Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 413 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5 ... 21  Następna strona
Loża Powierników Tajemnicy Excitera 
Autor Wiadomość
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt lis 19, 2004 19:22 pm
Posty: 468
Lokalizacja: Lublin
 
Post Loża Powierników Tajemnicy Excitera
Zapraszam do wpisywania się osoby które wbrew poprawności politycznej narzuconej przez ludzi ubogich duchem oraz wbrew kapitalistycznemu koniunkturalizmowi mają odwagę przyznać się że:
-lubią Excitera
-uważają Excitera za znakomitą płytę
-wcale nie uważają Excitera za jedną z najsłabszych w dorobku DM

Jeśli spełniasz te 3 warunki i masz odwagę, zapisz się do Loży! Wkrótce zawładniemy światem! Ale na razie policzmy się ile nas jest :)


So sty 14, 2006 15:08 pm Zobacz profil
 
Post 
Uwielbiam topiki z polotem. :) Można pisać głupoty, ale jeśli robi się to w sposób ciekawy zawsze wzbudzi to jakieś zainteresowanie. :wink:

Zapisuję się!
Dzięki Drimon tu jestem. Dzięki Drimon spadło na Was to przekleństwo... :8):


So sty 14, 2006 15:12 pm
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt lis 09, 2004 19:21 pm
Posty: 1978
 
Post 
MAGIK!!!! :D gdzie podpisać?

Za 'Shine' , za 'Comatose' i za 'I am You' :D


So sty 14, 2006 15:12 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt wrz 23, 2005 21:36 pm
Posty: 400
Lokalizacja: 3-City
 
Post 
Bardzo lubię excitera jest to bardzo dobra płyta,ale jej nie słucham :wink:

Krzysztoff


So sty 14, 2006 15:22 pm Zobacz profil

Dołączył(a): N paź 16, 2005 9:30 am
Posty: 172
Lokalizacja: Upper Central Czechów :) Lublin
 
Post 
"Exciter" może i nie pasuje duchem do twórczości DM ale właśnie za to zdobył moja sympatię!!!!


So sty 14, 2006 15:40 pm Zobacz profil
 
Post 
No nie uważam, że Exciter to znakomita płyta, ale baaaaardzo ją lubie :)


So sty 14, 2006 16:09 pm
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr lip 09, 2003 7:00 am
Posty: 696
Lokalizacja: Gdańsk
 
Post 
Ja się nie dopiszę :P Excietr to płyta ani zła ani dobra. Średnio niezła :)


So sty 14, 2006 16:23 pm Zobacz profil WWW

Dołączył(a): So gru 10, 2005 15:59 pm
Posty: 137
Lokalizacja: Stetin hehe
 
Post 
ja! ja! mnie wybierz mnie!!
za freelove za when the body speaks za i am you za goodnight lovers za kazdy kawalek z glos dave'a za glos martina za to ze pomogli mi przetrwac najgorsze meisiace w zyciu jak bylem w syfie i bylo naprawde bardzo bardzo ciezko presja 24h/dobe ale mialem DM najpierw odliczalem dni do premiery to mnie trzymalo a poznie trzymala mnie muza odsluchalem wtedy ten album pewnie z "milion" razy:)


So sty 14, 2006 18:06 pm Zobacz profil WWW
 
Post 
Exciter jest bardzo dobry, są tam w przewadze spokojniejsze kawałki co nie znaczy ze jak spokojne to słabe ....


So sty 14, 2006 19:42 pm

Dołączył(a): Śr cze 29, 2005 20:50 pm
Posty: 96
Lokalizacja: Bielsko - Biała
 
Post 
Fantastyczny topic :D Bijcie mnie i lejcie, ale Exciter to moim zdaniem najdojrzalsza płyta w dorobku DM :D Uuuuwielbiam :D To, że nie ma na niej chwytliwych melodyjek i dynamicznych rytmów (a przynajmniej nie jest ich wiele:P) to nie oznacza jednak, że spieprzyli robotę. Właśnie dzięki Exciterowi zdobyli wielu słuchaczy wymagających od takich zespołów czegoś więcej niż tylko pisania przebojów (a wielu do teraz uważa DM za typową gwiazdę POP - wystarczy rzucić okiem na prasę muzyczną, poza tą która tradycyjnie już, jest "dzieciakom z Bas" przychylna).
Wiem, że dla wielu fanów, szczególnie tych, którzy są z DM prawie od początku ich kariery, koniec prawdziwej "depeszowszczyzny" :D przypada, np. na SOFAD, lub nawet wcześniej (znam takich, którzy są wielkimi depeszowcami, mają w domach mnóstwo gadżetów , plakatów i pełną dyskografię, aż do... SOFAD właśnie... wszystko co wyszło potem już ich nie interesuję :D). Rozumiem, że komuś późniejsze DM może nie przypadać do gustu, ale rzucanie bluzgów na Excitera nie świadczy bynajmniej o wielkim muzycznym temperamencie :D
A teraz coś co pewnie rozdrażni do reszty obrońców "starego dobrego DM". Ja bardzo lubię i Violatora i MFTM i właściwie każdą inną płytę, ale uważam, że gdyby zespół pozostał na poziomie z końca lat 80-tych, to dzisiaj byłby przbrzmiałą gwiazdą w stylu OMD, czy, schodzącą do coraz głębszego podziemia, "alternative music" na wzór Frontu 242 i wszystkich ich satelitarnych projektów. Może i graliby dobrze, ale tylko dla wtajemniczonych, a tak są obok U2, The Cure i kilku innych formacji tego okresu, jednym z najbardziej kultowych zespołów na muzycznej scenie.
I na koniec jeszcze jedno... Może trochę nie pod temat :D Drażni mnie odrobinę porównywanie zespołów typu De/Vision, czy Camouflage do DM. To, że te zespoły nie wypłynęły na tak szerokie wody nie jest winą tego, że DM było wcześniej i pożarło cały rynek. Myślę, że gdyby obok powstał zespół grający muzykę do DM podobną i równie dobrą również byłby w absolutnym topie. Sęk w tym, że urok DM to nie tylko doskonałe wykorzystanie elktroniki (bo gdyby to było drogą do sukcesu, to wyżej wymienione zespoły i cała armia im podobnych, też miałyby setki tysięcy oddanych fanów), ale, PRZEDEWSZYSTKIM, obecność w skałdzie fantastycznego kompozytora i tekściarza jakim jest Martin Gore. Piosenki DM to kwintesencja gatunku. Budowane wedle najprostszych i najbardziej przejrzystych zasad muzyczneo kunsztu, idealnie dopracowane i bardzo precyzyjnie zaaranżowane. Gdyby w skałd grupy wchodziło 3 wirtuozów, a nie niedoszły projektant wystaw i dwoje urzędników, których jedynym marzeniem było dostanie się do "Top Of The Pops" ;) DM, z takimi kompozycjami, byliby jednym z najlepszych zespołów świata... Ale może lepiej, że są tacy, jacy są:)

Reach Out And Touch Faith :D


So sty 14, 2006 21:18 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt gru 30, 2005 18:33 pm
Posty: 152
Lokalizacja: wiesz?
 
Post 
I ja siem dopisuje. Gdzie sie podpisac? :D
Za "shine", "when the body speaks", "comatose" i "freelove"...mhmm :P


So sty 14, 2006 21:29 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz cze 02, 2005 18:14 pm
Posty: 311
Lokalizacja: Cardiff
 
Post 
Exciter ? przecież to odjechana płyta pełna głebii wspaniałej tworczości i polotu. Dzwina ale zarazem piękna... kocham Excitera i jest dla mnie tak samo ważny jak Violek czy SGR


So sty 14, 2006 21:38 pm Zobacz profil WWW
 
Post 
Easy Tiger 85 mnie drażnie porównywanie DM do Rammstein'a.... Bez komentarza.


So sty 14, 2006 22:07 pm

Dołączył(a): Wt lis 09, 2004 0:06 am
Posty: 158
Lokalizacja: http://thevolodymyr.mybrute.com
 
Post 
dobra jestem kolejny do kolekcji, trudno powiedziec czy to najlepszy krążek, ale mogę powiedzieć że to płyta ktora sprawdza się jak potrzebuje wyciszenia, oczywiscie I feel loved automatycznie jest pomijany wtedy, ale reszta posiada pewine klimat, magię, ktorych mi brakuje gdy słucham np MFTM, gdzie siedzi 'hicior' na 'hiciorze'


So sty 14, 2006 22:26 pm Zobacz profil
 
Post 
JA :D
"Exciter" powalił mnie od pierwszego przesłuchania. PTAkowi juz się to nie udało...


So sty 14, 2006 22:27 pm

Dołączył(a): N paź 02, 2005 0:12 am
Posty: 265
Lokalizacja: Szczecinek/Leeds
 
Post 
-lubie Excitera
-nie jest to płyta znakomita
-są trzy słabsze płyty DM od Excitera(moje zdanie)
Nie podpisuje się :P


N sty 15, 2006 3:11 am Zobacz profil
 
Post 
to po co się tu wpisujesz?


N sty 15, 2006 8:17 am
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N lip 18, 2004 22:04 pm
Posty: 754
Lokalizacja: Łódź
 
Post 
1. lubię Excitera
2. nie uważam Excitera za znakomitą płytę
3. uważam Excitera za najsłabszą płytę w drobku DM

A teraz bijcie mnie i lejcie.


N sty 15, 2006 8:25 am Zobacz profil WWW
 
Post 
@kwiatek - po co to gwiazdorstwo? :lol:
to nie jest miejsce dla przeciwników Excitera, ludzie troche szacunku bo zaraz zaczne wchodzić gdzie popadnie i pisać dla zasady ,że "Behind The Wheel" to największy szit wydany w ubiegłym stuleciu... :twisted:


N sty 15, 2006 8:30 am
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N lip 18, 2004 22:04 pm
Posty: 754
Lokalizacja: Łódź
 
Post 
hehe, nadinterpretujesz moje wypowiedzi. nie wiem skąd wyczytałeś, że jestem przweciwnikiem Excitera ;) przecież ja tą płytę lubię, co wyraźnie napisałem. Czytaj uważnie Hieno :twisted:

a za BTW zginąłbyś :wink:


N sty 15, 2006 8:32 am Zobacz profil WWW
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 413 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5 ... 21  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 18 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © phpBB Group.
Designed by (c) 2002 Sven Plaggemeier www.depechemode.de, modified by PFDM Team