda:


Pt paź 30, 2015 10:38 am Zobacz profil
WyÅ›wietl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wÄ…tek Odpowiedz w wÄ…tku  [ Posty: 1094 ]  Przejdź na stronÄ™ Poprzednia strona  1 ... 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49 ... 55  NastÄ™pna strona


Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 11 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © phpBB Group.
Designed by (c) 2002 Sven Plaggemeier www.depechemode.de, modified by PFDM Team