Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 589 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27 ... 30  Następna strona
Violator 
Autor Wiadomość
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt maja 07, 2010 18:31 pm
Posty: 5
Lokalizacja: Koszalin
 
Post Re: VIOLATOR
Nie zagłosuję na jeden utwór, bo przy tym albumie, to się nie da. Wszystkie są równie dobre, po prostu każdy inny.


Pt maja 07, 2010 19:12 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N wrz 13, 2009 9:59 am
Posty: 12
Lokalizacja: Jelenia Góra
 
Post Re: VIOLATOR
Najmocniejsza pozycja w dorobku DM i rzeczywiście trudny wybór...


N maja 09, 2010 8:44 am Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn kwi 14, 2008 21:50 pm
Posty: 370
 
Post Re: VIOLATOR
I liga, ale ETS rządzi :8):


Cz maja 13, 2010 22:07 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So maja 22, 2010 17:03 pm
Posty: 187
Lokalizacja: Wrocław
 
Post Re: VIOLATOR
Jestem w trakcie słuchania Violatora (Policy of Truth za momencik Blue Dress) i stwierdzam, że dzieło jest wybitne (oryginalny chyba nie jestem :wink:). Jest to najlepsza płyta DM (cóż za odkrycie) ale nie moja ulubiona. W sprawie ulubionego utworu... Chyba postawię na sentyment. Wybieram Personala. Dlatego, że od niego (pomijając Wrong) zacząłem. Jest to mój ulubiony utwór i oparł się nawet Strangelove, Walking in My Shoes, I Feel You czy Never Let Me Down Again. Konkurentami z Violatora są Enjoy, Clean i World in My Eyes (byłbym zapomniał o Policy). Za najsłabszy (ale wcale nie zły) uważam Blue Dress. Podsumowując Personal wymiata! :nlmda:


N maja 23, 2010 20:03 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N paź 25, 2009 9:14 am
Posty: 69
Lokalizacja: Giżycko
 
Post Re: VIOLATOR
Nie jestem w stanie wybrać, niestety ;P Choc i tak już jest nieźle, po waham się tylko między dwoma: Policy i Halo. Ogólnie rzecz biorąc uwielbiam Violatora, jest to zdecydowanie genialna płyta, u mnie na 2. miejscu (po Ultrze). Bardzo spójna, bardzo dopracowana, wspaniałe brzmienie i świetne teksty. Nie ma tu słabego utworu, wszystkie są świetne i doskonale poukładane. Violatora zawsze słucham od początku do konca, nie pomijam żadnej piosenki. Ponadto nie czuję przy tym w ogóle upływu czasu, kończą się dźwięki Clean i jestem zdziwiona, że to już... I często włączam od nowa ;]


Cz maja 27, 2010 11:27 am Zobacz profil
 
Post Re: VIOLATOR
moim zdaniem jedna z najlepszych płyt DM ;). To wlaśnie z tej płyty pochodziły pierwsze kawałki DM, które słyszałem w życiu ;D (jakby na to nie patrzeć Violator jest dwa lata starszy ode mnie ;) ). Moim ulubionym utworem z tego albumu jest World in My Eyes, ale niestety zagłosować nie mogę, bo sie nie da :(


Śr cze 02, 2010 15:04 pm
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr maja 09, 2007 14:17 pm
Posty: 582
Lokalizacja: Krakowskie
 
Post Re: VIOLATOR
Zasłuchuję się ostatnio w Blue dress :)
Zaiste przecudowna piosenka :)


So cze 12, 2010 18:25 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So maja 22, 2010 17:03 pm
Posty: 187
Lokalizacja: Wrocław
 
Post Re: VIOLATOR
Violator mocarny jest powtarzać to będę do śmierci. A co do Blue Dress mimo, że jak dla mnie słabszy moment krążka (no bo po genialnym POT i przed wybitnym Clean). W Blue Dress rozwala mnie moment ,,Because When You Learn...". Moc sama w sobie. Jednak mimo, że płyta jest najlepszą z dorobku DM to moją ulubioną jest Music for the Masses. Violator to płyta, której mogę słchać w kółko. Ile to już razy po ostatnich dźwiękach Clean rozlegał się WIME. Chciałem się jednak wypowiedzieć o WVT. Jedynym bootem jaki z niej mam to San Francisco. Chodzi mi o wokal Gahana w Clean. Jak dla mnie zmasakrowano mocarną piosenkę wokalnie. Instrumentalnie nic nie zarzucam. Szkoda, że przy nagrywaniu płyty i przy trasie w zespole zaczynały się tarcia a Gahan częściej sięgał po dragi. Same teledyski z tego okresu są legendą. Motyw z królem i leżakiem kojarzą nawet moi rodzice. Ostanio strasznie mnie wciągnęło WIME. No po prostu geniusz!


Śr cze 23, 2010 15:13 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So sty 06, 2007 21:57 pm
Posty: 920
Lokalizacja: Łódź
 
Post Re: VIOLATOR
A ja cały czas będę bronił Blue Dress,bo uważam,że to jest najlepsza i najpiękniejsza piosenka zaśpiewana przez Martina w Depeche Mode.


N cze 27, 2010 11:11 am Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So maja 22, 2010 17:03 pm
Posty: 187
Lokalizacja: Wrocław
 
Post Re: VIOLATOR
Blue Dress jest świetny. Ale jak dla mnie to lepsze jest jednak Somebody czy The Things You Said (ze wskazaniem na pierwsze). Nie można zapominać też o obu It Doesen't Matter. Jednakże mimo iż kiedyś uważałem Blue Dress za dość słaby utwór to teraz idzie w górę. Oczywiście mówiąc o Blue Dress nie można zapomnieć o najlepszej interludzie zespołu. Nie jestem fanem melodii BD ale tekst jest wybitny (no i nie można zapominać, że niebieski to jeden z moich ulubionych kolorów :P ).


N cze 27, 2010 20:04 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So sty 06, 2007 21:57 pm
Posty: 920
Lokalizacja: Łódź
 
Post Re: VIOLATOR
Każdy ma swoje gusta,o których się nie mówi. Dla mnie Blue Dress to arcydzieło i zdania nie zmienię. :)


N cze 27, 2010 22:49 pm Zobacz profil
 
Post Re: VIOLATOR
Też uważam "Blue dress" za kawał dobrej muzyki, w ogóle każdy utwór z tej płyty jest świetny. ;)


Pn cze 28, 2010 8:04 am
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt paź 23, 2009 18:05 pm
Posty: 75
Lokalizacja: Warszawa/Łódź
 
Post Re: VIOLATOR
Dziełem nazywam ten właśnie album. Nie ma tu mowy o jakiś słabych momentach. Tą płytę mogłabym słuchać od pierwszego nagrania do ostatniego i nigdy by mi się nie znudziło. Jeśli ktoś chciał bym wybrała ulubioną piosenke to bym chyba każdą zaznaczyła. Jednak ostatnio moją ulubiona piosenką DM jest "World In My Eyes" więc teraz to bym wybrała ;)


Cz lip 22, 2010 23:37 pm Zobacz profil WWW

Dołączył(a): Pt lis 06, 2009 15:28 pm
Posty: 629
Lokalizacja: In Your Room
 
Post Re: VIOLATOR
Najlepszy utwór to z całą pewnością Enjoy The Silence, drugi Policy Of Truth, trzecie miejsce World In My Eyes, cała reszta również genialna, 100% DM :8):


Cz lis 18, 2010 17:34 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr sie 04, 2004 12:50 pm
Posty: 3937
Lokalizacja: Pieńsk
 
Post Re: VIOLATOR
World In My Eyes ale wersja z Devote Live
Policy .........z WorldViolek tour....


Wt lis 23, 2010 22:13 pm Zobacz profil WWW
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So sty 06, 2007 21:57 pm
Posty: 920
Lokalizacja: Łódź
 
Post Re: Violator
1.World in my eyes- 5
2.The Sweetest Perfection- 5
3.Personal Jesus- 5
4.Halo- 5
5.Waiting for the night- 5
6.Enjoy the Silence- 5
7.Policy of truth- 5
8.Blue Dress- 5
9.Clean- 5

średnia 5

Nie trzeba chyba nic dodawać.Mój ulubiony i moim zdaniem najlepszy album Depeche Mode.


Wt mar 15, 2011 17:24 pm Zobacz profil

Dołączył(a): Śr lip 09, 2003 15:58 pm
Posty: 2957
Lokalizacja: Wolomin
 
Post Re: Violator
dzis "mala" rocznica. dla mnie ten album pozostanie na zawsze zwiazany z najlepszym okresem w moim zyciu...


So mar 19, 2011 11:08 am Zobacz profil WWW
 
Post Re: Violator
Dla mnie wszystko co zwiazane z tym albumem i calym tym rozdzialem to najwiekszy dowod na to, jak wielkim i waznym zespolem stalo sie DM. Nie tylko sam doskonaly Violator. Caly ten sukces i caly ten klimat owczesnego DM. Ten image, klipy... Ja chce teleporter!
Moim zdaniem w 1990 roku wszystko wyszlo im perfekcyjnie.
Do tej pory jestem w szoku, ze nie zmontuja jakiegos, chocby skroconego DVD koncertowego z World Violation :o Najwieksze zaniedbanie w calej dyskografii.


So mar 19, 2011 23:32 pm
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr sie 04, 2004 12:50 pm
Posty: 3937
Lokalizacja: Pieńsk
 
Post Re: Violator
Zaniedbanie jest napewno . ale jak sobie wspomne ile narobiło sie disco-vibratorków łażacych po ulicach normalnie chodziłem kanałami , a jak przyszło Devo wymiotło ten motłoch została sie sama esensja i znów było git.


N mar 20, 2011 12:54 pm Zobacz profil WWW
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N maja 02, 2010 18:35 pm
Posty: 586
Lokalizacja: Włocławek
 
Post Re: Violator
Dam top3:
1. World In My Eyes
2. Policy Of Truth
3. Personal Jesus

Najsłabszy z płyty ale nie jest zły to Blue Dress.


Wt mar 22, 2011 18:26 pm Zobacz profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 589 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27 ... 30  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 11 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © phpBB Group.
Designed by (c) 2002 Sven Plaggemeier www.depechemode.de, modified by PFDM Team