Depeche Mode - Zobacz wątek - Remixes 2 81>11
 




Utwórz nowy wÄ…tek Odpowiedz w wÄ…tku  [ Posty: 873 ]  Przejdź na stronÄ™ Poprzednia strona  1 ... 39, 40, 41, 42, 43, 44  NastÄ™pna strona
Remixes 2 81>11 
Autor Wiadomość
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn paź 10, 2005 11:11 am
Posty: 438
 
Post Re: Remixes 2 81>11
Intrygująca ta recenzja wyżej :mrgreen:
Cytat : "Jedyny usprawiedliwiony przypadek zakupu, to cel kolekcjonerski. "
W takim razie mój zakup wersji 3-płytowej jest chyba usprawiedliwiony, choć parę utworów mi podoba się.
Muszę jednak wszystko ogarnąć głębiej ( jeśli jakaś "głębia" jest w tym wydawnictwie ) - na razie płytki sobie
więcej leżą niz grają :wink:


Pn cze 20, 2011 9:11 am Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt cze 24, 2005 10:45 am
Posty: 2657
Lokalizacja: Ostrow Wlkp.
 
Post Re: Remixes 2 81>11
enjoydm napisał(a):
Krótka recenzja nowego wydawnictwa

http://electr-on.pl/modules.php?name=Re ... ent&id=936



W przypadku jednoplytowego wydania to moze nawet bym sie zgodzil.. Lepszejsze numerki rozpoczynaja sie dopiero od plyty nr 2 a najlepsza moim zdaniem i tak jest plytka nr 3.
I nadal uwazam, ze jest lepiej niz na Remixach nr 1 (81-04)

Recenzja jak dla mnie zbyt emocjonalna ;)


Pn cze 20, 2011 10:43 am Zobacz profil
aDMinistrator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr lip 09, 2003 23:19 pm
Posty: 3718
Lokalizacja: Szczecin
 
Post Re: Remixes 2 81>11
no jak to jest recka wersji 1CD to ja siÄ™ nie dziwiÄ™, to dla mnie nawet w celach kolekcjonerkich odpada :D


Pn cze 20, 2011 10:47 am Zobacz profil WWW
 
Post Re: Remixes 2 81>11
enjoydm napisał(a):
Krótka recenzja nowego wydawnictwa

http://electr-on.pl/modules.php?name=Re ... ent&id=936


Nie szkoda Ci było klawiatury? :wink:


Pn cze 20, 2011 11:04 am
 
Post Re: Remixes 2 81>11
Fakt, tyle ciekawej muzy na rynku, chyba nawet niektórzy twóLcy tych miksów mają ciekawsze rzeczy na swoich płytach, - wszystko to sprawia że to wydawnictwo staje się dość dyskusyjne, albo nawet bezdyskusyjne :lol: :wink:


Pn cze 20, 2011 11:07 am
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N lip 17, 2005 14:15 pm
Posty: 4569
Lokalizacja: PowiÅ›(L)e
 
Post Re: Remixes 2 81>11
enjoydm napisał(a):
Krótka recenzja nowego wydawnictwa

http://electr-on.pl/modules.php?name=Re ... ent&id=936


Zgadzam sie z ta recka jak nigdy. I nie jest wazne czy dotyczylaby wersji 1cd czy 3cd, bo jednym remix'em zupy nie okrasisz (no wzglednie dwoma).


Pn cze 20, 2011 16:09 pm Zobacz profil
 
Post Re: Remixes 2 81>11
Podoba mi sie tylko kilka nowych remixow rozsianych w odchlani trzech plyt. Zebralem je i zgralem na przenosnego grajka.
Teraz, nie wymieszne z koszmarami Prydza itp, da sie to odchudzone wydawnictwo calkiem przyjemnie sluchac.
Natomiast sliczne, gladkie plytki beda niestety zbierac kurz :o
Czasami pewnie tylko zapodam sobie z oryginalu Alanowe In Chains Vincentowe BTW.


Pt cze 24, 2011 13:39 pm
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt sie 08, 2003 21:30 pm
Posty: 1487
Lokalizacja: Nostalgia.....
 
Post Re: Remixes 2 81>11
Nie chce mi sie czytac calego watku, wiec napisze krotko: Po przesluchaniu Suffer Well odechciało mi sie wszystkiego. Jak można tak zniszczyc ten utwór? Ja nie wiem jak można było dopuścić do wydania tego czegoś. Reszta jest różna, ale jak ktoś zaczyna od 1 CD i wysłucha tego czegoś to mu sie już po prostu nie chce.
Ale dzielny fan(atic) zniesie i to.


Åšr cze 29, 2011 21:30 pm Zobacz profil

Dołączył(a): Wt sie 24, 2004 17:00 pm
Posty: 851
 
Post Re: Remixes 2 81>11
zniesie zniesie, tym bardziej ze to nie jest nowy remix tylko wydany juz duzo wczesniej, takze mozna bylo przywyknac ;)


Cz cze 30, 2011 7:12 am Zobacz profil WWW
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt sie 08, 2003 21:30 pm
Posty: 1487
Lokalizacja: Nostalgia.....
 
Post Re: Remixes 2 81>11
Jako, że nie jestem ani fanką ani zwolenniczką wszelkich remixów miałam prawo tego czegoś wcześniej nie słyszeć.
Moja subiektywna ocena jest druzgocaca dla firmy nazywanej Depeche Mode :?


Cz cze 30, 2011 8:30 am Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz lut 15, 2007 17:43 pm
Posty: 227
Lokalizacja: Czę101chowa/Katowice
 
Post Re: Remixes 2 81>11
przesluchawszy remixu Alana stwierdzam wszem i wobec, ze TAK POWINNA BRZMIEC SOTU, to jest prawdziwe dM, ten remix pokazal jak bardzo jest brak w zespole Wildera, on nadalby tym utworom zycia, ikry i ostatecznego dobrego brzmienia, do ktorego az chce sie wracac! Niesamowita wersja In Chains, wlasciwie chyba jedyny dobry utwor na tych 3 plytach, z remixami rodem z plazy w wiekszosci... blagam, blagam, Alana na producenta!!!


Cz cze 30, 2011 22:31 pm Zobacz profil WWW
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N cze 14, 2009 18:14 pm
Posty: 318
Lokalizacja: Warszawa
 
Post Re: Remixes 2 81>11
Pewnie większość z nas chciałaby, żeby tak brzmiała nowa płyta DM. Z tym, że raczej zespół tego nie zechce. Oni zawsze chcą, aby każdy kolejny album był inny. Wciąż poszukują czegoś nowego, czegoś, czego jeszcze nie nagrali. Gdyby ktoś im teraz kazał/doradził, aby nagrali drugiego Violatora, pewnie zdecydowanie by się sprzeciwili. Ponieważ to już było. Może trochę szkoda, ale przynajmniej mamy temat do rozmyślań, jak będzie wyglądała następna płyta. Gdyby to miało być oczywiste i od 20 lat nagrywaliby w tym samym klimacie, nie byłoby takich emocji przed wydaniem.


Pt lip 01, 2011 10:10 am Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn paź 10, 2005 11:11 am
Posty: 438
 
Post Re: Remixes 2 81>11
DM bywa nieprzewidywalny muzycznie, i w tym ich urok :)


Pt lip 01, 2011 10:40 am Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N wrz 11, 2005 10:45 am
Posty: 1803
Lokalizacja: Gdańsk / Underneath the Stars
 
Post Re: Remixes 2 81>11
arcadio.dm napisał(a):
Gdyby to miało być oczywiste i od 20 lat nagrywaliby w tym samym klimacie, nie byłoby takich emocji przed wydaniem.
Wiesz, fani U2, Cure, Metallicy (i pewnie paru innych kapel czy wykonawców) wiedzą, że kolejne płyty będą w zbliżonym do siebie klimacie a na brak emocji przy wydawaniu nowej płyty na pewno nie narzekają. Bo co innego klimat a co innego sposób nagrania płyty; SOFAD i "Ultra" KLIMATYCZNIE nie są od siebie aż tak odległe natomiast środki, jakimi to osiągnięto już się różnią.


Pt lip 01, 2011 11:27 am Zobacz profil

Dołączył(a): Pn wrz 13, 2004 17:18 pm
Posty: 399
Lokalizacja: OSTRÓW WLKP.
 
Post Re: Remixes 2 81>11
arcadio.dm napisał(a):
Pewnie większość z nas chciałaby, żeby tak brzmiała nowa płyta DM. Z tym, że raczej zespół tego nie zechce. Oni zawsze chcą, aby każdy kolejny album był inny. Wciąż poszukują czegoś nowego, czegoś, czego jeszcze nie nagrali.


jakoś ta wypowiedź mi się nie klei ....bo wychodzi na to , ze jak Alan byłby nadal w zespole to nagrywali by kopie violatora itp ?..a jak go nie ma to "nagle" poszukuja cos nowego , a wcześniejsze albumy (z nim ) były takie same :? :roll:


Pt lip 01, 2011 11:30 am Zobacz profil WWW
 
Post Re: Remixes 2 81>11
Być może zapachnie to ortodoksją ale swoim remixem Alan pokazuje co to znaczy dobry materiał, w rękach jeszcze lepszego fachowca. Ben może niech na początek temu panu syntezatory z kurzu wyciera, później ewentualnie do prądu podłącza, a na końcu może się czegoś przy nim nauczy. SOTU mogło być hiciorem, a jest ... :? Reszta remixów póki co - spuśćmy zasłonę milczenia.


Pt lip 01, 2011 11:47 am
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N cze 14, 2009 18:14 pm
Posty: 318
Lokalizacja: Warszawa
 
Post Re: Remixes 2 81>11
KARzYŚ napisał(a):
arcadio.dm napisał(a):
Pewnie większość z nas chciałaby, żeby tak brzmiała nowa płyta DM. Z tym, że raczej zespół tego nie zechce. Oni zawsze chcą, aby każdy kolejny album był inny. Wciąż poszukują czegoś nowego, czegoś, czego jeszcze nie nagrali.


jakoś ta wypowiedź mi się nie klei ....bo wychodzi na to , ze jak Alan byłby nadal w zespole to nagrywali by kopie violatora itp ?..a jak go nie ma to "nagle" poszukuja cos nowego , a wcześniejsze albumy (z nim ) były takie same :? :roll:


Remix Alana przypomina klimatem coś, co już było w Depeche Mode, w czasach, gdy On zajmował się obróbką materiału i nadawaniem mu niepowtarzalnego kształtu i wymiaru. Violatora zawsze przywołuję jako odniesienie, ideał do którego porównuję inne albumy. Osobiście nie miałbym nic przeciwko, żeby jeszcze raz nagrali coś podobnego :) Wcześniejsze albumy, powstałe przy udziale Alana, nie były takie same, ale było w nich więcej mroku i surowego klimatu niż np. na SOTU.


Pt lip 01, 2011 12:15 pm Zobacz profil

Dołączył(a): Pn wrz 13, 2004 17:18 pm
Posty: 399
Lokalizacja: OSTRÓW WLKP.
 
Post Re: Remixes 2 81>11
..więc wychodzi na to , że przede wszystkim muszą zmienić producenta ..niekoniecznie musi to być Alan ..ale na pewno ktoś kto wywróci do góry nogami to co zrobili z nim jak i bez niego , zeby była świeżość i klimat.Musi to być ktoś kto doszlifuje wszystko do ostatniej "nutki" ..... jakiś mistrz a'la Alan :wink:


Pt lip 01, 2011 12:57 pm Zobacz profil WWW
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N cze 14, 2009 18:14 pm
Posty: 318
Lokalizacja: Warszawa
 
Post Re: Remixes 2 81>11
Dokładnie. Odbiegliśmy odrobinę od tematu :wink: Więc krótko: Benowi już dziękujemy i czekamy na kogoś, o kim będziemy pisać tylko peany pochwalne :)


Pt lip 01, 2011 13:06 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N wrz 11, 2005 10:45 am
Posty: 1803
Lokalizacja: Gdańsk / Underneath the Stars
 
Post Re: Remixes 2 81>11
Zaraz, zaraz. To zespół decyduje o obliczu płyty. Producent może być mistrzem nad mistrzami, ale jak zespół zaneguje jego pracę, to nic tego nie będzie. I na odwrót - jeśli producent coś spieprzy, ale Depeche to zaakceptują to nie będzie to bezpośrednio wina produkcji. Czyli sama zmiana producenta niewiele zmieni; to DM musi mieć dobry materiał i wizję płyty, bo to przede wszystkim podstawa dobrego albumu.


Pt lip 01, 2011 13:45 pm Zobacz profil
WyÅ›wietl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wÄ…tek Odpowiedz w wÄ…tku  [ Posty: 873 ]  Przejdź na stronÄ™ Poprzednia strona  1 ... 39, 40, 41, 42, 43, 44  NastÄ™pna strona


Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 21 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © phpBB Group.
Designed by (c) 2002 Sven Plaggemeier www.depechemode.de, modified by PFDM Team