´╗┐ Depeche Mode - Zobacz w─ůtek - Dave Gahan & Soulsavers - Tempodrom 30 october, Berlin

Utw├│rz nowy w─ůtek Odpowiedz w w─ůtku  [ Posty: 41 ]  Przejd┼║ na stron─Ö Poprzednia strona  1, 2, 3
Dave Gahan & Soulsavers - Tempodrom 30 october, Berlin 
Autor Wiadomo┼Ť─ç

Do┼é─ůczy┼é(a): N pa┼║ 07, 2007 20:06 pm

Post Re: Dave Gahan & Soulsavers - Tempodrom 30 october, Berlin
Jakub napisał(a):
@kashmir Tw├│j m─ů┼╝ w tym uk┼éadzie nie ma najgorzej, bo ┼╝ona Davida, to te┼╝ niez┼éa laska i mo┼╝na by zrobi─ç Wife Swap! Pozdrawiam Was !

"Też"? :) Odbieram to jako komplement, a że dobry komplement nie jest zły, więc dziękuję! :D Tym bardziej, że na fotkach kiepsko wychodzę, a zazwyczaj stoję po drugiej stronie obiektywu- taki już zawód sobie wybrałam :wink:
A tak ca┼ékiem serio: do mnie jeszcze tak naprawd─Ö nie trafia do ko┼äca, ┼╝e to wszystko si─Ö wydarzy┼éo. I euforia wci─ů┼╝ jest taka sama. S─ůdz─Ö, ┼╝e jeszcze d┼éugo b─Öd─Ö patrze─ç przez te r├│┼╝owe, (a jednak mo┼╝e czarne? :wink: ) okulary.
Dzięki za dobre słowo :) Pozdrawiamy!

She napisał(a):
@Kashmir, zazdroszcz─Ö jak jasny gwint :brawo:
Tylko dlaczego nie wyt┼éumaczy┼éa┼Ť m─Ö┼╝owi, ┼╝e nie jest na tej focie niezb─Ödny? Ja bym mojego pogoni┼éa z kadru :P

M─ů┼╝ r├│wnie┼╝ przepada za Dave'm, tyle, ┼╝e w inny spos├│b, ni┼╝ ja :D Za nic nie da┼éby si─Ö wyci─ůgn─ů─ç z kadru, bo te┼╝ marzy┼é o tej chwili, w kt├│rej b─Ödzie m├│g┼é si─Ö z Panem G. przywita─ç :) Ale w sumie, nie ma tego z┼éego: mam na jednej fotce dw├│ch najfajniejszych facet├│w na ┼Ťwiecie- ten jeden w mojej osobistej opinii, rzecz jasna :D :D

So lis 07, 2015 3:14 am Zobacz profil
Wy┼Ťwietl posty nie starsze ni┼╝:  Sortuj wg  
Utw├│rz nowy w─ůtek Odpowiedz w w─ůtku  [ Posty: 41 ]  Przejd┼║ na stron─Ö Poprzednia strona  1, 2, 3

Kto przegl─ůda forum

U┼╝ytkownicy przegl─ůdaj─ůcy ten dzia┼é: Brak zidentyfikowanych u┼╝ytkownik├│w i 1 go┼Ť─ç

Nie mo┼╝esz rozpoczyna─ç nowych w─ůtk├│w
Nie mo┼╝esz odpowiada─ç w w─ůtkach
Nie mo┼╝esz edytowa─ç swoich post├│w
Nie mo┼╝esz usuwa─ç swoich post├│w

Szukaj:
Skocz do: