Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 46 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3
Null + Void - Cryosleep (Dave Gahan guest vocals) 
Autor Wiadomość

Dołączył(a): Śr lis 12, 2003 12:55 pm
Posty: 1332
 
Post Re: Null + Void - Cryosleep (Dave Gahan guest vocals)
Ja bym tak jednak fifty-fifty liczył i brałbym pod uwagę fakt subiektywności oceny "lepszy-gorszy". Bo dla mnie rzeczy w stylu "Hole To Feed", "Secret To The End" czy "Happens All The Time" to faktycznie odpad, ale wiem, że wielu ludziom te utwory się bardzo podobają. Z drugiej strony jednak dostarczył Gahu rzeczy takie jak "Suffer Well", "Nothing's Impossible", "Should Be Higher", "Broken" (wiem, że wielu nosem wykręca nań, ale mi ten utwór leży wielce) czy "Poison Heart" (dla mnie jedna z lepszych rzeczy na "Spirit"). A rzeczy typu Soulsavers czy solówki też bym na poły dzielił, bo np. o ile druga płyta z Dusz Zbawcami widzi mi się bardzo, tak pierwsza w całości mnie zanudza i męczy. Z solówkami też tak mam - są rzeczy fajne i depeszowe nieraz (Saw Something, Kingdom, Tomorrow, Love Will Leave, A Little Lie), a są po prostu rzeczy drętwe (21 Days, Endless). Odnośnie "Hourglass" - to lepszą płytą byłaby dla mnie, gdyby umieścić w niej te 2 B-side'y (Tomorrow i LWL), a wywalił właśnie 21 Days i Endless. I byłoby piękniej.


Wt lis 14, 2017 15:24 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn mar 25, 2013 20:42 pm
Posty: 264
 
Post Re: Null + Void - Cryosleep (Dave Gahan guest vocals)
The Hacker Remix
https://www.youtube.com/watch?v=hgXZZHiR7Vc


Pt mar 30, 2018 7:52 am Zobacz profil

Dołączył(a): Śr lis 12, 2003 12:55 pm
Posty: 1332
 
Post Re: Null + Void - Cryosleep (Dave Gahan guest vocals)
Pewnie wszyscy wiedzą, ale ja i tak powiem: są dostępne 3 paczki z remixami tego utworu:

1: https://nullandvoid.bandcamp.com/album/ ... the-hacker

1. Where I Wait (feat. Dave Gahan) (The Hacker Remix) 05:56
2. Where I Wait (feat. Dave Gahan) (The Hacker Dub Remix) 05:56

2: https://nullandvoid.bandcamp.com/album/ ... per-bj-rke

1. Where I Wait (feat. Dave Gahan) (Null + Void Rework) 06:03
2. Where I Wait (feat. Dave Gahan) (Kasper Bjørke Rework) 06:07
3. Where I Wait (feat. Dave Gahan) (Kasper Bjørke Instrumental Rework) 06:07

3: https://nullandvoid.bandcamp.com/album/ ... ur-eldj-rn

1. Where I Wait (feat. Dave Gahan) (Alva Noto Reduxmodel)
2. Where I Wait (feat. Dave Gahan) (Alva Noto Reduxmodel Dub)
3. Null + Void & Úlfur Eldjárn - Where I Wait feat. Dave Gahan (Aristokrasia Version)

Trzecia paczka była dostępna przez jakiś czas pod podanym linkiem do kupienia, pewnie przez pomyłkę. Teraz jest informacja, że będzie dostępna od 25 maja.


N maja 20, 2018 22:21 pm Zobacz profil

Dołączył(a): Pn gru 22, 2003 0:23 am
Posty: 422
 
Post Re: Null + Void - Cryosleep (Dave Gahan guest vocals)
Where I Wait" pierwotnie miało być na Delcie ?
Coś sporo w ostatnim czasie utworów wędrujących z albumu na album.
A podobno zespół się rozwija i zawsze proponuje coś nowego, czym się sami nieraz szczycili. :brawo:
Nie będzie zaskoczeniem jak na nowym albumie wypłynie jakiś odrzut z sesji do Spirita, bo tam on nie pasował, ale na nową płytę będzie jak znalazł. :x

Sam utwór ma klimat DM, ale jak w przypadku wielu innych jest odczucie, że czegoś brakuje, że nie wydobyto z niego wszystkiego co najlepsze. Mało porywający i monotonny. Przypomina kawałki Bjork, w tym sensie że muzyka i wokal są w jakimś oderwaniu od siebie. Stylistycznie widać, że kręcą się dalej w tych samych klimatach. Lepszy niż wiele innych utworów, które nagrali, nie tylko w ostatnich latach. Ale jednak nie stawiałbym go przed singlami takimi jak Heaven czy nawet Hole To Feed.


So cze 02, 2018 1:55 am Zobacz profil

Dołączył(a): Śr lis 12, 2003 12:55 pm
Posty: 1332
 
Post Re: Null + Void - Cryosleep (Dave Gahan guest vocals)
Pojawił się jeszcze jeden remiks "Where I Wait". Można posłuchać, acz monotonią zionie nieco, no i irytuje mnie gdy w mixach wokal "nie spina się" z muzyką i rytmem, a tu tak trochę jest. Muza i rytm sobie, Gahu trochę sobie. I jeszcze jakaś dziewczynka tam podśpiewuje i to w zasadzie chyba jej tam więcej niż Dave'a. Dave się pojawia grubo po połowie utworu. Dziwne to takie trochę.

https://hfn-music.bandcamp.com/track/wh ... ris-reform


Pt sie 31, 2018 16:28 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz lip 21, 2005 18:17 pm
Posty: 2114
Lokalizacja: Łódź
 
Post Re: Null + Void - Cryosleep (Dave Gahan guest vocals)
phoenix36 napisał(a):
Płyta średnia, ale nie jest zła. Fajnie jakby cała była z wokalem Dave'a to w końcu byłaby ciekawa alternatywa ;)



Wokalistą ilu zespołów można być równocześnie? :lol:


N wrz 02, 2018 10:14 am Zobacz profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 46 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © phpBB Group.
Designed by (c) 2002 Sven Plaggemeier www.depechemode.de, modified by PFDM Team