Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 873 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 40, 41, 42, 43, 44
Remixes 2 81>11 
Autor Wiadomość
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz lip 21, 2005 18:17 pm
Posty: 2114
Lokalizacja: Łódź
 
Post Re: Remixes 2 81>11
Szczerze mówiąc tradycyjne plastikowe opakowania do CD wyglądają tragicznie w porównaniu z np. eleganckimi pudełkami reedycji czy właśnie przy Remixes 2.


So sie 06, 2011 10:03 am Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz lip 10, 2003 9:36 am
Posty: 2609
 
Post Re: Remixes 2 81>11
+1
Karton tak i inne niestandardowe formy wydań.
Plastic nie.


N sie 07, 2011 15:14 pm Zobacz profil WWW
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn sie 01, 2011 18:35 pm
Posty: 35
 
Post Re: Remixes 2 81>11
Mimo że słucham muzyki klubowej, do takich remiksów podchodzę sceptycznie i raczej nie słucham ich wiele. W większości przypadków "nie czułam klimatu" i "wolałam oryginał". Tutaj jednak remiksy zrobione są naprawdę z pomysłem. Dzięki indywidualnemu stylowi każdego remiksera nadanemu każdemu utworowi, płyty brzmią różnorodnie i można znaleźć coś dla siebie. A klubowe odświeżenie Dream On podoba mi się bardziej od oryginału. Czuję sie pozytywnie zaskoczona.

I Feel You w Helmet At The Helm Mix brzmi dla mnie kapitalnie. Utwór wytwarza ten rodzaj klimatu, o którym mogę powiedzieć "jeden z moich ulubionych". Leave In Silence w remiksie Claro Intelecto (tak przy okazji, to polecam produkcje tego gościa) jest również, jak napisano wcześniej, bardzo klimatyczne. To jeden z moich ulubionych utworów w ogóle w tym roku. Nie sądziłam, że komuś przyjdzie do głowy zrobić taką wersję do tej piosenki. Jak dobrze, że pomysłowych i zdolnych ludzi nie brakuje. In Chains wg Alana również znajduje się w gronie moich faworytów. Zadziwiającym dla mnie remiksem jest ten Karlssona i Winnberga do When The Body Speaks. Relaksuje, a nie nuży, jak oryginał. No, może przesadziłam, ale miałam nieco takie odczucia do Excitera w ogóle.
Tymczasem Eric Prydz też wziął się za remiksowanie i zrobił to w typowym dla siebie, i innych house'owców jego pokroju, stylu. Never Let Me Down Again może brzmieć kontrowersyjnie dla fanów Depeche Mode. Dla typowego fana dzisiejszej tanecznej muzyki elektronicznej remiks nie ma niespodzianek. Mnie trudno powiedzieć, czy on mi się podoba, czy raczej nie.

Nie mogę przekonać się do Behind The Wheel w remiksie Clarke'a.


N sie 07, 2011 19:49 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn sie 11, 2003 18:09 pm
Posty: 574
Lokalizacja: 52°10'N 16°45'E
 
Post Re: Remixes 2 81>11
Kikosa napisał(a):
Never Let Me Down Again może brzmieć kontrowersyjnie dla fanów Depeche Mode.


Pierwszy raz usłyszałam ten kawałek w PlanecieFM, grającej muzykę klubową, co było nie lada zaskoczeniem. Ale że sympatyzuję z disco klimatem, Never Prydza przypadł mi od razu do gustu. A drugi w kolejce jest właśnie Behind The Wheel; ładnie, zgrabnie i tyle.


Pt wrz 09, 2011 11:40 am Zobacz profil WWW
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt lut 01, 2005 17:06 pm
Posty: 784
Lokalizacja: Wawa
 
Post Re: Remixes 2 81>11
napisze krotko ale tresciwie że wydawnictwo to zasluguje tylko na jedno slowo : śmieć.


Pt lis 04, 2011 1:30 am Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr sie 04, 2004 12:50 pm
Posty: 3937
Lokalizacja: Pieńsk
 
Post Re: Remixes 2 81>11
Jeśli już śmieć to tylko komercyjny śmieć.


Pt lis 04, 2011 20:05 pm Zobacz profil WWW

Dołączył(a): Śr lip 09, 2003 6:25 am
Posty: 292
Lokalizacja: Bytom
 
Post Re: Remixes 2 81>11
Śmieć nie śmiec. Dla samego remixu In Chains ktore popełnił Alan warto ze to wydawnictwo sie ukazało. "Urywa ryj" jego dzieło, to co zrobił z tym kawałkiem pokazuje mi dobitnie gdzie mogli dzisiaj byc dM jako zespół. A jesli jeszcze prawda jest ze zrobił to "na kolanie" to zamiast kolejnej plyty z Hillerem jako producentem niech wydadzą ponownie PTA i SOTU ktore przez swoj warsztat przepuści Alan.


Pt sty 20, 2012 22:22 pm Zobacz profil
 
Post Re: Remixes 2 81>11
Alan to taki pracoholik, że kto wie, czy nie ma gdzieś w sejfie ostatnich albumów DM zrobionych po swojemu? :)


So sty 21, 2012 15:18 pm
 
Post Re: Remixes 2 81>11
Pozwolę się nie zgodzić - ten remix to takie nie wiadomo co. Ani to DM ani Recoil - ot kilka sampli z nutą pod wokal Gahana.


N sty 22, 2012 0:13 am
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt lis 18, 2011 0:30 am
Posty: 330
Lokalizacja: Poznań/Vienna
 
Post Re: Remixes 2 81>11
Z refleksem szachisty, ale zapoznałam się z remixem Alana - i uważam, że kolega Agent Orange nade mną bluźni!

Początek boskość, dla mnie ten wstęp mógłby byc jeszcze dłuższy.. Sample z I Want It All genialnie tworzą klimat (IWIA jedna z moich ulubionych na PTAku, tymbardziej mnie jara, że Alan się samplami zainteresował). Ale co chyba najważniejsze, najwyraźniej w pamięci Alana zachowała się dokładnie wizja brzmienia Depeche, on po prostu wie, czego ten zespół potrzebuje, by zabrzmieć epicko.
Za 4:47 wielkie buzi dla Alana - takie rzeczy budują NA MAXA napięcie i to jest to o co chodzi w muzyce. Zmiany rytmów, harmonii, ciary.

lowe.

Pragnę więcej remixów Alana.


Pn sty 30, 2012 18:16 pm Zobacz profil

Dołączył(a): Śr lis 12, 2003 12:55 pm
Posty: 1334
 
Post Re: Remixes 2 81>11
Przy okazji Remixes2.81-11 Black Light Odyssey zrobili 3 remixy The Sun And The Rainfall - jeden z nich pojawił się jako digital download i na amerykańskim promo winylu, a pozostałe 2 nie ujrzały światła dziennego (jeden z nich jedynie pojawił się w jakimś secie BLO i tam można było jego obszerny fragment usłyszeć). Teraz Panowie udostępniają oba niepublikowane mixy na swoim soundcloudzie do odsłuchu:

http://soundcloud.com/blacklightodyssey ... un-and-the
http://soundcloud.com/blacklightodyssey ... -and-the-1


Pn maja 28, 2012 12:30 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz cze 25, 2009 13:53 pm
Posty: 629
 
Post Re: Remixes 2 81>11
Świetne remixy ,zwłaszcza ten drugi,tylko szkoda że nie da się ich pobrać :?


Pn maja 28, 2012 14:20 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N kwi 19, 2009 20:02 pm
Posty: 182
Lokalizacja: Londyn/Inowrocław
 
Post Re: Remixes 2 81>11
http://soundcloud-download.com/

:wink:


Pn maja 28, 2012 19:05 pm Zobacz profil WWW
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 873 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 40, 41, 42, 43, 44


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 22 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © phpBB Group.
Designed by (c) 2002 Sven Plaggemeier www.depechemode.de, modified by PFDM Team