Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 873 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 44  Następna strona
Remixes 2 81>11 
Autor Wiadomość
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt kwi 11, 2006 15:58 pm
Posty: 1755
Lokalizacja: Warszawa
 
Post Re: Remix album (2011)
Cytuj:
Trent Reznor (Nine Inch Nails) Wrong
Stuart Price znany jako Thin White Duke, Jacques Lu Cont


Tak! Mam nadzieję że Trent zrobi z tego singla prawdziwy dark ambientowy numer :D
Price - uwielbiam ten remix A Pain That I'm Used To: KLIK


N lis 14, 2010 0:14 am Zobacz profil WWW
aDMinistrator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr lip 09, 2003 23:19 pm
Posty: 3718
Lokalizacja: Szczecin
 
Post Re: Remix album (2011)
Trent to jak na razie plotka więc się nie napalajcie zbytnio ;)


N lis 14, 2010 0:16 am Zobacz profil WWW
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So sty 06, 2007 21:57 pm
Posty: 920
Lokalizacja: Łódź
 
Post Re: Remix album (2011)
Niezły skład się szykuje :D
Mam nadzieję,że któryś z remikserów wyciągnie jakiś starszy utwór na warsztat... :)


N lis 14, 2010 13:27 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr lip 09, 2003 14:19 pm
Posty: 204
 
Post Re: Remix album (2011)
Sumner i Flowers odpadaja. Szkoda, bo bylem ciekawy remixu tego pierwszego...


Śr lis 17, 2010 21:30 pm Zobacz profil

Dołączył(a): Pt lis 06, 2009 15:28 pm
Posty: 629
Lokalizacja: In Your Room
 
Post Re: Remix album (2011)
jak to odpadają ? wiesz dlaczego albo masz konkretne info to napisz


Śr lis 17, 2010 23:10 pm Zobacz profil

Dołączył(a): Śr lis 12, 2003 12:55 pm
Posty: 1340
 
Post Re: Remix album (2011)
Szkoda, że Sumner i Flowers odpadli, podobno byli poproszeni o zrobienie mixu, ale nie wezmą udziału w remixowym projekcie -tak stoi przynajmniej w odpowiednim wątku na forum HOME. "Zamiast" nich wskakują Eric Prydz i Miike Snow - drugiego z nich nie znam, ale mam wrażenie, że ta "zmiana" nie wpłynie zbyt dobrze na poziom płyty... Obym się mylił.


Cz lis 18, 2010 2:04 am Zobacz profil
 
Post Re: Remix album (2011)
MARIUS napisał(a):
Chcialbym, zeby Alan zrobil In Chains

Krakalem, krakalem... :)


Cz lis 18, 2010 4:05 am

Dołączył(a): Pt lis 06, 2009 15:28 pm
Posty: 629
Lokalizacja: In Your Room
 
Post Re: Remix album (2011)
a co byście powiedzieli gdyby taka była lista remiksujących

Alan Wilder, Moby, Trent Reznor, Apoptygma Berzerk, Faithless, Covenant, Paul Oakenfold, Rammstein, Coil, Kruder & Dorfmeister, McCracken, Tungsten, Blixa Bargeld, Flood, John Digweed, Adrian Sherwood, Mick Harvey, Club 69, Vince Clarke, The Chemical Brothers, Sascha Konietzko, William Orbit, Lassigue Bendthaus, VNV Nation, Karl Bartos

:mrgreen:

to lista to żart, znalazłem ja na jednej stronie na której niby był konkurs na podawanie zespołów do remiksowania DM

:)


Śr lis 24, 2010 20:00 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn wrz 28, 2009 22:30 pm
Posty: 154
Lokalizacja: WROCŁAW
 
Post Re: Remix album (2011)
A ja powiem wam tak szczerze, (nawet posprzeczałem się o to kiedyś z jednym członkiem na tym forum). Nie cierpię tych wszystkich remixów DM. Szczególnie robione przez przypadkowe osoby, dla mnie to już nie jest żadne DM. A czasami jest to pisząc krótko i dosadnie: PROFANACJA!!! Lubię muzykę klubową, lubię pokręcone klimaty ale nie z przekombinowanymi songami DM. Dlatego nie kręci mnie do końca muza na zlotach czy imprezach DM, gdzie personal jesus trwa 25min. To moje zdanie...

No chyba że będzie to robił pan WILDER :lol:


Śr lis 24, 2010 20:56 pm Zobacz profil

Dołączył(a): N sie 16, 2009 11:20 am
Posty: 254
Lokalizacja: Warszawa
 
Post Re: Remix album (2011)
UNIVERSE napisał(a):
posprzeczałem się o to kiedyś z jednym członkiem na tym forum

Z nogą? :mrgreen:
Przepraszam, musiałam. Jak już to z "członkiem tego forum" albo z "użytkownikiem tego forum" ;)


Śr lis 24, 2010 20:59 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn wrz 28, 2009 22:30 pm
Posty: 154
Lokalizacja: WROCŁAW
 
Post Re: Remix album (2011)
Nie przepraszaj nic się nie stało. :lol:


Śr lis 24, 2010 21:03 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr kwi 22, 2009 23:00 pm
Posty: 1120
Lokalizacja: Entertainment Through Pain
 
Post Re: Remix album (2011)
Sanctified napisał(a):
a co byście powiedzieli gdyby taka była lista remiksujących

Alan Wilder, Moby, Trent Reznor, Apoptygma Berzerk, Faithless, Covenant, Paul Oakenfold, Rammstein, Coil, Kruder & Dorfmeister, McCracken, Tungsten, Blixa Bargeld, Flood, John Digweed, Adrian Sherwood, Mick Harvey, Club 69, Vince Clarke, The Chemical Brothers, Sascha Konietzko, William Orbit, Lassigue Bendthaus, VNV Nation, Karl Bartos

:mrgreen:

to lista to żart, znalazłem ja na jednej stronie na której niby był konkurs na podawanie zespołów do remiksowania DM

:)


Mnie pasuje :) Chociaż większość z nich, to pobożne życzenia.
Ja bym jeszcze dorzucił do tej listy Genesisa P.-Orridge'a, Daniela Bressanuttiego i Stephena Mallindera.


Ostatnio edytowano Śr lis 24, 2010 23:07 pm przez Genesis, łącznie edytowano 1 raz



Śr lis 24, 2010 22:50 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn lip 17, 2006 13:09 pm
Posty: 77
 
Post Re: Remix album (2011)
Poszedłbym na klęczkach do Częstochowy gdyby, któryś z remiksów nagrał Mike Patton w charakterystycznym dla siebie stylu :banana:


Śr lis 24, 2010 22:55 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn wrz 28, 2009 22:30 pm
Posty: 154
Lokalizacja: WROCŁAW
 
Post Re: Remix album (2011)
Trent Reznor i też idę do Częstochowy !!!


Śr lis 24, 2010 23:39 pm Zobacz profil
 
Post Re: Remix album (2011)
Zamierzalem sobie odpuscic ten album. Ale jedno nazwisko sprawia, ze kupie w pierwszej minucie sprzedazy: Alan Wilder :8):


Śr lis 24, 2010 23:49 pm
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr lip 09, 2003 20:55 pm
Posty: 994
Lokalizacja: Szczecin
 
Post Re: Remix album (2011)
Zapowiada sie wielki test WILDERA, wszyscy którzy twierdzą, że po jego odejściu skonczyło się "prawdziwe" DM i że gdyby on nadal był w zespole to utwory brzmiały by 100 razy lepiej będą mogli się przekonać na podstawie In chains.

Zobaczymy.


Cz lis 25, 2010 11:28 am Zobacz profil

Dołączył(a): Cz kwi 08, 2004 18:09 pm
Posty: 32
Lokalizacja: Warszawa
 
Post Re: Remix album (2011)
[quote="UNIVERSE"]A ja powiem wam tak szczerze, (nawet posprzeczałem się o to kiedyś z jednym członkiem na tym forum). Nie cierpię tych wszystkich remixów DM. Szczególnie robione przez przypadkowe osoby, dla mnie to już nie jest żadne DM. A czasami jest to pisząc krótko i dosadnie: PROFANACJA!!! Lubię muzykę klubową, lubię pokręcone klimaty ale nie z przekombinowanymi songami DM. Dlatego nie kręci mnie do końca muza na zlotach czy imprezach DM, gdzie personal jesus trwa 25min. To moje zdanie...

No chyba że będzie to robił pan WILDER :lol:[/quote]



Wilder nigdy nie zrobi tak długiego mixa! Oszalałeś?

Ja natomiast słyszałem, że na płycie ma pokazać umiejętności swojej "mixtury" sam mistrz niepozornej łoopaniny DJ.Paleekot. Utwór, jaki miałby rzekomo zmiksować jegomość to "The Sweetest Perfection- Alcohollica Dub po P.O. Mix" i ma to być najdłuższy remix na krążku- 4:11:00. Podobno tyle czasu wynosiło wynalezienie (na jednej z imprez eventowych) odpowiedniej mikstury do ulubionego napoju owego mistrza:)
Dacie wiarę? :lol: :lol: :lol:

A tak serio, serio to mógłby się w ten biznes włączyć ktoś z "POLISH MIXER PROMOTIONS" i zwyczajnie zapodać cosik "NA OFICJALA". Podobno tylu wspaniałych "miksiarzy" działa w naszym, jakże wielce uzdolnionym muzycznie kraju... :lol: :lol: :lol:


Cz lis 25, 2010 16:24 pm Zobacz profil
 
Post Re: Remix album (2011)
sin napisał(a):
Zapowiada sie wielki test WILDERA, wszyscy którzy twierdzą, że po jego odejściu skonczyło się "prawdziwe" DM i że gdyby on nadal był w zespole to utwory brzmiały by 100 razy lepiej będą mogli się przekonać na podstawie In chains.

Zobaczymy.

Niezupelnie. To bedzie REMIX, a nie wersja podstawowa. Przy remixie mozna "pojechac" bardziej w rozne, czesto dziwne klimaty.
Gdyby oddano Alanowi jakies nieznane demo do wyprodukowania (nie do zremixowania), to wtedy moglibysmy sie przekonac.
Co niezmienia faktu, ze bardzo czekam na to In Chains.


Pt lis 26, 2010 0:30 am
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz lip 10, 2003 9:36 am
Posty: 2609
 
Post Re: Remix album (2011)
No własnie bo pytanie teraz jest takie, czy będzie to remix by AW jako ex dM, czy jako Recoil. Bo jednak to są trochę inne style. Jeżeli zrobi ten numer jako wariacja w stylu Recoil, to nie bedzie to miało to wiele wspólnego z klimatami ze starego dM. Co nie znaczy ze bedzie to źle po prostu inaczej. Jeżeli zrobi ten numer jako jego wizja tego numeru gdyby był w dM (Patrz dwie wersje To Have To Hold jedna jest by MLG, druga by AW), to wtedy teza @sin ma rację bytu, ze bedzie to test Czy instrument niestrojny? czy się muzyk myli?


Pt lis 26, 2010 11:56 am Zobacz profil WWW
aDMinistrator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr lip 09, 2003 23:19 pm
Posty: 3718
Lokalizacja: Szczecin
 
Post Re: Remix album (2011)
Remix Alana 'In Chains' nie jest mocno zmieniony, brzmi tak jakby brzmiał gdyby Alan był w zespole, więcej głębi i takie tam.


Pt lis 26, 2010 12:02 pm Zobacz profil WWW
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 873 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 44  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 46 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © phpBB Group.
Designed by (c) 2002 Sven Plaggemeier www.depechemode.de, modified by PFDM Team