Depeche Mode - Zobacz wątek - SOTU - pierwsze wrażenia
 




Utwórz nowy wÄ…tek Odpowiedz w wÄ…tku  [ Posty: 504 ]  Przejdź na stronÄ™ Poprzednia strona  1 ... 22, 23, 24, 25, 26
SOTU - pierwsze wrażenia 

Moim zdaniem
jest fantastycznie 29%  29%  [ 161 ]
jest dobrze 36%  36%  [ 203 ]
jest Å›rednio 18%  18%  [ 102 ]
jest kiepsko 11%  11%  [ 60 ]
Hillier out! / DM siÄ™ skoÅ„czyÅ‚o / Alan wróć! / To najgorszy dzieÅ„ mojego życia* 6%  6%  [ 33 ]
Liczba głosów : 559

SOTU - pierwsze wrażenia 
Autor Wiadomość
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn kwi 01, 2013 12:54 pm
Posty: 110
Lokalizacja: UK
 
Post Re: SOTU - pierwsze wrażenia
Ze jest kilka potencjalnie świetnych utworów (pierwszy z brzegu In chains) ale zgadzam się z martbdg
martbdg napisał(a):
wolalbym jednak by dm nie robili muzy w tym stylu :)


Cz sty 09, 2014 15:47 pm Zobacz profil
 
Post Re: SOTU - pierwsze wrażenia
Witam. Zastanawiam się czego co niektórzy oczekiwali.
Dla mnie najlepsze albumy DM powstały od Ultry do Delta Machine
Są też konkretne utwory na SOFAD, VIOLATOR a na pozostałej częsci dyskografii znajdą sie pojedyncze przypadki dobrych piosenek
ale na pewno nie całe płyty.
A co do sotu od jakiegoś miesiąca slucham jej na okrągło, nie wiem czego sie co niektórzy spodziewali? violatora?
sofad-a?a może z tego co czytałem to fajnie było by usłyszec coś w stylu see you, new life, dreaming of me :D
skoczne wpada w ucho, nie meczy zbytnio :) a może trzeba włączyć sobie w telewizji jakieś disco tv czy coś :x
ps.jak na forum FANOW DM sporo tu narzekania, nie tylko w tym wÄ…tku.
Może czas zmienić klimat skoro chłopaki już nie te co 80-tych latach.
pozdr. :)


Pt paź 31, 2014 23:03 pm
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N wrz 11, 2005 10:45 am
Posty: 1803
Lokalizacja: Gdańsk / Underneath the Stars
 
Post Re: SOTU - pierwsze wrażenia
barrel of a ... napisał(a):
Są też konkretne utwory na SOFAD, VIOLATOR a na pozostałej częsci dyskografii znajdą sie pojedyncze przypadki dobrych piosenek ale na pewno nie całe płyty.
Brawo. W zasadzie w tym miejscu można zakończyć dyskusję. Skoro ktoś uważa, że "Black Celebration" czy "Music for the Masses" nie są to w całości dobre płyty, to daje dowód swojej ignorancji. O takim SOTU to nawet nie można powiedzieć, że to zbliżona półka; to zupełnie inny świat, blady cień tamtych płyt.
barrel of a ... napisał(a):
Witam. Zastanawiam się czego co niektórzy oczekiwali.
Muzyki a nie demówek z popiardywaniem.


Wt lis 04, 2014 12:39 pm Zobacz profil
 
Post Re: SOTU - pierwsze wrażenia
Zdecydowanie wolę posłuchać albumów z ostatnich dziesięciu lat dyskografii niż z pierwszych dziesięciu :)
Chodziło mi o to że tamte albumy są przeszłościa a większość ludzi chciałoby by DM wydało album w stylu który już był ale jak wiadomo nigdy nie mieliśmy powtórki z rozrywki
więc po co pisanie, że mają nagrać album w stylu VIOLATOR, SOFAD, BC, MFTM?
Nic nie poradzę na to że nowe brzmienie DM bardziej mi pasuje.
Jeśli mógłbym zabrać na bezludną wyspe 2 albumy to wolałbym zabrać SOTU niz MFTM czy BC oczywiście są na nich genialnie utwory ale przy SOTU, PTA, DM i ULTRA
po prostu jestem w innym świecie. Jedyne co lekko od tego odstaje to exciter


Åšr lis 05, 2014 20:46 pm
WyÅ›wietl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wÄ…tek Odpowiedz w wÄ…tku  [ Posty: 504 ]  Przejdź na stronÄ™ Poprzednia strona  1 ... 22, 23, 24, 25, 26


Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 17 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © phpBB Group.
Designed by (c) 2002 Sven Plaggemeier www.depechemode.de, modified by PFDM Team