Depeche Mode - Zobacz wątek - Oberkorn
 




Utwórz nowy wÄ…tek Odpowiedz w wÄ…tku  [ Posty: 7 ] 
Oberkorn 
Autor Wiadomość

Dołączył(a): Śr lip 09, 2003 6:25 am
Posty: 292
Lokalizacja: Bytom
 
Post Oberkorn
O tym kawalku jeszcze chyba nie było tu słowem wspominane, a uwazam ze warto...
Moze to tylko ja tak mam, ale sluchanie tego utworu, oczywiscie nocą, na sluchawkach, przynosi cos co trudno jest opisac. W moim przypadku kompletnie inne postrzeganie tego co dookola sie wydarzylo, tak jakby czlowiek unosił się gdzies wyzej i patrzal na wszystko z zupełnie innej strony, dostrzegajac rzeczy ktorych normalnie nie widzi. I to od prawie 25 lat.


Wt mar 17, 2015 20:09 pm Zobacz profil

Dołączył(a): So kwi 18, 2009 17:38 pm
Posty: 285
Lokalizacja: Olsztyn
 
Post Re: Oberkorn
Mi też bardzo się podoba,szczególnie w wersji development mix.KLimant dosłownie nie ziemski...człowiek się zamysla..i właśnie ja mysle o kosmosie :)W moim top instrumentalów,bije na głowe takiego painkiller,który jest w pierwszej trójce większości.. :nlmda:I pomyśleć ,że takie cudeńko zrobili gówniarze :wink:


So mar 28, 2015 17:13 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn mar 21, 2005 19:35 pm
Posty: 477
Lokalizacja: Mielec
 
Post Re: Oberkorn
Ja mam przy tym numerze bardziej skojarzenia zimowych pejzaży. ;) Ale to fakt. Kompozycja jest wyjątkowa i z instrumentalnych na pewno się mocno wyróżnia w dyskografii. Podobnie jak wydany rok później "Great Outdoors". :) Wyjątkowości "Oberkorn" również dodaje fakt, że pojawił się na stronie B singla o całkowicie innym charakterze. ;)


Wt mar 01, 2016 0:22 am Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz cze 25, 2009 13:53 pm
Posty: 629
 
Post Re: Oberkorn
Mnie codziennie rano budzi Oberkorn ,bo mam go ustawionego jako dżwięk alarmu.Jak dla mnie najlepszy instrumental DM ever.


Wt mar 01, 2016 10:23 am Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn sty 02, 2006 10:11 am
Posty: 3031
Lokalizacja: Olsztyn
 
Post Re: Oberkorn
Ja aż tak radykalny nie jestem jak przedmówca :wink: Ani ziębi, ani grzeje. Dawno nie słuchałem nawet. Może zapuszczę sobie dziś przy okazji.


Wt mar 01, 2016 10:36 am Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N lip 28, 2013 18:53 pm
Posty: 170
 
Post Re: Oberkorn
Przyjemna melodia. Rzeczywiscie nadaje sie na budzik. Szkoda tylko, ze zawsze budze sie, zanim zadzwoni... :D


Åšr mar 09, 2016 8:43 am Zobacz profil

Dołączył(a): Wt sty 20, 2009 22:56 pm
Posty: 128
 
Post Re: Oberkorn
Tego utworu nie powstydziłby się niejeden z klasyków elektroniki, typu Jarre czy Schulze. Oczywiście tylko w wersji Development Mix, bo wersja singlowa kończy się zanim się zacznie.


Pn lis 20, 2023 21:40 pm Zobacz profil
WyÅ›wietl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wÄ…tek Odpowiedz w wÄ…tku  [ Posty: 7 ] 


Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 19 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © phpBB Group.
Designed by (c) 2002 Sven Plaggemeier www.depechemode.de, modified by PFDM Team