Depeche Mode - Zobacz wątek - Dave Gahan & Soulsavers - Tempodrom 30 october, Berlin
 




Utwórz nowy wÄ…tek Odpowiedz w wÄ…tku  [ Posty: 41 ]  Przejdź na stronÄ™ Poprzednia strona  1, 2, 3
Dave Gahan & Soulsavers - Tempodrom 30 october, Berlin 
Autor Wiadomość
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N paź 07, 2007 19:06 pm
Posty: 213
Lokalizacja: Kraina Marzeń i Snów
 
Post Re: Dave Gahan & Soulsavers - Tempodrom 30 october, Berlin
Jakub napisał(a):
@kashmir Twój mąż w tym układzie nie ma najgorzej, bo żona Davida, to też niezła laska i można by zrobić Wife Swap! Pozdrawiam Was !


"Też"? :) Odbieram to jako komplement, a że dobry komplement nie jest zły, więc dziękuję! :D Tym bardziej, że na fotkach kiepsko wychodzę, a zazwyczaj stoję po drugiej stronie obiektywu- taki już zawód sobie wybrałam :wink:
A tak całkiem serio: do mnie jeszcze tak naprawdę nie trafia do końca, że to wszystko się wydarzyło. I euforia wciąż jest taka sama. Sądzę, że jeszcze długo będę patrzeć przez te różowe, (a jednak może czarne? :wink: ) okulary.
Dzięki za dobre słowo :) Pozdrawiamy!

She napisał(a):
@Kashmir, zazdroszczÄ™ jak jasny gwint :brawo:
Tylko dlaczego nie wytłumaczyłaś mężowi, że nie jest na tej focie niezbędny? Ja bym mojego pogoniła z kadru :P


Mąż również przepada za Dave'm, tyle, że w inny sposób, niż ja :D Za nic nie dałby się wyciągnąć z kadru, bo też marzył o tej chwili, w której będzie mógł się z Panem G. przywitać :) Ale w sumie, nie ma tego złego: mam na jednej fotce dwóch najfajniejszych facetów na świecie- ten jeden w mojej osobistej opinii, rzecz jasna :D :D


So lis 07, 2015 2:14 am Zobacz profil
WyÅ›wietl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wÄ…tek Odpowiedz w wÄ…tku  [ Posty: 41 ]  Przejdź na stronÄ™ Poprzednia strona  1, 2, 3


Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © phpBB Group.
Designed by (c) 2002 Sven Plaggemeier www.depechemode.de, modified by PFDM Team