´╗┐ Depeche Mode - Zobacz w─ůtek - Martin Gore - MG

Utw├│rz nowy w─ůtek Odpowiedz w w─ůtku  [ Posty: 278 ]  Przejd┼║ na stron─Ö Poprzednia strona  1 ... 9, 10, 11, 12, 13, 14  Nast─Öpna strona
Martin Gore - MG 
Autor Wiadomo┼Ť─ç

Do┼é─ůczy┼é(a): Cz cze 10, 2004 18:11 pm

Post Re: Martin Gore - MG
Pi─Öknie wchodzi w ucho......amen :8):

Śr kwi 29, 2015 19:39 pm Zobacz profil

Do┼é─ůczy┼é(a): Cz kwi 21, 2011 14:37 pm

http://muzyka.onet.pl/rock/martin-gore- ... zja/tlxdwv
Recka Gzyla ;)

Śr kwi 29, 2015 21:29 pm Zobacz profil

Do┼é─ůczy┼é(a): Cz lip 10, 2003 16:59 pm

Chodzi o to ┼╝e "pan" depesbe atakuje wszystkich kt├│rym album si─Ö podoba i chyba za ┼╝yciowy cel postawi┼é sobie udowodni─ç wszystkim jaka p┼éyta jest s┼éaba, nic tu po recenzjach z pism kt├│re na co dzie┼ä zajmuj─ů si─Ö elektronik─ů.

Śr kwi 29, 2015 23:37 pm Zobacz profil

Do┼é─ůczy┼é(a): N maja 10, 2009 22:59 pm

Chyba najlepsz─ů recenzj─ů┬áb─Ödzie ta, kt├│r─ů sami wystawicie tej p┼éycie?:) Tak naprawd─Ö moim zdaniem czytanie recenzji jest troch─Ö┬ábez sensu, bo albo Ci si─Ö podoba dana p┼éyta albo nie i nawet najbardziej przychylna recenzja tego nie zmieni prawda?

Cz kwi 30, 2015 8:17 am Zobacz profil

Do┼é─ůczy┼é(a): Pn sty 02, 2006 11:11 am

Album przes┼éuchany....i c├│┼╝ mog─Ö powiedzie─ç od siebie...wczoraj m├│j przyjaciel jak tego s┼éucha┼é, to wali┼é takie ┼Ťmieszne komentarze z czym mu si─Ö jaki d┼║wi─Ök kojarzy, ┼╝e a┼╝ ┼╝a┼éuj─Ö, ┼╝e sobie tego nie zapisa┼éem :wink: Powiem tak-nie podoba mi si─Ö taka muzyka, nie trafia do mnie kompletnie. Uszy mnie bola┼éy(s┼éuchawki) a komentarz jaki mi przyszed┼é do g┼éowy tu┼╝ po, brzmi tak "What a piece of shit!!!". Tak samo jak VCMG nadaje si─Ö IMO albo na prezent dla wroga, albo...wiadomo gdzie. Staram si─Ö spojrze─ç szerzej i wiem, ┼╝e ta p┼éyta nie trafi┼éaby kompletnie do kogo┼Ť, kto nie s┼éucha DM albo do kogo┼Ť, kto zaczyna przygod─Ö z zespo┼éem. Nawet nie do wszystkich fan├│w. Je┼Ťli kto┼Ť lubi SOTU czy Delt─Ö, to chyba polubi to. Inni obejd─ů si─Ö smakiem. I dalej pisz─Ö od siebie-ostatni album, kt├│ry mnie zachwyci┼é z tego obozu, to Klepsydra. I chyba d┼éugo si─Ö nic nie zmieni w tej kwestii. No chyba ┼╝e jednak...ale patrz─ůc na to co wyprawiaj─ů, ┼Ťmiem w─ůtpi─ç. Nie kupi─Ö tego czego┼Ť. Jak b─Ödzie za jaki┼Ť czas przecena na jakie┼Ť 20 z┼éotych, to si─Ö zastanowi─Ö.

Kurcze, naprawd─Ö szkoda...jak sobie przypomn─Ö Bjork, Mary Komas─Ö...ostatni─ů p┼éyt─Ö Alison...taka elektronika to skarb.

Cz kwi 30, 2015 10:37 am Zobacz profil

Do┼é─ůczy┼é(a): Cz kwi 21, 2011 14:37 pm

Jedyna nadzieja w Alanie, zar├│wno solo jak i w DM :).
Trzeba go zdopingować, wtedy nie będzie narzekań :).

Cz kwi 30, 2015 11:35 am Zobacz profil

Do┼é─ůczy┼é(a): Wt sie 30, 2005 10:37 am

FM przepraszam a co wsp├│lnego ze sob─ů maj─ů SOTU i DELTA??? :shock: Opr├│cz oczywi┼Ťcie producenta i samego DM. Stylistycznie i brzmieniowo to przecie┼╝ odleg┼ée galaktyki :roll:

Cz kwi 30, 2015 12:40 pm Zobacz profil

P┼éytka odebrana z media markt i przes┼éuchana w ca┼éo┼Ťci :)
Brink, Swanning, Crowly, Hum i Spiral do mnie przemawiaj─ů wysoko.
Opakowanie tekturowe tragedia :|

Cz kwi 30, 2015 20:00 pm

Mo┼╝e rzekn─Ö co┼Ť o p┼éycie. Potwierdz─Ö zdanie poprzednik├│w, spodoba si─Ö naprawd─Ö niewielu. Mo┼╝e dlatego, ┼╝e nie ma wokalu, nie ma melodii, nie powoduje j─Ök├│w zachwytu ani wzrusze┼ä :wink: Jednak - jest to co┼Ť innego, co┼Ť nowego. I osobi┼Ťcie wol─Ö takie eksperymenty ni┼╝ trzeciego Counterfeita, kt├│ry prawdopodobnie i tak kiedy┼Ť powstanie.
Ah, no i zadziwiaj─ůco du┼╝o jest podobie┼ästw: Brink - odrzut z VCMG, Pinking - p┼éyta "1+2" Recoil, Elk - klimat Easy Tiger, no i plus te skojarzenia z poprzednich stron. Sporo tego :)

Pt maja 01, 2015 11:05 am

Do┼é─ůczy┼é(a): Cz lis 20, 2003 0:33 am

Tylko dlatego, że to "dziecko" Marina przesłuchałem drugi raz. Chciałem napisać, że to bardzo słabe ale zostanę tylko przy tym, że do mnie nie przemawia taka nuta. Lekki zawód podobny jak ostatni Pink Floyd, zbiór jakby nie dokończony.. który za free mógłby być udostępniony do odsłuchu jako ciekawostka muzyczna. Wiem, że wielu się będzie podobać i ok. Pewnie jeszcze posłucham ;-) w końcu to Martin Gore.

Pozdrawiam wszystkich i nie obra┼╝ajcie si─Ö z powodu r├│┼╝nicy gust├│w ;-)

Pt maja 01, 2015 14:09 pm Zobacz profil

Do┼é─ůczy┼é(a): ┼Ür gru 31, 2014 4:47 am

Martin o albumie: https://www.youtube.com/watch?v=Ixp8OyiMCR8

Pt maja 01, 2015 20:33 pm Zobacz profil

Do┼é─ůczy┼é(a): Cz sty 31, 2013 15:37 pm

Cytuj:
Idealna kandydatura na najbardziej niepotrzebny album roku. 16(!!!) muzycznych miniaturek - syntezatorowych "pierdziuszek", kt├│re ani nie porywaj─ů, ani nie bol─ů. S─ů w zasadzie idealnie... niezauwa┼╝alne, wprasowane w nurt sm─Ötnego odgrzewania klimat├│w a la wczesne lata 80te przed podstarza┼éych pionier├│w nowej fali. ┼╗eby tu jeszcze jakie┼Ť minimum nowatorstwa odnale┼║─ç, jak─ů┼Ť odrobin─Ö pikanterii, jaki┼Ť elektryzuj─ůcy element "depeszyzmu", kt├│ry wyni├│s┼é Gore'a z zespo┼éem na pozycj─Ö nr 1 w ca┼éym katalogu muzyki powsta┼éej po 1980 r. - Niestety, mo┼╝na pos┼éucha─ç. Raz, a nawet drugi, mo┼╝e i trzeci. Tylko... po co?...

Nie mój tekst, ale się z nim utożsamiam w 100 %. Więcej w temacie albumu MG nie będę pisał.

So maja 02, 2015 21:16 pm Zobacz profil

Do┼é─ůczy┼é(a): Cz lip 10, 2003 16:59 pm

luna, ┼Ťwietny wywiadzik, og├│lnie musz─ů przyzna─ç ┼╝e sam pomys┼é ze streamem by┼é rewelacyjny, a i jako┼Ť─ç samego streamu zaskakuj─ůco dobra. Wreszcie przes┼éucha┼éem Vinyl, brzmi ┼Ťwietnie. Mam nadziej─Ö ┼╝e b─Ödzie jeszcze jaka┼Ť EP'ka.

N maja 03, 2015 14:58 pm Zobacz profil

Do┼é─ůczy┼é(a): Pn lis 05, 2012 22:25 pm

No c├│┼╝ ,je┼Ťli mia┼ébym ocenia─ç album bo liczy┼éem na now─ů p┼éyt─Ö w stylu Depeche Mode to by┼ébym zawiedziony( nie liczy┼éem solo to solo ) .Ju┼╝ po Europa Hymn wiadomo by┼éo czego si─Ö spodziewa─ç ....Zawsze lubi┼éem elektronik─Ö i trawi─Ö ten album (mog─Ö pos┼éucha─ç bez b├│lu ).Nie jest to album ,kt├│ry ma zawojowa─ç listy przeboj├│w i przysporzy─ç nowych fan├│w Martinowi .Ma czas , lubi eksperymentowa─ç ,rozwija─ç swoj─ů pasj─Ö (sta─ç go na to )... Czy sprzeda 100 sztuk czy 1000000 sztuk to i tak bardziej liczy si─Ö dla niego w┼éasna satysfakcja i rozw├│j pasji (dla mnie pewnie by tak by┼éo) .Prawd─ů jest ┼╝e gdybym nie zna┼é Depeche Mode pewnie nawet nie wiedzia┼ébym kim jest MG ....... :nlmda:

N maja 03, 2015 22:38 pm Zobacz profil

Do┼é─ůczy┼é(a): So lut 07, 2009 13:40 pm

Album bardzo pasowałby jako soundtrack do gry science-fiction rpg. Sam w sobie to raczej cienizna.

N maja 03, 2015 23:02 pm Zobacz profil

Do┼é─ůczy┼é(a): So lis 05, 2005 14:01 pm

A jak u Was z dost─Öpno┼Ťci─ů p┼éyty? Poprosz─Ö r├│wnie┼╝ o opis jak wydana jest wersja Cd, mo┼╝e jakie┼Ť foto.... z g├│ry dzi─Ökuj─Ö.

Wt maja 05, 2015 7:30 am Zobacz profil

Do┼é─ůczy┼é(a): Pn sty 14, 2013 0:17 am

We Wroc┼éawiu w Pasa┼╝u Grunwaldzkim w Empiku i Saturnie ni ma. W Galerii Dominika┼äskiej w Media Markcie jest. Wykonanie fatalne, cienki kartonik z ekologicznej tektury z makulatury. Z ty┼éu wypuk┼ée litery. Dla mnie nie by┼éo warte wydania 50 PLN├│w za takie wykonanie i zawarto┼Ť─ç. Jak stanieje to kupi─Ö. Muzyki negatywnie nie oceniam, dla mnie po prostu jest ┼Ťrednia, sza┼éu nie robi.

Wt maja 05, 2015 15:47 pm Zobacz profil

Do┼é─ůczy┼é(a): Pn mar 25, 2013 21:42 pm

arab23 napisał(a):
No c├│┼╝ ,je┼Ťli mia┼ébym ocenia─ç album bo liczy┼éem na now─ů p┼éyt─Ö w stylu Depeche Mode to by┼ébym zawiedziony( nie liczy┼éem solo to solo ) .Ju┼╝ po Europa Hymn wiadomo by┼éo czego si─Ö spodziewa─ç ....Zawsze lubi┼éem elektronik─Ö i trawi─Ö ten album (mog─Ö pos┼éucha─ç bez b├│lu ).Nie jest to album ,kt├│ry ma zawojowa─ç listy przeboj├│w i przysporzy─ç nowych fan├│w Martinowi .Ma czas , lubi eksperymentowa─ç ,rozwija─ç swoj─ů pasj─Ö (sta─ç go na to )... Czy sprzeda 100 sztuk czy 1000000 sztuk to i tak bardziej liczy si─Ö dla niego w┼éasna satysfakcja i rozw├│j pasji (dla mnie pewnie by tak by┼éo) .Prawd─ů jest ┼╝e gdybym nie zna┼é Depeche Mode pewnie nawet nie wiedzia┼ébym kim jest MG ....... :nlmda:

Chyba najbli┼╝ej mi do w/w opinii -dalej, wg. mnie letnia "kran├│wka": ni grzeje, ni zi─Öbi. Co do Marcina oczekiwania mia┼éem wi─Öksze, z drugiej za┼Ť strony ucho przychylniejsze, bo to Marcin w┼éa┼Ťnie. Gdyby nie jego osoba to obok tej p┼éyty przeszed┼ébym oboj─Ötnie. Kilka d┼║wi─Ök├│w zachwyca, ale ca┼éo┼Ť─ç...
może przy kolejnym odsłuchu zyska?
:?:

Wt maja 05, 2015 19:56 pm Zobacz profil

Do┼é─ůczy┼é(a): ┼Ür gru 31, 2014 4:47 am

Seth Gecko napisał(a):
A jak u Was z dost─Öpno┼Ťci─ů p┼éyty?

Z tego co si─Ö orientuj─Ö, to w ┼üodzi mo┼╝na j─ů dosta─ç w Empiku w Manufakturze i w Galerii ┼ü├│dzkiej. Niestety w Porcie ┼ü├│d┼║ brak.

Śr maja 06, 2015 10:11 am Zobacz profil

Do┼é─ůczy┼é(a): So lis 05, 2005 14:01 pm

Dzi─Ökuj─Ö za info. Rozumiem, ┼╝e opakowanie w wersji cd nie r├│┼╝ni si─Ö od opakowania cd darowanego z winylem? Je┼╝eli tak to chyba lepiej zakupi─ç winyl....

Śr maja 06, 2015 17:04 pm Zobacz profil
Wy┼Ťwietl posty nie starsze ni┼╝:  Sortuj wg  
Utw├│rz nowy w─ůtek Odpowiedz w w─ůtku  [ Posty: 278 ]  Przejd┼║ na stron─Ö Poprzednia strona  1 ... 9, 10, 11, 12, 13, 14  Nast─Öpna strona

Kto przegl─ůda forum

U┼╝ytkownicy przegl─ůdaj─ůcy ten dzia┼é: Brak zidentyfikowanych u┼╝ytkownik├│w i 1 go┼Ť─ç

Nie mo┼╝esz rozpoczyna─ç nowych w─ůtk├│w
Nie mo┼╝esz odpowiada─ç w w─ůtkach
Nie mo┼╝esz edytowa─ç swoich post├│w
Nie mo┼╝esz usuwa─ç swoich post├│w

Szukaj:
Skocz do: