Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 873 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44  Następna strona
Remixes 2 81>11 
Autor Wiadomość
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn mar 30, 2009 10:22 am
Posty: 672
Lokalizacja: RNR/Warszawa
 
Post Re: Remixes 2 81>11
Katiusha napisał(a):
Jak dla mnie to ten remiks tylko potwierdza to, że Alan nie powinien wracać do DM. Dwie zupełnie inne bajki i w połączeniu wychodzi właśnie takie coś pomiędzy DM a Recoil. I piszę to jako fanka obydwu.


Gdyby Alan miał robić takie rzeczy w DM, to rzeczywiscie lepiej zeby nie wracał. Remix nie jest niczym nadzwyczajnym, Alan robił dużo lepsze rzeczy (np. Nitzer Ebb I am undone). Powielił swoje stare, sprawdzone pomysły.

Gdyby stało się tak, ze Alan mimo wszystko zacznie współpracować z Depeche Mode, obie strony musiałyby się odciąć od tego co robiły po 1995. Podobnie jak U2 po płycie Rattle and Hum, zrezygnowało z przyjetej konwencji grania i zaczeło zupełnie nowy okres. Owocem tego był genialny album ACHTUNG BABY.


Pt cze 10, 2011 17:28 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N mar 07, 2010 18:14 pm
Posty: 186
Lokalizacja: Lublin Siti
 
Post Re: Remixes 2 81>11
Sanctified napisał(a):
Katiusha napisał(a):
Jak dla mnie to ten remiks tylko potwierdza to, że Alan nie powinien wracać do DM. Dwie zupełnie inne bajki i w połączeniu wychodzi właśnie takie coś pomiędzy DM a Recoil. I piszę to jako fanka obydwu.


jak da mnie przesadzasz , za duzo wyciagniete wnioski. tak jak mówiłem wcześniej , dziwi mnie troche ta wersja Wildera albo nie miał czasu na ten remiks albo dostał wytyczne od DM ze ma to być remix z samplami utworów DM (tych po jego odejściu z zespołu). Ale raczej wierze w te pierwsze w końcu byl w trasie

Nie miał wiele czasu, był w trasie i siedział na jakimś zadupiu, ale myślę, że gdyby miał więcej czasu na dopracowanie detali i dostęp do swojego studia to też by wiele w efekcie końcowym nie zmieniło.

Wcześniejszy wniosek wysnuty został nie tylko na podstawie tego jednego remiksu, ale przede wszystkim kilku ostatnich płyt DM i Recoil. To tylko dodatkowy argument przeciw powrotowi Alana. Po 1995 roku każdy poszedł muzycznie w swoją stronę i tak jak napisała @Paula - żeby to się udało musieliby się odciąć od wszystkiego co zrobili w tym czasie. Jakoś nie bardzo wierzę, że ktoś z nich jest w stanie pójść na aż taki kompromis. Nie wspominając o różnych metodach pracy, do których przywykli.

A sam remiks mi się podoba (chociaż tu też się zgodzę - robił lepsze rzeczy), ale jako remiks, a nie jako “utracone brzmienie DM”.


Pt cze 10, 2011 18:02 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt mar 02, 2010 23:27 pm
Posty: 86
 
Post Re: Remixes 2 81>11
Obecnie twórczości Depeche Mode brakuje charakteru i myślę, że współpraca z A.W. przyniosła by wiele korzyści. Sądzę,że razem stworzyli by album, który pobił by Violatora.


Pt cze 10, 2011 19:55 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N maja 24, 2009 20:39 pm
Posty: 135
Lokalizacja: Bournemouth
 
Post Re: Remixes 2 81>11
Z malymi wyjatkami bardzo dobry zestaw Remixow ( NLMD, Puppest czy Tora Tora Tora to totalna masakra a Prydzowi z checia bym przy...al!). Niektorych starszych kawalkow, tj. the darkest star czy barrel of a gun wczesniej nie slyszalem - zaje.bista muza. Klimaty clubowe tez mi odpowiadaja wiec in chains tigerskina na duzy plus a wykonanie Alanowskie miodzio. Przychylam sie do opini tych ktorzy twierdza iz jest tam duzo nalecialosci Recoil ale chyba to oczywiste. Zdziwilbym sie gdyby klimat skojarzyby mi sie z ABBA;)
Remixy 2011-ocena 4+

A jesli chodzi o idealizowanie remixow z lat 80-tych czy wczesnych 90-tych to wtedy tez zdarzaly sie smetne porazki. Teraz jest ich wiecej bo generalnie wiecej remixow sie produkuje.


So cze 11, 2011 9:56 am Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr maja 20, 2009 23:29 pm
Posty: 1007
 
Post Re: Remixes 2 81>11
Depeche Mode "Remixes 2. 81-11" (MuteL18) Digital

A Pain That I'm Used To (Jacques Lu Cont Dub)
A Question Of Time (Joebot Presents 'Radio Face' Instrumental)
Dream On (Bushwacka! Tough Guy Dub)
I Want It All (Roland M. Dill Instrumental)
In Chains (Myer vs Wilder Deconstruction)
In Chains (Tigerskin's No Sleep Alternative Remix)
John The Revelator (UNKLE Dub)
Leave In Silence (Claro Intelecto 'Walk Away' Remix)
Lilian [Chab Vocal Remix Edit]
Master and Servant (RSS Remix)
Personal Jesus (Alex Metric Remix Edit)
Personal Jesus (Sie Medway-Smith Dub)
Personal Jesus (Sie Medway-Smith Instrumental)
Sister Of Night (Ida Engberg's Walking Through The Light Dub)
Suffer Well (M83 Instrumental)
Sweetest Perfection (Phil Kieran Vocal Mix)
The Sun&the Rainfall (Black Light Odyssey Further Excerpts)
Wrong (Trentemoller Club Remix Dub)

Jak by ktoś chciał


So cze 11, 2011 12:38 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt cze 24, 2005 10:45 am
Posty: 2657
Lokalizacja: Ostrow Wlkp.
 
Post Re: Remixes 2 81>11
Ale co to?
Zbior bonusow?
Mozna to gdzies kupic calosciowo?


So cze 11, 2011 13:35 pm Zobacz profil

Dołączył(a): Pt lis 06, 2009 15:28 pm
Posty: 629
Lokalizacja: In Your Room
 
Post Re: Remixes 2 81>11
za cyfrowych remiksów z różnych stron int. różnych krajów w zależności gdzie kupisz remiksy to dostaniesz cyfrowy bonus
całościowo to chyba nie zostanie wydane

Cytuj:
Also, there are a number of exclusives for you to choose from when buying your deluxe digital version of the album. Here is a complete breakdown of the retailers and remixes available when buying the deluxe digital edition of "Remixes 2: 81-11":

iTunes
Master And Servant (RSS Remix)
In Chains (Myer vs Wilder Deconstruction)

Amazon - exclusive bonus tracks
Sister Of Night (Ida Engberg's Giving Voice To The Flame Remix)
Sweetest Perfection (Phil Kieran Remix)

HMV - exclusive bonus tracks
The Sun And The Rainfall (Black Light Odyssey's Further Excerpts)
The Sinner In Me (SixToes Remix)

Spotify Premium - exclusive bonus tracks
Sister Of Night (Ida Engberg's Walking Through The Light Dub)
Sweetest Perfection (Phil Kieran Remix Dub)
Personal Jesus (Alex Metric Dub)

FRANCE FNAC - fnacmusic.com - exclusive bonus tracks
The Sun And The Rainfall (Black Light Odyssey's Further Excerpts)
The Sinner In Me (SixToes Remix)

FRANCE Virginmega.com - exclusive bonus tracks
The Sun And The Rainfall (Black Light Odyssey's Further Excerpts)
I Want It All (Roland M. Dill Lunar Dub Remix)

GERMANY Napster - exclusive bonus track
The Sun And The Rainfall (Black Light Odyssey's Further Excerpts)

SWITZERLAND 20 min / Basepoint Media - exclusive bonus track
The Sinner In Me (SixToes Remix)

SWEDEN CDON - exclusive bonus track
The Sinner In Me (SixToes Remix)

NORWAY / SWEDEN / DENMARK WiMP / Aspiro - exclusive bonus track
The Sun And The Rainfall (Black Light Odyssey's Further Excerpts)

FINLAND Nokia - exclusive bonus track
The Sun And The Rainfall (Black Light Odyssey's Further Excerpts)

ITALY Net Music - exclusive bonus track
The Sun And The Rainfall (Black Light Odyssey's Further Excerpts)

Beatport exclusive tracks
Dream On (Bushwacka Tough Guy Dub)
Suffer Well (M83 Instrumental)
John The Revelator (UNKLE Dub)
In Chains (Tigerskin's No Sleep Alternative Remix)
Wrong (Trentemøller Club Remix Dub)
A Pain That I'm Used To (Jacques Lu Cont Dub)
Leave In Silence (Claro Intelecto Walk Away Remix)
I Want It All (Roland M. Dill Instrumental)
A Question Of Time (Joebot Presents 'Radio Face' Instrumental)
Personal Jesus (Sie Medway-Smith Remix Instrumental)


So cze 11, 2011 14:12 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt lis 09, 2004 19:21 pm
Posty: 1978
 
Post Re: Remixes 2 81>11
Strach pomyśleć co panowie z SixToes zrobili z The Sinner In Me mając w pamięci ich poprzednie remiksy dla dM.


So cze 11, 2011 17:31 pm Zobacz profil
 
Post Re: Remixes 2 81>11
insympathy napisał(a):
W takim razie Walking in my shoes, czy In your room jest też recoilowe....
http://www.youtube.com/watch?v=Do1Q60die-U
Tutaj jest fajny przykład jak brzmiało stare DM kiedy nacisk na kompozycje kładł Alan Wilder.

Mi tez Alana remix In Chains przypomina momentami wlasnie Walkinga i IYR :)


N cze 12, 2011 1:55 am
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So maja 16, 2009 18:58 pm
Posty: 1141
Lokalizacja: 3City
 
Post Re: Remixes 2 81>11
czytając smęty w co 2-3 poście w tym temacie od 1 do 40 strony można by się zastanawiać czy to forum DM czy forum Domu Seniora pod Zgrzybiałym Uchem.
Odsłuchuję rmxy i jedno muszę przyznać panowie z DM wciąż tęsknią za awangardą dźwiękową, czy komuś się to podoba czy nie, w mojej ocenie to jeden z głównych czynników rozwoju twórczości DM i po bardzo sceptycznym nastawieniu wielu z Was z dużą dozą niepewności odpaliłem najnowszą kompilację.
Za krótko jeszcze obcuję z materiałem, aby typować poszczególne rmxy, ale zdecydowanie są tu i takowe perełki, które na dłużej ugrzęzną w mojej główce.
Cieszy mnie to wydawnictwo, pozwoli przeczekać do bardziej treściwych zapowiedzi nowej płyty, które wierzę ukazywać się zaczną gdzieś tam od wiosny 2012.


N cze 12, 2011 8:28 am Zobacz profil WWW
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr maja 20, 2009 23:29 pm
Posty: 1007
 
Post Re: Remixes 2 81>11
Remixes 81-11 Digital Download Bonus Mixes

Sweetest Perfection (Phil Kieran Vocal Mix)
Sister Of Night (Ida Engberg's Giving Voice To The Flame Remix)
I Want It All (Roland M. Dill Dub)
Personal Jesus (Alex Metric Dub)
The Sinner In Me (SixToes Remix)

Jak ktoś chętny


N cze 12, 2011 11:15 am Zobacz profil
 
Post Re: Remixes 2 81>11
oDMienioNY napisał(a):
czytając smęty w co 2-3 poście w tym temacie od 1 do 40 strony można by się zastanawiać czy to forum DM czy forum Domu Seniora pod Zgrzybiałym Uchem.
Odsłuchuję rmxy i jedno muszę przyznać panowie z DM wciąż tęsknią za awangardą dźwiękową, czy komuś się to podoba czy nie, w mojej ocenie to jeden z głównych czynników rozwoju twórczości DM

Nie kupuje tego. Gdyby DM chcieli sie w ta strone "rozwijac", to wersje oryginalne nie byly by az tak odlegle od tych remixow. Absolutnie nie biore tych remixow, jako rozwoj DM. Raczej jako efekt uboczny ich leniwego podejscia. Palcem tego wydawnictwa nie tkneli i dlatego jest takie, jaki jest.
Nawet teraz, po tylu latach wyszlo na to, ze Alan mial najwiekszy wplyw na prace nad nowym albumem :8):
Pozostali niby wszystko przesluchali i zaakceptowali. Ale znamy troche gust np. Gahana. Czy wyobrazacie sobie, ze on w czasie wolnym od DM, z wlasnej woli przebrnal przez remix Tora! Tora! Tora! ? I jeszcze niby mu przyklasnal mowiac: "Dobre. W sam raz na nowy album. To lubie!"
No nie oszukujmy sie :roll:


N cze 12, 2011 12:49 pm
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz lip 10, 2003 22:10 pm
Posty: 838
Lokalizacja: Gdańsk -----> VINYL - LOVE trzaski
 
Post Re: Remixes 2 81>11
Tego typu składanki robią wytwórnie.Koniec kropka!
Z tych 3 CD zrobiłbym 1 CD, mam na półce słucham from time to time.Jest to dobra muzyka jako tło.Np do sprzątania mieszkania...i już.


N cze 12, 2011 13:01 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N wrz 11, 2005 10:45 am
Posty: 1805
Lokalizacja: Gdańsk / Underneath the Stars
 
Post Re: Remixes 2 81>11
Darek
Właśnie, że nie "koniec kropka". Depeche w ten sposób legitymizują dojenie swoich fanów, bo to oni są w głównej mierze nabywcami tego typu składanek. Gdyby taki "składak" nie był zatytułowany "Depeche Mode", to ilość nabywców pewnie drastycznie by spadła. A tak nasze trio bez żadnego wysiłku zasili sobie konto wykorzystując oddanie fanów. Jestem ciekaw, czy gdyby z dochodu ze sprzedaży takiej płyty nic do nich nie trafiło, to czy zgodziliby się na takie wydawnictwo. A na pewno by go nie firmowali swoją nazwą. A tak zgarniają drugi czy trzeci raz kasę za ten sam towar. A potem dziwią się, skąd się bierze piractwo...


N cze 12, 2011 13:24 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz lip 10, 2003 22:10 pm
Posty: 838
Lokalizacja: Gdańsk -----> VINYL - LOVE trzaski
 
Post Re: Remixes 2 81>11
CureMar napisał(a):
Darek
Depeche w ten sposób legitymizują dojenie swoich fanów, bo to oni są w głównej mierze


Jako fan - kolekcjoner do końca życia będę dojony przez DM, więc jedna płyta więcej niczego nie zmieni :)


N cze 12, 2011 13:33 pm Zobacz profil
aDMinistrator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr lip 09, 2003 23:19 pm
Posty: 3718
Lokalizacja: Szczecin
 
Post Re: Remixes 2 81>11
CureMar napisał(a):
Jestem ciekaw, czy gdyby z dochodu ze sprzedaży takiej płyty nic do nich nie trafiło, to czy zgodziliby się na takie wydawnictwo. A na pewno by go nie firmowali swoją nazwą. A tak zgarniają drugi czy trzeci raz kasę za ten sam towar. A potem dziwią się, skąd się bierze piractwo...


nie wiem jak było w tym przypadku ale jako fan The Cure doskonale powinieneś wiedzieć jak działa ten biznes, i że zespół niekoniecznie musi mieć coś do powiedzenia. Tak było przecież z 'Greatest Hits' The Cure. wytwórnia powiedziała "wydajemy składankę z hitami", Robert powiedział, "nie chcę żadnej składanki" a wytwórnia powiedziała "a my chcemy i wydajemy". i tylko dlatego do składanki dołączona jest na szybko nagrana "Greates Hits Acoustic" bo Robert przyparty do muru i zmuszony do pogodzenia się z tym, chciał dać fanom coś fajnego od siebie do płyty, z którą się nie utożsamiał.


N cze 12, 2011 13:44 pm Zobacz profil WWW
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N wrz 11, 2005 10:45 am
Posty: 1805
Lokalizacja: Gdańsk / Underneath the Stars
 
Post Re: Remixes 2 81>11
Tak, umowa z wytwórnią to jest jakiś argument, ale...
Składanki są adresowane głównie do nie-fanów, więc odsetek osób płacących drugi raz za to samo jest stosunkowo niewielki. W przypadku remiksów jest na odwrót; osoby postronne z rzadka sięgną po taką składankę a kupią ją w większości osoby zainteresowane nazwą wykonawcy. Czyli tacy, którzy wersję "bazową" mają już w swojej kolekcji a zatem za nią zapłacili.


N cze 12, 2011 15:41 pm Zobacz profil
aDMinistrator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr lip 09, 2003 23:19 pm
Posty: 3718
Lokalizacja: Szczecin
 
Post Re: Remixes 2 81>11
no ja rozumiem, ja tylko odniosłem się do twoich słów "czy dM daliby pozwolenie na wydanie tej płyty, gdyby nie dostali za to kasy", chciałem zwrócić uwagę, że być może nikt o pozwolenie ich wcale nie pytał.


N cze 12, 2011 15:43 pm Zobacz profil WWW
 
Post Re: Remixes 2 81>11
Tez sie obawiam, ze nikt ich nie pytal. A jak slucham niektorych remixow, to wrecz mam nadzieje, ze nie mieli z tym nic wspolnego.
Juz widze oczami wyobrazni, jak Gahan w skupieniu slucha np. dziel Prydza, a potem daje mu blogoslawienstwo...


N cze 12, 2011 18:16 pm
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N wrz 11, 2005 10:45 am
Posty: 1805
Lokalizacja: Gdańsk / Underneath the Stars
 
Post Re: Remixes 2 81>11
Jak nie pytał, skoro Fletcher potwierdził (jest tu na forum info o tym), że zaakceptowali wszystkie wydane remiksy.


N cze 12, 2011 19:15 pm Zobacz profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 873 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 76 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © phpBB Group.
Designed by (c) 2002 Sven Plaggemeier www.depechemode.de, modified by PFDM Team