´╗┐ Depeche Mode - Zobacz w─ůtek - Najgorsze utwory - albumy DM

Utw├│rz nowy w─ůtek Odpowiedz w w─ůtku  [ Posty: 30 ]  Przejd┼║ na stron─Ö Poprzednia strona  1, 2
Najgorsze utwory - albumy DM 
Autor Wiadomo┼Ť─ç

Do┼é─ůczy┼é(a): Wt lut 06, 2018 13:13 pm

Post Re: Najgorsze utwory - albumy DM
To okre┼Ťlenie jest niedpowiednie. Nie ma najgorszych utwor├│w. Mog─ů do mnie po prostu nie przemawia─ç, bywaj─ů wr─Öcz s┼éodzia┼Ťne :-) , zahaczaj─ůce o kicz. natomiast niezmiennie si─Ö wzruszam i dr┼╝─Ö na inne. Zawsze to pokazuje ┼Ťcie┼╝k─Ö ich tw├│rczego rozwoju. Uwielbiam, c├│┼╝ mog─Ö powiedzie─ç.......odp┼éywam i koniec. KOCHAM MOCNO i na zawsze :-)

Wt lut 13, 2018 17:55 pm Zobacz profil

Do┼é─ůczy┼é(a): ┼Ür lut 14, 2018 22:15 pm

Dla mnie nie ma sensu wyci─ůga─ç "bia┼éego kruka" z ka┼╝dego albumu, zwa┼╝ywszy na to, jak zr├│┼╝nicowany jest poziom poszczeg├│lnych p┼éyt. Dodam tyle, ┼╝e wszystkie lubi─Ö, mniej lub bardziej, a wyci─ůgn─Ö swoje typy z og├│┼éu:
- Just Can Get Enough - za to ┼╝e zn├│w zacz─Öli to wa┼ékowa─ç na koncertach i sk┼éadankach. Je┼Ťli koniecznie gra─ç co┼Ť z S&S, to wola┼ébym Tora lub Photographic.
- I Feel Loved - niemiła niespodzianka na Exciter, stricte-dyskotekowy numer po tylu latach poważnego grania.
- Hole To Feed - kolejny parkietowy wa┼éek, gdzie dudni─ůcy wstr─Ötny rytm wybija si─Ö na pierwszy plan psuj─ůc koncepcj─Ö melodyczn─ů.
Tyle z głównego nurtu - albumów. O B-sidach i remixach nie będę się rozpisywać.

Śr lut 14, 2018 23:51 pm Zobacz profil

Do┼é─ůczy┼é(a): ┼Ür lut 14, 2018 0:27 am

Wymieni─Ö albumami, bo ┼╝adna piosenka mi si─Ö nie podoba

*Speak and spell
*A broken frame
*Ultra
*Exciter
*Playing the angel
*Sounds of the universe
*Delta machine
*Spirit

Pn lut 19, 2018 1:11 am Zobacz profil

Do┼é─ůczy┼é(a): Cz lut 15, 2018 23:18 pm

Masz depresj─Ö?
Czy pierwszy raz w ┼╝yciu masz dost─Öp do Internetu i pr├│bujesz zab┼éysn─ů─ç :glaszcze:
┼╗al takich ludzi

Wt lut 20, 2018 11:07 am Zobacz profil

Do┼é─ůczy┼é(a): Cz mar 30, 2006 11:06 am

nawet czasu brak zeby takim je..om odpisywac,stracilem minute :|

Wt lut 20, 2018 17:16 pm Zobacz profil

LukaszDM napisał(a):
Masz depresj─Ö?
Czy pierwszy raz w ┼╝yciu masz dost─Öp do Internetu i pr├│bujesz zab┼éysn─ů─ç :glaszcze:
┼╗al takich ludzi

greg239 napisał(a):
nawet czasu brak zeby takim je..om odpisywac,stracilem minute :|

Jest mi niezmiernie przykro, ┼╝e mam inne zdanie od Waszego. Oczywi┼Ťcie, ┼╝e to nie jest m├│j pierwszy raz w Internecie i nie pr├│buj─Ö zab┼éysn─ů─ç, lecz pisa─ç prawd─Ö o dawniej jednym z najlepszych zespo┼é├│w muzyki elektronicznej, kt├│ry obecnie jest jednym z przeci─Ötniejszych, a premiery ich album├│w od kilku lat nie ciesz─ů si─Ö ┼╝adnym zainteresowaniem na skal─Ö ┼Ťwiatow─ů (bo ┼╝e bezgu┼Ťcia z Polski ┼éykaj─ů te och┼éapy to by┼éo i zawsze b─Ödzie). O tym jak ma┼éo znacz─ůcy artystycznie s─ů depesze ┼Ťwiadczy chocia┼╝by fakt, ┼╝e ich 'genialny', 'polityczny' album Spirit nie otrzyma┼é nawet nominacji do Grammy, chocia┼╝ od kilku lat byli oni zapchajdziur─ů w kategoriach electronic czy tam alternative i mogli┼Ťmy przynajmniej ogl─ůda─ç jak z kretesem przegrywaj─ů z jakimi┼Ť dziwol─ůgami ;) Oczywi┼Ťcie ju┼╝ widz─Ö jak mi zaraz wszyscy b─Öd─ů pisa─ç, ┼╝e jaki┼Ť tam remiks piosenki dosta┼é Grammy, ale dM nawet tej nagrody nie pow─ůcha, bo dostanie j─ů remiksuj─ůcy, tyle straci─ç ;)
Taka jest rzeczywisto┼Ť─ç, odk─ůd Alan odszed┼é Depeche Mode jest niczym.

Wt lut 20, 2018 18:24 pm Zobacz profil

No i widzisz . Różnica jest taka że ja słucham to co mi się podoba a nie to co dostaje nagrody. Taki BORN też na to zwraca uwagę.
Nie mam problemu z tym ┼╝e masz inne zdanie. Po prostu dziwi─Ö mnie to ┼╝e skoro od 93r nic Ci si─Ö nie podoba to po co ma to tracisz czas a tym bardziej po co rejestrujesz si─Ö na forum w 2018r ? ┼╗eby sobie popisa─ç jak bardzo ju┼╝ nie lubisz DM.
Ja np nie lubi─Ö U2 Ale nie szukam ich forum by wszystkim u┼Ťwiadomi─ç ┼╝e JA ┼üUKASZ nie lubi─Ö ju┼╝ U2 :)
Ale za to zarejstrewalem si─Ö po to by troch─Ö broni─ç nowych album├│w bo a┼╝ mnie serce boli jak.to.wszystko czytam .

Wt lut 20, 2018 21:02 pm Zobacz profil

LukaszDM napisał(a):
No i widzisz . Różnica jest taka że ja słucham to co mi się podoba a nie to co dostaje nagrody. Taki BORN też na to zwraca uwagę.
Nie mam problemu z tym ┼╝e masz inne zdanie. Po prostu dziwi─Ö mnie to ┼╝e skoro od 93r nic Ci si─Ö nie podoba to po co ma to tracisz czas a tym bardziej po co rejestrujesz si─Ö na forum w 2018r ? ┼╗eby sobie popisa─ç jak bardzo ju┼╝ nie lubisz DM.
Ja np nie lubi─Ö U2 Ale nie szukam ich forum by wszystkim u┼Ťwiadomi─ç ┼╝e JA ┼üUKASZ nie lubi─Ö ju┼╝ U2 :)
Ale za to zarejstrewalem si─Ö po to by troch─Ö broni─ç nowych album├│w bo a┼╝ mnie serce boli jak.to.wszystko czytam .

Zarejestrowałem się, aby powspominać sobie stare czasy, gdy dM było dM z Alanem :nlmda: Brakuje go w zespole sam to pewnie przyznasz.

Śr lut 21, 2018 21:00 pm Zobacz profil

No to wspominaj.
Zjechales zespół od A do Z a teraz widzę że miękniesz .
Mi osobi┼Ťcie Alana nie brakuje ( te┼╝ mog─Ö mie─ç swoje zdanie tak Jak Ty)
Owszem lubię utwory z tamtych płyt Ale te powiedzmy nowe bez Alana kocham . Jedyny słabszy album to faktycznie SOTU chociaż też ma swoje dobre momenty

Ultra
Exiter
PTA
Delta
SPIRIT
To mi├│d na moje serce

Wida─ç gdzie jest DM bez Alana
A gdzie jest Alan bez DM ?

Cz lut 22, 2018 6:41 am Zobacz profil

Do┼é─ůczy┼é(a): So lut 14, 2009 23:47 pm

SweetestPerfection2 napisał(a):
O tym jak ma┼éo znacz─ůcy artystycznie s─ů depesze ┼Ťwiadczy chocia┼╝by fakt, ┼╝e ich 'genialny', 'polityczny' album Spirit nie otrzyma┼é nawet nominacji do Grammy, chocia┼╝ od kilku lat byli oni zapchajdziur─ů w kategoriach electronic czy tam alternative i mogli┼Ťmy przynajmniej ogl─ůda─ç jak z kretesem przegrywaj─ů z jakimi┼Ť dziwol─ůgami ;) Oczywi┼Ťcie ju┼╝ widz─Ö jak mi zaraz wszyscy b─Öd─ů pisa─ç, ┼╝e jaki┼Ť tam remiks piosenki dosta┼é Grammy, ale dM nawet tej nagrody nie pow─ůcha, bo dostanie j─ů remiksuj─ůcy, tyle straci─ç ;)
Taka jest rzeczywisto┼Ť─ç, odk─ůd Alan odszed┼é Depeche Mode jest niczym.

Przypomnij mi ile to nagród Grammy zespół otrzymał w latach, gdy jeszcze Alan dopieszczał wszystko swoim "złotym dotykiem", czy jak ty to tam nazywasz?

So mar 17, 2018 16:34 pm Zobacz profil
Wy┼Ťwietl posty nie starsze ni┼╝:  Sortuj wg  
Utw├│rz nowy w─ůtek Odpowiedz w w─ůtku  [ Posty: 30 ]  Przejd┼║ na stron─Ö Poprzednia strona  1, 2

Kto przegl─ůda forum

U┼╝ytkownicy przegl─ůdaj─ůcy ten dzia┼é: Brak zidentyfikowanych u┼╝ytkownik├│w i 1 go┼Ť─ç

Nie mo┼╝esz rozpoczyna─ç nowych w─ůtk├│w
Nie mo┼╝esz odpowiada─ç w w─ůtkach
Nie mo┼╝esz edytowa─ç swoich post├│w
Nie mo┼╝esz usuwa─ç swoich post├│w

Szukaj:
Skocz do: