Depeche Mode - Zobacz wątek - SOTU - co się nam nie podoba w tej płycie
 




Utwórz nowy wÄ…tek Odpowiedz w wÄ…tku  [ Posty: 347 ]  Przejdź na stronÄ™ Poprzednia strona  1 ... 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16 ... 18  NastÄ™pna strona
SOTU - co siÄ™ nam nie podoba w tej pÅ‚ycie 
Autor Wiadomość
 
Post Re: SOTU - co siÄ™ nam nie podoba w tej pÅ‚ycie
hydrozehn napisał(a):
Marius, Peter, a może różnica między nami polega na tym, że ja już wyrosłem z bezgranicznego podniecania się tym co spłodzi DM

Troszeczke za daleko wybiegasz w swej profesjonalnej opinii muzykanta :roll:
Nie znasz mnie i nie masz podstaw, aby twierdzic, ze bezgranicznie podniecam sie wszystkim co robi DM.
Gdybys, chocby z moich postow na tym Forum znal moje opinie np. na temat klipu do HTF, ostatnich remixow z singli DM, czy polityki informacyjnej na ostatniej trasie DM, to moze bys sie zastanowil, zanim napiszesz o kims bzdury.
Uwielbiam DM i w ogien bym za nimi skoczyl. Ale to za zsumowany caloksztalt, a nie za sama nazwe.
Poddkreslam jeszcze raz, ze to kwestia gustu, czy SOTU sie podoba, czy nie.
A to, ze jestes muzykantem jescze nie oznacza, ze twoj gust jest wyznacznikiem tego, co lepsze.


Cz wrz 09, 2010 1:44 am
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt gru 26, 2003 14:23 pm
Posty: 3685
Lokalizacja: gdynia
 
Post Re: SOTU - co siÄ™ nam nie podoba w tej pÅ‚ycie
sam sobie zaprzeczyłeś

w klipie zespół nie występuje,nawet nie wiadomo czy go oglądali,remiksów sobie sami nie robią,nawet nie wiadomo czy ich słuchali(chyba nie ,bo mają jednak jakąs wrazliwosć muzyczną i raczej nie podpisaliby by się pod tym szmelcem który wychodzi jako ich oficjalne remiksy) no a polityka informacyjna to raczej sprawa niespecjalnie lubianego Kesslera.Jesteś w stanie skrytykować coś,za co autentycznie odpowiada zespół,czyli np muzykę?

ja mam tak samo jak Hydrozehn,nazwa DM nie budzi u mnie dreszczy sama w sobie,oczekuje od nich jakosci ,nie wystarczy mi, że podpiszą się pod jakimś utworem i już sikam.A stosująć taką retorykę jak Peter to można nawet do odgłosu puszczania bąka dorobić ideologię i uznać to za arcydzieło,tylko ja nie widzę róznicy w odgłosie bąka zwyklego,a odgłosie bąka podpisanego nazwą Depeche Mode,niektórzy jak widać widzą.I fajnie,tylko im zazdrościć,łatwiej się żyje(oczywiscie jako fanowi DM za którego cały czas się uważam)


ja już o SOTU zapomniałem,to jest tak słaby album.Jego największą wadą ,poza tym że słabe są piosenki(z nielicznymi wyjątkami) beznadziejną produkcją jest kompletny miszmasz stylistyczny.Zawsze ceniłem płyty DM za spójność,ale tu mamy prawdziwy bigos,to zbiór przypadkowych piosenek,w przypadkowej kolejności a nie spójny album(to samo było z PTA).


Cz wrz 09, 2010 8:04 am Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr paź 15, 2003 21:40 pm
Posty: 475
Lokalizacja: Szczecin
 
Post Re: SOTU - co siÄ™ nam nie podoba w tej pÅ‚ycie
krzysiek napisał(a):
remiksów sobie sami nie robią,nawet nie wiadomo czy ich słuchali(chyba nie ,bo mają jednak jakąs wrazliwosć muzyczną i raczej nie podpisaliby by się pod tym szmelcem który wychodzi jako ich oficjalne remiksy)


Niestety wydaje mi się, że jednak słuchają i im się nawet podobają ;) Świadczą o tym rozgrzewkowe sety DJ przed koncertami promującymi PTA i SOTU autorstwa niektórych tfuuurców tych remixów...


Cz wrz 09, 2010 8:13 am Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt lip 10, 2007 12:31 pm
Posty: 227
Lokalizacja: Promise Land
 
Post Re: SOTU - co siÄ™ nam nie podoba w tej pÅ‚ycie
Marius, trochę się pogubiłem, przytocz mi fragment, w którym napisałem, że moja opinia jest profesjonalna, albo że mój gust jest wyznacznikiem czegokolwiek. Zacytuję sam siebie:
Cytuj:
Fakt, że sam jestem muzykantem, sprawia iż mogę spojrzeć na ich dokonania dużo chłodniejszym okiem.

Jakoś nie mogę się doczytać stwierdzeń pt. mój gust jest lepszy, czy moja opinia jest pro i klękajcie narody. Marius, to Ty zacząłeś dyskusję i dość niesmaczne, jak dla mnie (ale masz rację, to kwestia gustu) porównywanie SOTU do MFTM, co dla mnie jest herezją, ale podkreślam, DLA MNIE. Jeżeli kogoś SOTU podnieca, proszę bardzo, ja jednak po ponad 20 latach spędzonych z muzą tej kapeli jestem przyzwyczajony do innych standardów. Poczynając do Violka, nowe płyty kupowałem zawsze w dniu wydania i zawsze czuję dreszcze przed pierwszym przesłuchaniem, bo to DM, ukochana kapela. Ale, jako stary fan, słuchając Excitera i SOTU poczułem się zwyczajnie olany. Może chłopcy pomyśleli, że czego by nie nagrali, fani i tak to kupią, więc jadą po najmniejszej linii oporu. Od momentu odejścia Alana widzimy niestety coraz gorszy poziom wydawanych płyt. Już nawet Ultrze zdarzało się być po prostu nudną. Kawałki typu Love Thieves są rozwlekłe jak flaki z olejem. Owszem są tam wyjątki, Barrel i It's No Good po prostu wbijają w ziemię, a Sister .... u mnie starego chłopa, wyciska łzy, ale niestety to tylko wyjątki. Za Ala było inaczej, to słabe numery były wyjątkami, odwrotnie niż teraz. Przypomnieniem o tych czasach był PTA, gdzie słabe są może dwa numery, a reszta po prostu rządzi. TAkże nie wiem, piszmy do Alana, błagając go na kolanach o powrót do DM, bo bez niego zginiemy.
A największym SOTU'owym przegięciem jest umieszczenie Oh Well :banana2: :banana2: :banana2: :banana2: :banana2: na stronie b singla, cytując sądowego klasyka: Skandal nad skandale.


Cz wrz 09, 2010 10:18 am Zobacz profil
 
Post Re: SOTU - co siÄ™ nam nie podoba w tej pÅ‚ycie
Tak jest, pisałem o tym jakieś 2 strony temu. Taki właśnie Oh, well - w stylistyce techno, i co ? Ktoś ma jakieś wątpliwości czy ten numer jest dobry ? Niech nawet zrobią całą płytę w rytmie rąbanki, ale jak to będzie dobrze zaserwowane, charakterystyczne, to zniknie całe marudzenie. Ale ich już chyba na to nie stać, może umiejętności brak, albo już im się nie chce....


Cz wrz 09, 2010 11:17 am
 
Post Re: SOTU - co siÄ™ nam nie podoba w tej pÅ‚ycie
krzysiek napisał(a):
sam sobie zaprzeczyłeś

Jesteś w stanie skrytykować coś,za co autentycznie odpowiada zespół,czyli np muzykę?

Uwazam, ze zespol autentycznie odpowiada za to kto robi ich klipy, czy remiksy i za to kto prowadzi ich polityke, bo to wszystko sa poczynania firmowane nazwa DM.

Potrafie tez skrytykowc DM za ich muzyke.
Nie cierpie np. Meaning of love, ktore dla mnie brzmi jak zapowiedz disco polo.Nie lubie Pipeline, Get right with me i nie znosze Jazzthieves. A teksty Na S&S mnie smiesza.
Sa fragmenty tworczosci DM, ktore krytuje. Ale to za malo, aby zmienic wspanialy zsumowany caloksztalt.
To tez za malo, zeby jak Ty logowac sie tu tylko po to, zeby sobie pomarudzic w kilku tysiacach postow.


Cz wrz 09, 2010 11:44 am
 
Post Re: SOTU - co siÄ™ nam nie podoba w tej pÅ‚ycie
hydrozehn napisał(a):
Marius, trochę się pogubiłem, przytocz mi fragment, w którym napisałem, że moja opinia jest profesjonalna, albo że mój gust jest wyznacznikiem czegokolwiek.

Nie twierdze, ze tak napisales. Ale twierdze, ze to wynika ze sposobu w jaki wyrazasz swoje opinie i kpisz z czyjegos gustu.
Sluchasz DM od 20 lat. Szacun. Ja tez tyle slucham, ale to jescze nie znaczy, ze wiemy cos lepiej.


Cz wrz 09, 2010 11:50 am
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt gru 26, 2003 14:23 pm
Posty: 3685
Lokalizacja: gdynia
 
Post Re: SOTU - co siÄ™ nam nie podoba w tej pÅ‚ycie
logowałem się w 2004 roku,nie sądziłem wtedy że dwie kolejne płyty będą takimi gniotami :) .tak naprawdę jedyną wartość one mają dla mnie taką,że śpiewa na nich Gahan-mój ulubiony wokalista.Aż strach pomyslec co to by były za albumy,gdyby nie jego głos,choć i tak w wielu piosenkach jest on bardzo niesympatycznie potraktowany przez producenta.

do Excitera włącznie lubie praktycznie wszystko,z małymi wyjątkami-np GTWM-i tu się zgadzamy,generalnie do DM do roku 2001 jestem bardzo pozytywnie nastawiony.

i nie marudze w kilku tysiącach postów-po prostu wyrażam swoje opinie na różne tematy,w przypadku DM zdecydowanie więcej napisałem tekstów pozytywnych,jak mi się coś podoba nie boję się tego napisac-np nie ukrywałem,że z SOTU bardzo lubie FT i Jezebell,ale to trochę mało jak na cały album.No i Ghost-to mi się nie podoba,że nie ma go na właściwym albumie.Tak naprawde moje SOTU nie jest już pokryte kurzem tylko dzieki Jezebell,bo FT słucham już tylko w wersji singlowej,która po dodaniu wielu dźwieków i pogłosów jest o niebo lepsza od i tak niezłej albumowej.


Cz wrz 09, 2010 12:00 pm Zobacz profil
 
Post Re: SOTU - co siÄ™ nam nie podoba w tej pÅ‚ycie
z SOTU dla mnie zostalo tylko genialne WRONG i dosc dobre Fragile Tension, ewentualnie Perfect, myslalem, że z czasem ta płyta mnie bardziej do siebie przekona, ale rewolucji nie było, w calosci już dawno nie sluchalem i jakos mnie nie ciągnie.

PTA lepsza o 1 wrzechświat

i co mi się nie podobalo to brak zaangażowania chłopaków w promocję singli, mam na mysli klipy, 2 najgorsze w historii (Peace i Hole to feed) przy nich montaż do Fragile Tension wygląda na coś godnego uwagi, ale nim nie jest


Cz wrz 09, 2010 13:58 pm
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt lip 10, 2007 12:31 pm
Posty: 227
Lokalizacja: Promise Land
 
Post Re: SOTU - co siÄ™ nam nie podoba w tej pÅ‚ycie
Ej Marius, zaczynasz plątać się w zeznaniach. Najpierw się czepiłeś profesjonalnej opinii, zamiast powiedzieć sorki, Ty dalej brniesz w las. Proszę o konkretne przykłady opinii wyszydzających inne gusta. Śmiało, powodzenia w szukaniu. Natomiast słuchając DM lat 21, mając swoje lata na karku, myślę, że wiem więcej niż pierwszy lepszy gość z ulicy, lub świeży fan, który dopiero zaczyna przygodę swego życia z muzą DM.
Co mnie się w postawie DM nie podoba, to to że wszyscy przez długie lata czekamy z jakimiś wypiekami na twarzy na nowe materiały z obozu DM. I raz na cztery lata dostajemy taki koszmarek jak SOTU, rzucony plebsowi z jaśniepańską łaską. Do tego rzeczone już gówniane remixy i koszmarne klipy i wyłania się nam jeden wielki obraz nędzy i rozpaczy. Syf, kiła i mogiła. Myślałem, że nazwa DM do czegoś zobowiązuje, tymczasem robi to na pewno do jednego, wyciągania kasy. Po jaką cholerę wydano Remixy albo Greatest Hits, skoro każdy z nas już te rzeczy ma, a podobną role do GH pełniły SIngle 86/98? Liczono na takich, co kupują wszystko spod znaku DM, i niestety się nie przeliczono, bo Dave'owi i spółce urosła dodatkowa kupka kaski. W ogóle uważam, że większość działań spod znaku DM motywowana jest reperowaniem budżetu, a nie żadnym artyzmem czy ambicjami. Wszystko robią na odpitol się i mamy efekty, takie jak SOTU, itp. Jedyne płyty, gdzie jakieś ambicje, to solówki, bo to są niskobudżetowe produkcje, po których nikt nie spodziewa się wielomilionowej sprzedaży.


Cz wrz 09, 2010 17:29 pm Zobacz profil

Dołączył(a): Pn gru 22, 2003 0:23 am
Posty: 422
 
Post Re: SOTU - co siÄ™ nam nie podoba w tej pÅ‚ycie
Ja uważam że swieta racja z tymi refrenami.
Oczywiscie piosenka nie musi miec na sile refrenu, mieli juz wczesniej wiele takich.
Ale zgadzam sie ze to byla ich bardzo dobra strona.
I pamietam ze po wydaniu EXcitera to mnie najbardziej uderzylo.
Po uslyszeniu Dream On i I Feel Loved, przeciez singlowych utworow, zupelnie nie wiedzielm co jest grane.
W Dream On refren to po prostu powtorzone pare razy dream on
W I feel loved powtorzone pare razy I Feel Loved.
Zastanawialem sie co sie stalo Martinowi :/

Pamietam ze kiedys w liceum ostro katowalem mojego najlepszego kumpla dm
Podsunalem mu mase kawalkow z wczesniejszych plyt
Nie wiem co on wtedy sluchal, jakiegos badziewia raczej ale spodobal mu sie np. instrumental Agent Orange
lktory byl przeciez zdaje sie strona B singla.
A potem wyszedl Exciter. Ja sie oczywiscie bardzo tym emocjonowalem, ze dm wydaja plyte
I ten kolega tak sie przypatrywal tym moim emocjom i uslyszal gdzies dream on w radiu czy tv
I mowi do mnie "wiesz co to nowe dm to takie sobie zupelnie tak jada jada i tak dream on dream on"
Ja mu wtedy nie wiedzialem co powiedziec. Nie przyznalem mu racji ale dzis wiem ze mial chlop razcje zupelna.

Moje podejście do Excitera i SOTU jest takie ze na Exciterze wszystkie utwory mi sie podobaly na takim samym, niezbyt wysokim poziomie.
Nie bylo tam ani jednej piosenki ktora by mnie zachwycila. Dawalo sie sluchać
Natomiast w przypadku SOTU podoba mi sie bardzo 3-4 piosenki, ze 3 mozna posluchać (czyli tak jak na Exciterze).
Natomiast reszty sluchac po prostu nie chce a jak juz slucham to jest to kolejna proba przekonania sie na sile do czegos.
Teoretycznie rozwazajac SOTU minimalnie wygrywa u mnie z Exciterem. Za sprawa tych 3-4 utworów ktore mi sie wyjatkowo spodobaly.
Rowniez troche za sprawa pewnej roznorodnosci klimatow i emocji SOTU bardziej ciekawi niz Exciter.
Praktycznie jednak rzecz biorac nie wiem jak nawet podejsc do SOTU bo jak zadna inna plyta (oprocz Speak and Spell), wg. mnie zrywa ze stylem dm
DM trafilo w moje gusta i przez lata te moje gusta zaspokajalo, nawet jak byly slabsze momenty.
Natomiast nigdy nie odeszlo tak dm od mych gustow jak teraz (pierwsze 4 plyty to nie byly do konca me gusta ale to sie nie liczy bo chlopaki sie rozkrecali).
Na S&S rzadzil Vince i to doskonale slychac. I teraz dla mnie wyglada to tak ze historia zatoczyla kolo.
Po byciu na szczycie dm nagrywa troche slabsze albumy i ostatecznie wydaja cos co przypomina S&S w tym sensie ze brzmi jakby nagle
do zespolu wrocil "jakis" Vince albo doszedl ktos nowy i DM juz jest czyms zupelnie innym.
I po SOTU prawde mowiac mam taka obawy (mam nadzieje ze sie nie ziszcza) ze dm juz zostanie dla mnie takim 'innym' zespolem,
jakby ten niewidzialny "ktos" kto doszedl tam juz pozostanie.

Co do teorii wydania SOTU lata temu to cos jest w stwierdzeniu ze wtedy muzyke odbieralo sie inaczej bez internetu, youtube itd.
Muzyki bylo po prostu mniej. Kazda kasete i plyte odsluchalo sie wiele wiele razy bo mialo sie mniej kasy na nowosci, nie bylo czegos takiego jak radia internetowe itd.
Ja nie mam 20 lat stazu, zaczalem sluchac dm od Ultry. Zaraz potem zaczalem zbierac dyskografie.
I jak kupilem The singles 81-84 i puscilem, a zaczynalo sie od Dreaming of me, to jakbym dostal w ryj mokra szmata :P
Pamietam ze nie moglem uwierzyc uszom. Czy to jest ten zespol ktory nagral te wszystkie pozniejsze plyty?? Przeciez to jakies disco polo.
I nigdy sie jakos nie zasluchiwalem w Speak & Spell albo Construction Time Again.
Tak wiec gdyby wtedy wychodzil SOTU to byloby, mysle, podobnie.

Trzeba pamietac jeszcze o tym ze na poczatku lat 80 to oni dopiero uczyli sie grac, do niedawna byli zespolem garazowym jakich sa setki.
Tak wiec trudno w takim wypadku ich krytykowac mowiac ze nagrali cos slabo.
Ale dzis maja do dyspozycji najlepszy sprzet, najlepszych ludzi. Miedzy dzysiejszymi instrumentami, komputerami i owczesnymi klawiszami jest przepasc.
SOTU nie moglo byc wydane w latach 80 i brzmiec dokladnie tak jak teraz, mimo uzycia tych wszystkich starych instrumentow.

Tak reasumujac, podzielam poglad tu wyrazony ze SOTU to przerost formy nad trescia.
Od siebie uzupelnilbym to ze eksperymenty sa jak najbardziej dobre jesli sa srodkiem do osiagniecia celu.
Moje osobiste wrazenie jest takie ze tutaj eksperymenty byly celem samym w sobie.

Zgadzam sie tez co do mixow i teledyskow ze sa ostatnio okropne.
Chociaz jesli chodzi o teledyski to te do Peace i Hole TO Feed mi sie nie podobaja.
Te z Excitera i PTA sa ok.
Mixy to tragedia. Daja w lapy swoje utworym jakims DJ Triesto didzejom umcyk cyk :/
Jakby dawali im ulozona kostke Rubika a oni mieszaja wszystkie kolory i ta rozpierduche sie potem nagrywa :/


Cz wrz 09, 2010 23:19 pm Zobacz profil
 
Post Re: SOTU - co siÄ™ nam nie podoba w tej pÅ‚ycie
@hydrozehn, chcesz przyklad? Prosze bardzo:
Ja pisze po prostu tyle, ze mnie sie SOTU podoba. A Ty:
hydrozehn napisał(a):
Jeżeli kogoś SOTU podnieca, proszę bardzo

Twierdzisz, ze z nie kpisz z czyjegos gustu. A potem, w tym samym poscie (wiedzac, ze SOTU to wg czyjegos gustu dobra plyta) piszesz, ze to "koszmarek rzucony PLEBSOWI".
I ja mam Ci powiedziec sorki? :lol: :lol: :lol:
Nadal uwazam, ze nie szanujesz czyjegos gustu.
I nie rozumiem czemu co chwile piszesz, ze sluchasz DM od ponad 20 lat. Tym akurat sie tutaj nie wyrozniasz.

Nie chce sie klucic o gusta. Zwlaszca z kims kto siedzi w podobnych klimatach.
Mowie wiec: Dajmy spokój i szanujmy sie. Ale przepraszac nie mam za co.


Ostatnio edytowano Pt wrz 10, 2010 1:53 am przez MARIUS, Å‚Ä…cznie edytowano 1 raz



Pt wrz 10, 2010 1:46 am
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt lip 10, 2007 12:31 pm
Posty: 227
Lokalizacja: Promise Land
 
Post Re: SOTU - co siÄ™ nam nie podoba w tej pÅ‚ycie
Aha, czyli mam rozumieć, że Ty masz prawo wyrażać swoje zdanie, a ja już nie bardzo, bo może kogoś to obrazi, że hydrozehnowi się SOTU nie podoba. Może to obraża czyjeś uczucia religijne. Czepiasz się słówek, aby zawsze Twoje było na górze. Tymczasem, taki mam styl wypowiedzi od dawien dawna, nie tylko w luźnej wypowiedzi, ale w listach, felietonach, a Ty jesteś pierwszą osobą, która się tego czepia. Gdzie w stwierdzeniu, cyt: 'koszmarek rzucony plebsowi' znalazłeś wątek kpiny z cudzego gustu, to już Twoja słodka tajemnica. A pisanie o moim 'stażu' z DM nie jest wcale próbą wyróżnienia się, sam znam ludzi z większym stażem niż ja, ale nie o to chodzi. Po tylu latach wciąż mam mrówki w żołądku na myśl o nowej płycie, zżera mnie ciekawość. Z wypiekami na twarzy kupuję płytkę, drżącymi rękami kładę ją do odtwarzacza. W nazwie DM, wciąż jest jakaś magia, ale takimi publikacjami jak SOTU, DM nie znajdzie nowych fanów, ani nie ukontentuje starych, więc ten album trafia w cholerną próżnię, podobnie jak Exciter. Poza tym info o 20 latach zjawiło się raptem w moich 2 może 3 postach, więc uwaga, że:
Cytuj:
I nie rozumiem czemu co chwile piszesz, ze sluchasz DM od ponad 20 lat. Tym akurat sie tutaj nie wyrozniasz.

moim zdaniem jest co najmniej nie na miejscu. Nie widzę również nic zdrożnego w stwierdzeniu, że kogoś SOTU podnieca, przecież można znaleźć takich ludzi, prawda? Czy może obraziła Cię niska ocena za porównywanie SOTU z MFTM? Wiesz, to jest wyrażanie moich własnych opinii i nie czuję powodu, dla którego mam być za to flekowany. Czy moja prywatna opinia o postawie DM wobec fanów w jakikolwiek sposób Cię obraziła? Przecież możesz mieć inne zdanie na ten temat, wystarczy je tylko wyrazić. Mieszkając w Londynie powinieneś być przyzwyczajony do wolności myśli i wypowiedzi. Czy już nie można wypowiedzieć myśli, że ktoś czuje się dojony. Zauważyłem, że czepiasz się mnie, a sam ciężko znosisz krytykę i inne myślenie niż Twoje. Nie musisz przepraszać, korona mi z głowy nie spadnie, ale mam nadzieję, że była to ostatnia osobista wycieczka w moją stronę. Jeżeli nie odróżniasz żartu, a czyjąś opinię traktujesz jak kpinę, to jest Twój problem, ja nie mam zamiaru tracić czasu na takie wywody, których Ty i tak nie zrozumiesz.


Pt wrz 10, 2010 8:35 am Zobacz profil
 
Post Re: SOTU - co siÄ™ nam nie podoba w tej pÅ‚ycie
Ja rowniez nie zamierzam tracic na ta dyskusje czasu i uwazam, ze to Ty nie rozumiesz.
Jak dla mnie brzmisz, jakbys drwil z tego, ze ktos lubi cos, co Tobie sie nie podoba. Tak to moim znaniem brzmi. Nie zgadzasz sie z tym - OK.
Zostawmy to, bo i tak sie w tej kwestii nie dogadamy.
Ty wiesz swoje, a ja swoje i tak juz zostanie.
Z mojej strony to tyle i mam nadzieje, ze z Twojej tez.


Pt wrz 10, 2010 18:53 pm
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N lip 12, 2009 11:47 am
Posty: 690
Lokalizacja: Leipzig
 
Post Re: SOTU - co siÄ™ nam nie podoba w tej pÅ‚ycie
Dla mnie SOTU jest zajefajne!!!!! Tyle:)


Pt wrz 10, 2010 23:25 pm Zobacz profil

Dołączył(a): So lut 21, 2009 11:48 am
Posty: 332
 
Post Re: SOTU - co siÄ™ nam nie podoba w tej pÅ‚ycie
Haters gonna hate, jak to mówią :)

Jeśli patrzyć na płytę (nie na dyskografię, na którą tu większość patrzy), to właściwie nie podoba mi się tylko "Perfect" - ostatnio go już pomijam, bo nijakie to jest.


So wrz 11, 2010 1:30 am Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz gru 09, 2004 17:05 pm
Posty: 401
Lokalizacja: Warszawa
 
Post Re: SOTU - co siÄ™ nam nie podoba w tej pÅ‚ycie
dMihau -dla nas wlasciwy topik na temat SOTU jest....w ogole nie wiem po cholere tu zagladam i tylko cisnienie sobie podnosze...Moje zdanie na temat plyty umiescilam wlasnie tam. Tu moge dodac tylko ,ze wspolczuje niektorym przezycia tego wielkiego rozczarowania i zawodu doznanego ze strony DM... Nie wiem czy sluchalabym muzyki ludzi na ktorych wylalabym tyle jadu...
Taki fakt ,ze wciagu ostatniego roku SOTU jest plyta, ktorej slucham najczesciej, nie zastanawiam sie dlaczego, poddaje sie tym uczuciom. Tyle.


So wrz 11, 2010 9:11 am Zobacz profil WWW
 
Post Re: SOTU - co siÄ™ nam nie podoba w tej pÅ‚ycie
Po dłuższym czasie od wydania płyty znowu spróbowałem jej posłuchać... i zdania nie zmieniam.

Nie podoba mi się całe SOTU oprócz WRONG i może jeszcze Corrupt, reszta do kosza. Płyta bonusowa za to jak najbardziej OK, GHOST, OH WELL - perełki.

Sprawdza się dla mnie zasada: co druga płyta dobra, od Violka.

Violator - super!
SOFAD - słaba (jak dla mnie, jedynie wersje koncertowe są dobre)
ULTRA - super!
Ecxiter - słabiutka
PTA - suuuper!
SOTU - NĘDZA

Czekam więc na kolejną - teraz na DOBRĄ :)


Pt lis 12, 2010 11:13 am
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr kwi 22, 2009 23:00 pm
Posty: 1120
Lokalizacja: Entertainment Through Pain
 
Post Re: SOTU - co siÄ™ nam nie podoba w tej pÅ‚ycie
michal.kapuscinski napisał(a):
SOFAD - słaba (jak dla mnie, jedynie wersje koncertowe są dobre)


michal.kapuscinski napisał(a):
ULTRA - super!


michal.kapuscinski napisał(a):
Ecxiter - słabiutka


michal.kapuscinski napisał(a):
PTA - suuuper!


No to już wiem dlaczego nigdy się z Tobą nie zgadzałem ^^


Pt lis 12, 2010 21:55 pm Zobacz profil
 
Post Re: SOTU - co siÄ™ nam nie podoba w tej pÅ‚ycie
de gustibus non est disputandum
:banana:


N lis 14, 2010 1:45 am
WyÅ›wietl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wÄ…tek Odpowiedz w wÄ…tku  [ Posty: 347 ]  Przejdź na stronÄ™ Poprzednia strona  1 ... 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16 ... 18  NastÄ™pna strona


Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 11 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © phpBB Group.
Designed by (c) 2002 Sven Plaggemeier www.depechemode.de, modified by PFDM Team